8730 відвідувачів онлайн

У Львові презентували "Революцію" Турчинова. ВIДЕО

У Львові в межах "Форум Видавців" відбулася презентація нової книги Олександра Турчинова "Революція".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

За словами автора, це перша книга історико-документальної трилогії, яка охоплює період з 2006-2007 років по лютий 2014. Центральною подією книги є Революція Гідності. "Друга книга, яка вже готова до друку, – "2014" розкриває історію окупації Криму та розповідає про початок війни на Донбасі", – зазначив Турчинов, розповівши, що третьою книгою є — "Війна", в якій події розгортаються з червня 2014 року і до завершення цієї страшної війни. "Робота над третьою книгою ще не завершилась, тому що, на жаль, ще триває війна".

Олександр Турчинов присвятив книгу "Революція" Героям Небесної Сотні "а також усім невідомим героям, які перемогли жорстокий режим, які йшли з палицями та щитами проти озброєних автоматами силовиків".

"Перемога Революції Гідності була б неможливою без подвигу цих людей", – наголосив автор, додавши що книга також присвячена і його другу, "справжньому лицарю Революції, організатору та керівнику Самооборони Майдану, Герою України – Андрію Парубію, який, віддавши своє життя Україні, поповнив лави Героїв Небесної Сотні".

Презентація книги Турчинова Революція

Про все це дивіться в новому випуску програми "Захист".

Топ коментарі
+24
Боже як приємно згадати це Імено. Кривавий Пастор це тобі не Зелена Дрисня
показати весь коментар
04.10.2025 18:08 Відповісти
+21
дякуємо Вам пан Турчинов !!!❤️ ...
показати весь коментар
04.10.2025 17:55 Відповісти
+17
Господи ,прямо якась надія відроджується , шо досі є ті хто захистив і захищає народ та ЗСУ !!! ...
показати весь коментар
04.10.2025 17:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Господи ,прямо якась надія відроджується , шо досі є ті хто захистив і захищає народ та ЗСУ !!! ...
показати весь коментар
04.10.2025 17:54 Відповісти
Памятаймо про Україну та її Історію!
Суперімперіалізм (Частина 3)

