10457 відвідувачів онлайн

Україна - наша "перша лінія оборони" проти РФ, - прем’єрка Данії Фредеріксен

Прем’єр-міністерка країни Метте Фредеріксен

Прем’єрка Данії Метте Фредеріксен визнала, що європейські країни недооцінювали реальність російської загрози та занадто повільно реагували на необхідність посилення власної оборони.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це прем'єрка Данії заявила під час спілкуванні зі ЗМІ перед самітом Європейської політичної спільноти у Копенгагені.

"Ми з усім діємо недостатньо швидко. Думаю, усі недооцінили, настільки великою загрозою справді є Росія. Але не можна сказати, що ми "нічого не робили" – бо ми робимо багато. Потрібно прискорюватися і масштабуватися… Я сподіваюся, усі визнають, що ми маємо розглядати Україну як "першу лінію оборони". Усе, що ми зробимо в Україні – це внесок у захист нас самих, решти Європи", – сказала прем’єрка Данії.

Нагадаємо, Фредеріксен заявила, що досвід України у протидії безпілотникам може дуже допомогти країнам Європи з проєктом захисту від недружніх БпЛА.

Топ коментарі
+6
Як приємно читати, що я є їхньою лінією оборони!
Відчуваю величезну відповідальність та особистий обов'язок бути щитом європейської нації незважаючи на все, що я та залежні від мене члени сім'ї потребують для виживання життя та перебування на цій високодовірений мені лінії захисту!!!

[низький уклін]
показати весь коментар
02.10.2025 10:54 Відповісти
+6
європа вже мабуть рік відкрито заявляє, чим для них є Україна, а до більшості українців ніяк не дійде.
Ну продовжуйте вірити в "союзників", "друзів", "партнерів", вступ в єс.
показати весь коментар
02.10.2025 11:40 Відповісти
+4
Тварі, гарно прилаштувалися, свої сраки ховати за могилами наших рідних!
показати весь коментар
02.10.2025 11:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
з проєктом захисту від недружніх БпЛА
а що є щей дружні БпЛА?
да уж. ****** промахнулся. Не на Україну треба було нападати, а на НАТУ.
показати весь коментар
02.10.2025 10:44 Відповісти
НАТО тримається на війсьоках США,їх і зарпаз в Європі 100 тисяч.
показати весь коментар
02.10.2025 11:26 Відповісти
В кіно про війну показують, шо на другу лінію оборони переходять, коли перша вже все, нічого живого не лишилося. То це мабуть європейська союзниця щось інше мала на увазі.
показати весь коментар
02.10.2025 10:47 Відповісти
Перша і остання. Якщо України не стане, скажуть нічого буває.
показати весь коментар
02.10.2025 10:51 Відповісти
Як приємно читати, що я є їхньою лінією оборони!
Відчуваю величезну відповідальність та особистий обов'язок бути щитом європейської нації незважаючи на все, що я та залежні від мене члени сім'ї потребують для виживання життя та перебування на цій високодовірений мені лінії захисту!!!

[низький уклін]
показати весь коментар
02.10.2025 10:54 Відповісти
А вас ніхто не питав і збирається. Зараз пропагандони заведуть звичну пісню про війну за власні домівки і родини .(Тільки це домівки і родини європейців).
показати весь коментар
02.10.2025 11:28 Відповісти
Ну, пропагандони є різні - і свої, і чужі.
Звичної пісні завести вони не зможуть, бо зливаються на перших же питаннях про їх особисту фінансово-безпекову вигоду від війни.
Такі розмови ведуть, в основному, такі люди
показати весь коментар
02.10.2025 12:04 Відповісти
Це треба було раніше усвідомити, надавати всю зброю та дозволи на іі використання ще в 22-му.
показати весь коментар
02.10.2025 10:54 Відповісти
О-как!
показати весь коментар
02.10.2025 10:59 Відповісти
Цитата з operativnoZSU:

****#ли 4 години замість запланованих 2-х і ніх#я не вирішили: неформальний оборонний саміт лідерів ЄС у Копенгагені зайшов у звичний глухий кут, - https://www.politico.eu/article/eu-summit-copenhagen-denmark-war-in-ukraine-russia-drones/ Politico
показати весь коментар
02.10.2025 11:12 Відповісти
Перше слово має варіативність читання. Задумало, однак
показати весь коментар
02.10.2025 11:19 Відповісти
показати весь коментар
02.10.2025 11:40 Відповісти
У нас немає військових союзників!! Взагалі... ( Є десятки парірців, які навіть на Заході вже забули )
показати весь коментар
02.10.2025 12:11 Відповісти
А вступ в ЕС це фікція!! Ніхто не прийме поки уряд краде і дотого ж система вже деградувала!!

Мене ПОЦріоти на форумах хотіли папками закидати, та все ж я стверджую що ЕС то буде не зараз.... Може років через 50.
А ще про кордони 91 року мріють,ті хто палець о палець не вдарили!!
Тому я їм і кажу - Европі легше оформити наше населення ( мирняк саме) як біженців у себе і навчати працювати, вчити мову. Навіть з такою кількістю літніх людей, інвалідів та ********** це буде дешевше ніж Фламіндіч на міл'ярди ....
( вжух вжух полетіли тапки з бойових диванів ) //// 😁😁😄😄
показати весь коментар
02.10.2025 12:17 Відповісти
100%
показати весь коментар
02.10.2025 14:11 Відповісти
Це вже формально визнано??
До давайте сухпайки, снаряди,!! дрони все давайте! Гонять в буцигарню цих міністрів, давайте нормальних начальників - будемо разом оборону будувати !!! ❤️❤️❤️
показати весь коментар
02.10.2025 12:09 Відповісти