6300 відвідувачів онлайн

Зеленський попросив у Трампа ракети Tomahawk для України під час зустрічі в США, - The Telegraph

Зеленський запросив ракети Tomahawk на зустрічі з Трампом

Президент України Володимир Зеленський просив далекобійні ракети Tomahawk на закритій зустрічі з лідером США Дональдом Трампом на полях Генасамблеї ООН в Нью-Йорку.

Про це пише видання The Telegraph, передає Цензор.НЕТ.

Український президент сказав своєму американському колезі, що високотехнологічна зброя допоможе привести диктатора РФ Володимира Путіна до столу переговорів для обговорення мирної угоди.

Кілька джерел повідомили Telegraph, що прохання було висловлено під час зустрічі двох лідерів, яка відбулася в кулуарах ООН і була оцінена як надзвичайно позитивна.

Зазначається, що в інтерв'ю після зустрічі Зеленський сказав, що Трамп був прихильний до його прохання про надання крилатих ракет великої дальності, які б дозволили Києву завдати удару по Росії.

Водночас невідомо, чи будуть успішними спроби Зеленського отримати від США ракети Tomahawk.

"З дальністю польоту до 1500 миль і боєголовкою вагою 450 кг крилата ракета набагато ефективніша за будь-яку подібну зброю великої дальності, надану Києву західними союзниками.
Джо Байден, колишній президент США, відхилив подібне прохання, яке було частиною 10-пунктного "Плану перемоги", представленого Зеленським наприкінці терміну повноважень Байдена в Білому домі", - пише видання.

Надання ракет великої дальності було визнано надто ризикованим, оскільки вони змогли б вражати цілі в Москві і, ймовірно, уникнути найсучасніших систем протиповітряної оборони Росії, що могло б призвести до ескалації конфлікту, йдеться у матеріалі.

Однак, що свідчить про зростаючу впевненість у більш позитивному рішенні, Зеленський повідомив інформаційному агентству Axios, що під час їхньої зустрічі на початку цього тижня Трамп сказав: "Ми будемо над цим працювати".

Telegraph додає, що український президент Зеленський розгляне можливість завдання удару по Кремлю.

"Український президент заявив, що ЗСУ розглянуть можливість удару по таких цілях, як Кремль, якщо отримають зброю. Він стверджує, що Київ має мовчазну підтримку Трампа щодо завдання ударів по території Росії, якщо Москва здійснюватиме аналогічні атаки", - резюмує видання.

Топ коментарі
+23
Потім перефарбує в рожевий і скаже що це Фламіндіч-1.0
показати весь коментар
26.09.2025 15:15 Відповісти
+10
А рожеві Фламінго? це скоріше за все рожеві мрії Бідосіка Вовіка -Гундосика
показати весь коментар
26.09.2025 15:18 Відповісти
+8
боже, який же зе!гніда потужний!!!!
за що нам таке щастя?
а, чому не попросив авіаносець?
чи бомбу, ядерну?

чекаємо новин з наступної стаки та засідання рнбо мародера умєрова, про обговорення ударів по кремлю!
шойло голобородька продовжується!
показати весь коментар
26.09.2025 15:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Потім перефарбує в рожевий і скаже що це Фламіндіч-1.0
показати весь коментар
26.09.2025 15:15 Відповісти
В долг?
показати весь коментар
26.09.2025 15:17 Відповісти
на список,,)
показати весь коментар
26.09.2025 15:27 Відповісти
За рахунок українців, внуків сьогоднішніх вояків. Я не можу зрозуміти, хіба "Томагавки" кращі за наші "Рожеві фламінго"?
показати весь коментар
26.09.2025 16:50 Відповісти
А рожеві Фламінго? це скоріше за все рожеві мрії Бідосіка Вовіка -Гундосика
показати весь коментар
26.09.2025 15:18 Відповісти
Будували Фламінго, вийшла Хламінго
показати весь коментар
26.09.2025 15:24 Відповісти
Ніяк не можна надавати, бо дуже, перепрошую, сцикотно! Бо у путіна є атомна бімба! І хоча вона також є і у Трампа - але все рівно дуже, перепрошую, сцикотно!
показати весь коментар
26.09.2025 15:19 Відповісти
Просив? А міг би просто придбати, якщо трохи дЄрмака і 5-6 дефективних менеджерів потрясти.... вверх ногами!
показати весь коментар
26.09.2025 15:20 Відповісти
Навіть не придбати - потребувати як у сцикунів які обісрались перед фуйлом.
показати весь коментар
26.09.2025 15:30 Відповісти
оманьська нарколига,проси вже ядрьону бондбу..
показати весь коментар
26.09.2025 15:20 Відповісти
боже, який же зе!гніда потужний!!!!
за що нам таке щастя?
а, чому не попросив авіаносець?
чи бомбу, ядерну?

