9793 відвідувача онлайн

60% українців довіряють Зеленському, але лише 25% хочуть бачити його президентом після війни, - опитування КМІС. ІНФОГРАФІКА

зеленський

Президент України Володимир Зеленський зберігає стабільно високий рівень довіри серед українців - 60% громадян висловлюють йому підтримку, тоді як 35% не довіряють.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на дані опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Лише 25% респондентів хотіли б бачити Зеленського президентом після завершення війни.

Згідно з результатами, баланс довіри до президента становить +25% - на тому ж рівні, що й місяць тому. Після зниження показників між травнем і серпнем (з 74% до 58%) відбулося стабілізування. Нинішній рівень довіри перевищує грудневий 2024 року, але залишається нижчим за травневий максимум.

рейтинг зеленського

Щодо політичного майбутнього: 41% українців вважають, що Зеленському варто залишитися в політиці, серед них 25% підтримують його можливе президентство. Водночас 36% виступають за вихід чинного президента з політики, а 14% - за його кримінальне переслідування.

Для порівняння, лише 23% респондентів хочуть, щоб Петро Порошенко залишився в політиці, 9% - бачать його на високій посаді, тоді як 46% виступають за його політичний вихід, а 23% - за переслідування.

рейтинг зеленського

45% опитаних не хочуть бачити в політиці після війни ані Зеленського, ані Порошенка, 46% підтримують одного з них, найчастіше Зеленського (32%), і лише 9% хотіли б бачити обох.

рейтинг зеленського

За словами виконавчого директора КМІС Антона Грушецького, результати свідчать, що Зеленський зберігає високу довіру та легітимність як глава держави на час війни. Водночас після її завершення українці радше очікують появи нового політичного лідера.

Топ коментарі
+35
знов накручені рейтінги Боневтіка ?
показати весь коментар
13.10.2025 11:01 Відповісти
+31
чому я не бачив жодного опитування: скільки українців хочуть бачити зе!гниду на пожиттєвому у одиночній самий гнилій камері у підвалі на лук'янівці.
ну, от які у сраку 60%????
чи це 60% від дебілів, що втикають у бидло марафрн?
показати весь коментар
13.10.2025 11:03 Відповісти
+25
Мы попали в парадоксальную ситуацию, когда и Путин и Зеленский не только не заинтересованы в окончании войны, но и боятся этого окончания, как черт ладана. И тот и другой в случае мира почти наверняка теряют власть с очень печальными последствиями для своего дальнейшего существования.
показати весь коментар
13.10.2025 11:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
13.10.2025 11:00 Відповісти
знов накручені рейтінги Боневтіка ?
показати весь коментар
13.10.2025 11:01 Відповісти
100%
показати весь коментар
13.10.2025 11:20 Відповісти
Довіряти Зелеському трошки почнуть тоді, коли корупціонерів і зрадників не відпускатимуть під "особисте зобов,язання", "пішов на угоду зі слідством, і т.д. Хоча б тих, для початку, хто очевидно спійманий на гарячому, а саджатимуть в тюрму.
показати весь коментар
13.10.2025 11:22 Відповісти
чому я не бачив жодного опитування: скільки українців хочуть бачити зе!гниду на пожиттєвому у одиночній самий гнилій камері у підвалі на лук'янівці.
ну, от які у сраку 60%????
чи це 60% від дебілів, що втикають у бидло марафрн?
показати весь коментар
13.10.2025 11:03 Відповісти
"Після війни"?) Їм же ясно кажуть - готуйте дітей і онуків, купуйте свічки, а вони все про вибори після війни мріють. Розслабтеся і забудьте.
показати весь коментар
13.10.2025 11:03 Відповісти
Нема чому дивуватися я це сруязике бидло щодня бачу... невиліковні
показати весь коментар
13.10.2025 11:04 Відповісти
Мы попали в парадоксальную ситуацию, когда и Путин и Зеленский не только не заинтересованы в окончании войны, но и боятся этого окончания, как черт ладана. И тот и другой в случае мира почти наверняка теряют власть с очень печальными последствиями для своего дальнейшего существования.
показати весь коментар
13.10.2025 11:05 Відповісти
Я теж довіряю Vолодимиру Олександрович Zеленському, але йому треба посидіти на палі, а не в кріслі президента.
показати весь коментар
13.10.2025 11:07 Відповісти
показати весь коментар
13.10.2025 11:09 Відповісти
А польський генерал Коморницький каже, що контрнаступ провалився в першу чергу тому, що Україні й близко не дали того зі зброї, що вона хотіла отримати (взагалі він казав, що це була відправка українців на смерть). А наприклад Марек Менкішак з Центру східноєвропейських досліджень додає - не дали, бо боялися екскалації, а ще Байден не хотів перед виборами псувати своїй партії рейтинг через ту саму можливу ескалацію. От так)
показати весь коментар
13.10.2025 11:16 Відповісти
Так і було, але після обіцянок і піару на цьому питанні, верховний головнокомандуючий і К вже не могли відмовитися від його проведення і Генштаб отримав наказ, хоча всі члени Ставки знали про недостатню кількість техніки і ***********. Шоу і оплески - основа передвиборного піару.
показати весь коментар
13.10.2025 11:22 Відповісти
Найгірше, коли є влада, якій не важливо ні перемогти, ні програти. Її просто влаштовує процес, поки гроші дають. Оце ідеальний формат "до останнього".
показати весь коментар
13.10.2025 11:28 Відповісти
Квитки на Антитіла в Севастополі були вже продані і не хотілось людям повертати гроші.
показати весь коментар
13.10.2025 11:32 Відповісти
*екскалації - ескалації

