9909 відвідувачів онлайн

На парламентських виборах у Молдові попередньо лідирує проєвропейська партія PAS

вибори у Молдові

На парламентських виборах у Молдові попередньо лідирує проєвропейська Партія дії та солідарності (PAS).

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на дані ЦВК Молдови. 

Після обробки 54% бюлетенів таблиця результатів парламентських виборів виглядає так:

  • "Дія і солідарність" (PAS) – 42,9%
  • Блок "Патріотичний блок" - 29,3%
  • Блок "АЛЬТЕРНАТИВА" – 8%
  • ПП "Демократія вдома" – 6,6%
  • "Наша партія" - 6,3%

Нагадаємо, що в неділю, 28 вересня, у Молдові відбуваються парламентські вибори. О 21:00 завершилося голосування на дільницях, відкритих всередині країни. Голосування діаспори ще триває.

Топ коментарі
+24
Слідкуємо ! Поки що гарна новина!
показати весь коментар
28.09.2025 23:00 Відповісти
+20
як можна взагалі ще підтримувати російських виродків та людожерів???
показати весь коментар
28.09.2025 23:01 Відповісти
+19
В мене є знайомий, живе в Кишиневі, ще старіший ніж я. Совок совком, але дочка живе в Німеччині з моменту розпаду совка. Топить за кацапів, полаявся з усіма нашими загальними знайомими ще під час Майдану (сам він родом з Вінницької області, просто навчались в одному інституті, але коли з'явилась технічна можливість як інтернет та соцмережі то звичайно познаходили один одного) Тепер не спілкуємось ні я ні мої знайомі.
показати весь коментар
28.09.2025 23:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Слідкуємо ! Поки що гарна новина!
показати весь коментар
28.09.2025 23:00 Відповісти
якщо переможуть проросійські партії потрібно вводити війська в Придністров'я
показати весь коментар
29.09.2025 00:15 Відповісти
И стать таким же как рф мировым изгоем? У вас всё в порядке?
показати весь коментар
29.09.2025 00:34 Відповісти
не звертайте уваги, Ігорьоша відомий місцевий божевільний
показати весь коментар
29.09.2025 01:08 Відповісти
На основі чого?
Поганих (для України) результатів парламентських виборів в Молдові?
Якщо є бажання щось ввести, то почни з клізми.
Промий "своє бажання" вже сьогодні!
показати весь коментар
29.09.2025 00:44 Відповісти
як можна взагалі ще підтримувати російських виродків та людожерів???
показати весь коментар
28.09.2025 23:01 Відповісти
В мене є знайомий, живе в Кишиневі, ще старіший ніж я. Совок совком, але дочка живе в Німеччині з моменту розпаду совка. Топить за кацапів, полаявся з усіма нашими загальними знайомими ще під час Майдану (сам він родом з Вінницької області, просто навчались в одному інституті, але коли з'явилась технічна можливість як інтернет та соцмережі то звичайно познаходили один одного) Тепер не спілкуємось ні я ні мої знайомі.
показати весь коментар
28.09.2025 23:10 Відповісти
Та ті совкодрочери згадують совок, бо у нього ще тоді все «працювало», перепрошую, бо глибше вони мислити не здатні.
показати весь коментар
28.09.2025 23:46 Відповісти
Ну а як у нас вибрали зеленського, а у США Трампа? ******* всюди є. Нажаль у нас більше всього- 73%
показати весь коментар
29.09.2025 06:00 Відповісти
Ну і слава Богу...
показати весь коментар
28.09.2025 23:01 Відповісти
Тримайся, Молдова!
показати весь коментар
28.09.2025 23:07 Відповісти
Дай им бог! Не выбрать местных зеленоватых и промосковских
показати весь коментар
28.09.2025 23:20 Відповісти
ЦН, с первыми двумя все понятно, ну а остальные чью мазу тянут?)))
показати весь коментар
28.09.2025 23:27 Відповісти
В України 2010 вибрали монопольну моськовську владу, в 2019- му також вибрали промосковську монопольну владу і це вже 5 років як йшла війна із рф малої інтенсивності.
От і молдовани нічим не гірші і не кращі від українців.. А може таки розумніші, 42 відсотка проєвропейці. Українців промосковських у 2019- му було 73 відсотка..
показати весь коментар
28.09.2025 23:31 Відповісти
ну так. Якби тоді медведчук на росії купив на своє телебачення галустяна, то ц 19-му вибрали би верховним головнокомандуючим галустяна.
показати весь коментар
29.09.2025 00:00 Відповісти
Мабуть вам потрібні ікони,портрети або щось схоже на міссію.
показати весь коментар
29.09.2025 00:37 Відповісти
І то правда, потрібно було зразу ж вибрати ляльку фсб-Зеленьськго, щоб велика війна сталася стовідсотково.
показати весь коментар
29.09.2025 00:45 Відповісти
"Адназначна", товарісщ. Після вашого прямого ставленика Януковича, ваша фсб через Коломойського профінансувала " розумного артиста", настільки розумного, що перед великою війною, цей ваш петрушка активно розброював ЗСУ, закривав ракетні програми, розміновував Південь і активно будував нові дороги від кордонув України до великих міст, що б росіяни з комфортом на швидкості..
Але, народ не дозволив Буратіні виконати волю " начальстваа" і довелося Буратіні грати публічну роль "Бонявтіка-Незламно-Патужнаго".
показати весь коментар
29.09.2025 01:11 Відповісти
Ну Юлька в 2010 була меншим злом у 2 турі...