чекаємо новин з наступної стаки та засідання рнбо мародера умєрова, про обговорення ударів по кремлю!
шойло голобородька продовжується!
показати весь коментар
26.09.2025 15:21 Відповісти
Пан президент благородно проявляє жест доброї волі по відношенню до РФ - просить ракети з дальністю 2000 км, хоча міг би стріляти й українськими на 3000 км. Такі ми, добросердні навіть до ворогів...
показати весь коментар
26.09.2025 15:22 Відповісти
показати весь коментар
26.09.2025 15:22 Відповісти
Цікаво, де наші ракети? Чи дефективні менеджери Зеленського не здатні на виробництво, а лише пиляти, мутити відкати та просити. Ну, звісно, ці люди нічого в своєму житті не побудували, лише язиком телепати можуть, звідки у них здібності на організацію виробництва?
показати весь коментар
26.09.2025 15:23 Відповісти
Просто брехня зелемразоти досягла такої дальності про яку вони чешуть в контексті ракетобудування.5000км.
показати весь коментар
26.09.2025 15:39 Відповісти
Імбецил.
показати весь коментар
26.09.2025 15:23 Відповісти
Трамп непередбачуваний, він такий що може дати Томагавк)
Тоді почнеться полювання на путіна)
показати весь коментар
26.09.2025 15:24 Відповісти
Особливо - якщо б Зеля сказав Трампу, що через боягузтво Байдена раніше ці ракети нам не давали!
показати весь коментар
26.09.2025 16:52 Відповісти
Тобто він погрожував російським чиновникам бомбосховищами, не маючи на руках ніяких ракет. Трамп в жодному разі нічого йому не дасть.
Все як завжди.
показати весь коментар
26.09.2025 15:26 Відповісти
Оце я понімаю! Зразу бичка за роги та у стійло. Наш козак, запас карман не тягне!
В добачу до наших ракет будуть як резерв, на всякий випадок.
Вова, не забудь ще пару есмінців, нам чимось потрібно захерачити базу орків у Охотському морі.
показати весь коментар
26.09.2025 15:27 Відповісти
"Есмінці" американські (ака "ескадрені міноносці") "в кількості" зараз є фактично тільки проекту "Арлі Берк". В них 2 установки вертикального пуску сумарно на 96 пускових шахт (реальний залп і кількість ракет в трюмі ніхто не знає - в інтернетах "приблизні" кількості вказані, просто пораховані люки на фотках, вірогідно).

Це зброя рівня "ракетні крейсери засрашки десятками виносимо з другом, на пару, до сніданку".

