4469 відвідувачів онлайн

Україна залучить 2 млрд євро на додатковий імпорт газу, - Свириденко

Свириденко

Україна планує профінансувати закупівлю додаткових обсягів газу на суму близько 2 млрд євро за рахунок внутрішніх резервів та допомоги міжнародних партнерів.

Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Необхідний обсяг фінансування додаткового імпорту газу близько 2 млрд євро. Він буде закриватися двома шляхами - внутрішній резерв і зовнішня допомога партнерів", - зазначила Свириденко.

За її словами, частину коштів забезпечать через резервний фонд і банківський сектор, зокрема діяльність компанії "Нафтогаз". Іншу частину покриють гранти й позики від міжнародних партнерів, зокрема ЄБРР, ЄІБ та уряду Норвегії, який виділяє 150 млн євро грантової допомоги.

Також Свириденко повідомила, що під час зустрічі з міністром енергетики Німеччини було оголошено про додаткові 60 млн євро у фонд, з якого фінансуватиметься імпорт газу.

Вона нагадала, що Україна вже накопичила у сховищах 13,2 млрд кубометрів газу, але через російські атаки на енергетичну інфраструктуру виникла потреба у додатковому імпорті.

Топ коментарі
+8
в якій же ми сраці, навіть не уявляю!
и виходу звідси не видно!
енергетика знищена.
нафто газ розвалений.
а, зелені мародери, руками дебілки свириденки, мародерять не соромлячись!!
і все це повідомляється бидлу, як велика потужна перемога.
показати весь коментар
24.10.2025 12:32 Відповісти
+7
нєнє.
от тільки зараз почали пиляти бюджет на 2026.
2 млрд, як аперитив перед смачною вечерею.
показати весь коментар
24.10.2025 12:33 Відповісти
+5
Бо за літній період не закачали. Грошики йшли на "цікаві" схемки, а не туди, куди потрібно.
Мало того. Є витік, що газ таки тихо купили на мінімумах цін, і він в сховищах є, неврахований. А оформлять його як купівля в самий пік ціни. Поклавши різницю комусь в кишеньки.
показати весь коментар
24.10.2025 12:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Що, не вистачає грошей, запланованих у бюджеті?
Сезон ще не почався, а гроші всі вже розікрали.
показати весь коментар
24.10.2025 12:28 Відповісти
нєнє.
от тільки зараз почали пиляти бюджет на 2026.
2 млрд, як аперитив перед смачною вечерею.
показати весь коментар
24.10.2025 12:33 Відповісти
в якій же ми сраці, навіть не уявляю!
и виходу звідси не видно!
енергетика знищена.
нафто газ розвалений.
а, зелені мародери, руками дебілки свириденки, мародерять не соромлячись!!
і все це повідомляється бидлу, як велика потужна перемога.
показати весь коментар
24.10.2025 12:32 Відповісти
найважче, тим хто на фронті, інші без тепла можуть і потерпіти, втім вони можуть грітися з одинадцятої вечора до сьомої ранку. Якби не їх обігрівачі, які забирали до 20 відсотків енергії у пікові години, може й відключень не було б, чи вони були б мінімальні, попри пошкодження енергетичної інфраструкти Х-уйлом в останні 2 тижні
показати весь коментар
24.10.2025 12:34 Відповісти
Іди,поживи в Києві у висотній панельці,без води,тепла і електрики.В квартирах 12 градусів,на вулиці тепліше.А ще там є діти,старі люди,хворі.Джерело тепла одне,електрика.На ній гріються,готують їжу і гріють воду для помитися.Це коли не виключають електрику.А ще ходити пішки на високі поверхи.З торбами дітьми і собаками,які йти не хочуть.А ще встати потемному,в холодній хаті,без світла,вмитися льодяною водою, з'їсти холодний бутерброд з холодною водою і піти на роботу,а ввечері після роботи,з торбами,пішки на 20+ поверх де в холодній хаті сидить холодна і голодна стара мати,бо не може вийти на вулицю,ліфти не працюють.А такі розумники, як ти, сидять в оп і кажуть:економте електрику,терпіть,бо війна,а самі грабують і гріються в еміратах.❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