А у 2019 у 1 турі було аж 38 кандидатів. Якщо Порох розчарував, то чому не обрали когось розумнішого, українськомовного і прозахідного? Ну були ж там набагато адекватніші кандидати, ніж Зе, варто це визнати...
показати весь коментар
29.09.2025 00:55 Відповісти
Ні, не могли. Нарід хотів " Сєньорів-Галадаморів", хотів реготати із загиблих на війні " расія только граніцу пєрєдвігаєть..бу- га- га", хотів 4000 доларів зарплатні, відсутність податків і вічного літа..
Тому не могло статися інакше, як вибрати когось із серіалів про Голохвостого, можна було Галустяна, можна Пєтросяна, зупинилися на Зеленьському..
показати весь коментар
29.09.2025 01:17 Відповісти
мозок твій теж Порох продав?
показати весь коментар
29.09.2025 01:10 Відповісти
А ви, мабуть серед покупців були, робили контрольну покупку, якщо таку херню пишете.
показати весь коментар
29.09.2025 01:30 Відповісти
насправді у 19-у за зеленського проглосувало біля 45 відсотків виборців, 38 відсотків виборців просто не прийшли на вибори.
показати весь коментар
28.09.2025 23:57 Відповісти
Не приходити на вибори і пошкоджувати бюлітні. - аморально!!!
показати весь коментар
29.09.2025 00:34 Відповісти
11+ мільйонів просто не прийшли на вибори. Виборчіх бюлетенів вони не псували.
Як називали частину суспільства, яка не приймала участі у суспільному житті - ви знаєте.
показати весь коментар
29.09.2025 01:07 Відповісти
Аморально дегустувати г*мно.
показати весь коментар
29.09.2025 12:47 Відповісти
Значить інші мовчки погодилися із тим, що в Україні, президентом буде ставленик фсб..
показати весь коментар
29.09.2025 00:49 Відповісти
так, ця частина яка складала приблизно 11+ мільонів і є "какаяразніца", а інша частина у 13,5 мільонів - "це і є оті "хочпоржом".
11,5+13,5=25 мільйонів.
Питання: чи життєздатна країна з таким населенням?
показати весь коментар
29.09.2025 01:14 Відповісти
Попереду голоси діаспори, так що в кінці у партії Санду буде примірно 55%. Це перемога якої взагалі ніхто не міг уявити до виборів, багато хто ставив на виграш русні на виборах
показати весь коментар
28.09.2025 23:32 Відповісти
Я ставив на програш пані Санду.
Але дуже бажаю програти.
показати весь коментар
29.09.2025 00:52 Відповісти
ви за кацапів??
показати весь коментар
29.09.2025 02:55 Відповісти
Коли робиш "ставки на спорт", неважливо, за яку команду вболіваєш.
показати весь коментар
29.09.2025 10:55 Відповісти
На межі 80% підрахованих:
Блок Санду коливається від 44,4 до 44,6%
Додонівці - коливається від 27,5 до 28%
Альтернатива (проти Санду) - від 8,5 до 9%
Інші очевидно бар'єр не долають.
Тільки щойно почали масово поступати результати з країн Європи від діаспори.
показати весь коментар
28.09.2025 23:36 Відповісти
як це не долають,блоки 7% партії 5% прохідний бар"єр.
показати весь коментар
28.09.2025 23:41 Відповісти
А тому то й справа, що два інші блоки вже відчутно менше 7%, і і поступово процент зеижується. Блок Усатого - вже менше 6%. А всі партії - максимум (в однієї) 1%.
показати весь коментар
28.09.2025 23:45 Відповісти
два інші - не блоки, а партии. Проходят с 5 процентами
показати весь коментар
28.09.2025 23:54 Відповісти
так.
Ви праві.
Я злажав, з подачі Шрайка. Точніше - не зрозумів його.
Доведется виправляти...
показати весь коментар
29.09.2025 00:02 Відповісти
на межі 85% за рахунок Європи в блоку Санду процент голосів почав рости, вже майже 45%. Конкуренти - коливаються в тих же вищеназваних межах.
показати весь коментар
28.09.2025 23:48 Відповісти
Подвиг зебілів ніхто не повторить
показати весь коментар
28.09.2025 23:39 Відповісти
Це якщо не брати до уваги вибори в штатах. Там пішли по другому колу.
показати весь коментар
28.09.2025 23:52 Відповісти
А що в Штатах? Долар загніваєт?
показати весь коментар
29.09.2025 00:26 Відповісти
свинособаки "зажали " грошенята на ці вибори,або розікрали..
показати весь коментар
28.09.2025 23:42 Відповісти
Расєя там виграЄ, не тішмося
показати весь коментар
28.09.2025 23:52 Відповісти
Та ніби PAS ні разу не проросійська партія.

