4860 відвідувачів онлайн

Статус учасника бойових дій отримали понад 1,3 млн українців, - Мінветеранів

Скільки ветеранів мають статус УБД в 2025 році: відповідь Мінветеранів

Станом на 1 вересня в Україні статус учасника бойових дій отримали понад 1,3 млн громадян. Більшість – після 2022 року.

Про це повідомили у Міністерстві у справах ветеранів Міноборони України у відповідь на запит видання LIGA.net, передає Цензор.НЕТ.

Йдеться саме про 1 326 552 осіб, які були внесені в Єдиний державний реєстр ветеранів війни, як учасники бойових дій. До 2022 року цей статус отримали 556 467 осіб.

У 2022 році, після початку повномасштабного вторгнення Росії до України, статус УБД було надано 12 871 особі.

У 2023 році його отримали 324 018 осіб, у 2024 році – 267 263 особи, а за дев'ять місяців 2025 року – 165 933 особи.

У Мінветеранів зазначили, що в Реєстр вноситься інформація про осіб зі статусом УБД на підставі даних, які були надані відповідними комісіями, утвореними в Міноборони, міністерстві внутрішніх справ, Мін'юсті, Національній поліції, Національній гвардії, Службі безпеки України, в розвідувальних органах, адміністраціях Держприкордонслужби, Держспецзв'язку, Держспецтрансслужби, управлінні державної охорони, Державній службі з надзвичайних ситуацій, Державному бюро розслідувань, Національному антикорупційному бюро.

"Надання пропозицій стосовно внесення змін щодо розширення категорій осіб, які можуть отримати статус УБД, Мінветеранів не планує", - повідомили у відомстві.

Топ коментарі
+12
"До 2022 року цей статус отримали 556 467 осіб" - а серед них і всі ті поліцаї, котрі їздили туди у відрядження попити кави з пивком за 100 км від лінії зіткнення.
показати весь коментар
07.10.2025 17:02 Відповісти
+7
В жОПі всі отримали УБД? Нікого не забули?
показати весь коментар
07.10.2025 17:02 Відповісти
+4
Всі бажаючи можуть отримати, і для цього не треба скиглити на цензорі...
показати весь коментар
07.10.2025 17:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"До 2022 року цей статус отримали 556 467 осіб" - а серед них і всі ті поліцаї, котрі їздили туди у відрядження попити кави з пивком за 100 км від лінії зіткнення.
показати весь коментар
07.10.2025 17:02 Відповісти
А також між справами ще й пограбувати волонтерів.
показати весь коментар
07.10.2025 17:48 Відповісти
Про таке не чув, а от як вони отримували УБД - історія відома.
показати весь коментар
07.10.2025 17:50 Відповісти
В жОПі всі отримали УБД? Нікого не забули?
показати весь коментар
07.10.2025 17:02 Відповісти
Чинний генпрокурор падсуєтілся і отримав
показати весь коментар
07.10.2025 17:53 Відповісти
зачекайте!!!!
до 2022, при гібридній війні у двох областях. стільки ж убд скільки після масованого вторгнення зі всіма видами зброї?
після тотальної мобілізації? після полювання тцк?
як це так?
всі прокурори судді чиновники та їх родичи отримали?

совок нікуди не дівся! у 1986 році, всі до одного стали ліквідаторами чаес. навіть пугачова, бо десь там давала концерт. вся стара троєщина, ліквідатори, отримали там квартири.
потім всі стали ветеранами афгану! пів оболоні та старонаводницька отримали квартири.
показати весь коментар
07.10.2025 17:11 Відповісти
до 2022, при гібридній війні у двох областях. стільки ж убд скільки після масованого вторгнення зі всіма видами зброї?

Простите. Это аналитический сайт. Можно подтверждение, в цифрах, вашим словам?
Только вы не сливайтесь
показати весь коментар
07.10.2025 17:34 Відповісти
Статус учасника бойових дій отримали понад 1,3 млн українців, - Мінветеранів Джерело: https://censor.net/ua/n3578342
До 2022 року цей статус отримали 556 467 осіб. Джерело: https://censor.net/ua/n3578342
У 2023 році його отримали 324 018 осіб, у 2024 році - 267 263 особи, а за дев'ять місяців 2025 року - 165 933 особи. Джерело: https://censor.net/ua/n3578342

ти що дєбіл?
показати весь коментар
07.10.2025 17:40 Відповісти
Т.е за 8 лет у.б.д. получило 556 тысяч.
Согласен?
За 4 года у.б.д получило 740 тысяч.
Это равные цифры? Вы, уважаемый Бегемот, в школе арифметику учили?
показати весь коментар
07.10.2025 18:19 Відповісти
Бегемот, тока ты не убегай. Мы ещё до Пугачевой не добрались
показати весь коментар
07.10.2025 18:24 Відповісти
кацапоротий, йди у сраку зі своєю пугачовой!!!!!
показати весь коментар
07.10.2025 18:27 Відповісти
+++
Оце добре. Це по нашему.
Злив зараховано.
Я таки й важав.
Бегемот піз....уз звичайний (гіпопотамус вульгаріс)
Дякую за спілкування
показати весь коментар
07.10.2025 19:03 Відповісти
Малось на увазі , що в той час в АТО , одномоментно , було задіяно десь 40 - 50 тис. осіб - і звісно не всі вони були "на нулі" , але УБД всі отримували ....
показати весь коментар
07.10.2025 20:04 Відповісти
Головне щоб Віталька Козловський отримав. Три місяці служби в президентському оркестрі це ну дуже важко.
показати весь коментар
07.10.2025 17:33 Відповісти
до речі, а як воно звільнилося?
показати весь коментар
07.10.2025 17:41 Відповісти
Всі бажаючи можуть отримати, і для цього не треба скиглити на цензорі...
показати весь коментар
07.10.2025 17:59 Відповісти
на нулі набагато важче отримати статус чим у Київі
показати весь коментар
07.10.2025 18:21 Відповісти
Зараз легко провірить хто де УБД отримав.Чиновники які їх отримали в АТО/ООС ні за що ними трусить перед тими хто воював якось стидаються.А кому дуже хочеться отримать статус ветерана-то зараз всі знають в якому магазині їх придбать.
показати весь коментар
07.10.2025 20:07 Відповісти
Татарова, який "вбивав чеченців" і усіх, хто "їли мівіну" в ОП не забули?
показати весь коментар
07.10.2025 20:07 Відповісти