тьху, ганьба
показати весь коментар
13.10.2025 11:31 Відповісти
Те ж саме зараз і в кацапів. Всю зиму і весну інфопростір гудів про "лєтнєє наступлєніє арміі рф", а результатів пшик.
показати весь коментар
13.10.2025 11:48 Відповісти
О, в них багато чого так само як в нас. Чи в нас як в них...)
показати весь коментар
13.10.2025 12:05 Відповісти
Бо на чолі й там, і там кончені совки ментальні.
показати весь коментар
13.10.2025 12:39 Відповісти
Думаю, свою ролю зіграли обидва ці чинники. Мовчки можна було б і з недостатньою зброєю досягти ефекта раптовости.
показати весь коментар
13.10.2025 12:38 Відповісти
100%, зуби дракона і всякі там мінні поля від раптовості не встигли б вийти на позиції. Он москалі без всяких ефектів неочікуваності давлять, бо мають чим.
показати весь коментар
13.10.2025 12:42 Відповісти
Раптовість стосується й до вибору напрямку.
показати весь коментар
13.10.2025 12:56 Відповісти
Он в Суджі була раптовість. Раптово заскочили, посиділи та й довелося виходити.
показати весь коментар
13.10.2025 13:00 Відповісти
всі розуміють, що взагалі, в наш час, час супутників та дронів, не можливо сконцентрувати великі ударні групи для прориву фронту. з обох сторін. це ми бачимо по тактиці парашників - тільки малі м'ясні групи, просуваються темпом равликів, навіть там, де зєлічка в останні 3 роки потужно "будував" укріплення, та разставляв "зуби дракона", ще бульш потужно освоюючи виділені на це кошти. для великих проривів, як в перші дні війни, ворогу потрібний свій говнокомандувач у свого противника, який, готуючись до війни, буде будувати дороги для майбутнього швидкого просування ворога, **********, по наказу дєрьмака, буде все розміновувати,...... та маринувати м'ясо, закликаючи свій нарід до цього ж.
показати весь коментар
13.10.2025 11:29 Відповісти
А скільки % довіряють КМІСу не робили заміри?Прикормлені гниди..
показати весь коментар
13.10.2025 11:09 Відповісти
Здається Ви применшуєте талант нашого наріту наступати на граблі.
показати весь коментар
13.10.2025 11:50 Відповісти
У телефоному режимі було опитано аж 1008 респондентів https://www.kiis.com.ua/?lang=ukr&cat=reports&id=1561&page=1 . рзходимося!
показати весь коментар
13.10.2025 11:09 Відповісти
Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) -приватне українське товариство з обмеженою відповідальністю .
Це все,що треба знати про кміс.
показати весь коментар
13.10.2025 11:10 Відповісти
Власниця та директор КМІС - Харченко Наталя Миколаївна, секретар Гладовицької сільської ради
https://opendatabot.ua/c/13684906
https://opendatabot.ua/p/kharchenko-natalia-mykolayivna-PeSmN3PIiLe6SXxxlseS2Q
показати весь коментар
13.10.2025 13:25 Відповісти
Нагадує (сподіваюся) величезний рейтинг Януковича перед поїздкою до Ростова:

