11234 відвідувача онлайн

Трамп про Росію: Їхня економіка летить до біса, а вони бомбардують все підряд

Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що російська економіка "летить до біса" в той час, коли армія РФ продовжує бомбардувати українські міста.

Передає його слова Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Я дуже незадоволений тим, що робить Росія, і тим, що робить президент Путін, мені це зовсім не подобається", - сказав президент США.

Трамп підкреслив, що  росіяни "вбивають людей без жодної причини", і справи РФ ідуть дуже погано – з урахуванням того, що вони поставили на карту все.

"Їхня економіка летить до біса, а вони бомбардують все підряд", - додав він.

Топ коментарі
+22
витрачати час на його цитати, якими заповнені всі ЗМІ і соціальні мережі - це пуста витрата часу, через те що він генерує випадкові думки або під впливом щохвилинного настрою, або під впливом останнього спілкування з людиною свого створенного ним оточення. На наступний день, або через годину він може сказати і протилежні речі. Або навіть у тій же промові, як це і було. Тому до політики це вже перестє мати відношення, скоріше - до медицини. Вік, та і ще на підвалинах "чудової" освіти, все ж бере своє. Головне, щоб це не призвело до якихось дуже глобальних катастроф накшталт захоплення Тайваню, чи чогось подібного.
показати весь коментар
26.09.2025 03:05 Відповісти
+11
трампа на Цензорі коментують частіше, ніж на Fox News.
Ці новини настільки ж цікаві, як і новини про щоденні висери алкомєдвєдєва.
показати весь коментар
26.09.2025 02:16 Відповісти
+11
Я вчора подивилася що росіяни пишуть у своїх пабликах: "Що будуть жерти лопухи і витиратися лопухами, але воювати не перестануть і путін впердe". Поголів'я невиправне.
показати весь коментар
26.09.2025 04:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
@ "А що https://x.com/SIKORA_slava/status/1971279850720854279?t=qlU2Ro2lGzXvX3u48y-9iw&s=19 означає буква "Ч" у слові Чебурашка?
показати весь коментар
26.09.2025 02:03 Відповісти
Так само як і буква "Г" у слові Гена.
показати весь коментар
26.09.2025 03:43 Відповісти
трампа на Цензорі коментують частіше, ніж на Fox News.
Ці новини настільки ж цікаві, як і новини про щоденні висери алкомєдвєдєва.
показати весь коментар
26.09.2025 02:16 Відповісти
не скажіть - вже третій день тримає лінійку Трамп ... Й третій день заливається жовчу соловйовщина - приємно їх такими бачити
показати весь коментар
26.09.2025 02:46 Відповісти
витрачати час на його цитати, якими заповнені всі ЗМІ і соціальні мережі - це пуста витрата часу, через те що він генерує випадкові думки або під впливом щохвилинного настрою, або під впливом останнього спілкування з людиною свого створенного ним оточення. На наступний день, або через годину він може сказати і протилежні речі. Або навіть у тій же промові, як це і було. Тому до політики це вже перестє мати відношення, скоріше - до медицини. Вік, та і ще на підвалинах "чудової" освіти, все ж бере своє. Головне, щоб це не призвело до якихось дуже глобальних катастроф накшталт захоплення Тайваню, чи чогось подібного.
показати весь коментар
26.09.2025 03:05 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=vDPVURllZlA&t=2971s

Пекін вважає що новояз й Трампа проти Путіна надовго , а значить й підуть дії ( ну не відміниться продаж НАТО як мінімум)

