8499 відвідувачів онлайн

ХАМАС заявив про готовність звільнити ізраїльських заручників та обговорити план Трампа, - ЗМІ

хамас

Терористичне угруповання ХАМАС погодилося на пропозицію президента США Дональда Трампа звільнити всіх ізраїльських заручників та обговорити деталі його плану щодо мирного врегулювання у секторі Гази.

Про це пишуть Al Jazeera та Reuters, повідомляє Цензор.НЕТ.

Угрупування ХАМАС заявило, що готове повернути усіх ізраїльських заручників та тіла загиблих, згідно з пропозицією Трампа.

"У цьому контексті рух підтверджує свою готовність негайно розпочати переговори через посередників для обговорення деталей цієї угоди", – йдеться у заяві ХАМАС.

Окрім цього, угрупування заявило, що погоджується передати управління над сектором Гази незалежному органу палестинських технократів "на основі палестинського національного консенсусу та арабської та ісламської підтримки".

ХАМАС також висловив готовність "негайно вступити в переговори за посередництва для обговорення деталей".

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп вимагав від терористичного угруповання ХАМАС погодитися на запропоновану ним мирну угоду щодо Сектора Гази до вечора неділі, 5 жовтня. Інакше на бойовиків "обрушиться справжнє пекло".

Топ коментарі
+4
Bбивства ізраїльтян на очах у їхніх дітей та дітей на очах у батьків, вчинені бойовиками ХАМАС 7 жовтня 2023 року, на додаток до викрадення немовлят та людей похилого віку, на що ізраїльська армія відповіла часто невибірковими ударами у відповідь.
Ізраїльська армія щодня вбиває і калічить десятки палестинських мирних жителів і дітей, щоб спіймати хоча б одного бойовика ХАМАС, перетворюючи при цьому Газу на руїни.
Можливо, саме ці дії призвели до того, чого не сталося в жодній з попередніх арабо-ізраїльських воєн:
досягнення миру, як найнеобхіднішої мети, стало неможливим.
показати весь коментар
03.10.2025 23:46 Відповісти
+4
Зате хамасівці пройдуться по червоній доріжці, у лімузині покатаються - пуйло їх навчило що казати
показати весь коментар
03.10.2025 23:51 Відповісти
+4
Хай спочатку звільнять. Вони постійно заявляють шо готові звільнити і готові до перемовин. А потім просто тягнуть час. Заручники - це єдине, що якось тримає їх в живих. Вони ніколи не віддадуть всіх.
показати весь коментар
03.10.2025 23:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
The New York Times

Реалізація мирного плану Трампа щодо Гази зараз виглядає малоймовірною, пише NYT.
3а останні два роки конфлікт розпався на величезну кількість дрібних частин, а ненависть і недовіра наскрізь пронизали як ізраїльтян, так і палестинців, через що зібрати всі ці фрагменти пазлу докупи буде «титанічним завданням».
показати весь коментар
03.10.2025 23:43 Відповісти
показати весь коментар
03.10.2025 23:51 Відповісти
Нетаньяху може з повним на те підставою заявити, що Ізраїль захищає західні демократичні цінності, нищачи ісламофашистський рух ХАМАС у Газі.
ХАМАС - жахлива організація, перш за все для палестинців.
Однак сьогодні будь-який підліток у TikTok також може побачити, як Нетаньяху та ізраїльські прихильники єврейської переваги одночасно зміцнюють колоніалізм із поселенцями на Західному березі.
Цим уже нікого не обдуриш - все і так видно.
показати весь коментар
03.10.2025 23:52 Відповісти
Ви знаєте, коли дві сторони називають себе жертвами десятки років, то очевидно що мир у цій ситуації і справді неможливий. Парадокс в тому, що будь-яка притомна людина із силового блоку Ізраїлю знає, що силового вирішення палестинського питання також не існує.
показати весь коментар
04.10.2025 00:25 Відповісти
Нобелевку- в студию !!!!!!
показати весь коментар
03.10.2025 23:43 Відповісти
Добрим словом і пістолетом Трамп умовить кого завгодно .
показати весь коментар
03.10.2025 23:46 Відповісти
Хай спочатку звільнять. Вони постійно заявляють шо готові звільнити і готові до перемовин. А потім просто тягнуть час. Заручники - це єдине, що якось тримає їх в живих. Вони ніколи не віддадуть всіх.
показати весь коментар
03.10.2025 23:51 Відповісти
Віри їм, як кацапам - ніякої...
показати весь коментар
03.10.2025 23:55 Відповісти
почему хамас слушаецца трампа, а путин нет??
показати весь коментар
03.10.2025 23:58 Відповісти
******, тютіна з патрушевим і бєсєдою, глибоко зхвильовані ??
Дронами гадити ******, довго в Європі не виходить??
показати весь коментар
04.10.2025 00:00 Відповісти
вони під це звільнилова всіх забьтють.
35 війна виграна дончиком!
показати весь коментар
04.10.2025 00:09 Відповісти
вони всіх убьють, а потім за тіла будуть торгуватися...
це ж кацапня номер 2.
показати весь коментар
04.10.2025 00:18 Відповісти
Як це закінчити? У Газі треба повну зачистку зробити, а потім говорити. Попит рашки каже за себе. Кращий кацап- 200
показати весь коментар
04.10.2025 00:11 Відповісти
рівьєру там збудувати
показати весь коментар
04.10.2025 00:23 Відповісти
пишаюся двома презами - діменці і мале!
показати весь коментар
04.10.2025 00:12 Відповісти
Виходить Трамп веде переговори з терористами? Хоча після х**ла йому не звикати
показати весь коментар
04.10.2025 00:32 Відповісти
Вангую що далі ХАМАС скаже що Байден сфальсифікував вибори і Тампон мав стати президентом і тоді ХАМАС не напав би на Ізраїль. А ще ХАМАС подарує Тампону портрет і захоче переговорів на Алясці.
показати весь коментар
04.10.2025 02:02 Відповісти
брешуть )))
показати весь коментар
04.10.2025 03:37 Відповісти
"Заявлять" можна, що-завгодно... Заручники - це єдиний "козир" ХАМАСУ... Саме це стримує Ізраїль від більш рішучих дій проти ХАМАС. І не тому, що вони так переживають за заручників - скоріш всього, вони їх уже повбивали... Це йде шантаж світової спільноти...
показати весь коментар
04.10.2025 04:19 Відповісти
Будемо домовлятися,дорівнює водити вам по губам,вибирайте чим на ваш розсуд
показати весь коментар
04.10.2025 04:57 Відповісти
"не вірю в силу слова я, а вірю в силу піздюлєй!" коли ізраільська армія роз'******* майже всю Газу, а головних в Катарі однією ракетою відправили до гурій, отут вони й отямились.. ну й тут Трамп такий.. "от я припинив війну!"
показати весь коментар
04.10.2025 09:54 Відповісти