8106 відвідувачів онлайн

Візит Путіна до Будапешту створить дискомфорт для союзників України, - Reuters

Путін про зустріч на Алясці

Європейські лідери намагались ізолювати російського диктатора Володимира Путіна, тому його приїзд до Будапешту стане для них неприємним видовищем.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Reuters.

Президент США Дональд Трамп оголосив, що може зустрітися з російським диктатором у Будапешті протягом двох тижнів. Це відбувається на фоні обговорень у Вашингтоні щодо можливості передати Україні ракети Tomahawk, що демонструє м’якшу позицію США щодо Москви, зазначає агентство.

Рішення провести зустріч у країні, яка формально підтримує Україну та запровадила санкції проти Росії, викликало подив у дипломатичних колах.

"Це створює незручну ситуацію для ЄС і НАТО. Загроза Tomahawk зростає, а тут Путін хоче зустрітися. Якщо Трамп здатен щось вирішити, він має це зробити", - зазначив високопоставлений чиновник Західної Європи.

Угорщина гарантувала Путіну безпечний в’їзд і виїзд

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан підтримує теплі відносини з Москвою, що неодноразово критикували в Брюсселі. Попри ордер Міжнародного кримінального суду на арешт Путіна, Угорщина формально може не виконати його, оскільки процес виведення країни з-під юрисдикції МКС ще триває. Міністр закордонних справ Петер Сійярто гарантував безпечний в’їзд і виїзд Путіна під час саміту.

Політолог Ботонд Феледі вважає, що Будапешт дає Путіну можливість "вбити кількох зайців одразу": обговорити війну проти України на території ЄС без участі європейських лідерів, що символічно підриває позиції Брюсселя. Зустріч також омине українського президента Володимира Зеленського, повторюючи сценарій саміту на Алясці, що поглиблює напруження між Києвом і Будапештом.

Орбан позиціонує себе як консервативного лідера, прихильника "традиційних цінностей" та проти міграції. Трамп назвав його "фантастичним" і "видатним лідером", попри купівлю Угорщиною російської нафти. Європейські чиновники очікують, що Орбан спробує виступити "посередником" між Москвою і Заходом перед виборами наступного року, де його партія Fidesz відстає від суперників. Аналітики зазначають, що саміт із Путіним може зміцнити образ Орбана як миротворця.

"Якщо буде досягнуто угоди, це легітимізує його версію про мир", — підкреслив аналітик Золтан Новак.

Що відомо про майбутню зустріч Трампа та Путіна?

Зустріч, ймовірно, відбудеться в Будапешті, Угорщина, протягом наступних двох тижнів. Президент Трамп підтвердив готовність провести саміт, зазначивши, що він має на меті завершити "ганебну війну" між Росією та Україною.

Угорський прем'єр-міністр Віктор Орбан також висловив готовність прийняти лідерів двох країн.