25.10.2025 10:09 Відповісти
Навіщо ти мені приписав те, чого я не говорив, де я просив тебе позбавити води, газу, електрики?
Не треба було включати обігрівачі у пікові години, то може й зараз графіку відключень не було б, але ж до вас заклики Укренерго, це як об стінку горохом, у країні війна, ворог знищує енергетику, невже це важко усвідомити?
До речі, раніше я писав, що сім'ї, що мають маленьких дітей, не повинні мати обмежень на обігрів, бо ж малюки роблять усілякі дитячі сюрпризи, так що їх самих треба мити, і весь час мати запас чистих повзунків, але через таких егоїстів як ти, що незважають на потреби усього суспільства вони зараз теж потрапили, раніше це мало статися, під ліміти електрики.
І не треба спекуляцій, хто де живе, я теж живу у панельці, на верхніх поверхах, у Києві, як усі кияни, і не вимагаю тепла, і обігрівач теж не включаю, хоч він у мене є, нічого - виживу. Але якщо тобі так припекло, тто грійся вночі, коли в мережі достатньо електрики, принаймні Укренерго не закликало економити її у нічні години.
показати весь коментар
25.10.2025 11:20 Відповісти
Так води вже нема,а не позбавити.А грітися як і воду гріти без електрики як.В пікові години всі готують,прибирають,пруть звісно,а коли ще,коли всі на роботі,в садочках і школах?Ти сам господарством займаєшся?Чи ти ще дитина?Ляпаєш язиком,як баба.❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
25.10.2025 11:27 Відповісти
Ми що в паралельних світах живемо? У мене вода є, і в усіх моїх знайомих також, пропадала під час нальотів, але зовсім ненадовго, хоч за подвиг київводоканалу я це не вважаю, у мене до них інші претензії є.
Але якщо у тебе в будинку аварія і ти залишився без води (полагодять за добу-дві, бо ж без каналізації не залишить), то я не розумію, чому ти волаєш і розписуєшся за весь Київ? Це у тебе психологія малої дитини, що заплющила очі, і через це вважає, що весь світ поринув у пітьму.
До речі, щоб нормально працювали насосо-підкачувальні агрегати, аби на верхніх поверхах висоток не падав тиск води, потрібна електрика, яку треба економити. А коли вода є, раджу не забувати, що війна, і запасти на балконі хоч би літрів 200 на усілякі потреби.
показати весь коментар
25.10.2025 11:45 Відповісти
Дякую за пораду,якої у вас не просили.На Троєщині нема горячої води і опаленнявже третій тиждень,під час відключення електроенергії нема холодної води у висотках,бо не працюють насоси.Ви дійсно живете не в цій реальності.А про економію електроенергії це маніпуляція з вашого боку.Це як на фронті нема снарядів,то треба було економити,щоб були.Якщо у вас є горяча вода і газ в квартирі,то я вас поздоровляю,у вас два джерела енергії.Але не треба вимагати економити електроенергію тих,у кого це єдине джерело тепла.Ситий голодного не розуміє.❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
25.10.2025 12:28 Відповісти
Я з тобою,бидло,корови не пас.Звертайся до мене з повагою.❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
25.10.2025 12:29 Відповісти
Зовсім хворий? Ти мені перший тикати почав, і я після цього повинен був тебе на ви називати, я просто почав тобі відповідати у другій формі звернення, так як ти звернувся до мене, а не у третій, як ти повинен був одразу звернутися до незнайомої людини, після цього ти раптом з третього разу згадав, що тикати нечемно і зажадав поваги, молодець, голодний, який не розуміє ситого.
показати весь коментар
25.10.2025 12:47 Відповісти
А що,ти,йолоп,вже за електрику забув?Перейшов на особистості?Балабол,мля.🤣🤣🤣❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
25.10.2025 12:51 Відповісти
