4133 відвідувача онлайн

Орбан: Захід нібито ділить Україну, а Росія "вже перемогла"

Угорщина підтримає санкції проти РФ

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан висловив думку, що країни Заходу підтримують Україну у війні "щоб не лишитися осторонь її поділу", а Росія нібито вже здобула перемогу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на інтерв’ю Орбана ресурсу Harcosok Órája.

За словами Орбана, під час розмови з президентом США Дональдом Трампом вони обговорювали енергетичні питання, зокрема те, що Угорщина лишається одним із небагатьох європейських споживачів російських енергоресурсів. Далі він перейшов до теми війни в Україні.

"На Заході не хочуть залишитися осторонь поділу України… Не помиляйтеся, вони не борються з Росією. Росія забрала 20% України, а на Заході вважають, що мають право забрати решту. Це типова імперіалістична війна", - заявив Орбан.

Він також підкреслив, що США, на його думку, діють найрозумніше, створивши економічне підґрунтя через угоди про надра. Орбан стверджує, що західні країни прагнуть контролю над територією, сільським господарством і мінеральними ресурсами України, а це подається як захист країни, хоча насправді, за його словами, йдеться про грабунок.

Прем’єр Угорщини зазначив, що на запитання Трампа щодо війни він відповів, що "у війні вже все вирішено, Росія перемогла". Орбан додав, що питання лише в тому, коли буде укладена угода з Росією та хто її забезпечить - США чи європейці.

Він також визнав, що Україна могла б перемогти лише за масштабної військової допомоги від Заходу, включно з відправкою військових для безпосередньої участі у боях, але це, на його думку, означало б світову війну, якої ніхто не хоче.

Топ коментарі
+22
..
показати весь коментар
30.09.2025 14:44 Відповісти
+17
кремлевская ************
показати весь коментар
30.09.2025 14:44 Відповісти
+13
Та завали ти своє тухле ї@ало,падло.
показати весь коментар
30.09.2025 14:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
кремлевская ************
показати весь коментар
30.09.2025 14:44 Відповісти
До речі саме з цих слів нашим соплежуям з МЗС треба розпочати ноту протесту.
показати весь коментар
30.09.2025 14:47 Відповісти
..
показати весь коментар
30.09.2025 14:44 Відповісти
Та завали ти своє тухле ї@ало,падло.
показати весь коментар
30.09.2025 14:45 Відповісти
Ніхто не повинен вказувати Україні що їй робити з газовими і нафтовими трубами на своїй території !!
--------------------------------------------------
..
показати весь коментар
30.09.2025 14:47 Відповісти
Шмакляросії
показати весь коментар
30.09.2025 14:47 Відповісти
интересно за сколько бы дней украина размотала мадьярское недоразумение?
показати весь коментар
30.09.2025 14:47 Відповісти
7-8 - максимум - 9!!!
показати весь коментар
30.09.2025 14:56 Відповісти
у цигана з балатону істерика.
бо, на виборах пролітає. руйнується вся його фейкова імперія, бо українці вперлися і зламали всі плани. на закарпаття в тому числі.
мабуть і в кремлі попередили про зустріч з петровим та бошировим. в будапешті такі красиві шпілі!
показати весь коментар
30.09.2025 14:48 Відповісти
Цей циган женився на жидівці і більшість дітей у цього подружжя мають жидівські імена.
показати весь коментар
30.09.2025 14:52 Відповісти
Який же він гарний і в середині, і зовні, просто король Жаб...
показати весь коментар
30.09.2025 14:49 Відповісти
показати весь коментар
30.09.2025 19:40 Відповісти
Фантастичний дов…*** ))))
показати весь коментар
30.09.2025 14:50 Відповісти
А давай уявимо неймовірне-ймовірне. Ми домовляємось з рашкою, і разом ******* угрів, щоб в клинитись в НАТу. Якщо ти, уйобок, свої збочені фантазії видаєш за правду, то чому наші збочені фантазії не можуть теж бути правдою? ЄВРОПО - одумайся!!! І зроби адекватні і логічні висновки, бо буде біда.
показати весь коментар
30.09.2025 14:55 Відповісти
От про що воно **** мріє. Поділити Україну. Притому ще з самого початку війни воно накинуло своїм жаб'ячим оком західну Україну. Але диму без вогню не буває. Щось там ці пацюки таки мріють. Ось вам і відповідь тим хто постійно скавчить що потрібно підписати так звану мирну угоду яку Тампон з ****** підсовують.
показати весь коментар
30.09.2025 14:56 Відповісти
Орбан така ж мерзота, як путін і лукашенко !
показати весь коментар
30.09.2025 14:58 Відповісти
орбан - спадковий імперіаліст, х-уйло - також., пацакська підстилка, бульбофюрер - не має суб'єктності, ставити їх в один ряд... мабуть, ви краще розумієтеся в сортах лайна, хоч усі вони злочинці, попри те, що за мадяром у Європі визнається легітимність
показати весь коментар
30.09.2025 15:09 Відповісти
Дайте йому сільодку.
показати весь коментар
30.09.2025 15:05 Відповісти
Ідіот.
показати весь коментар
30.09.2025 15:06 Відповісти
Боже,яке кончене.Що воно плете?Скільки воно отримує від Пуйла?Нормальний європейський політик такого не скаже?Явно на ставці у кремля .Як його угорці терплять?
показати весь коментар
30.09.2025 15:09 Відповісти
У всьому винна доброта наших предків, які свого часу пропустили племя угрів через наші землі і тепер нащадки мають з цим клопіт. Якби тоді не пустили, їв би зараз Орбан ягель та й нахвалював.
показати весь коментар
30.09.2025 15:17 Відповісти
После президентских выборах в Венгрии на моЦкве появится ещё один недобиток типа фёдорыча и Асада...
показати весь коментар
30.09.2025 15:18 Відповісти
Венгры должны как минимум посадить этого предателя ,ведь в первую очередь он унижает Венгров , он печется о своей семье и ему совершенно наплевать на Венгров, если только Путин захочет он отдаст ему всю территорию Венгрий, поэтому он так отзываться про Украину,он знает что давно продался Путину .
показати весь коментар
30.09.2025 15:28 Відповісти
***********! Ой,*********** цей кацапський кнур!
показати весь коментар
30.09.2025 15:42 Відповісти
Жаль , что нет меткого стрелка, завалить эту отвратительную , мерзкую тушу …
показати весь коментар
30.09.2025 15:56 Відповісти
От чому кандидати на державні посади мають надавати довідку про психічне здоров'я.
показати весь коментар
30.09.2025 15:53 Відповісти
Як так відбувається - Орбан напряму посилає Тромба в питаннях кацапської нафти , але той все одно слухає його казки про війну ?
показати весь коментар
30.09.2025 15:55 Відповісти
Тому що обидва працюють на одну контору.
показати весь коментар
30.09.2025 16:17 Відповісти
Йорбан ти Шлюха кремлівська
показати весь коментар
30.09.2025 16:06 Відповісти
куйло вже давно здобув перемогу над мадярами .купивши для них свого членососа орбана.
показати весь коментар
30.09.2025 16:14 Відповісти
Він тупо видає свої бажання за реальність. Більш того, саме про поділ України він домовився з ****** ще задовго до Майдану. Сікорський колись розповів в одному з інтерв'ю як кремляді пропонували поділити Україну разом з Польщею і Угорщиною....