7900 відвідувачів онлайн

Окупанти просунулися на межі Запорізької та Дніпропетровської областей, - DeepState. МАПИ

Окупанти просунулися поблизу Малинівки й Полтавки у Пологівському районі Запорізької області та Калинівського на Дніпропетровщині.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили аналітики проєкту DeepState.

"Ворог просунувся поблизу Малинівки (Пологівський район Запорізької області), Полтавки (Пологівський район Запорізької області) та Калинівського (Синельниківський район, Дніпропетровська область)", - йдеться в повідомленні.

Просування ворога

Просування ворога

Просування ворога
Просування ворога

Топ коментарі
+9
Ніхто в цьому все не сумнівається. Боневтиіку головне хоч шматочок України на якій він хоче бути президентом і правити все своє нікчемне воровите життя.
показати весь коментар
21.10.2025 10:22 Відповісти
+5
Знову не вистачає безпілотників, які змогли б зупинити просування ворога.
показати весь коментар
21.10.2025 07:53 Відповісти
+4
Десь там і мій племінник! Місяць і шість днів немає звістки, прошлий раз 25днів був там.Немає ким міняти, жах що там відбувається!Боже, спаси і помилуй наших хлопців та дівчат! Захисти Україну!
показати весь коментар
21.10.2025 12:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Знову не вистачає безпілотників, які змогли б зупинити просування ворога.
показати весь коментар
21.10.2025 07:53 Відповісти
Ніхто в цьому все не сумнівається. Боневтиіку головне хоч шматочок України на якій він хоче бути президентом і правити все своє нікчемне воровите життя.
показати весь коментар
21.10.2025 10:22 Відповісти
І коли ж почнеться мобілізація молодих відставників, із яких в ЗСУ лише 1 із 40, силовиків, що й досі заброньовані на 90-100%, офіцерів, що вічно чекають воса, охоронців, що стоять і охороняють дерева в містах..? Коли квартал вирушить воювати, було б показово і корисно для бойового духу. Хапання доходяг не дає результату, поступово втрачаємо території.
показати весь коментар
21.10.2025 12:08 Відповісти
Дізель - в окопи! Квартал - в окопи, а міндича - в штрафбат! Разом із чернишовим та шурмою. І умєрова теж, провину за 8 маєтків в Америці змивати перед Батьківщиною.
показати весь коментар
21.10.2025 12:12 Відповісти
Ви погарячкували. Міндіча нагородити, все- таки під час війни зняти з оборони 5 мільярдів евро і залишитися непоміченим це майстерність. Якби детектив НАБУ не поставив ''прослушку'' в його квартирі, то так ніхто б нічого і не знав.
А колишні міністри оборони: таран, резніков, умерла - то пташенята Верховного. Їх провини можуть розцінюватися як провина самого Верховного.
показати весь коментар
21.10.2025 20:00 Відповісти
І тому силовиків набирають знов не на фронт, а в тил? Он що пишуть про воєнну поліцію.
Тепер це будуть патрулі й охорона з такими самими "розширеними" повноваженнями й особливим підпорядкуванням.
Такими як в Тернополі?
показати весь коментар
21.10.2025 12:16 Відповісти
Десь там і мій племінник! Місяць і шість днів немає звістки, прошлий раз 25днів був там.Немає ким міняти, жах що там відбувається!Боже, спаси і помилуй наших хлопців та дівчат! Захисти Україну!
показати весь коментар
21.10.2025 12:25 Відповісти
Ворог кожного дня займає все нові і нові території, а Головком і Генштаб на місці. Невже там можна?
показати весь коментар
21.10.2025 19:55 Відповісти
Коли вже зелені виродки подадуть у відставку через власну неспроможність керувати державою і через власну ненависть до цієї держави?
Коли хоч одна падла застрелиться через свій вибір цієї влади?
показати весь коментар
21.10.2025 20:46 Відповісти
Скільки вже Зеленський буде відступати?
Чи не пора вже нам поміняти верховного головнокомандуючого, талановитого гені т ального пісюніста на більш адекватну людину?
показати весь коментар
21.10.2025 22:07 Відповісти