В майбутньому парламенті PAS достатньо об'єднатися з 3 або 4 місцем - і все, проросійська додонівська партія буде просто цмоктати. Конституційних змін робити не вдасться, але і ніяких законів додонівська партія протягнути не зможе принаймні 4 роки. Президентом ще 3 роки - Санду, теж аж ніяк не проросійська.

Тож можна припустити, що політично, Україна з цього боку не те щоб убезпечена, але принаймні різких рухів проти України не очікується.
показати весь коментар
29.09.2025 00:50 Відповісти
Слава Богу, ні, не виграЄ! то якась деза
показати весь коментар
29.09.2025 03:55 Відповісти
Ну от і все . Вітаю Санду з перемогою !!! 💪
показати весь коментар
29.09.2025 00:25 Відповісти
Грешники есть по всему миру, они согласны за деньги продать свою совесть. Дай Боже ума народу Молдовы и разрушь дела фальсификаторов
показати весь коментар
29.09.2025 00:28 Відповісти
Та да, майже 30 відсотків у додонівської, проросійської партії, в країні, яка вже 25й рік потерпає від засрашинської практики організації сепаратистських рухів - це гарантовано фальсифікації "на місцях". Потрібні розслідування і посадки тих членів та голів комісій, хто продався агентам засрашки і намалював неіснуючі голоси за додона.
показати весь коментар
29.09.2025 00:52 Відповісти
Вибори в Молдові.
Станом на 0:30 обраховано 90% дільниць

