9562 відвідувача онлайн

Віткофф тиснув на українську делегацію щодо передачі Донеччини Росії: аргументував тим, що регіон "переважно російськомовний", - WP

віткофф

У п'ятницю, 17 жовтня, під час зустрічі української та американської делегацій у Вашингтоні спецпосланець президента США Дональда Трампа Стів Віткофф тиснув на українських посадовців щодо передачі Донеччини під контроль РФ.

Про це пише видання The Washington Post із посиланням на джерела, повідомляє Цензор.НЕТ.

За словами посадовців, Віткофф тиснув на українську делегацію щодо передачі Донецької області під контроль РФ, аргументуючи це тим, що регіон є "переважно російськомовним".

Видання нагадало, що Віткофф був головним перемовником Білого дому з Кремлем напередодні зустрічі в Анкориджі в серпні цього року. 

На думку європейських чиновників, посланець Трампа неправильно зрозумів вимоги Росії, а це своєю чергою не дозволило досягти значного прогресу.

Нагадаємо, що також видання The Washington Post повідомило про те, що російський диктатор Володимир Путін під час розмови з президентом США Дональдом Трампом зажадав, щоб Україна відмовилася від Донецької області. В обмін на повний контроль над Донеччиною він нібито готовий віддати окуповані території Запорізької та Херсонської областей.

Топ коментарі
+78
США англомовні і мають бути передані Англії

.
показати весь коментар
19.10.2025 01:26 Відповісти
+57
Деякі південні штати США іспаномовні - мають бути передані Іспанії.
показати весь коментар
19.10.2025 02:06 Відповісти
+42
60% мешканців Н'ю-Мексико розмовляють іспанською
показати весь коментар
19.10.2025 01:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Їди накуй підер🖕🖕
показати весь коментар
19.10.2025 08:33 Відповісти
Виткофф - это мерзкий и аморальный торгаш, полностью лишенный эмпатии к народу Украины, который истекает кровью в борьбе против уродского тоталитарного агрессора.
показати весь коментар
19.10.2025 16:54 Відповісти
ми взагалі з рашкою воюємо, а не з америкою, щоб вони нам ультиматуми виставляли. Чи нехай визнають,що вони союзники фуйла, то хочбудечесно. ...хоча яка чесність у бариг
показати весь коментар
19.10.2025 08:36 Відповісти
А багато російсськомовних мешканців Донеччини проти москальської окупації. І що з цим робити?
показати весь коментар
19.10.2025 08:38 Відповісти
що з цим робити? -те ж саме, що росія робила з україномовними.
показати весь коментар
19.10.2025 16:41 Відповісти
Так, частина вже під рашкою....не бачу гордості та щастя в очах " визволених " донбасян.
показати весь коментар
19.10.2025 08:38 Відповісти
В ЖНР залишилися лише донбасянки. А віднедавна там ще з'явилися буряти з таджиками...
Тож мабуть років через 20-30 вже Таджикістан буде заявляти свої права на "ісконна таджицкіє тєріторіі".
показати весь коментар
19.10.2025 09:37 Відповісти
Ця жидівська скотина -Віткофф бреше як остання собака. Навіть за радянською статистикою більшість, причому істотна на Донбасі складали українці. Так , це були жителі містечок і сіл. І тільки в великих містах, таких як Луганськ і Донецьк, населення складалось наполовину із етнічних українців і росіян. Що називається: пусти жида в радники, він тобі нарадить. Такий же радник тієї ж національності є і в Пуйла- Медінський. до речі, ця жидівська падла народилася вУкраїні.
показати весь коментар
19.10.2025 14:45 Відповісти
Хто б дав прочитати цю інформацію про склад населення Донецької області Віткоффу і Трампу, бо ці старі маразматики і дебіли знають про Україну і Донбас тільки зі слів Пуйла.
Національний склад населення Донецької області станом на 2001 рікhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%94%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97_%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%96#cite_note-44 [44]https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%94%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97_%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%96#cite_note-*************-45 [45]