Згідно з результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», якби вибори Президента України відбувалися наприкінці лютого 2013 року, то участь у них взяли б близько 70% виборців.

Зокрема, В.Януковича підтримали б 25,1% опитаних (серед тих, хто взяв би учать у виборах), 15,1% - В.Кличка, 13,9% - Ю.Тимошенко, 7,9% - О.Тягнибока, 7,7% - П.Симоненка, 7,4% - А.Яценюка. Решту політиків підтримують значно менше: 1,7% - А.Гриценка, 1,5% - С.Тігіпка, 1,2% - П.Порошенка, 1,1% - Н.Королевську, решту політиків - 4%, не визначилися - 11,1%, «проти всіх» - 2,3%.

https://www.ratinggroup.ua/news/reytingi-politikov-na-vyborah-prezidenta-fevral-2013
показати весь коментар
13.10.2025 11:11 Відповісти
Хіба 25% - величезний рейтинг? Звичайний рейтинг для діючого президента в Україні. Менше був тільки у Ющенка, який багато для цього зробив в останні роки свого президентства.
показати весь коментар
13.10.2025 11:18 Відповісти
Отож!!!
25% того недолугого, цинічно брехливого створіння то просто катастрофічна цифра. Не для нього, для цієї країни.
показати весь коментар
13.10.2025 11:32 Відповісти
Що катастрофічного у рейтингу Зеленського 25%? Це ж не у Бойка 25% рейтинг, та й 25% - це не рейтинг переможця.
показати весь коментар
13.10.2025 11:48 Відповісти
Чим Зеленський кращий Бойка?! Точніше, а чим Бойко гірший зеленського?
Тут ще величезне запитання, хто з них більшої шкоди наробив цій країні. Хто з них домовлявся в Омані хто з них закривав ракетну програму, хто з них перед вторгенням розміновував Чонгар, відводив війська, смажив шашлики. Хто з них здав маріуполь і весь південь. На чий з них "совісті" десятки тисяч лише маріупольців...
от би на цей рахунок провести опитування...
показати весь коментар
13.10.2025 12:01 Відповісти
Хоча б тим, що Бойко відверто прокацапський, а Зеля - просто некомпетентний популіст. Бойко навряд чи взагалі став би чинити кацапам хоч якийсь спротив і хоч якось домовлятися про допомогу Україні.
показати весь коментар
13.10.2025 12:08 Відповісти
Мало того, 25% то не довіри, а другого терміну! "Довіри" сьогодні там всі 60% намалювали. То вже взагалі звіздець...
Якщо то хоч трохи десь близько до реального, то вже повний звіздець...
показати весь коментар
13.10.2025 11:35 Відповісти
А от я Зєльонкіну довіряю. Бо в ньому можна не сумніватися: нічого доброго Україна за його президентства не побачить.

Аналогічним ставленням можна було б пояснити цифри: 60% довіряють, але тільки 41% хочуть далі бачити його в політиці й тільки 25% "на топ-посаді".