До слова,я тобі,бидло,не про тикання писав,а про форму твого звернення особисто до мене,"волаєш","розписуєшся за весь Київ" чого не було,"психологія малої дитини,що заплющила очі", так це ти хворий і нічого не бачиш далі свого носу.Сидиш з газом і гвп і волаєш,щоби ті ,у кого цього нема економили на собі,бо тобі некомфортно ще і без електрики.Купи собі екофло,це тобі безкоштона порада,за твою безглузду пораду.🤣🤣🤣❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
25.10.2025 13:01 Відповісти
Ти перейшов на особистості з першого слова - "Іди ...". Ти троль, і ніякий не добродій, і на якісне обслуговування комунальних служб зовсім не заслуговуєш, носи воду сходами, на все добре.
показати весь коментар
25.10.2025 13:06 Відповісти
Аварія на тец6 і у тебе в голові,гидота.🤣🤣🤣❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
25.10.2025 12:30 Відповісти
"Іди..." це відповідь на твій допис,що люди з одним джерелом енергії,електричним,повинні терпіти в холоді і голоді,щоби ти,маючи газ і гвп,міг ще користуватися електрикою,для твого повного комфорту.Ось я тобі і сказав, іди,зроби кроки,відмовся від газу і гвп заради економії,відчуй те ,що відчувають люди,як ти писав,на фронті,а ще в холодних квартирах,без газу і гвп.❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
25.10.2025 14:12 Відповісти
знову повторюєш брехню,
але ж і почав ти зі спровокованого хамства, лише для того щоб розгорнути його у повному спектрі, то чому повинна дивувати повторена брехня,
переважна більшість киян розуміє причини відсутності опалення і перебоїв з електрикою, і ніхто з них на це не скажиться, а маргінали, ті що кричать, що страждають від дискомфорту війни, чи вдають що страждають, що ж, нехай зеленіють від злості, вони своєю злобою заслужили деяку відсутність тепличних умов життя, хоч якийсь плюс, що люмпени, які не помічають, що Х-уйло вже майже 4 роки намагається знищити Україну, померзнуть так само як і інші кияни,
показати весь коментар
25.10.2025 16:17 Відповісти
Ти забрехався,путін намагається знищити Україну дванадцятий рік.А я, до слова, не скаржився,а відповів тобі на твій заклик економити енергію,в той час,коли ти комфортно маєш два джерела енергії,газ і гвп, люди мають один,електрику.То ти закликаєш їх не грітися,не гріти своїх дітей і старих і сидіти голодними.А ще ти їх називаєш люмпенами і маргиналами, у той час коли вони заплатять баснословні суми за електрику,а ти заплатиш(чи не заплатиш) звичайну для тебе суму.То може ти теж зекономиш і відмовишся від газу,гвп і електрики?Відмовся від свого комфорту на користь бідних пролетарів.Прорахунки і грабіж народу,обранною тобої владою, не покриються війною.Фронт сюди не примазуй.То зовсім інший мир для тебе.Ти його не знаєш.Чи може щось набрешиш?🤣🤣🤣❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
25.10.2025 16:32 Відповісти
Маючи газ і гвп, ти мерзнеш?Лицемір.Яке право ти маєш казати за киян?Бидло ти.🤣🤣🤣❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
25.10.2025 16:37 Відповісти
Твій зеленський і його оп намагаються четверти рік воювати проти москалів, як і ти,гнида.А Нарід України воює з москалями дванадцятий рік.❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
25.10.2025 16:41 Відповісти
знову брехня, чому він мій, добре нехай буде тричі мій, хоч я за нього не голосував,
ти словесний понос забув, що український народ існує не з 2014 року, і він з вашою московською сволотою бореться з 17 століття, відколи придуркуватий Богдан засунув його у московське ярмо, але велика війна за існування України почалася з 2022 року, від якої ти ось сховався на Троєщині, і скавчиш від страху, виливаючи ненависть на незнайомих людей, яким Україна небайдужа, прикриваючись демагогією піклування про людей, а насправді лютуючи, що твою нору не обігрівають
показати весь коментар
25.10.2025 17:01 Відповісти