Топ коментарі
+13
Дискомфорт...!!!??? Ви що, ох**їли?! трамп напряму допомогає терористу та воєнному злочинцю путіну уникнути покарання за скоєні злочини!!! Європа, включайте мізки! Треба трампу вже сказати - хай вибере з ким він..., з цивілізованим світом чи з терористом путіним!?
показати весь коментар
18.10.2025 10:58 Відповісти
+12
Тому краще лвтак з пуциним валити. Як кацапи малацзійський Боїнг. Або як невідомі месники Північний потік. Потім можна показово робити великі очі і навіть висловлювати кацапам співчуття.
показати весь коментар
18.10.2025 10:52 Відповісти
+11
Візит ***** до Будапешту це просто ще один цвях в труну зі згнившим трупом так званого "міжнародного права".
показати весь коментар
18.10.2025 11:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну це якась жопа!
показати весь коментар
18.10.2025 10:51 Відповісти
Кляті мадяри,перевертні !
показати весь коментар
18.10.2025 10:52 Відповісти
Від народження - лишньохромосомні зауральські пельмені.
показати весь коментар
18.10.2025 11:36 Відповісти
А до 2019 року здається мадяри були за Україну. Можливо щось не так зробили наші дипломати?
показати весь коментар
18.10.2025 11:38 Відповісти
До 2019 року мадьяри були переважно за Закарпаття. Керували боротьбою "ісконно мадьяроязичьново насєлєнія, стєнающєво пат пятой кієфских фашистов, за право нє знать біндєравской мови".
показати весь коментар
18.10.2025 11:45 Відповісти
А сьогодні щось змінилося в цьому плані? Але я запитав за зовнішні відносини між Україною і Угорщиною.
показати весь коментар
18.10.2025 12:11 Відповісти
Тому краще лвтак з пуциним валити. Як кацапи малацзійський Боїнг. Або як невідомі месники Північний потік. Потім можна показово робити великі очі і навіть висловлювати кацапам співчуття.
показати весь коментар
18.10.2025 10:52 Відповісти
Тільки ***** може валити президентські літаки.
показати весь коментар
18.10.2025 11:33 Відповісти
От тому найкраще на нього і записати. Мовляв, чемодан вибухнув через переповнення.
показати весь коментар
18.10.2025 11:36 Відповісти
Все почему-то забывают про конец пригожина, Ну подумаешь ещё один обнюхавшийся русский гранатами в самолете начнёт жонглировать
показати весь коментар
18.10.2025 10:57 Відповісти
Дискомфорт...!!!??? Ви що, ох**їли?! трамп напряму допомогає терористу та воєнному злочинцю путіну уникнути покарання за скоєні злочини!!! Європа, включайте мізки! Треба трампу вже сказати - хай вибере з ким він..., з цивілізованим світом чи з терористом путіним!?
показати весь коментар
18.10.2025 10:58 Відповісти
дискомфорт?? -- ні, Це має трохи іншу назву, а ***** ще трійку винищувачів з собою прихватить, для ескорту) та нахабно полетить через скажемо наприклад Польщу,) а цивілізований світ, буде базікати про ескалацію.
показати весь коментар
18.10.2025 11:33 Відповісти
Рютте заявить, що літаки ескорту нікому не загрожують і можуть вільно літати Європою.
показати весь коментар
18.10.2025 11:35 Відповісти
Точно!, -- то є мої Х аранти безпеки,,, -- ***** хихикає, -- десь так!,
показати весь коментар
18.10.2025 12:56 Відповісти
Трамп/Краснов давно вибрав з ким він.
показати весь коментар
18.10.2025 11:35 Відповісти
А Трамп давно обрав: путін то його гуру по науці як знаходитись при владі вічно. Ну і Лука ще. І китаєць.
показати весь коментар
18.10.2025 12:38 Відповісти
Нічого особистого - тільки бізнес.
показати весь коментар
18.10.2025 12:42 Відповісти
Це обсирон ЄС. Хто що хоче, те й робить.
показати весь коментар
18.10.2025 13:24 Відповісти
застіть ***** прилітати в Будапешт там не Аляска можуть і дрона на голову кинути .
показати весь коментар
18.10.2025 10:58 Відповісти
Тому ЄС повинен показово видати ордер на арешт *****, а не шмарклі жувати. І як воно тоді попаде в будапешт?
показати весь коментар
18.10.2025 10:59 Відповісти
[Текст песни «Кооператив "Лебединое озеро"»]

[Куплет 1]
Я бы хотел поговорить с тобой
Но телевизор слишком громко орёт
Он притворяется твоей головой
Его динамик так похож на твой рот
Моя страна поднялась с колен
Во весь свой отрицательный рост
Я отрицательно согласен со всем
Вот мой ответ на твой невопрос

[Припев]
Где вы были восемь лет, ****** нелюди?!
Я хочу смотреть балет, пусть танцуют лебеди
Пусть за «Озеро» своё дед трясётся в трепете
Нах с экрана соловьёв - пусть танцуют лебеди

[Пост-припев]
Ты-ты-ты-ты, ты-ды-ды-ты-ты
Ты-ты-ты-ты, ты-ды-ды-ты-ты
Ты-ты-ты-ты
Ты-ты-ты-ты, ты-ты
Ты-ты-ты-ты, ты-ды-ды-ты-ты
Ты-ты-ты-ты, ты-ды-ды-ты-ты
Ты-ты-ты-ты
Ты-ты-ты-ты, ты-ты

See upcoming rock shows

Get tickets for your favorite artists

You might also like

Светлая полоса (Light Stripe)

Noize MC

Это было в России (It Was in Russia)

Монеточка (Monetochka)

Ты солдат (You Are a Soldier)*

Монеточка (Monetochka)

[Куплет 2]
Когда всё кончится, ты будешь молчать
И делать вид, будто был ни при чём
Лицо - кислей, чем крымская алыча
Ты явно чем-то слегонца удручён
Я бы хотел поговорить с тобой
Но телевизор слишком громко орёт!
Он притворяется твоей головой
Его динамик так похож на твой рот