1) https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%86%D1%96 Українці56,87%
2) https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%96%D1%8F%D0%BD%D0%B8 Росіяни 39%89
3) https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%B8 Греки1,614%
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%96%D0%BB%D0%BE%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B8 4) Білоруси0,65%
5) https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8 Татари0,25%
6) https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D1%80%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B8 Вірмени0,22%
7) https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%84%D0%B2%D1%80%D0%B5%D1%97 Євреї0,20%
9) https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%B1%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B6%D0%B0%D0%BD%D1%86%D1%96 Азербайджанці0,17%9
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D1%83%D0%B7%D0%B8%D0%BD%D0%B8 10) Грузини0,11%10
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D0%BB%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8 11) Молдовани0,17%
показати весь коментар
19.10.2025 15:13 Відповісти
frank, такi як ти, дурник, Украiну й просрали...
показати весь коментар
19.10.2025 17:13 Відповісти
Який цинізм цього єврейського виродка ,так саме тому рашисти так "защищают русскоязичное население Донбаса",убивши десятки тисяч мирних громадян регіона ,серед яких тисячі дітей,зруйнували сотні міст і сіл ,а такі як:Марїнка ,Бахмут ,Соледар,Торецьк ,Вугледар взагала стерті з лиця землі.На жаль влада нічого не робить що б доносити до світової громадкості правду злочини рашизму.
показати весь коментар
19.10.2025 08:48 Відповісти
Взагалі то світу насрати на втрати України і вони не хочуть нічого знати про Бахмут, Солєдар і інші знищені міста. Вони б потайки раділи б якби України взагалі не стало б і вони могли торгувати з рашею як і раніше.
показати весь коментар
19.10.2025 09:08 Відповісти
А так влаштований світ!! Нам було насрати на жертви у Сирії...на різню між вірменами та азербайджанцями... Про африканські жертви тут навіть і згадувати нема сенсу...тощо. І чого Ви хочете з інших? Чи Вам не всеоднаково було.. ?
показати весь коментар
19.10.2025 09:33 Відповісти
Конфлікт еа Кавказі це справа рук росії, в сирії також. Але на сьогодні Азербайджан повернув свої юридічні території, що відповідає міжнародному праву.
показати весь коментар
19.10.2025 11:34 Відповісти
А на втрати євреїв під час другої світової так само всім було насрати?
показати весь коментар
19.10.2025 16:44 Відповісти
Таким макаром і саму делегацію в рашку передати можна, думаю вона теж переважно російськомовна.
показати весь коментар
19.10.2025 08:55 Відповісти
За Донецькою буде Запоріжська, Дніпропетровська, Харківська, поки не дійдуть до вашої області
показати весь коментар
19.10.2025 09:13 Відповісти
Краще запитайте кацапiв, чи будуть захищати Курську обл.
показати весь коментар
19.10.2025 09:33 Відповісти
Це кацапський провокатор. Просто шли його в бан.
показати весь коментар
19.10.2025 11:35 Відповісти
ботяра, здрисни за порєбрік
показати весь коментар
19.10.2025 11:36 Відповісти
Взагалі то я би розглянув цю пропозицію. Донбас і до війни стараннями різних Ахметових та інших відомих тамтешніх ублюдків переважно ненавидів Україну та українців. Вони сплять і бачать у себе росіян. Тож стонання як це передати Донбас росіянам зовсім штучне. Зате повернути собі окуповані області Запорізької та Херсонської областей це було б дуже добре і в стратегічному і в людському плані. Правда, дехто з експертів вважає що при деяких умовах звільнити ці області а також Крим було б зовсім реальною справою. Але це теорія та й не з тими ублюдками які зараз при владі.
показати весь коментар
19.10.2025 09:02 Відповісти
В жодному випадку не можна віддавати Слав'янськ та його східне передмістя Райгородка, бо там починається Канал на Донецьк та Маріуполь. Нехай сидять без води, доки не повернуться під контроль України. А те хо Ви пропонуєте: "добрий Ху?ло нарешті вирішив водну кризу Домбасу". Воно нам треба?
показати весь коментар
19.10.2025 10:10 Відповісти
Ви до цих пір вірите в байку про защіту руськоязічних? Війни завжди відбуваються за ресурси ( в решті решт). А Донбас - це ресурси