Тож якщо Томагавки - то ще з "очевидно-неможливого" (2 реальні оператори на планеті - США/Великобританія, всі інші в стадії "гарантовано ні" або "багаторічні перемовини ні про що"), то "дайте ескадрений міноносець" з області "а зірки смерті вже роздають?"...
показати весь коментар
26.09.2025 16:57 Відповісти
Надо просить у Трампа АПЛ типа "Сивулф"("Джимми Картер" в честь демократа подойдет, тут вам и Томагавки). Команду из мобилизованных и вперед пиратствовать во вражеских водах. Можно без рома, народ у нас находчивый.
показати весь коментар
26.09.2025 15:27 Відповісти
Якби ж бусифіковані знали куди їх хочуть направити - так би не опирались.
показати весь коментар
26.09.2025 15:32 Відповісти
З чого він їх запуськати хоче?😁
показати весь коментар
26.09.2025 15:28 Відповісти
з телємарафона... Бо флот ніхто не дасть ...
показати весь коментар
26.09.2025 15:32 Відповісти
Наивный Зе.
показати весь коментар
26.09.2025 15:28 Відповісти
Перепрошую але...-"Україна у 2025 році виробить щонайменше 30 000 далекобійних дронів та 3000 крилатих ракет і ракет-дронів, заявив президент Володимир Зеленський, презентуючи https://forbes.ua/news/zelenskiy-predstaviv-plan-stiykosti-yakiy-skladaetsya-z-desyati-punktiv-shcho-vin-peredbachae-19112024-24895 внутрішній план стійкості у Верховній Раді 19 листопада. "
показати весь коментар
26.09.2025 15:30 Відповісти
Навіть США стільки не здатні виробляти. Але Зельцер потужно обгоняє ВПК всього світу.
показати весь коментар
26.09.2025 15:34 Відповісти
Всі ЗМІ і блогери в т. ч. завжди пишуть----попросив,обговорили, гнамітили,плануємо,думаємо т.інш Да ннахрена мені така іінформація Це запудрівання мізгів Більшостінароду потрібні РЕЗУЛЬТАТИ.А коли результатів немає,за ми видаємо на гора твку інформацію.По нашим підприємствам, залізниці,складам,військовим ценрам, енергоструктурам і т.інш лплять кацапи кожний день,а ми пукаємо.
показати весь коментар
26.09.2025 15:33 Відповісти
В даному випадку всі питання до "The Telegraph".
показати весь коментар
26.09.2025 16:54 Відповісти
500-700 попаданий томагавков по спальным районам масквы и пятербурга, и войне КОНЕЦ. жители от страха кремль на кирпичи разнесут. Кто ж позволит таким образом войну закончить? Америке это ненужно, поэтому и томагавков НЕ БУДЕТ.
показати весь коментар
26.09.2025 15:33 Відповісти
А Трамп попросив у члєнограя ракети "фламінго". Бартер, то шо треба
показати весь коментар
26.09.2025 15:35 Відповісти
Точно! Поміняє томагавки на фламінго,бо фламінго краще томагавків!
Сам зє так казав!
показати весь коментар
26.09.2025 18:58 Відповісти
а фламінги де? вже ж повідомляли шо все, штампують повним ходом кацапам торба
показати весь коментар
26.09.2025 15:35 Відповісти
показати весь коментар
26.09.2025 15:39 Відповісти
Дайте Томагавки мені потрібно вдарити по Кремлю. Він ідіот або навмисне так робить?
показати весь коментар
26.09.2025 15:56 Відповісти
..але для того, щоб Україна не отримала "томагавки " "зезрадник" перед тим на3,14здів про "фламінго"Трампон відповів-"а накуя Тобі американські "томагавки",якщо Ти казав.що масово випускаєш "фламінго"???
показати весь коментар
26.09.2025 15:58 Відповісти
бідон не дав, то тепер у трампона просить. А якщо і цей не дасть/продасть? До речі, а проект "зелений фламінго" вже закрили?
показати весь коментар
26.09.2025 16:00 Відповісти
До речі, ось уривок з інтерв'ю, під час якого він натякнув на те, що просив якусь зброю:

https://streamable.com/76y97g
показати весь коментар
26.09.2025 16:53 Відповісти
Дуже чекаю і молюся на томагавки , це гейм ченджер ...
всі шараги на болотах будуть зруйновані залишиться у ***** твльки тупориле бидло яке по лісам розтрілчємо і буде мир
показати весь коментар
26.09.2025 16:31 Відповісти
А що з Фламінго то таки чистий ******* був?
показати весь коментар
26.09.2025 16:33 Відповісти
Нормальна практика - хто не просить, тому не дають!
показати весь коментар
26.09.2025 16:56 Відповісти
Так треба було ще й авіаносець попросити. Чого там по мєлочі. Звідки томагавки запускатимемо? Вони ж наче з підводних човнів стартують?
показати весь коментар
26.09.2025 16:56 Відповісти
https://uk.wikipedia.org/wiki/Typhon_(%D0%BF%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0)
показати весь коментар
26.09.2025 17:37 Відповісти
Навіщо зє ці застарілі томагавки,коли він виробляє серійно ****** і краі фламінго?!
показати весь коментар
26.09.2025 19:02 Відповісти
"Дурачіна ти, простофіля!
Нє умєл ти взять викупа с рибкі Трампа!"
показати весь коментар
26.09.2025 19:19 Відповісти
Менеджеры компании - производителя "Фламинго" заявляли, что Томагавк уступает Фламинго по многим показателям. Получается, что Президент просит помочь Украине устаревшим хламом, вместо производства собственного чудо - оружия? Т