8423 відвідувача онлайн

Другий день горить нафтовий термінал в окупованій Феодосії після ударів ЗСУ. СУПУТНИКОВІ ЗНІМКИ

Нафтоналивний термінал у тимчасово окупованій Феодосії продовжує горіти після вибухів, що сталися в ніч з 5 на 6 жовтня.

Про це повідомляє телеграм-канал "Крымский ветер" із посиланням на супутникові знімки, передає Цензор.НЕТ.

У Феодосії горить нафтоналивний термінал після нічних вибухівУ Феодосії горить нафтоналивний термінал після нічних вибухів

За даними каналу, найбільше осереддя пожежі спостерігається у північно-східній частині нафтобази. Вогонь не вдається загасити вже понад добу.

Російська окупаційна "влада" Криму не коментує подію - за добу після вибухів не було оприлюднено жодної офіційної заяви про атаку чи наслідки пожежі.

Нагадаємо, у ніч на 6 жовтня окупований Крим масовано атакували безпілотники, вибухи пролунали у Саках, Феодосії, Євпаторії та біля аеродрому "Кача". Працювала ППО окупантів.

Топ коментарі
+6
Перенести вогонь на інші резервуари ? Може сам перекинеться.
показати весь коментар
07.10.2025 11:16 Відповісти
+4
Нащо?
показати весь коментар
07.10.2025 11:15 Відповісти
+4
А "супутник Притули" підтверджує ці дані?
показати весь коментар
07.10.2025 11:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Блин, там хоть пожарных вызвать кто-то додумается!?🤨
показати весь коментар
07.10.2025 11:15 Відповісти
Нащо?
показати весь коментар
07.10.2025 11:15 Відповісти
Там хата його за 400 метрів, надихався сажею, бідолага.
показати весь коментар
07.10.2025 19:31 Відповісти
Перенести вогонь на інші резервуари ? Може сам перекинеться.
показати весь коментар
07.10.2025 11:16 Відповісти
Справа піде швидше, якщо допомогти. Це як з передачею олімпійського вогню
показати весь коментар
07.10.2025 11:39 Відповісти
Парамонов, ти що, не розумієш, що гасити резервуари об'ємом десятки тисяч тон палива неможливо? Чекають, поки само не згорить. Таке вже було: "чєтвєртіе суткі пілають станіці"...
показати весь коментар
07.10.2025 11:34 Відповісти
Це ти так стібанувся, чи співчуваючий ждун? На#єра там пожарные? Чтобы что?
показати весь коментар
07.10.2025 16:56 Відповісти
Поривчастого вітерцю не вистачає .....
показати весь коментар
07.10.2025 11:21 Відповісти
А "супутник Притули" підтверджує ці дані?
показати весь коментар
07.10.2025 11:34 Відповісти
той супутник не на тій орбіті....
показати весь коментар
07.10.2025 11:43 Відповісти
показати весь коментар
07.10.2025 11:49 Відповісти
Лайкнули ті, хто задонатив на той супутник, і так його й не побачив? А він є...
показати весь коментар
07.10.2025 16:58 Відповісти
Пропоную зробити цей день святковим у календарі від Цензор.нет і продавати альбом з фотографіями конаючих російських загарбників в усіх аптеках як заспокійливий засіб замість валідолу і як безрецептурний аналог маріхуани!
показати весь коментар
07.10.2025 12:09 Відповісти
показати весь коментар
07.10.2025 12:52 Відповісти
Благодатний вогонь зійшов на осквернений окупантами термінал. А гундяй чомусь не радіє, антихрист.
показати весь коментар
07.10.2025 13:49 Відповісти