[Припев]
Где вы были восемь лет, ****** нелюди?!
Я хочу смотреть балет, пусть танцуют лебеди
Пусть за «Озеро» своё дед трясётся в трепете
Нах с экрана, Соловьёв - пусть танцуют лебеди

[Пост-припев]
Ты-ты-ты-ты, ты-ды-ды-ты-ты
Ты-ты-ты-ты, ты-ды-ды-ты-ты
Ты-ты-ты-ты
Ты-ты-ты-ты, ты-ты
Ты-ты-ты-ты, ты-ды-ды-ты-ты
Ты-ты-ты-ты, ты-ды-ды-ты-ты
Ты-ты-ты-ты
Ты-ты-ты-ты, ты-ты
показати весь коментар
18.10.2025 10:59 Відповісти


Pink Floyd з ненаписаного?
показати весь коментар
18.10.2025 12:51 Відповісти
Після Аляски цілий місяць всією Європою будували коаліцію, вговарювали Тампона взятися за голову, Тампон вже вроді як погодився, а стоїло ***** раз подзвонити і Тампон знову зійшов з розуму. Як алкоголік який кодірувався, місяць тримався а йому налили чарку і знову понеслось.
показати весь коментар
18.10.2025 11:00 Відповісти
Візит ***** до Будапешту це просто ще один цвях в труну зі згнившим трупом так званого "міжнародного права".
показати весь коментар
18.10.2025 11:03 Відповісти
зі згнилим, а так все правильно
показати весь коментар
18.10.2025 12:40 Відповісти
Прост някого сенсу це не матиме.... Можно було би це пережить, просто руда та лиса потвори просто тягнуть час в пустому вилизуванні дуп друг друга. Оба скажені рюрікі и оба ненавидять Україну.
показати весь коментар
18.10.2025 11:05 Відповісти
Понятно же, что агент Краснов легитимизирует людоеда в Европе
показати весь коментар
18.10.2025 11:07 Відповісти
Нічого - нічого , вони мужні, мовчки перекліпають,леви !
показати весь коментар
18.10.2025 11:09 Відповісти
показати весь коментар
18.10.2025 11:13 Відповісти
Нехай )(уйло летить в Аляску, а там товаріщь Трамп підбере його до Будапешта.
показати весь коментар
18.10.2025 11:25 Відповісти
показати весь коментар
18.10.2025 11:32 Відповісти
Хтось рахував в які гроші ЄС вже той ***** обійшовся з війною ? За таке треба і вбити
показати весь коментар
18.10.2025 11:37 Відповісти
трамп - як дівка, що хоче повернути колишнього. Змушує ревнувати. І от колишній дзвонить "давай зустрінемось в мотелі". І трамп вже потік. І тепер питання:

-
чи знову майстра угод трампа трахнуть і пошиють в лохи (аляска-2) .
- чи рубіо приведе боса до тями, і зустріч або відбудеться (бо параша піде на поступки), або не відбудеться (бо параша поведе себе як зазвичай).

Щось здається, що трамп знов зійде за лоха...чуйка
показати весь коментар
18.10.2025 12:15 Відповісти
Нашо так драматизувати? Можна збити літак з ****** і насолоджуватись приємним видовищем на небосхилі. Шукайте позитивні рішення, панове союзники.
показати весь коментар
18.10.2025 12:36 Відповісти
Проблема. Мабуть багато суддів та політикив жалкують про постанови щодо арешту прутіна, арешти активів та різні санкції.. бо якщо сам трамп виводить в люди злочинця а не хапає його..
показати весь коментар
18.10.2025 13:41 Відповісти
А на якому підводному човні пуйло збирається потрапити в мадярщину?
Де тем малюки з павутиною (а краще - С300) в Сербії та Боснії?
показати весь коментар
18.10.2025 14:23 Відповісти
Візит Путіна до Будапешту створить дискомфорт для союзників України, - Reuters НАД ДИСКОМФОРТОМ ДЛЯ ЄС ПОПРАЦЮВАЛИ ДВА 3,14ТАРАСИ.ОДИН ІЗ США, А ДРУГИЙ ЙОГО ДРУГ.КУЙЛО
показати весь коментар
18.10.2025 14:43 Відповісти
Щоб закрити пуйлу Середземне море треба мати договір з НАТО або Болгарією договір про відкритий авіапростір.
показати весь коментар
18.10.2025 14:52 Відповісти
Угорщина, а верніше ви...ки що там при владі, повинні нести відповідальність за цей візит. Нічого страшного як добре притиснути фінансово людей, будуть розумнішіПід час війни з за нашшого дебіла нам урізали фінансування, нехай у них вріжуть, як варіант