Хоча думаю, що насправді соціолухи, як зазвичай, лоханулися: надто вже різнобій між цифрами впадає в очі.

Та й оті стрибки в показнику довіри за 2025 рік (від 57% до 74% і назад - без якихось зрозумілих причин) радше підказують, наскільки можна довіряти цифрам від контори.
показати весь коментар
13.10.2025 12:54 Відповісти
Янукович-25%, Зеленський - 60%. Овочу як раком до місяця до зеленого батька всіх народів.
показати весь коментар
13.10.2025 11:19 Відповісти
25% і 25% - однаковий президентський рейтинг. Не плутайте рейтинг довіри з президентським.
показати весь коментар
13.10.2025 11:47 Відповісти
Це те саме, називається рейтинг. У Макрона рейтинг роками бовтається в районі 10-15%, і він все ще президент. Зеленський на виборах матиме 90%.
показати весь коментар
13.10.2025 12:26 Відповісти
Не матиме Зеленський 90% на виборах, якщо вибори будуть відносно чесними.
показати весь коментар
13.10.2025 12:41 Відповісти
Революцію Гідності робила пасіонарна меншість, а (особливо на Сході і Півдні) було тоді ще багато поціновувачів "крєпкого хозяйствєнніка". Це потім вони всі не були за яника, як і зараз ніхто не голосував за зелю у 19му.
показати весь коментар
13.10.2025 11:55 Відповісти
Я вже неодноразово казав, в Україні не існує незалежного та адекватного інституту громадської думки. Всі ці кміси-х...їси і інші "роги та копита" працюють виключно в діапазоні грошових знаків. Будьте певні, якщо умовно КМІС забашляють так нормально $, то і арєстович буде вигравати всіх на президентських виборах ще до першого туру а в парламент пройде тільки партія "шарія". Їм пофіг, що для мудрого наріда малювати, головне вчасно отримувати бариші.
показати весь коментар
13.10.2025 11:11 Відповісти
Задайте вопрос, сколько Украинцев хотят, что бы всю эту зеленую шпану посадили за мародёрство во время войны, за шашлычки, за вагнергейт, за разминированный Чонгар, за фиктивные фортификации ........?
показати весь коментар
13.10.2025 11:13 Відповісти
Так, цього хочуть, я впевнений, багато українців, може, й усі. А хохли хочуть, щоб посадили Порошенка.
показати весь коментар
13.10.2025 12:21 Відповісти
здохни кацапський провокатор.
показати весь коментар
13.10.2025 11:24 Відповісти
у мене питання до статистів КМІСу...ви совість маєте ?!... по вас нари плачуть !!!
показати весь коментар
13.10.2025 11:15 Відповісти
це по "незалежному" внутрішньому моніторінгу. не важко зрозуміти, що процент підтримки - просто інвертовано )) цікаво було б опитати ще й інших, з 6 млн, по іншу сторону "новозеленого занавісу". в принципі, якщо допустити, що навіть гіпотетичні 25% хочуть бачити зєлічку прєзіком, то з тією ж ймовірністю можна сказати, що решта - 75% не хоче бачити його взагалі, зі словами "очі мої б його не бачили!" ))
показати весь коментар
13.10.2025 11:17 Відповісти
хто ці дебіли ?
показати весь коментар
13.10.2025 11:19 Відповісти
КМІС
показати весь коментар
13.10.2025 11:22 Відповісти
Частина вумного наріду продовжують жити в серіалі Голобородька.
Усі ці зашквари та про"би головного героя такі смішні та зберігають інтригу - що ж воно далі буде?
показати весь коментар
13.10.2025 11:23 Відповісти
https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html Хроника одного Президентаhttps://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html , 13.‎10.‎2025:
Після повідомлень про купівлю ОПУ тисяч лайків з недіючих в'єтнамських профілів на фейсбук-сторінках ОПУ\Вови Зеленського прибрали можливість переглянути імена осіб, що вподобали дописи.
показати весь коментар
13.10.2025 12:04 Відповісти
Ще 25 процентів ракушок залишилось.....прикро...
показати весь коментар
13.10.2025 11:30 Відповісти
А в"єтнавців запитували?
показати весь коментар
13.10.2025 11:30 Відповісти
Їх і запитували.
показати весь коментар
13.10.2025 12:37 Відповісти
Опитували тільки вєтнамсько подоляцьку ботву
показати весь коментар
13.10.2025 11:32 Відповісти
Чому нема рейтингів щодо повернення в Т2 телеканалів 5-го, Еспресо, і Прямий; а також припинення державного фінансування телемарафету?
показати весь коментар
13.10.2025 11:33 Відповісти
Таке враження, що опитували кацапів у Москві.
показати весь коментар
13.10.2025 11:35 Відповісти
никогда не поверю , что 60% доверяют-ВРАНЬЕ
показати весь коментар
13.10.2025 11:37 Відповісти
В переводе на простой ябывдул, но жениться не хочу))
показати весь коментар
13.10.2025 11:37 Відповісти
https://ua.interfax.com.ua/news/general/1111922.html Виконавчий директор КМІС Антон Грушецький зазначив, що Зеленський зберігає доволі високу довіру в українському суспільстві та високу легітимність як голова держави на період до завершення війни, але після цього є очікування побачити на посаді президента когось нового. "Проте запит побачити когось нового на посаді президента (чи інших топ-посадах у державі) не означає бажання, щоб нинішня парламентська опозиція прийшла до влади. Під час повномасштабної війни багато військовослужбовців, волонтерів, громадських діячів, чиновників центрального і місцевого рівня зарекомендували себе як справжні лідери та ефективні антикризові управлінці. У вогні війни гартується нове покоління українських лідерів і пересічні громадяни усвідомлюють це та готові дати шанс їм проявити себе в політиці після війни. Тому ми бачимо, що і у випадку Зеленського (як представника нинішньої влади), і у випадку Порошенка (як представника опозиції) багато українців хотіли би, що вони дали дорогу новим лідерам", - прокоментував він.

