7151 відвідувач онлайн

Зеленський: У питанні використання заморожених російських активів є три етапи

зеленський

Президент Володимир Зеленський позитивно оцінив рішення Європейської ради щодо використання заморожених російських активів на підтримку України та розраховує на його фіналізацію до кінця року.

Про це він сказав  на пресконференції за підсумками саміту "Коаліції охочих" у Лондоні, передає "ЄП", інформує Цензор.НЕТ.

Зеленський наголосив, що рішення саміту ЄС щодо заморожених російських активів є вкрай важливим для України.

"Думаю, що в питанні заморожених активів є три етапи. Перший – це політичне рішення, далі – практичне рішення і тільки після цього – впровадження. І я вважаю, що вчора ми здобули політичне рішення. Саме тому це позитивний сигнал",- сказав глава держави.

За політичним рішенням йде практичне

Зеленський додав, що слідом за політичним рішенням має настати практичне рішення. 

Він висловив сподівання на фіналізацію практичного рішення до кінця року.

Топ коментарі
+8
Тільки два - отримати й стирити.
показати весь коментар
24.10.2025 21:01 Відповісти
+5
Перший етап - золоті унітази,
Другий етап - прибарахлити себе і друзів,
Третій етап - підкуп суддів, закупівля паспортів різних країн, гречка лохам на вибори.
показати весь коментар
24.10.2025 21:10 Відповісти
+2
Оглатите откат в % !
показати весь коментар
24.10.2025 21:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тільки два - отримати й стирити.
показати весь коментар
24.10.2025 21:01 Відповісти
І розпитати по численних офшорах, ну як у куйла, я думаю він його пвднатаскав в цьому питанні
показати весь коментар
24.10.2025 21:22 Відповісти
Так зе! так й робить. Ну ще в банку Ватикану, як пуйла є. Може й у Швейцарії щось заникав..
показати весь коментар
24.10.2025 21:31 Відповісти
Перший етап - золоті унітази,
Другий етап - прибарахлити себе і друзів,
Третій етап - підкуп суддів, закупівля паспортів різних країн, гречка лохам на вибори.
показати весь коментар
24.10.2025 21:10 Відповісти
Оглатите откат в % !
показати весь коментар
24.10.2025 21:19 Відповісти
мудило зелене ,досить вояджити🤡 ...Покровсь **** рятуй ...
показати весь коментар
24.10.2025 21:20 Відповісти
Перший відкат 40 відсотків його ставка особисто йому
показати весь коментар
24.10.2025 21:33 Відповісти
Практичний етап Зеленського не стосується. Бо ніяк не можна поки він при владі перейти к ньому.
показати весь коментар
24.10.2025 22:22 Відповісти
Первый - убрать от кормушки зеленых ворюг.
показати весь коментар
25.10.2025 07:37 Відповісти
А хто їх прибирати буде? Ось у чому питання, ось у чому проблема...
показати весь коментар
25.10.2025 16:05 Відповісти
Проблема у тому, що носій влади - народ, гине, позбавляється притулку, і рідної землі...і все чекає, що хтось замість нього із цим розбереться... тим часом, якщо тобі самому не дорога твоя воля, твій дім, твої діти, які гинуть від русні та тцк - то якому дядькові це потрібно? Хто за тебе твоє життя розрулюватиме?
показати весь коментар
25.10.2025 22:23 Відповісти