Ти навіть не спитав мене,а вже сам вирішив хто я.Так я сховався на Троєщині,мені 64йрік,в березні 22го я був у нашій самообороні,а 2014ому я захищав Маріуполь,коли повернувся з Криму,де у мене є дім.Так може почнеш історію боротьби з москалями ще з 1169року,з Китая(Андрія)Боголюбського,який спалив Київ?Може ти ще когось з наших героїв звинуватиш,як винуватиш Богдана,бо тобі видніше зараз,чим йому тоді?Твоє бидляче відношення до України,її Історії і її Народу(маргинали,люмпени повинні економити)вже зрозуміле,щоби тобі, гидоті,було комфортно піти в кабак чи нічний клуб.Ти нице бидло,як твої господарі з оп,яким ти підспівуєш за економію,а вони зекономлене продають підприємцям дорожче.❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
25.10.2025 17:48 Відповісти
це ти людей бидлом називаєш,
маргінал - не образа, а представник соціальної групи, що не має політичного впливу,
люмпен - слово, що має широке тлумачення, я його вжив у контексті позначення людини якій особисті вигоди важливіші за існування своєї держави, теж не зовсім образа, бо такі люди є, і вони цього не приховують
про мене ти нічого не знаєш, але із задоволенням сто разів мене образив, скажу так, я твій ровесник, наскільки від мене залежало, намагався робити свій внесок, щоб Україна стала незалежною, а потім , наскільки залежало дбав про те, щоб зміцнити її незалежність, а звітувати про свою біографію я, звісно, не буду
показати весь коментар
25.10.2025 18:05 Відповісти
Нице бидло,я зіграв за твоїми правилами.Ти ненавидиш людей.❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
25.10.2025 18:21 Відповісти
це ти мізантроп, я ніяких правил не встановлював, не вірю у твою псевдобіографію, не схожий ти на порядну людину
показати весь коментар
25.10.2025 18:36 Відповісти
Нице бидло🤣🤣🤣❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
25.10.2025 18:46 Відповісти
І нік у тебе москальський🧟🇷🇺🧟🤣🤣🤣
показати весь коментар
25.10.2025 18:48 Відповісти
Лікуйся, це вже якась розумова аномалія, можливо, внаслідок психічної травми (Крейн, це переклад на англійську прізвища Журавель).
показати весь коментар
25.10.2025 18:57 Відповісти
до речі, знаєш звідки добре видно, що ти не так багато років тому від цицьки відірвався, жоден пенсіонер, чи навіть людина передпенсійного віку, не буде використовувати у своїх коментах ці дебільні емодзі,
їх використовує майже виключно неповнолітня гопота, або, щонайбільше, вчорашні тінейджери
показати весь коментар
25.10.2025 19:08 Відповісти
Ім'я помоскальські,а ти навіть не розумієш.Гидота перната.🧟🇷🇺🧟🤣🤣🤣
показати весь коментар
25.10.2025 19:15 Відповісти
Все ж таки не повинні були пацієнтів з Кирилівки розганяти.
показати весь коментар
25.10.2025 19:48 Відповісти
наволоч🤣🤣🤣❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
25.10.2025 21:57 Відповісти
Бо за літній період не закачали. Грошики йшли на "цікаві" схемки, а не туди, куди потрібно.
Мало того. Є витік, що газ таки тихо купили на мінімумах цін, і він в сховищах є, неврахований. А оформлять його як купівля в самий пік ціни. Поклавши різницю комусь в кишеньки.
показати весь коментар
24.10.2025 12:49 Відповісти
не закупили твари газ
показати весь коментар
24.10.2025 13:00 Відповісти
твари газ не закупили- война все спишет, часть народа в окопе, часть в холодных домах
показати весь коментар
24.10.2025 13:01 Відповісти
Мовчіть і надалі холопи,засуньте свої язики подалі до своїх дуп і терпіть,терпіть все що творить ригозелена мразота,цеж не " барига " якийсь,зі своїм томосом,безвізом,децентралізацією. Як там " Рабів до раю не пускають " кажите?
показати весь коментар
24.10.2025 13:22 Відповісти
Не було ще такої влади в Україні,щоби на опалюванний сезон не наповнювала повністю газосховища.❤️🇺🇦❤️