Нічого не міняється в менталітеті українців... подавай їм нового, і все тут. Нема того, щоб орієнтувались на політику і практику тої чи іншої політичної сили...
показати весь коментар
13.10.2025 11:40 Відповісти
Пацюки "АніНаучатсья" прагнуть нових експерементів.
показати весь коментар
13.10.2025 11:51 Відповісти
ото ж бо.
показати весь коментар
13.10.2025 12:06 Відповісти
Невиліковна нація!....ПЗДЦ!!!
показати весь коментар
13.10.2025 11:47 Відповісти
"Не збирається Порох приймати участь у президентських виборах - він націлився на Європарламент, бо там він буде дієвішим, аби врятувати світ від бункерного пацюка та допомогти Україні. Там дієве поле більше. Зрозуміли? Так він вирішив!Та і попустіться вже". Людмила Пр.
показати весь коментар
13.10.2025 11:58 Відповісти
а кто же спасёт Украину?
показати весь коментар
13.10.2025 12:07 Відповісти
Спасе обєднання дем.сил,"демократи обєднуються лише перед розстрілом"-має відійти в минуле.
показати весь коментар
13.10.2025 12:17 Відповісти
так Порох - главная сила и, едва ли, не единственная. кто остальные, даже не знаю
показати весь коментар
13.10.2025 12:30 Відповісти
Буде брати участь в парламентських - 100%
У президентських - 50на50, і це залежить від розкладів; щоб допомогти однодумцю з агітацією. Зняття в останній момент - 99% вірогідності.
показати весь коментар
13.10.2025 12:09 Відповісти
Догадуюсь,кого в останній момент: це буде подяка тому,хто йому уступив.
показати весь коментар
13.10.2025 12:12 Відповісти
Йще один Залужний ?!
А хто буде працювати у Раді ?
Хто може очолити фракцію й бути її моральним авторітетм .
З авторітетних політиків лише Турчинов , але ж він "професійний перебіжник" . Колишній соратник Юлі -- її права рука . Ляшко тех волав "зозуля" , "зозуля" , а потім прибіг з пробаченнями й тим самим підставив Юща , який Ляшка так вихволяв , так вихволяв .