от не скажіть , я не слухаючи ще це відео , зробила висновок з новини про ядерну бомбу для США від Самого ИНА . - ху попросив СІ включити Ина?
показати весь коментар
26.09.2025 03:50 Відповісти
Это одна версия, про медицину, а есть другая - все так и задумано, намеренно ведет себя как идиот, под стать избирателю, что бы угождать и вводить в состояние неопределенности (Трамп Шредингера) как своих сторонников так и противников, попеременно говоря всем что они хотят слышать. Вопрос лишь в том, как долго он сможет вести эту идиотскую игру и на чью сторону в конечном счете станет. Он долго пытался прогнуть Украину считая что более слабый должен уступить, но упертость украинцев и ЕС не позволили этого добиться. Сейчас похоже он все еще окончательно не определился и дал себе (и рф) еще 30 дней, снова сменил риторику на проукраинскую, но как пройдут 30 дней посмотрим что он запоет.
показати весь коментар
26.09.2025 10:11 Відповісти
про "намеренно ведет себя как идиот" ви мене просто насмішили. Ви слухали його спіч в ООН про ескалатори, вітряки та інше?? Його спіч не зупиняли, хоча по регламенту у всіх виступаючих є тільки 15 хвилин, а він ніс пургу майже годину, і його не переривали, тому що дуже лячно, коли на чолі могутнійшої економики і військової потуги стоїть непередбачуваний підстаркуватий ідіот з поганою освітою і нестійкою психікою.
А щодо ********, то ви праві - значне частина виборців - ідіоти. Одні частина з них ідіоти у переносному значенні цього слова, а друга частина ідіоти у прямому сенсі цього слова, бо просто не ходять на вибори. І це стосується не тільки США. Наочний приклад - 2019 рік.
показати весь коментар
26.09.2025 18:00 Відповісти
https://www.bing.com/ck/a?!&&p=ac172095b13398c49f5c154f334a49e822f5f9ba67315e1a80ca4d388f1cfae2JmltdHM9MTc1ODc1ODQwMA&ptn=3&ver=2&hsh=4&fclid=247896e2-6027-69d1-1c18-83d36122686b&u=a1aHR0cHM6Ly9mb2N1cy51YS91ay92b2VubnllLW5vdm9zdGkvNzI1OTMwLXBlcmVob3BsZW5ueWEtbGl0YWtpdi1yZi1zc2hhLXBpZG55YWxpLWYtMTYtYmlseWEtYWx5YXNraS12c2ktcG9kcm9iaWNp&ntb=1

рашка ад Аляскою
показати весь коментар
26.09.2025 02:43 Відповісти
червоний килим постелили ?
показати весь коментар
26.09.2025 03:07 Відповісти
Кольору поноса? Так.
показати весь коментар
26.09.2025 03:11 Відповісти
Все чітко по-плану: росія вертається в 1917 рік. Правда тепер замість царя - путін, замість дефіциту хліба - дефіцит бензин.

