10115 відвідувачів онлайн

Трамп про звільнення ізраїльських заручників: ХАМАС повинен діяти швидко

трамп

Президент США Дональд Трамп застеріг угруповання ХАМАС від зволікань зі звільненням ізраїльських заручників.

Про це він написав у соцмережі Truth Social, інформує Цензор.НЕТ.

"Я ціную те, що Ізраїль тимчасово припинив бомбардування, щоб дати шанс на завершення звільнення заручників та мирну угоду. ХАМАС повинен діяти швидко, інакше все може піти нанівець. Я не потерплю затримки, на яку багато хто чекає, або будь-якого результату, коли Газа знову становитиме загрозу. Давайте зробимо це швидко. До всіх ставитимуться справедливо!", - заявив глава Білого дому.

Раніше повідомлялося про те, що терористичне угруповання ХАМАС погодилося на пропозицію президента США Дональда Трампа звільнити всіх ізраїльських заручників та обговорити деталі його плану щодо мирного врегулювання у секторі Гази.

Президент США Дональд Трамп відреагував на заяву угруповання ХАМАС про готовність звільнити всіх ізраїльських заручників.

Топ коментарі
+8
а как радостно улюлюкал народ палестины когда у них на глазах покалечили и убили ту несчастную девушку что приехала на фест из германии. к теперь таблички чертят. спец графа для детей. все по канонам *****."мы будем за спиной... "
показати весь коментар
04.10.2025 22:52 Відповісти
+7
не за что, а почему.их отцы напади на израиль, убили( при этом были случаи пыток)в основном гражданских (женщин,детей,стариков,младенцев даже).а когда прилетела ответка они спорятались за своих детей и женщин .поэтому вся вина за то что их дети погибли лежит целиком на их отцах.
показати весь коментар
04.10.2025 23:20 Відповісти
+5
Известен в некоторых кругах как "Быстрый Дональд". Дай им пару недель...
показати весь коментар
04.10.2025 21:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Известен в некоторых кругах как "Быстрый Дональд". Дай им пару недель...
показати весь коментар
04.10.2025 21:29 Відповісти
Терористів.
показати весь коментар
04.10.2025 22:09 Відповісти
а как радостно улюлюкал народ палестины когда у них на глазах покалечили и убили ту несчастную девушку что приехала на фест из германии. к теперь таблички чертят. спец графа для детей. все по канонам *****."мы будем за спиной... "
показати весь коментар
04.10.2025 22:52 Відповісти
не за что, а почему.их отцы напади на израиль, убили( при этом были случаи пыток)в основном гражданских (женщин,детей,стариков,младенцев даже).а когда прилетела ответка они спорятались за своих детей и женщин .поэтому вся вина за то что их дети погибли лежит целиком на их отцах.
показати весь коментар
04.10.2025 23:20 Відповісти
мы рассматриваем текущую ситуацию . сначало нападение палестины на израиль были убиты дети женщины старики. потом последовала ответная реакция израиля.ответственость за гибель детей палестины лежит на папаш.
показати весь коментар
04.10.2025 23:59 Відповісти
Женя, з відкіля цифра , така страшна 18500 , чому не 18524, або 18579 , для рівного рахунку ,??? . Хто вам надав ці цифри Бопор, які фінансували хамас . ??? Мінздрав Азы??? .це по перше. По друге, а як що батьки дають зброю дітлахам у віці 10-12 років , вибухівку дають , . Спитайте у ЗСУ на фронті є діти які воюють?? Далі більше, я працюю у школі, так вот ні коли , наши діти не вивчають , що араб ворог , та таке інше, ніколи . А навпаки, . Вивчають що треба бути вичлевим один до одного. Що до як ви казали, до окупації, теж брехня , до початку 20-го сторіччя на території ********* Ізраїлю нічого не було , виключно пустеля . То що щас є збудовано з початку 20-го сторіччя. Крім цього, практично на кожен метр площі є документи ми викупали землю у Османський Імперії. До речі араби які себе вважають( палестинцами) є прикладами з Егіпту ,Сирії, Йорданії , до 1980року у більшості було грамодянство Йорданії .Поцікавитися усе з відкритих джерел, . Так ось ви або корисний ідіот , або ворог.