https://defence-line.info/?author=2

Відhttps://defence-line.info/?author=2 anti-colorados

https://defence-line.info/?p=5635
Слава Україні! Смерть, московитам окупантам!
показати весь коментар
04.10.2025 18:06 Відповісти
дякуємо Вам пан Турчинов !!!❤️ ...
показати весь коментар
04.10.2025 17:55 Відповісти
Турчинов отличный парень, но не мастер разговорного жанра, хорошо если на бумаге он излагает свои мысли получше чем говорит.
показати весь коментар
04.10.2025 18:41 Відповісти
показати весь коментар
04.10.2025 21:18 Відповісти
показати весь коментар
04.10.2025 21:29 Відповісти
Після подій 2014 року поважаю Турчинова.
показати весь коментар
04.10.2025 17:55 Відповісти
Ти дебіл!!Крим був зданий кацапам до Турчинова.
показати весь коментар
04.10.2025 18:20 Відповісти
З моменту підписання договору перебування кацапокорит в Севастополі
показати весь коментар
04.10.2025 18:30 Відповісти
Тупому важко пояснити,бо мозкова діяльність відсутня
показати весь коментар
04.10.2025 18:41 Відповісти
показати весь коментар
04.10.2025 19:02 Відповісти
"армия в Крыму" в большинстве своем перешла на сторону врага(36-я бригада береговой обороны, самое крупное соединение ВСУ на полуострове-тоже). Защищать оказалось некому. "Заслуга" в этом совсем не Турчинова.
показати весь коментар
04.10.2025 18:27 Відповісти
Починати тоді бойові дії в Криму було б самогубством для України на той момент. І росія цього самогубства чекала. Тільки необізнаність реального стану справ, заважає зробити інший висновок.
показати весь коментар
04.10.2025 19:01 Відповісти
Пастору краще лишній раз не муляти наші владі і кацапам очі , а то може піти за Парубіем і Фаріон. для кацапів він один із головних ворогів.
показати весь коментар
04.10.2025 17:56 Відповісти
Доречі, єдиний гідний президент. Хоч і ВО
показати весь коментар
04.10.2025 17:56 Відповісти
нє, ну розумний дядька, але просрали все коломойскому!
тому і маємо!
показати весь коментар
04.10.2025 17:56 Відповісти
Пороху треба було юзать адмін ресурс, а не грати з дегенератами в демократію під час війни. Щей на стадіон поперся, що клован об нього ноги витер. Фатальна помилка, як на мене
показати весь коментар
04.10.2025 18:01 Відповісти
Порох вів Україну до демократії, але бидлу Сраліна і поржати подавай...
показати весь коментар
04.10.2025 18:12 Відповісти
Нащо потрібна демократія, якщо вона веде націю до поразки та геноциду? Відправити
показати весь коментар
04.10.2025 18:14 Відповісти
Порошенко мав би створити ядерну та хімічну зброї, та стати авторитарним Лідером. Наша нація не готова до демократії, кожен раз обирає якесь біосміття. Як не кучма так янукєвіч.
показати весь коментар
04.10.2025 18:13 Відповісти
Нє, ну крєпкая рука хазяйствєнніка точно краще ніж війна та разруха
показати весь коментар
04.10.2025 18:20 Відповісти
на завершення вашому потоку свідомості!
боголюбский знищів київ 1169!
батий знищів київ у 1240 році!
з тих пір українська нація існує бореться, та процвітає!
2025 київ під постійними атаками дронів, ракет, балістики!
українська нація процвітає!!!!!!!
показати весь коментар
04.10.2025 18:26 Відповісти
Ми не процвітаємо, смертність у нас велика ще з 91 року, ядерку просрали, мільйони біженців, з яких мало хто повернеться.
показати весь коментар
04.10.2025 18:32 Відповісти
так, сьогодні зараз українців стане менше, фізично!
але завтра, ми відродимось!
що, вже було багато разів. за багатостраждальну історію україни!
і не треба зайобувати підарське уйобіще!
показати весь коментар
04.10.2025 18:38 Відповісти
Україна відроджувалась завдяки високій народжуваності, чого зараз немає, і не буде (без традиціоналізму)
показати весь коментар
04.10.2025 18:43 Відповісти
Якраз на стадіоні Порошенко показав всю нікчемність і підлість квартального недоумка, але рашистська спецоперація по відключенню мізків у значної частини українців мала повний успіх!
показати весь коментар
04.10.2025 19:04 Відповісти
Главная ошибка что он согласился на блок а не на партию и мелкие вожди захотели квот в правительстве и больше их ничего не волновала а про иудушку Авакова я промолчу..
показати весь коментар
04.10.2025 19:10 Відповісти
Мудрили, - яценюк-гройсман-наливайченко, можуть розказати, як вони «намудрили» собі, разом з Генпрокурорами, але на шкоду України!!
показати весь коментар
04.10.2025 18:09 Відповісти