- Блок PAS (М.Санду) - вже 45,9%
- Блок Patriotic ( Додон) - коливався з 27,6 до 27,8%№ впав до 27,2%
- Блок "ALTERNATIVA" - коливається 8,6-8,8%. Шрайк їх характеризує так: "зашифрованные *****". Тобто - антиСанду, антиЄС, зашифровані касапи. Очевидно, в парламент проходить.
- Партія PARTIDUL NOSTRU ("Наша партія" Усатого) - 6,3%, але він знижується. Шрайк: "Усатый может поддержать правительство Санду."
- Партія Partidul politic "Democraţia Acasă" ("Демократія вдома") - 5,7% - і також знижується. Шрайк їх називає уніаністами (прихильниками об'єднання з Румунією), але в них особливість: антиЄС, антиСанду, далі характеристика Шрайка "партнеры ****** Симиона (румуна), против которого мы болели на румынских выборах. Они будут валить Санду. Перед голосованием рейтинг унионистов был 2-3%. То, что они набирают заметно больше, говорит о том, что пророссийской сетке избирателей дали команду голосовать за них."
Обидві партії, очевидно, в парламент проходять.
показати весь коментар
29.09.2025 00:28 Відповісти
91% підраховано, рахунок 46,2 - 47,6
показати весь коментар
29.09.2025 00:40 Відповісти
не варто одразу записувати партію Усатого в противники Санду; а тим більше - в противники євроінтеграції.
показати весь коментар
29.09.2025 00:47 Відповісти
По моим подсчетам у пас сейчас 49,6% от проходяших. остались каких то по процента
показати весь коментар
29.09.2025 00:50 Відповісти
ну откуда столько тупой и продажной ваты
показати весь коментар
29.09.2025 01:01 Відповісти
Все, в Санду 47% в інших разом 46,8%
показати весь коментар
29.09.2025 01:02 Відповісти
50,2%. Есть большинство
показати весь коментар
29.09.2025 01:03 Відповісти
я так розумію, це проценти з врахуванням квоти за рахунок тих, хто не проходить.
показати весь коментар
29.09.2025 01:12 Відповісти
Да, конечно. Процент от суммы всех проходящих. И к слову, уже 50,7%
показати весь коментар
29.09.2025 01:15 Відповісти
Поки що в PAS - 52 місця в парламенті зі 101 (ста одного). Зараз боротьба йде за 53-тє місце.
показати весь коментар
29.09.2025 01:52 Відповісти
Оброблено 97% дільниць. Появилось в PAS 53-тє місце. Можливо, ще буде 54-те?
показати весь коментар
29.09.2025 02:00 Відповісти
Слава Богу пронесло, мои поздравления PAS
показати весь коментар
29.09.2025 01:05 Відповісти
Дуже жаль, що у нас прокварталівська партія перемогла, а не проєвропейська.
показати весь коментар
29.09.2025 01:13 Відповісти
51,35%. Думаю, уже вряд ли что-то изменится. Искренние поздравления PAS, Майе Санду и всему народу Молдовы с впечатляющей победой
показати весь коментар
29.09.2025 01:35 Відповісти
В Гагаузии и Приднестровье абсолютно побеждает Патриотический блок. Легко не будет. Пророссийские силы вернулись на свои исходные рубежи
показати весь коментар
29.09.2025 06:56 Відповісти
Еще бы война в Украине закончилась и люди не умирали и кацапы к себе на болото ушли бы -что бы мы спокойно все жили
показати весь коментар
29.09.2025 02:46 Відповісти
Патріотична партія ... патріоти цікаво чого Молдови чи рашки?
показати весь коментар
29.09.2025 07:23 Відповісти
Європатріоти. Але в цьому слові "Євро" - це валюта, а не скорочення від "Європа".
показати весь коментар
29.09.2025 11:00 Відповісти
Тобто за вашою логікою зелені патріоти це не прихильники зеленськог, а прихильники зелені..тобто доллара..логічно