показати весь коментар
19.10.2025 11:45 Відповісти
Я розумію, що даунбас тотально антиукраїнський, вони не які не заручники, а зрадники. І Херсонська і Запоріжська області для нас краще, але реально добровільно передати ці донбаськи неокуповані територіторії нереально, хоча зроуміло, що жителі Слов'янська переважно мріють про це.
показати весь коментар
19.10.2025 11:55 Відповісти
Хер Пуйлу, а не Донбас!
показати весь коментар
19.10.2025 14:47 Відповісти
Не нагнітай. Після Бахмута, Авдївки, Часового Яру і Мар'янки, які оголили тваринне нутро Пуйла, ніхто на Донбасі не чекає на росіян. Люди хочуть простосто нормально жити, навіть просто жити.
показати весь коментар
19.10.2025 15:56 Відповісти
З таким успіхом Угорщина може пред"явити, що Закарпаття розмовляє угорською,
потрібно вимагати розмовляти українською та посилити контроль, тим більше, що вони недружня держава
показати весь коментар
19.10.2025 09:09 Відповісти
Ви розмірковуєте так само, як Вітьков! "Закарпаття розмовляє угорською - то треба його віддати. От коли змусимо перейти на українську - тоді буде не треба". Але ж розгляньте такий варіант, що нічого не треба віддавати в будь-якому випадку та за жодних умов. Хоч на китайській хай розмовляють, це не має жодного значення!
показати весь коментар
19.10.2025 10:13 Відповісти
Чому недружня країна.Там проживає багато наших.Дуже гарна країна,Будапешт красивий не захаращений коробками новобудов як наш Київ.А може наша влада недружня?
показати весь коментар
19.10.2025 12:16 Відповісти
Пусть Брайтон Бич кацапам передадут...
показати весь коментар
19.10.2025 09:14 Відповісти
Цікаво, а це він на американській мові казав?
показати весь коментар
19.10.2025 09:26 Відповісти
Дайошь США американським iндейцям.
показати весь коментар
19.10.2025 09:28 Відповісти
...або, дайошь США Англii, як законну колонiю, ще й триндять англiйською.
показати весь коментар
19.10.2025 09:31 Відповісти
Істаріческую зємлю.
показати весь коментар
19.10.2025 10:14 Відповісти
трамп агент путіна-все що говорить трамп в в піддержку України не більше ніж гра для окозамилювання
показати весь коментар
19.10.2025 09:42 Відповісти
Тунель імені трампо-пукіна і всі проблеми вирішаться автоматично !!!
показати весь коментар
19.10.2025 09:56 Відповісти
Що тут дивного "Витков" це чисто кацапське походження.
показати весь коментар
19.10.2025 10:04 Відповісти
Єврейське прізвище. В Україні трансформувалося у "Вітько".
показати весь коментар
19.10.2025 10:12 Відповісти
Смысл разговаривать с врагами, работающими на рашку, - рыжим, виткофом и так далее? Только время терять.
показати весь коментар
19.10.2025 10:04 Відповісти
Росіскомовність свідчить про ментальну хворобу і неповагу до себе як до вільної людини. Це клеймо раба рос імперії. Прикольно мабуть свідомо належати якимось чувашам і калмикам.
показати весь коментар
19.10.2025 10:13 Відповісти
А чим чуваши і калмики гірше етнічних росіян?
показати весь коментар
19.10.2025 11:47 Відповісти
Навіть не так. Чим чуваші і калмики гірше Ксенії?
показати весь коментар
19.10.2025 12:08 Відповісти
ваня непупік краще за всіх
показати весь коментар
19.10.2025 13:08 Відповісти
показати весь коментар
19.10.2025 13:19 Відповісти
А де ви бачили етнічних росіян ? Хто це ?
показати весь коментар
19.10.2025 13:07 Відповісти
Етнічні росіяни це хто? де їх етнічна територія і інше етнічне? вже навіть у росіі кажуть, що російського етносу не існує - є російськомовне населення.
показати весь коментар
19.10.2025 16:47 Відповісти
Вітьку повісити за яйца за порушення Будапештського меморандуму
показати весь коментар
19.10.2025 10:19 Відповісти
Вы, просто - кудесница (в садизме)...
показати весь коментар
19.10.2025 11:02 Відповісти
ні; насправді - в екстремізмі та анархізмі
показати весь коментар
19.10.2025 11:53 Відповісти
Віткоффф- стара запутлєровська підорусня!
показати весь коментар
19.10.2025 10:24 Відповісти
Англії пора тиснути на штати.Курва.там більшість англомовна,варто англомовних діте США ,віддати під юрисдикцію АНГЛІЙСЬКОЇ КОРОНИ....
показати весь коментар
19.10.2025 10:29 Відповісти
пошел он на...й, сосатель путлеровский. этот за гроши родную маму продаст.
показати весь коментар
19.10.2025 10:30 Відповісти
То може Луїзіану французам віддаси - старе їбанько?