показати весь коментар
05.10.2025 00:20 Відповісти
Знову по пунктам . Можете назвати хочь одну армію світу крім ЦАХАЛ, яка спочатку попереджає своїх ворогів, потім стукає по даху, , далі дає коридор для можливості покинути зону бойових дій, листівки та таке інше, а потім наносе удар . А як що хамас постійно використовує дітей та жінок у вигляді живого щита. Що до кордонів 49 року , а ви поцікавитися хто постійно починав войни ,та хто хотів нас скинути у море. Хто почав 7.10 . Чому досі палестинці не мають своєї держави, куди вони використовують отримані від ООН гроші, .
показати весь коментар
05.10.2025 00:40 Відповісти
Іронічно і плачевно читати як місцеві під свистом ракет і шахедів підтримують бомбардування… робоча методичка у бібі, така сама як і у путлєра, де ракета впала там і терористи
показати весь коментар
05.10.2025 00:39 Відповісти
У мене до вас питання, по перше хто почав цю війну 7.10. По друге, як тільки повертаються, заручники війна тут же завершена . Ну і скажить будь ласка, чому Друзи та Бідуїни , можуть з нами жити у мирі а палестинці , яких використовує Іран ні .???
показати весь коментар
05.10.2025 00:55 Відповісти
Мені інтересно як найкрутіша розвідка та провідна армія світу яка бомбить школи і лікарні завдяки по їх словам розвідданим, не змогла передбачити атаку 7 жовтня і ніяк не реагувала протягом 6 годин, коли з тель авіва до гази 40 хвилин на гелікоптері 🤔
показати весь коментар
05.10.2025 03:38 Відповісти
Класика - це виправдання тероризму.
показати весь коментар
05.10.2025 00:02 Відповісти
Навіть коли заручників звільнять - Хамас куди зникне?
показати весь коментар
04.10.2025 21:30 Відповісти
руского довго запрягають, але швидко іпуть
показати весь коментар
04.10.2025 21:41 Відповісти
Нахіба нам той хамас,своїх проблем по горло
показати весь коментар
04.10.2025 21:52 Відповісти
Якщо всі у всьому світі зараз будуть так казати стосовно України...
показати весь коментар
04.10.2025 22:03 Відповісти
Я не про позицію країни,я проти Ізр.бійні,але це справи Мін.Зак.Справ.Маю на увазі,про проблеми в країні,які треба обговорювати і вирішувати
показати весь коментар
04.10.2025 22:50 Відповісти
Все було б швидко, якби світові держави разом ставили ультиматум!!
Це і Лондонбад стосується ,!!
показати весь коментар
04.10.2025 22:10 Відповісти
Ато що? Що ти ім зробиш?
показати весь коментар
04.10.2025 22:15 Відповісти
Ничего, просто скажет Натанияге, что у него теперь развязаны руки. И будете тут ныть еще про 100500 убитых палясинских детей в трусиках.
показати весь коментар
04.10.2025 22:19 Відповісти
А що там роблять діти?
показати весь коментар
05.10.2025 00:04 Відповісти
У них була можливість виїхати. Хто їм не дав - ХАМАС.
Всі питання до терористів.
показати весь коментар
05.10.2025 00:08 Відповісти
Ага. А якщо ХАМАС пошле Тампона нах то Тампон оголосить ще два тижні дедлайна
показати весь коментар
04.10.2025 22:59 Відповісти
Просто не буде стримувати Ізраїль. Цього більше ніж достатньо.
Йому нічого і робити не треба.
показати весь коментар
05.10.2025 00:05 Відповісти
Трам пошле В-2 і буде все закінчено за пару годин.
показати весь коментар
05.10.2025 00:18 Відповісти
Да кінчайте вже те непорозуміння. Розкидайте арабів між арабами і забудьте про ту срану Палестину.

Ах да, сусідні арабські країни ніфіга не хочуть приймати буйних паразитів з Гази. 😁
показати весь коментар
05.10.2025 00:18 Відповісти