Але революція, схоже, не повториться. Вони скоріше на коней та ведмедів «пересядуть», ніж влаштують бунт.
показати весь коментар
26.09.2025 03:12 Відповісти
Я вчора подивилася що росіяни пишуть у своїх пабликах: "Що будуть жерти лопухи і витиратися лопухами, але воювати не перестануть і путін впердe". Поголів'я невиправне.
показати весь коментар
26.09.2025 04:52 Відповісти
Всі москалі психічно хворі, це відомо вже давно і це невиліковно.
показати весь коментар
26.09.2025 07:06 Відповісти
У Каддафи была всенародная поддержка. Закончил с черенком в жопе...
показати весь коментар
26.09.2025 07:38 Відповісти
Та й подружжю Чаушевських через годину після вираження народного кохання, і як їм плескали на площі люди, румунські військові розстріляли біля стіни. Але не думаю що таке трапиться з ботоксним дідом, по-перше ми не знаємо хто з його двійників-трійників хутин, (якщо він звичайно ще живий) і по-друге, він заб'ється в один зі своїх бункерів і хрін його звідти дістанеш, він їх налаштував вже куєву купу по всій Росії.
показати весь коментар
28.09.2025 00:19 Відповісти
ну делать выборку по одному 2 пабликаах вообще ни о чем)))у нас есть тоже упоротые паблики свидетелей кордонів 91 и кубани в составе Украины.
показати весь коментар
26.09.2025 08:40 Відповісти
Таких дурнів, як я написала, у рашистані як бруду в осінню повінь. Бачила кілька відео різних, але за змістом однакових. В одному з них п'яна до смерті орчиха розповідає що: "Я вже чотирьох синів відправила на фронт, Але цього мало! Щоб вбивати хохлів я ще народжу і ще відправлю!" Це населення невиправно-це поголів'я поганих потвор.
показати весь коментар
28.09.2025 00:13 Відповісти
Ничего подобного, я у них в пабликах читал что песков который говорит потерпеть может идти в задницу и что дед идиот из-за своей движухи все просрал
показати весь коментар
26.09.2025 08:50 Відповісти
Вони скоро і в пабликах своїх нічого писати не зможуть, тому що це шпигунська система Maх, яку вони ставлять на свої телефони, побачивши такий пост тут же передасть його куди треба. Людина, яка відправила його, сяде у в'язницю на 5 років за дискредитацію армії або уряду. У них уже тридцять сьомий рік настав, вже трудові табори (типу ГУЛАГу) будують всюди.
показати весь коментар
27.09.2025 21:42 Відповісти
То вони триндять поки смаленим вовком не запахне.
показати весь коментар
26.09.2025 09:14 Відповісти
Бо монархісти, що зазнали поразки у 1917, але взяли контрреволюційний реванш до 1937-45 рр., зробили належні висновки, а саме: значно посилили агітацію та пропаганду, одночасно викорінюючи інакомисліє та фальшуючи історію. Тому повторити 1917 рік вже неможливо: нарід навіть не віддупляє до пуття, що саме сталося у 1917 ("бунт п'яної черні, все взяти та поділити"), а отже - не здатен й павтаріть.
показати весь коментар
26.09.2025 07:45 Відповісти
большинство упоротых зет бойцов покосили в 22-23 годах,пускай располовинит зп кацапов на фронте, вот тогда и увидим реальный уровень пропаганды "Атечества в апаснасти")
показати весь коментар
26.09.2025 08:42 Відповісти
Идейных там почти уже нет, воюют в основном с бедной периферии рф за большие единовременные выплаты, и они не бесконечны. Но такие добровольцы наемники начнут заканчивается, к тому моменту могут дозреть уже те, кто и за половину и меньше будет воевать... кремль не ждет с моря погоды, а сам создает необходимые условия, что бы население дозревало до нужной кондиции, готовя солдатиков уже чуть ли не с первых классов.
показати весь коментар
26.09.2025 10:26 Відповісти
Вони вже сказали, що буде мобілізація весь 2026 рік. Рубліків уже не вистачає для контрактників.
показати весь коментар
27.09.2025 21:45 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=FrZGUORbgiA
показати весь коментар
26.09.2025 03:38 Відповісти
коли даєте посилання , пробийте курсорчик донизу "ентером"- й буде пряме відкривання для нас
показати весь коментар
26.09.2025 04:02 Відповісти
повчи мужа щі варить , є іконка на посилання
показати весь коментар
26.09.2025 05:41 Відповісти
Пишу пультом з приставки на телевайзорі. За компом треба сидіти.
показати весь коментар
26.09.2025 08:36 Відповісти
Лавров заявив, що НАТО і ЄС оголосили Росії "справжню війну"
показати весь коментар
26.09.2025 05:31 Відповісти
Обама - економіка РФ розірвана в клоччя. П.С. Щоб ніхера не робити, США розповідають казочки.
показати весь коментар
26.09.2025 06:11 Відповісти
Трамп узаконив застосування смертної кари
показати весь коментар
26.09.2025 06:21 Відповісти
Щось заглючило старого по колу. Може йому прошивку поміняти?
показати весь коментар
26.09.2025 06:43 Відповісти
Там мікросхему пам'яті міняти треба.
показати весь коментар
26.09.2025 07:18 Відповісти
Там ще лампи.
показати весь коментар
26.09.2025 08:15 Відповісти
Різка критика Росії з боку Трампа є "тактикою переговорів" та має чинити тиск на Кремль, - Білий дім
Зеленський тепер не найбільший клоун, хоч з цього можна порадіти...
показати весь коментар
26.09.2025 06:45 Відповісти
Це і є суть парашників.. без причини робити комусь гірше а гнити самим💩
показати весь коментар
26.09.2025 08:12 Відповісти
Що цікаво - ні одного рашинського топового пропагандиста,поки,не дістали...Ці тварі,що куленепробивні чи невибуховоздатні??
показати весь коментар
26.09.2025 08:24 Відповісти
Неуловимый Джо такой неуловимый потомучто он нах ни кому не надо)
показати весь коментар
26.09.2025 08:44 Відповісти
Телепень