9162 відвідувача онлайн

Путін у розмові з Трампом вимагав повного контролю над Донеччиною, - WP

Зустріч Трампа та Путіна на Алясці 15 серпня 2025 року

Російський диктатор Володимир Путін під час розмови з президентом США Дональдом Трампом зажадав, щоб Україна відмовилася від Донецької області. В обмін на повний контроль над Донеччиною він нібито готовий віддати окуповані території Запорізької та Херсонської областей.

Про це пише Washington Post з посиланням на двох високопосадовців, знайомі з розмовою, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Під час розмови з Трампом російський лідер натякнув, що готовий відмовитися від частини двох інших регіонів України - Запорізької та Херсонської областей, які Росія частково контролює, - в обмін на повний контроль над Донецькою областю", - пише видання.

Зазначається, що це дещо менша територіальна вимога, ніж та, яку Путін висував у серпні під час зустрічі з Трампом в Анкориджі. 

"Деякі чиновники Білого дому розцінили це як прогрес, за словами одного з двох високопосадовців, якого поінформували про телефонну розмову з Путіним", - йдеться у статті.

Водночас інший чиновник сказав, що українці навряд чи поділяють таку оцінку.

"Це як намагатися продати українцям їхню власну ногу", - сказав європейський дипломат.

Ні Білий дім, ні Кремль одразу не відповіли на запит Washington Post.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський за результатами зустрічі з президентом США Дональдом Трампом заявляв, що питання територій - найскладніше в перемовинах.

Топ коментарі
+31
Маячня. Він ніколи не віддасть прохід у Крим.
показати весь коментар
19.10.2025 00:00 Відповісти
+30
Тільки є одне АЛЕ

У НАС БЛ НЕ РАБСТВО ЩОБ ПЕРЕДАВАТИ ЛЮДЕЙ ЯК КРІПАКІВ. В РФ може і так, а от у нас НІ. Наскільки знаю. І якщо США за - то це лиш говорить про блювотність теперішніх США при рижому клоуну
показати весь коментар
18.10.2025 23:59 Відповісти
+25
"Ну не знаю якщо так, то хай забирає ту донеччину" - а в тебе є право віддавати людей і території? Чи у ЗЕ є таке право? Чи у клоунів у Верховній Раді?

ЗГІДНО ЗАКОНА - такого права не має ніхто в принципі
показати весь коментар
19.10.2025 00:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Это ***** хорошо придумало, смысл в том, что Украина на такое пойти не сможет, президенту это не позволит ни закон, ни народ Украины и тут ***** скажет, ну вот видите, они не договоро способны а я хороший, что нам делать в такой ситуации это вопрос, надо думать...
показати весь коментар
19.10.2025 08:23 Відповісти
Срав зелька на закони. Йому - аби дали гарантії, що він правити буде вічно. Це ж - друге ВВХу@ло.
показати весь коментар
19.10.2025 08:57 Відповісти
Українці стали більш гордими ніж самураї і всі вирішили померти. Або гідрант вирішив шо мають померти
показати весь коментар
19.10.2025 10:21 Відповісти
что ж ты фраер сдал назад? не по-масти я тебе?... )(уйло понимает что теряет крым и однозначно весной прийдёт писдец кишечнику: мариуполь-р.Днепр - Скадовск-Орехово
показати весь коментар
19.10.2025 08:54 Відповісти
Навіщо обговорювати таке, що НЕ було. "ВП" написало таке, що Путін таке сказав (вони силались на якись "високопосадові"особи, не вказуючи на прізвища і посади, це все брехня. За законами і Росії (частина Зап. і Херс.обл.це рос.терит.), і України, ці території - українські. Ні Путін,ні Зеленський НЕ підуть на це.
показати весь коментар
19.10.2025 09:31 Відповісти
І який тоді вихід? Ми здолаємо всю кацапську військову машино? Можливо, і здолали б, якби була зброя та справедлива мобілізація - із силовиками, молодими відставниками, всіма придатними офіцерами, охоронцями і т.д., але з Зєля хоче тільки збільшувати їхню кількість в тилу - он військову поліцію хоче створювати, натомість, хапати і тягнути на смерть хворих людей (бо вояки з них часто ніякі).
https://www.pravda.com.ua/articles/2025/06/16/7517270/
показати весь коментар
19.10.2025 12:45 Відповісти
Вихід тільки один є у ВСУ, захищаються всіма можливими і не можливими силами, а от наскільки хватить сил, важко сказати.
показати весь коментар
19.10.2025 14:52 Відповісти
Подобную парашную хрень не стоит даже и обсуждать:

"жест доброй Моли" в виде добровольной деоккупации Херсонской и Запорожской областей - это будет немедленное политическое самоубийство для кремлёвской Моли.

да и вообще эта информация на уровне "одна высокопоставленная баба сказала, что путин готов отдать оккупированные территории в обмен..."
показати весь коментар
19.10.2025 13:47 Відповісти
**** війна....помоєму чувак нас кинули....президенти влада вороги
показати весь коментар
19.10.2025 09:51 Відповісти
"Німець", коли приїдеш воювати? До останнього, як завіщали.
показати весь коментар
19.10.2025 12:40 Відповісти
А ти вже воюєш?
показати весь коментар
19.10.2025 12:54 Відповісти
Ні поки що, але ж як у них вистачає совісті наплювати на присягу, звалити до Німеччини і ще закликати до війни до останнього подиху і звинувачувати когось у сцикунстві, таких он повний фуп.
показати весь коментар
19.10.2025 13:58 Відповісти
Схоже, що об позицію сонцесяйного піаніста вони обтерли ноги.
показати весь коментар
19.10.2025 10:11 Відповісти
WP, їх інформатори та Віткофф не зрозуміли переклад. ***** хоче міняти неокуповані кацапами території Херсонщини і Запоріжжя на неокуповану Донеччину.
показати весь коментар
19.10.2025 10:35 Відповісти
показати весь коментар
19.10.2025 12:04 Відповісти
показати весь коментар
19.10.2025 12:11 Відповісти
А чи не час повернути всі окуповані московією українські території?
показати весь коментар
19.10.2025 12:16 Відповісти
Лет через 20-25 Кубань и Ставрополье, где 65 % населения имеют украинские корни и ярко выраженные украинские фамилии типа моих соседей Сулима, Камельчук, Клименко, Мироненко, Куц, Кравец, Лымарь, Бут, вполне могут массово попроситься в состав Украины, чтобы в ситуации развала РФ избежать порабощения чеченцами, адыгейцами, черкесами и карачаевцами.
показати весь коментар
19.10.2025 13:59 Відповісти
Хорошая и правильная карта: согласно этой карте моя станица находится в Украине.
показати весь коментар
19.10.2025 13:53 Відповісти
Мапа 1905 року. Починайте вчити мову.
показати весь коментар
19.10.2025 15:00 Відповісти
***** тільки Словянськ палець до рота поклади він тоді всю Україну руку відкусить!
показати весь коментар
19.10.2025 12:21 Відповісти
Это примерно то же самое, когда вор укравший у тебя шапку, тебе же её и продает или предлагает обмен на сапоги. Подвальная крыса она такая.
показати весь коментар
19.10.2025 14:04 Відповісти
Сторінка 2 з 2