показати весь коментар
19.10.2025 10:41 Відповісти
Єдина ознака "російськості" - це "вєлікій і магучій язик", якому вони язичницькі поклоняються і збагатили матюками, оскільки в гонитві за захопленням земель московіти втратили всі свої етнічні ознаки. Щодо мови - і на сході, і на півдні України в селах колись розмовляли українською, а саме там в старі часи проживала більшість населення. Зросійщення, як мовне, так і ментальне - результат русифікації за часів імперії, а потім совєтів. Не треба далеко йти, що роблять рашисти нині на окупованих територіях? Спалюють українські книжки, підручники, завозять вчителів для "перевиховання дітей". Біда в тому, що здебільшого за кордоном цього не знають, в часи совка дуже часто заміняли поняття USSR на Russia, а "Soviets" на "Russians", і багато хто так не розрізняє і донині.
показати весь коментар
19.10.2025 10:51 Відповісти
Автохтонність визначається сільським населенням. А на Донбасі всі села і селища завжди переважно говорили українською.
показати весь коментар
19.10.2025 12:10 Відповісти
передай всі штати до Великоі Британіі - вони переважно англомовні. Придурок
показати весь коментар
19.10.2025 11:02 Відповісти
Трамп і Віталій наближають крах долара і укріплюють юань бо земля це єдина стала у світі одиниця стійкості валюти.
показати весь коментар
19.10.2025 11:03 Відповісти
А хто такий Віталій? Окрім Портникова?
показати весь коментар
19.10.2025 11:40 Відповісти
В америці теж є рашамовні райони, передай їх рашці, дебіл.
показати весь коментар
19.10.2025 11:11 Відповісти
Чухня від Віткова, що знову транслюється у ЗМІ.
Насправді, буде наступне:
@ (у вільному перекладі):
"Отже. У Будапешті ***** скаже Тромбу, що для миру Україна має відмовитись від Криму, Херсону, Запоріжжя, Донецька, Луганська, від НАТО, від армії, мови, конституції.
Ну і нахера тоді ця зустріч?"
показати весь коментар
19.10.2025 11:36 Відповісти
Є підозра (притомних аналітиків), що Будапешта не буде, якщо на попередніх зустрічах (Рубіо з лавровим та ін.) ні про що не домовляться. Трумп дурний-дурний, а мила не їсть, і знов кудись летіти, розкладати червоний килимок та аплодувати без чогось плідного вже не буде - йому і одного разу вистачило вийти до журналістів та оголосити ні про що.
Уважно спостерігаємо за бикуванням рашки - воно може врятувати Україну.
показати весь коментар
19.10.2025 11:47 Відповісти
А якщо перед Будапештом Трампу ***** передзвонить?
показати весь коментар
19.10.2025 12:12 Відповісти
Я психолог, а не психіатр, можу передбачити дії людей з деякими вадами психіки, але клінічні випадки - збоченці, садисти, серійники - за межами моєї професійної кваліфікації.
Тобто самі дії передбачити можу, але що буде далі - то до фахівців.
показати весь коментар
19.10.2025 13:12 Відповісти
Недоумок, як і його шеф Трампушко.
показати весь коментар
19.10.2025 11:38 Відповісти
Віткоф безграмотний ідіот. За його логікою, переважно англомовні США треба включити в склад Англії, а іспаномовні штати віддати Іспанії, чи Мексиці. А є ще англомовна Австралія. Швейцарія має франкомовний, німецькомовний, італомовні регіони, треба їх поділити між країнами. Таких прикладів багато. Зовсім тупий віткоф.
показати весь коментар
19.10.2025 11:42 Відповісти
От на таких дов...ів і розраховані такі пуйловські манівці, щоб створити внутрішню колотнечу в Україні. Коли ж ви розуму наберетесь , малороси недолугі.
показати весь коментар
19.10.2025 11:42 Відповісти
Віткофф дивиться на Зеленського, який, не дивлячись на попередження американців, легко віддав весь південь України окупантам.
Тому Віткофф і думає, що Зеленський віддасть окупантам Донецьку область ще легше.
показати весь коментар
19.10.2025 11:44 Відповісти
В Канаді є франкомовний регіон Квебєк, і тепер його можна передати Франції за логікою цього придурка?
показати весь коментар
19.10.2025 11:45 Відповісти
Так він і був французький. Логіка така що треба вчити українську.
Бо весь світ вважатиме вас кацапами. Окупували Крим і Дамбас і дивіться, місцеве населення прижилось. Бо ж вони сракомовні. Одна культура. Зайдуть кацапи на Одещину і там приживуться.
показати весь коментар
19.10.2025 13:10 Відповісти
Регіон москворотий тому , що московити його асимілювали , чому цей дятел цього не знає ? І чому це йому ніхто не пояснить?

