10334 відвідувача онлайн

71% українців вважають, що корупція під час війни зросла, - опитування КМІС. ІНФОГРАФІКА

Більшість українців переконані, що з початком повномасштабного вторгнення рівень корупції в країні збільшився.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

У вересні 2025 року 71% громадян заявили, що корупція в Україні зросла.

опитування про корупцію

Ще 20% вважають, що ситуація не змінилася, а 5% відзначили її покращення. Навіть серед тих, хто довіряє президенту Володимиру Зеленському, більшість також говорять про посилення корупції.

опитування про корупцію

Виконавчий директор КМІС Антон Грушецький зазначив, що суспільне сприйняття формується не лише реальними подіями, а й через інформаційний простір. За його словами, посилення боротьби з корупцією та активне висвітлення випадків у медіа може створювати враження, що явище поширюється.

Опитування КМІС проведене з 19 по 28 вересня 2025 року серед 1029 респондентів по всій Україні.

Топ коментарі
+9
Тому проголосують за Притулу, Білецького, Стерненка, Гордона, Аристовича, і подібному оратору красного словца.
показати весь коментар
03.10.2025 10:38 Відповісти
+9
Корупціонерам якось насрати, що там думають українці.
показати весь коментар
03.10.2025 10:50 Відповісти
+9
Зросла і багатократно, крадуть на всьому починаючи з харчування і закінчуючи дронами
показати весь коментар
03.10.2025 11:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Країна мрій!
показати весь коментар
03.10.2025 10:33 Відповісти
та ну, зеля сказав , що це неправда
показати весь коментар
03.10.2025 10:36 Відповісти
Тому проголосують за Притулу, Білецького, Стерненка, Гордона, Аристовича, і подібному оратору красного словца.
показати весь коментар
03.10.2025 10:38 Відповісти
З приводу хабарів, це до резнікова-яйцеликого та умерова-маямського.
показати весь коментар
03.10.2025 11:06 Відповісти
ну і як далі жити ?... смітунам на вихід до Банкової ...
показати весь коментар
03.10.2025 10:43 Відповісти
Отримувати німецьке громадянство, працювати, вивчати німецьку... - і перестати думати шо в Україні щось змінеться на краще. Ці падлюки владу вже ніколи не віддадуть, якшо тіки ху...у.
показати весь коментар
03.10.2025 11:41 Відповісти
Виступи Зеленського про Євроінтеграцію лише імітація, бо він навпаки копіює усі дії Путіна по знищенню своїх критиків та створення диктатури. Зеленський зрозумів, що на чесних виборах після війни він не переможе завдяки його бажанню кришувати корупцію любих друзів, тому його мета знищити своїх критиків, опонентів, підпорядкувати собі НАБУ та САП та створити можливість після війни провести фальсифікацію виборів
показати весь коментар
03.10.2025 10:43 Відповісти
Тут ключовий показник саме "зменшився", на нього треба дивитися)
показати весь коментар
03.10.2025 10:48 Відповісти
А як дихав перед виборами!

Не боротьба з корупцією, а перемога над нею
«Не вкради!» - основна заповідь у боротьбі з корупцією.
Нульова толерантність до корупції на всіх рівнях. Підозрюваний у корупції не вийде під заставу. https://www.facebook.com/404926500265591/posts/410557996369108?comment_id=341491676447656 Засуджений за корупцію отримає конфіскацію майна і довічну заборону обіймати державні посади. Викривач корупції перебуватиме під захистом держави та отримуватиме матеріальне заохочення. Я сам не крав і нікому не дозволю!
https://www.facebook.com/404926500265591/posts/410557996369108?comment_id=348822632368208 Новоствореним антикорупційним органам і Вищому антикорупційному суду - максимальну державну підтримку для ефективного виконання їхніх завдань.
Чесні посадовці отримають гарантовані гідні https://www.facebook.com/404926500265591/posts/410557996369108?comment_id=754775148231802 заробітні плати, https://www.facebook.com/404926500265591/posts/410557996369108?comment_id=306056006705251 відкриті конкурси на посади, високий соціальний статус і державне страхування.
Моя ціль - https://www.facebook.com/404926500265591/posts/410557996369108?comment_id=2216155331955998 повна відкритість діяльності влади, автоматизація публічних процесів онлайн, зведення всього функціоналу держави до розмірів смартфону.
Мета: не брати, не давати, а хто не зрозумів - саджати!
показати весь коментар
03.10.2025 10:49 Відповісти
Корупціонерам якось насрати, що там думають українці.
показати весь коментар
03.10.2025 10:50 Відповісти
Не під час війни, а за часів президентства зеленського та часів узурпації їм влади після закінчення терміну повноважень.
показати весь коментар
03.10.2025 11:00 Відповісти
Зросла і багатократно, крадуть на всьому починаючи з харчування і закінчуючи дронами
показати весь коментар
03.10.2025 11:10 Відповісти
Крадуть всюди і на всіх рівнях, від ОПи, да найнижчої чиновницької ланки у всіх сферах діяльності! 🤬
показати весь коментар
03.10.2025 11:19 Відповісти
від пересидента до останньої прибиральниці....
показати весь коментар
03.10.2025 12:05 Відповісти
Ну звичайно зросла. ШО обіцяв блазень в 2019 році? Кінець єпохи бідності. Справа в тому, що ні блазень, ні його коМАНДА до праці не привчені, а грошики красти - це майже едине на що вони здатні, поки при владі. Залізти в карман бояться, можна і кулаком по ЗЕбанутому рилу відхватити, а красти з бюджету і іноземної допомоги - для ЗЕбанутих - святоє дело.
показати весь коментар
03.10.2025 11:25 Відповісти
Вибрати блазня щоб потім шось думати...пздць ракушки....
показати весь коментар
03.10.2025 11:46 Відповісти
Це не під час війни. Це під час Зе.
показати весь коментар
03.10.2025 11:48 Відповісти
Тільки 71% так вважають? А решту опитували мабуть самих можновладців-корупціонерів? Начальник корупції кожного дня на марафоні і у відосах прослоавляє себе і свою мародерну команду за кошти платників податків бідних українців під час війни. А його бізнес-партнери створили схеми і крідуть мільярди, які переводять в крипту і скуповують нерухомість та круті фірми на Заході, куди намилилися звалити, коли їх врешті нарід прогонить.
показати весь коментар
03.10.2025 11:58 Відповісти
Цю корупцію можна назвати МАРОДЕРСТВОМ
показати весь коментар
03.10.2025 12:16 Відповісти
https://t.me/BerezaJuice/58925
Це треш. І від всього цього дуже бридко. І зараз поясню чому.