слава пастору!
показати весь коментар
04.10.2025 18:01 Відповісти
Боже як приємно згадати це Імено. Кривавий Пастор це тобі не Зелена Дрисня
показати весь коментар
04.10.2025 18:08 Відповісти
👍100%
показати весь коментар
04.10.2025 18:15 Відповісти
зря старається Пастор - бидло книжок не читає.
показати весь коментар
04.10.2025 18:17 Відповісти
Дайош Кривавого Пастора в Уряд Національного Порятунку!
показати весь коментар
04.10.2025 18:19 Відповісти
кстаті тут до нього є питання. Хто скаже що ми не були готові, так і рашка теж не була готова. якщо що
показати весь коментар
04.10.2025 18:21 Відповісти
Якщо,що,то кацапія над Кримом працювала давно!Крим був по суті лугандон крім татар.Ніхто б в 2014 р не виконав наказ захищати Україну.Щоб це зрозуміти-потрібно було там пожити,а тоді ******* про здачу Криму Турчиновим.Крим молився на раху,мріяв про кацапські пенсії і зарплати.
показати весь коментар
04.10.2025 18:27 Відповісти
Ти читати вмієш??Крім татар!!Прапори які на фото?Більшість за раху топила!!Звідти такі вилупки тупі,як ти?
показати весь коментар
04.10.2025 18:38 Відповісти
тупий ОПівський бот
показати весь коментар
04.10.2025 18:46 Відповісти
Абсолютно так.
показати весь коментар
04.10.2025 19:24 Відповісти
чи була готова росія до захоплення Криму у 2014

Google Search

Google Search

Запит виконано

Спробувати без додатків

Так, Росія була готова до захоплення Криму у 2014 році. Окупація та подальша анексія були не спонтанним рішенням, а частиною довготривалої та ретельно спланованої операції, що мала кілька етапів:

1. Довготривала підготовка (з 1990-х років):

Політична та ідеологічна підготовка: Росія готувалася до цього кроку з 1992 року, коли Верховна рада РФ визнала недійсним указ 1954 року про включення Криму до складу УРСР. Після Помаранчевої революції 2004 року Росія посилила ідеологічну роботу та підживлювала проросійські настрої серед місцевого населення.

Військова присутність: Постійна присутність Чорноморського флоту РФ на території Криму (зокрема в Севастополі) створювала постійну військову загрозу. У 2010 році Росія посилила свої військові угруповання на півострові, порушуючи угоди 1997 року, які обмежували оновлення озброєння. Росія мала право тримати в Криму до 25 тисяч військових.

2. Безпосередня підготовка (з осені 2013 року):

Перекидання ресурсів: За свідченнями, безпосередня підготовка почалася восени 2013 року. Наприклад, у листопаді на російську базу в Гвардійському було завезено значно більше авіаційного гасу, ніж зазвичай, для літаків, які мали прибути в лютому 2014 року.

Військові маневри: За кілька днів до вторгнення Президент РФ оголосив позачергові загальновійськові навчання біля східних кордонів України.

Приведення військ у бойову готовність: 22 лютого 2014 року вся система управління Південного військового округу ЗС РФ була приведена в повну бойову готовність.

Перекидання військ: Росія почала перекидати додаткові війська до Криму ще з початку лютого 2014 року. 24 лютого кораблі ВМФ РФ, що охороняли Сочинську Олімпіаду, прийняли на борт у Новоросійську "зелених чоловічків" (військовослужбовців без розпізнавальних знаків) та бойову техніку і взяли курс на Севастополь.

3. Початок операції:

Військова окупація розпочалася 20 лютого 2014 року, коли було зафіксовано перекидання додаткових військових та парамілітарних підрозділів РФ.

У Севастополі та Сімферополі російські спецслужби організували антиукраїнські мітинги.

27 лютого озброєні люди без знаків розрізнення ("зелені чоловічки") захопили будівлі місцевих органів влади в Сімферополі.

Протягом березня російські військові та парамілітарні формування захопили головні військові об'єкти та адміністративні будівлі, а чисельність російських військових зросла до 20 тисяч.