чому вся Адміністрація Трампа не знає історії нашої війни з московитами якій 350 років.
Це вже претензія до Зеленського
показати весь коментар
19.10.2025 12:06 Відповісти
До 33 року на Донбасі не знали взагалі московського нарєчія !
показати весь коментар
19.10.2025 12:09 Відповісти
Да, до сих пор на Слобожанщине и Кубани слышен украинский говор, при тотальной комунячей и путинячей русификации.
показати весь коментар
19.10.2025 17:05 Відповісти
погано те що всі вони бажают щоби віддали кацапам Схід но кацапи ніколи не повернут ні Запоріжжя ні Херсонщину, хоча Зе вже сказав що готовий погодитись і на таке.
показати весь коментар
19.10.2025 12:25 Відповісти
А як відноситись до тих,хто сьогодні,в Україні,ЗНОВУ роздмухали защіту руськоязичних і пропонують зробити руській язик в Україні другою державною?Вони кому підспівують?
показати весь коментар
19.10.2025 12:42 Відповісти
так в нас верховний Лідор-************,не розуміє досі що мова=зброя
показати весь коментар
19.10.2025 13:00 Відповісти
Флориду або Каліхворніюю оддайте-там іспаномовні відсотків 75
показати весь коментар
19.10.2025 13:32 Відповісти
Віткоф це 100% хитрожопий довбо*об, у котрого все написано в очах та на його мармизі...!!!
У США є 2, 100% кандидати на ШНОБЕЛІВСЬКУ премію перемовників, один з них дементний-шахрай MORON з козирними картами і словесним поносом, ні про що, , другий хитрожопий довбо*об, котрий нічого не може збагнути своїм убогим інтелектом, тому що він товариш деменного-шахрая, та у звязку з відсутністю у його макітрі, історичних подій та самої інформації про історії УКРАЇНИ...!!!

Фільм США "Тупий та ще тупіший" 100% екранізація про двох FOOLS товаришів з дитинства, 100% що ВИ УСІ знаєте відповідь хто це...!!!
показати весь коментар
19.10.2025 14:00 Відповісти
Що ви так переживаєте? Після фламінго будуть чайки.🤣
показати весь коментар
19.10.2025 16:11 Відповісти
В кінці 80-х україномовних шкіл залишилося дуже мало і по таким їхнім "логічним висновкам" виходить що вся Україна російськомовна і її треба віддати. Та чим би дитина не бавилась аби не плакала.
показати весь коментар
19.10.2025 16:25 Відповісти
Тупе, як підлога.
показати весь коментар
19.10.2025 16:50 Відповісти
От урод ************, кемска волость. Воевали, говорят, так подай ее сюда.
показати весь коментар
19.10.2025 16:59 Відповісти
Сторінка 2 з 2