Забороцький не меньш авторітетна людина , але генерал є генерал ... Бо де взяти гроші -- партія це недешева справа й лідер-олігарх це не гірше , ніж те , що робить Юля - долучаючи до лав місцеву "елітку" з туманим реноме ... хоча тут , що Гордеєв, що Мангер -- одна зграя ... Обох партії позбулися , але вироків й досі нема ... Й досі не ясно навіщо було чепати Катерину Ганзюк таким зверячим засобом ?!
показати весь коментар
13.10.2025 12:53 Відповісти
Є.
Та їм,лідерам,разом треба домовлятись,щоб врятувати Вітчизну і...самих себе.
Бо прийде маскаль в образі дерьмака: їх інтернує,(для прикладу,як Червінського),незалежні змі,потім візьмуться за всіх інших.
показати весь коментар
13.10.2025 13:06 Відповісти
60% лохов
показати весь коментар
13.10.2025 12:03 Відповісти
Я , наприклад , категорично проти 2-го терміну Порошенко , але так саме проти його "виходу на пенсію" . "Батьківщина" , ЕС , "Голос" ... В Україні вже не так багато сформованних проукраїнський й демократичних сил . "Свобода" - проукраїнська , але ж не демократична ...
показати весь коментар
13.10.2025 12:11 Відповісти
Інститут соціології (керівник Паніото) зараз шавка єрмака, це відомо, вірити йоу не варто. Яка "підтримка" зєбіла підчас війни? Воно має 0.01%
показати весь коментар
13.10.2025 12:13 Відповісти
Любі опубліковані " рейтенги " кандидатів презеденти,президентів чи інших провладних діячів є маніпуляцією свідомості виборців,голосуйте з того що бачите,з дій кандидатів,їх досягнень,компетенції в керуванні державою,а не за їх обіцянки,зв їх ораторські вміння,голосуйте головою,а не вухами,шлунком,дупою.
показати весь коментар
13.10.2025 12:14 Відповісти
"Після війни" А якщо я не хочу бачити торчка у кріслі президента під час війни? Чому таке питання не поставили?
показати весь коментар
13.10.2025 12:24 Відповісти
Напевно тому, що 90% росіян з вами солідарні, спитай будь-кого на вулиці, більш ненавидимого українця для них немає, бо він "ездит и попрошайничает", і "надул ВВП".
показати весь коментар
13.10.2025 13:04 Відповісти
Всього було опитано 1008 респондентів, які на момент опитування проживали на території України, яка контролювалася Урядом України. До вибірки не включалися жителі прифронтових областей, територій, які тимчасово не контролюються владою України, а також опитування не проводилося з громадянами, які виїхали за кордон після 24 лютого 2022 року.
Це що реальне відображення думки всього населення?..Зрозуміло, що такі цифри й будуть у таких межах. Маячня якась....аби тільки заморочити людям мізки.
показати весь коментар
13.10.2025 12:26 Відповісти
Вірогідно це ті 25% які зараз себе дуже добре почувають і є частиною системи зв'язік ЗЕ, що допомагає їм використовувати це в своїх інтересах.
показати весь коментар
13.10.2025 12:40 Відповісти
лучше опросите сколько хотят видеть его и фсбэшника Елдака на веревке....90%
показати весь коментар
13.10.2025 13:03 Відповісти
Яцык Монах #612595, Регистрация: 11.09.2025
От вас щами пахнет..
показати весь коментар
13.10.2025 13:07 Відповісти
Сотні тисяч убитих, зруйнована економіка і бидлу Клоун милий?
показати весь коментар
13.10.2025 13:13 Відповісти