6485 відвідувачів онлайн

Рейтинги вересня: у Залужного і Білецького найбільше зростання

Залужний та Білецький

Центр соціальних і маркетингових досліджень "Socis" та видання "Барометр громадських настроїв" оприлюднили рейтинг політиків і політичних сил у вересні 2025 року: у першій пʼятірці - троє представників Сил оборони та безпеки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням опублікований рейтинг. 

Зокрема, якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчим часом, найбільше голосів отримала б умовна партія Валерія Залужного - 31,8%. Далі йдуть "Блок Володимира Зеленського" (19,1%), "Блок Петра Порошенка" (8,2%), "Блок Кирила Буданова" (7,8%), "Блок Андрія Білецького" (7,4%). Якщо порівнювати із аналогічним дослідженням "Socis" у червні 2025 року, рейтинги Залужного і Білецького показали найвищу динаміку: плюс 1,7% та 1,4% відповідно.

На виборах президента, якби ті відбулись найближчим часом, ситуація ідентична, окрім лідера - ним став Володимир Зеленський, за якого проголосували б 29,2% респондентів. Далі: Валерій Залужний (26,6%), Петро Порошенко (7,7%), Кирило Буданов (6,7%), Андрій Білецький (5%). Йдеться про результати першого туру виборів президента. Результати другого туру агентство наразі не публікує.

За рівнем суспільної довіри до пʼятірки лідерів увійшли: Залужний (44,5%), Буданов (30,8%), Зеленський (25%), голова СБУ Василь Малюк (18,7%) та Білецький (12,6%).

Топ коментарі
+64
Єдиний нормальний "блок" серед перелічених - це блок Порошенка.
показати весь коментар
30.09.2025 09:41 Відповісти
+41
Білецький це хто? Той, що друг Авакяна?
показати весь коментар
30.09.2025 09:39 Відповісти
+36
показати весь коментар
30.09.2025 09:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
І на своїх найбільших конкурентів монопольно-провладні ЗМІ не викладають жодного негативу, а про їх високі рейтинги ми дізнаємося з тих самих провладних ЗМІ...
показати весь коментар
30.09.2025 11:33 Відповісти
Та пишіть вже так - найбільше голосів отримала б умовна партія умовного Валерія Залужного
показати весь коментар
30.09.2025 11:36 Відповісти
Країною 40 років управляє телевізор.
показати весь коментар
30.09.2025 11:42 Відповісти
Цікава новина:

в Залужного - "умовна партія", а в Буданова та в Білецького - якісь бльоки, але чомусь "безумовні".

Подужали б пояснити соціолухи, хто входить до тих бльоків?
показати весь коментар
30.09.2025 12:01 Відповісти
цирк, опять подсунут и голосуй не голосуй , все равно получится фуй, только с каждым разом больше и толще
показати весь коментар
30.09.2025 12:19 Відповісти
Фіктивні рейтинги. Аферисти малююють рейтинги на користь тих, за кого проплачують. Совісті у таких контор, як Центр соціальних і маркетингових досліджень "Socis" та видання "Барометр громадських настроїв" -НУЛЬ.
показати весь коментар
30.09.2025 12:27 Відповісти
Ну не конче ні виборці?
показати весь коментар
30.09.2025 12:31 Відповісти
А відповідальність за провал наступу Залужний "благородно" делегував підлеглим. Зокрема, з посади командира 47 бригади був звільнений молодий талановитий і хоробрий офіцер Сак, вина якого полягала в тому, що він ретельно виконував дебільні накази Залужного.
показати весь коментар
30.09.2025 14:27 Відповісти
Клоны клоуны, а к выборам готовиться на всех парах. Уже натягивает рейтинги Членаграю. Я бы голосовал за Порошенко. К сожалению дурной нарид который так ничего и не понял, его не поддержит. Опасаюсь, что контузия В девяносто пятым кварталом так и не прошла. Украинцы снова могут выбрать Сиплого
показати весь коментар
30.09.2025 13:03 Відповісти
Адекватних - всього 8%........................
показати весь коментар
30.09.2025 14:15 Відповісти
Треба зробити так щоб ця уродлива партія якби вона не називалась "Слуга" чи "Блок ЗЕлепупенка" не попали в Раду.Якщо з цих уродів зайде в другу фракцію чи партію то не голосувати за ту чи іншу партію.Від цих тварів "Слуга народа" і від Голобородько всі біди,зрада,некомпетентність,дебелізм,корупція.
показати весь коментар
30.09.2025 14:15 Відповісти
Бєня Бородач, яким би аферистом і злодієм він не був, не позбавлений почуття гумору. Так "судьбоносний" для України серіал він назвав "Слуга народа", не вказавши при цьому, якого саме народа. Весь подальший розвиток подій недвозначно показав, якого народу слуга. І стало зрозуміло , що цей народ не український, про що виразно свідчить національність найближчого оточення головного "Слуги народа" в Україні. Так, він, "головний слуга", служить народу, тільки ось нестиковка- цей народ не український.
показати весь коментар
30.09.2025 14:38 Відповісти
Тільки колективне СЕППУКУ - для всіх зелених. Якщо б мали гідність. Але ж...
показати весь коментар
30.09.2025 14:23 Відповісти
Можна їм запропонувати в якості альтернативи ще й харакірі .
показати весь коментар
30.09.2025 14:40 Відповісти
Білецький,як воїн,може й не поганий.
Але в політиці-авантюрист,який чомусь лише грає на руку ворогу.
Приклад,як він на чолі воєнізованих "нацжон" гонився по всій країні за проєвропейським президентом,стелячи дорогу проросійському кандидату: ось тут головоломка,чи настільки недалекий,а чи свідомо все робив по завданню пророс.сил.
показати весь коментар
30.09.2025 15:38 Відповісти
Цей Залужний другий рік сидить у Лондоні та з яких куїв його рейтинг зростає?
Народ-парадокс
показати весь коментар
30.09.2025 16:03 Відповісти
Чому нц не згадує українського героя Д.Яроша,командира УДА?
А сьогодні у нього день народження і найщиріші побажання йому та поздоровлення від П.Порошенка:

"З Днем народження, Дмитро Ярош!

Ми пройшли багато випробувань. Я добре пам'ятаю, як у 2014 ти й твої побратими були там, де вирішувалася доля України. Вже тоді потрібно було діяти швидко та рішуче й одразу включатися в боротьбу за Україну.

Чесний, прямий, за словом у кишеню не полізе. Щирий у своєму прагненні до свободи й української незалежності. І саме за це його поважають ті, хто знає ціну війни.

Дмитре, бажаю тобі здоров'я й сил. І щоб твій досвід і надалі служив Україні. З Днем народження!".
показати весь коментар
30.09.2025 17:58 Відповісти
показати весь коментар
30.09.2025 18:00 Відповісти
Вітаю достойну Людину, Українця, Воїна з Днем народження! Бажаю здоров'я! Честь!
показати весь коментар
30.09.2025 18:22 Відповісти
говорят что ***** с народом повезло, зеле тоже с народом подфартило))) при такой сумашедшей коррупции каждый пятый отдаст за него голос. парадокс