5074 відвідувача онлайн

90% інцидентів з ТЦК у вересні виявилися маніпуляціями для зриву мобілізації, - Сухопутні війська. ІНФОГРАФІКА

У вересні більшість інцидентів, які пов'язані з ТЦК, виявили маніпуляціями, фейками та ІПСО.

Про це повідомили Сухопутні війська ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

Так, у вересні 173 із 192 інцидентів (90%), у яких звинувачували ТЦК, виявилися маніпуляціями.

У Сухопутних військах зазначили: "Інформація, яка поширювалася як порушення закону з боку військовослужбовців, була перекручена з метою дискредитації інституції, зриву мобілізації та підриву обороноздатності держави".

За даними командування, лише 19 випадків (10%) підтвердилися, мали під собою реальні підстави та були перевірені, зокрема:

  • 4 осіб відсторонено від виконання обов’язків;
  • 5 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності;
  • 13 службових розслідувань тривають, зокрема щодо інцидентів минулого місяця.

"Ми розуміємо, що лише відкрита звітність, прозорість та правда можуть протистояти російській пропаганді, на яку ворог не шкодує ані грошей, ані зусиль. Ми працюємо над тим, щоб дії наших підлеглих відповідали букві закону, а справді винні порушники були покарані", - додали там.

Конфлікти з ТЦК у вересні. Статистика Сухопутних військ

Топ коментарі
+27
Фейки і іпсо, навіть бодікамери вимикають щоб ці фейки не знімати..
показати весь коментар
30.09.2025 16:44 Відповісти
+12
говорить прямо:
просто 90% випадків не змогли засняти, викласти у мережу та й свідків не було (або виявилися слабкі на "переконування").
Тому й ТЦК спромоглася відбрехатися.
Замовчування НЕ вирішує проблему, а тільки віддаляє кризу та робить наступний вибух БІЛЬШИМ.
Всі це розуміють, але всі це роблять і роблять...
Це як похід до дантисту:
Розумієш, що потім буде гірше, але все сподіваєшся "а раптово пронесе"?
показати весь коментар
30.09.2025 16:50 Відповісти
+12
Стаття 17 Конституції України? Ні, не чули?
показати весь коментар
30.09.2025 16:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А 10 % це скільки випадків ??
показати весь коментар
30.09.2025 16:44 Відповісти
19 випадків - 10%
...мабуть, не менше 400, тому що брешуть удвічі
показати весь коментар
30.09.2025 16:52 Відповісти
Фейки і іпсо, навіть бодікамери вимикають щоб ці фейки не знімати..
показати весь коментар
30.09.2025 16:44 Відповісти
показати весь коментар
30.09.2025 16:47 Відповісти
Бєзоюразіє !!
показати весь коментар
30.09.2025 17:10 Відповісти
чи міг би таку інформації коментувати більш зацікавлений орган влади. Чому не дають слово поліці, яка має бути присутня під час оповіщеннь та керуватися профільним законом у своїй роботі.
показати весь коментар
30.09.2025 16:47 Відповісти
говорить прямо:
показати весь коментар
30.09.2025 16:50 Відповісти
Стаття 17 Конституції України? Ні, не чули?
показати весь коментар
30.09.2025 16:52 Відповісти
і? продовжуй думку.
показати весь коментар
30.09.2025 18:24 Відповісти
Патрулювання, оповіщення, затримання та конвоювання повинно здійснюватись виключно силами правопорядку. Їх у нас 300тисяч, з/п 35000 без надбавок.
Робота ТЦК - передати повістку на пошту і у разі неявки у визначений термін - передати дані до поліції.
Нахріна по всій країні включно з Карпатами натикано блокпостів з ТЦКунами? Питання риторичне.
показати весь коментар
30.09.2025 20:11 Відповісти
Та це все зрозуміло - поки треба добові поставки, то будь-які дії ТЦК є правильними й законними. Це ясно. Мене от все цікавить питання - скільки треба напакувати піхоти, аби замінити одну ракету типу Х-101?
показати весь коментар
30.09.2025 16:56 Відповісти
показати весь коментар
30.09.2025 16:58 Відповісти
99%
показати весь коментар
30.09.2025 17:11 Відповісти
Багато можна б було розповісти , з власного досвіду та близьких людей , що стикнулись з мобілізаційним процесом так би мовити за останній час.. Але краще не буду. Не так давно забанили на три доби. Хоч писав правду, все як було. Не на часі мабуть..
показати весь коментар
30.09.2025 17:14 Відповісти
Ну зрозуміло. Просвіту в контексті беззаконня та безладу зі сторони ТЦК не буде. Всіх все влаштовує. Ну окрім "пасажирів" буса звісно.
показати весь коментар
30.09.2025 17:15 Відповісти
ну тцкуны про себя и не такое расскажут интернет к счастью помнит все, в том числе и лица
показати весь коментар
30.09.2025 17:16 Відповісти
Шож ви так до такої цифри докотились - як тій колобок - котився, котився... Як в очі дивитесь людям, виповнюючи злочинні накази прорашистської верхівки правління України.
показати весь коментар
30.09.2025 17:19 Відповісти
НЕ *******! Цих сволот давно в ЗСУ чи по каталажкам треба порозпихувати, так як і мусорню. в половину зменьшити. Брехуни, бидло, хабарники. І не треба розповідатим що це іпсо і фейки. Бачили, пройшли, знаємо. Мені 60+ Як що, то ламали добре паскуди
показати весь коментар
30.09.2025 17:21 Відповісти
Поки одні інваліди з фізичними вадами вже четвертий рік поспіль про щось наполегливо оповіщують своїх співгоромадян, інші інваліди із затримками в психічному розвитку розміщують в ЗМІ різноманітні байки про законність проведення могилізації в надії, що в них хоч хтось повірить
показати весь коментар
30.09.2025 17:25 Відповісти
А результатам "дослідження" можна довіряти?!
показати весь коментар
30.09.2025 17:42 Відповісти
Аякже! Самі Сухопутні Війська і рахували...
показати весь коментар
30.09.2025 19:11 Відповісти
146%
показати весь коментар
30.09.2025 17:43 Відповісти
946% =>!!!
показати весь коментар
30.09.2025 18:41 Відповісти
Вічна Слава і Пам*ять героям ,що віддали життя ,захищаючи свою Батьківщину! Вічна зневага та ганьба тим,хто у ці тяжкі часи покинув своїх побратимів і втік,як щур,ставши т..з.СЗЧ
показати весь коментар
30.09.2025 17:48 Відповісти
А ви з якого боку барикад? В якій бригаді воююте?
показати весь коментар
30.09.2025 19:23 Відповісти
Та невже 90% іпсо гниди Українські, закон і війна тільки для простих і бідних,а ранених і інвалідів кидають на призволяще бо більше непотрібні,ось яка тепер у нас країна.
показати весь коментар
30.09.2025 21:03 Відповісти
Если у вас куча здоровых мужиков гоняться за кучей пацанов и дедов, это означает что мобилизация уже провалена. Не, нынешнюю верхушку уже просто так не выковыряешь из кресел. Янык с рыгней уже не такими уж и упоротыми кажутся на фоне нынешних демократов
показати весь коментар
30.09.2025 23:07 Відповісти
Всі кажуть про ТЦКунів, а про поліцаїв ані слова? Чи вони не порушують закон? Скільки справ заведено на працівників , так званої 'поліції'?
показати весь коментар
30.09.2025 23:11 Відповісти