Судді ВАКС, які всі відсудили собі мільйонні доплати від держави і роздали один одному державні квартири, закрили кримінальне провадження щодо чиновника Міноборони, якого звинувачували у розкраданні 1,5 мільярда гривень на закупівлях.

Йдеться про начальника Головного управління з організації виробництва *********** і будівництва споруд спецпризначення Міноборони Олександра Нагорського. Його обвинувачували у розкраданні 1,5 мільярда гривень під час закупівлі артилерійських снарядів для ЗСУ.

Краще я вам процитую офіційну інформацію СБУ: "Проте фігурант, нехтуючи контрактом Агенції оборонних закупівель, безпідставно продовжив дію попередньої угоди з підприємством-спецекспортером. Ба більше, після пролонгації "старого" договору на рахунки афілійованої іноземної фірми-посередника було перераховано майже 1,5 млрд грн. Ця сума на 30 % перевищила вартість продукції за прямим договором з виробником", - йдеться в повідомленні СБУ.

Новостворена Агенція оборонних закупівель, яка тоді була очолювана Володимиром Пікузо, уклала контракт на постачання цих самих артснарядів із цим самим виробником по 2 000 у.о. за снаряд, а управління ***********, яке очолював Олександр Нагорський, за - 3 000. І от на ці 2% представники влади й купують собі будинки в Марбельї, ферарі та яхти в Монако, а також все на тещ оформлюють. Або зухвало пояснюють, зо купили це за малину чи черешню.

У Центрі протидії корупції заявили, що підставою для закриття стало закінчення строку досудового розслідування. *****, це геніально і в стилі шоуменів. Розкрав на 1,5 мільярди, але нікого не здав, тр можеш не відповідати за це. Тобі допоможуть і будуть тягнути час, щоб всі строки вийшли. Так, це не виправдальне рішення суду і всі питання залигилися без відповіді, але це точно і не відповідальність за скоєне при 1,5 мільярді збитків держави. Геніально! Але державі *******!

Найцікавіше, що це схоже на обкатування схеми, яку згодом будуть реалізовувати у всіх подібних справах. А подібних справ багато. Це дуже схоже, як було з суддею ВАКС Валерією Чорною, яка подала позив проти свого ж суду і відсудила у держави майже 2 мільйони гривень суддівської винагороди. Виявилось, що на Чорній обкатали цю схему і судді почали масово відсуджувати собі мільйони бюджетних гривень. Схоже, що незабаром побачимо подібну схему на корупційних справах з забезпечення ЗСУ. Чи думаєте, що я помиляюся?

А ви не відволікайтесь на ці дрібниці і не забувайте донатити. *****, як мене все це замахало.

https://youtu.be/0h8_lzLF95c
показати весь коментар
03.10.2025 12:39 Відповісти
А сколько %% из них всё ещё готовы голосовать за парашную "какая разница"???
показати весь коментар
03.10.2025 13:19 Відповісти
Під час війни проти москальських окупантів - корупція - наглий грабунок і мародерство - з боку кошерної банди Єрмака-Зеленського-Міндіча не просто зросла - вона стала гігантською.
Банда Єрмака-Зеленського-Міндіча не просто грабують Україну - вони грабують на крові і смертях Українців.
показати весь коментар
03.10.2025 14:14 Відповісти
Тяжкі часи для нації завжди посилюють апетити у істот. Так було, є та буде. Та й самі люди у такі часи змушені користуватися послугами цих істот. Нажаль...
показати весь коментар
03.10.2025 15:03 Відповісти
Коллективный запад ничего не знает про коррупцию и кумовство, инфа сотка💯.
показати весь коментар
03.10.2025 15:31 Відповісти