Сам президент РФ Володимир Путін пізніше визнав, що наказав "працювати над поверненням Криму до складу Росії" вже на початку лютого 2014 року. Події на Євромайдані стали лише приводом для реалізації вже готового плану.
показати весь коментар
04.10.2025 18:28 Відповісти
Зато ми блд були ГОТОВІ в 2022 році до повномасштабного вторгнення. Не нада мені тут розказувать: Якщо взяти часову парадигму, то 2014 і 2022 АБСОЛЮТНО ТОТОЖНІ. Що тоді що зараз сили +/- були однакові в еквіваленті на той час. Плюс були ще склади хоть жопой жуй снарядів, які ще на той момент не підірвали
показати весь коментар
04.10.2025 18:33 Відповісти
"Розумник".а хто захищав би Крим--СБУ,яке майже все перешло під крило рашки,чи всі силвикі які послідували за СБУ.? Чи може ЗСУ,яких було дієздатних в межах 5000 ,чи з казною в 109000 грн. Ти або пустий балабол,чи ворог
показати весь коментар
04.10.2025 18:31 Відповісти
То елітний зебуїн .Таким дурачкам легко мізки промили,щоб ті клоуна до влади привели
показати весь коментар
04.10.2025 18:34 Відповісти
Кіровоградський полк спецпризначення, на той час головорізи, були шготові видвинутись в Сімферополь і всіх там вирізать. Не було наказу. Це я знаю не з чуток. Велику війну треба було починать в 2014 в Криму. Глядіш зараз би все закінчилось
показати весь коментар
04.10.2025 18:43 Відповісти
В 2014р з Криму вийшло 4тис війскових з 15тис,що там перебували.Включи тепер свою пусту макітру,а потім розповідай дешеві байки .
показати весь коментар
04.10.2025 18:55 Відповісти
Хто замість війни обирає ганьбу в результаті отримує і ганьбу і війну. це ж класика
показати весь коментар
04.10.2025 18:56 Відповісти
Кого всіх? Бойові вертольоти і бтр вирізати? Чи мирняк за якими стояли ЗЕ чєловєчкі? Чи вирізати всі гармати і пускові ЧФ ??
Ще до бійні на майдані всі бази рф на Кримській області були в бойовій готовності і постійно прибували нові орки - бо за договором про кількість ЧФ рф ніхто не слідкував! Також ОПГ і беркутня і тітушня готували блокпости по всій області!!
Не кажіть наївних речей!! Це виглядає як ті хейтери Пороха, які на піку свого приступу привели до влади чмоню
показати весь коментар
04.10.2025 23:11 Відповісти
показати весь коментар
04.10.2025 18:29 Відповісти
Респект великому пастору і революціонеру.
Дайте книгу в продаж через інтернет,бо в книжкові магазини мало хто ходить
показати весь коментар
04.10.2025 18:29 Відповісти
https://t.me/voynareal/123369 Грузія повстала: у Тбілісі люди зʼїжджаються зі всієї країни на мітинги проти правлячої проросійської партії - повстанці увірвалися у двір резиденції президента Люди скандують «Революція», тримають грузинські прапори та плакати з антиурядовими слоганами.
показати весь коментар
04.10.2025 18:33 Відповісти
Це добре !
показати весь коментар
04.10.2025 20:28 Відповісти
Кожна революція приводила до влади нові обличчя..., які дивились на країну по новому, але усі крали по старому... люди виборювали якісні зміни їх життя, а отримували те саме корупційне болото, що було і до того, лише з новими обличчями у корита...
показати весь коментар
04.10.2025 18:37 Відповісти
Це стосується всього населення!! Мусорів, депутатів, прокурорів і всіх їхнії родичів та кумів і всіх хто хоче бути на їх місці!!
показати весь коментар
04.10.2025 23:06 Відповісти
Тоді була Надія. На нових лідерів. На європейську демократичну Україну. А обрали як не 'хазяйствєніка', так квартал. 'Хазяйнуємо, ржемо' ....
показати весь коментар
04.10.2025 18:54 Відповісти
Дякую за презентацію. Було цікаво.
показати весь коментар
04.10.2025 19:22 Відповісти
🙏 треба берегти себе, славний Пасторе!! Вам ще зєлю патрушевича на допит водити! Амінь! Побажаємо сіє!
показати весь коментар
04.10.2025 23:05 Відповісти