4259 відвідувачів онлайн

Китай активно просуває мирні переговори між РФ та Україною, - прем’єр КНР Лі Цян

Прем’єр-міністр Китаю Лі Цян

Прем'єр-міністр Китаю Лі Цян заявив, що Пекін "активно" працює над просуванням мирних переговорів для врегулювання російсько-української війни.

Про це він сказав у виступі на загальних дебатах Генасамблеї ООН у Нью-Йорку, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Китай активно працює над сприянням мирним переговорам з таких гарячих питань, як "українська криза" та палестино-ізраїльський конфлікт (так у КНР офіційно називають російську війну проти України й протистояння Ізраїлю з підтримуваними Іраном терористичними угрупованнями ХАМАС, "Хезболла" та іншими – ред.)", - заявив міністр.

За його словами, Китай готовий вживати скоординованих та ефективних дій разом з іншими країнами для пошуку рішень конфліктів і сприяння миру та розвитку на планеті.

"Усі країни належать до одного глобального світу і повинні покладатись одна на одну в безпекових питаннях. Ми маємо підтримувати бачення спільної, всеохоплюючої та сталої безпеки й поважати законні проблеми безпеки всіх країн, а також вирішувати розбіжності та суперечки мирним шляхом – шляхом діалогу та консультацій, а не застосування сили", - сказав очільник китайського уряду.

Лі Цян додав, що Пекін продовжуватиме відігравати конструктивну роль у сприянні "політичному врегулюванню гарячих конфліктів".

Топ коментарі
+12
****** як дихае
показати весь коментар
26.09.2025 19:42 Відповісти
+9
..все.що китайські потвори "просунули" так це перед олімпіадою в Пекіні дозвіл на війну в Україні як і китайські гарантії куйлу, що китайці не будуть вмішуватися .а навпаки допомагатимуть рашисту...
показати весь коментар
26.09.2025 19:54 Відповісти
+8
...а дихає часто.)))
"українська криза" це типу того що це Україна напала на несчастну свиноублюдію кацапію
показати весь коментар
26.09.2025 19:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
****** як дихае
показати весь коментар
26.09.2025 19:42 Відповісти
...а дихає часто.)))
"українська криза" це типу того що це Україна напала на несчастну свиноублюдію кацапію
показати весь коментар
26.09.2025 19:49 Відповісти
комуняці китайському повірити це просто себе надурити.
показати весь коментар
26.09.2025 19:47 Відповісти
Просуває, просуває, але не як не просує...
показати весь коментар
26.09.2025 19:49 Відповісти
Шо, не вірити? даремно. Ви тільки поглянте у його широко відкриті очи і побачити там мир. Оно, спитайте за таке заглядання Zе, він у цьому дуже досвідчення скотина, пробачте, людина.
показати весь коментар
26.09.2025 19:51 Відповісти
триндять маодзедуновці.
показати весь коментар
26.09.2025 19:51 Відповісти
..все.що китайські потвори "просунули" так це перед олімпіадою в Пекіні дозвіл на війну в Україні як і китайські гарантії куйлу, що китайці не будуть вмішуватися .а навпаки допомагатимуть рашисту...
показати весь коментар
26.09.2025 19:54 Відповісти
Китай активно може тільки ї@ати кацапню. Весь інший світ спостерігає за цим збоченням. Навіть оцей Лі Цян....Хто це? Що це?. Гандон на х#ю Сі. І виступ цього ноунейма- це і є відношення узурпаторів влади в Китаї до вирішення глобальних проблем в світі і в Україні зокрема.
показати весь коментар
26.09.2025 19:58 Відповісти
Ну то змусьте ***** таки піти на переговори.
показати весь коментар
26.09.2025 20:04 Відповісти
Хунвейбины хитрожопые.
показати весь коментар
26.09.2025 20:13 Відповісти
На х**** натягни свої ініціативи і ПНХ жовтоморді
показати весь коментар
26.09.2025 20:21 Відповісти
А ще краще Китай "просуває" економічне співробітництво з РФ, поставляючи йому станки та обладнання подвійного призначення - щоб у Росії було більше можливостей вести війну...
показати весь коментар
26.09.2025 20:24 Відповісти
українська криза" та палестино-ізраїльський конфлікт Тобто китайози найстрашнішу в цьому столітті українсько-російську війну називають кризою, а антитерористичну операцію Ізраїля з терористами ХАМАСу називають конфліктом. В цьому вже можна побачити брехню, цинізм і обман.Китайози вперто не хочуть визнавати що війну проти України веде Сосія. Тоді з якого хера нам сідати за стіл переговорів з рашистами якщо криза українська?
показати весь коментар
26.09.2025 20:26 Відповісти
"кнр" та трумп просувають капітуляцію. Бо опікуються виживанням прутінської Совдепії.
Якось треба відстронити міндіча від влади, чт зробити щіц_ЗЕпрєдсєдатєлєм...
Бо комуняки і ФША не потрібні нам! Тільки Джонсон та Європа працюють на недопущення капітуляції
показати весь коментар
26.09.2025 20:37 Відповісти
В дупу китайозів і їх зусилля, ******** травіть між собою!!!!!!!!!
показати весь коментар
26.09.2025 22:07 Відповісти