9519 відвідувачів онлайн

Окупанти атакували залізничний вокзал на Сумщині: загинула людина, постраждалих близько 30, зокрема троє дітей (оновлено). ФОТО

Вдень 3 жовтня російські загарбники вдарили по пасажирському потягу сполученням "Шостка-Київ" на Сумщині.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив начальник ОВА Олег Григоров.

"Постраждали пасажири.

На місці працюють рятувальники, медики та всі екстрені служби.

Розгортається оперативний штаб. Людям надається необхідна допомога, триває рятувальна операція.

Масштаби руйнувань і кількість потерпілих уточнюються", - йдеться в повідомленні.

Оновлення 

Близько 30 людей постраждали через атаку РФ по потягу,  - розповіла Суспільному т.в.о. голови Шосткинської РВА Оксана Тарасюк. 

Поранених відвезли у лікарню, їхня кількість уточнюється,

Через атаку горить вагон.

Атака триває.

За інформацією АТ "Укрзалізниця", вражено два потяги: приміський Терещенська-Новгород-Сіверський та Шостка-Київ. Другий удар по електровозу припав на момент, коли вже тривала евакуація.

"Підла атака з метою зупинити сполучення з нашими прифронтовими громадами.

Нашій постраждалій співробітниці (касирці приміського поїзда) та постраждалим пасажирам (серед них троє дітей) надається медична допомога в лікарнях", - зазначили у компанії.

В Офісі Генпрокурора зазначили, що станом на 13:00 відомо про госпіталізацію щонайменше 8 людей.

РФ вдарила по потягу Шостка–Київ: є поранені

За даними ДСНС станом на 16.40, 1 людина загинула внаслідок удару БпЛА Shahed по залізничному вокзалу в Шостці.

Топ коментарі
+34
Ввечері виступить "найвеличніший" з заявою: ось зараз як відповімо потужно! А люди гинуть, діти гинуть по всій Україні, крім Конче Заспи! Совпадєніє....
показати весь коментар
04.10.2025 12:42 Відповісти
+29
Бубочка вже заряжає свою рожевую фламінгу.
показати весь коментар
04.10.2025 12:53 Відповісти
+12
коли там вже ті "томагавки/першінги" та все інше...., чи ще не час ... путлер же каже що успішно протистоїть всьому НАТО ...- то в чому проблема - хоче , нехай отримае , а тРампуша ...
показати весь коментар
04.10.2025 12:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
коли там вже ті "томагавки/першінги" та все інше...., чи ще не час ... путлер же каже що успішно протистоїть всьому НАТО ...- то в чому проблема - хоче , нехай отримае , а тРампуша ...
показати весь коментар
04.10.2025 12:25 Відповісти
Не тобі судити про яйця у військових України, придністровець.
показати весь коментар
04.10.2025 14:22 Відповісти
Жесть, я таким поїздом неодноразово їздив..
І так вагони старенькі, а тепер хз, як воно функціонуватиме
показати весь коментар
04.10.2025 12:30 Відповісти
Ввечері виступить "найвеличніший" з заявою: ось зараз як відповімо потужно! А люди гинуть, діти гинуть по всій Україні, крім Конче Заспи! Совпадєніє....
показати весь коментар
04.10.2025 12:42 Відповісти
Не тільки в КончуЗаспу нічого не прилітає .

Я , а також деякі адекватні військові, давно підмітили - як тільки ЛІДОР та Єрмак приїздять десь на "нуль" , то одразу мацковити припиняють обстріли цієї їх ділянки фронту та поновлюють тільки тоді, коли ця парочка назнімав патріотичних відосиків попхається до Києва.

Мабуть мацковити лякаються Єрмака, який напевно страшніше батареї Хаймерсів?!
показати весь коментар
04.10.2025 13:58 Відповісти
Ога- от ти би точно війну закінчив за два дні! Давай розкажи нам всім шо треба робити?
показати весь коментар
04.10.2025 14:05 Відповісти
Бубочку спитай шо треба робити. Він же обіцяв.
показати весь коментар
04.10.2025 19:54 Відповісти
Вчора ,на Армія ТВ ,якраз говорили .про це,Що кацапи б'ють по цивільних,коли акумулятори в дронах закінчуються,то б'ють по всьому живому.
показати весь коментар
04.10.2025 12:43 Відповісти
Треба робити бпла які летять над рф і на своєму шляху скидають міни на все що легко пошкодити та має важливе значення/коштує гроші. Виносити економіку. Або запали на те що можна спалити.
показати весь коментар
04.10.2025 13:13 Відповісти
Бубочка вже заряжає свою рожевую фламінгу.
показати весь коментар
04.10.2025 12:53 Відповісти
З@лупу свою він заряджає...для рояля...
показати весь коментар
04.10.2025 13:31 Відповісти
Зєля - паперовий змій. Вигадав казку про "фламінгу", щоб українців заспокоїти. А сам всі гроші вкрав.
показати весь коментар
04.10.2025 13:58 Відповісти
По всіх містах стоять якісь сектанти свідки з палатками за мир і мусора їх ігнорують, сруязику сєпарню , і упц мп теж, може час не вмирати а знищувати внутрішніх сєпарів навідників??
показати весь коментар
04.10.2025 13:48 Відповісти
Зелений? Де наші ракети, чи судді, прокурори і офіс президента розікрали гроші?
показати весь коментар
04.10.2025 14:04 Відповісти
Потрібно писати не окупанти, а російські фашисти! Тільки так.
показати весь коментар
04.10.2025 14:08 Відповісти
руские - ФАШИСТЫ !!!(((( слышите ,вы , пид....сы !!!!
показати весь коментар
04.10.2025 14:09 Відповісти
Чому зепідар не репетує теракт, як кацапи, відходить?
показати весь коментар
04.10.2025 14:16 Відповісти
Черговий рашиський злочин проти мирного населення ,а нам розповадають про томагавки ,та перемовини з кривавим рашиським терористом ,путін **** коли ти здохнеш ?
показати весь коментар
04.10.2025 14:41 Відповісти
Сумщину і Чернігівщину стирають
Яка область далі ?
показати весь коментар
04.10.2025 16:42 Відповісти
Задовбуттся стирати. До чого рука дотягується те і ********. Але наші хлопці там.
показати весь коментар
04.10.2025 21:07 Відповісти