10151 відвідувач онлайн

РФ випробувала ядерну ракету "Буревісник": Герасимов каже, що вона може обходити ПРО

Ядерна ракета рф буревісник

Російський диктатор Володимир Путін стверджує, що Росія провела випробування ракети "Буревісник" з ядерною енергетичною установкою.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російські ЗМІ.

Що каже Путін?

Диктатор також запевнив, що ключових завдань щодо випробувань ракети досягнуто.

Що каже Герасимов?

Своєю чергою, начальник генштабу вс РФ Валерій Герасимов доповів Путіну, що ракета начебто подолала 14 тисяч кілометрів, і це не межа.

За його словами, "Буревісник" показав можливості обходу систем ПРО.

Топ коментарі
+26
*******
показати весь коментар
26.10.2025 08:40 Відповісти
+22
Ха! Типу налякали. Ми вже захищені, бо Zеленський Vолодимир Олександрович, рік тому, а конкретно 16.102024 року з трибуни Верховної Ради об'явили "План Перемоги". Так що, кацапи нехай засунуть ту ракету куди подалі!
показати весь коментар
26.10.2025 08:47 Відповісти
+17
Чекаємо на мультфільм
показати весь коментар
26.10.2025 09:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
*******
показати весь коментар
26.10.2025 08:40 Відповісти
Пи*дИть (бреше) і пИ*дить ( краде) Але щоб так показово - має бути причина. Швидше за все пішов шлчхом маленької собачки, яку загнали у куток незнайомі люди. Влна верещить, тявкає і одночасно скалить зуби. 😊
показати весь коментар
26.10.2025 09:05 Відповісти
І сциться
показати весь коментар
26.10.2025 09:11 Відповісти
Якби це було дійсно так - то уже-б у світі "вереск стояв", про "ядерний вихлоп"... Бо та ракета, при польоті, видає таке випромінювання, що помітно всіма лабораторіями... А стоїть тиша...
Так що, "врёт, как сивый мерин...".
показати весь коментар
26.10.2025 09:55 Відповісти
... ще перед стартом був би "вереск" - при злеті і виходу на орбіту потрібна найбільша енергія і потужність роботи двигуна!
показати весь коментар
26.10.2025 10:14 Відповісти
Можливо... Вони перші випробування проводили кілька років тому - на Білому морі. В результаті "засрали радіацією добрий шмат акваторії, і таємно поховали мінімум, десяток "жмурів" випробувачів. і потім надовго, "заткнулися"... Тоді шведи "піднімали хай" - бо над Скандінавією зафіксували сплеск радіації...
показати весь коментар
26.10.2025 10:24 Відповісти
Та трошки ні. Для мінімізації випромінювання, особливо під час зльоту, ядерні ракети не запускали із Землі з працюючим реактором. При наймні при іспитах у США і в інших краінах.Реактор залишавсяся неактивним (дозвуковим) під час старту. Вже потім він починає все забруднювати навколо вихлопними газами....Хоча від цих дикунів росіян можливо очикувати що завгодно....
показати весь коментар
26.10.2025 18:22 Відповісти
Дело в том что смысла в такой ракете в принципе нет. Потому еще в совке ее перестали разрабатывать. Обычная крылатая ракета может пролететь пару тысяч километров, при условии пуска ее с подводной лодки или самолета то можно считать что выстрелить ей можно в любое место в мире. Если нужно поразить другой континент - то есть баллистические ракеты. В итоге получаем что крылатой ракете просто не нужна бесконечная дальность - ведь если например запустить такую ракету из рашки в США через северный полюс - то это 10 тысяч километров, ракете такой лететь часов 15 минимум - за это время ее заметят и гарантированно собьют. А без ядерного заряда смысла в ней еще меньше - ведь сколько взрывчатки туда не положи - ущерба от разрушения самого ядерного реактора будет больше чем от взрыва боеголовки.
показати весь коментар
26.10.2025 10:59 Відповісти
Так, Ви праві на всі 100%, Це дійсно так. Ядерна турбореактивна ракета випромінює радіоактивне проміння. Джерелом випромінювання є ядерний реактор. У цій конструкції повітря проходить безпосередньо через реактор, щоб нагрітися,при цьому повітря, що проходить через активну зону реактора, активується і стає радіоактивним. Це спричиняє викид радіоактивних вихлопних газів., У США експериментальні ядерні двигуни, такі як те, що створювалися в рамках програм Aircraft Nuclear Propulsion (ANP) та Project Pluto, підтвердили радіоактивні викиди. Саме висока радіоактивність вихлопних газів і велика вага захисних єлементів і були причиною закриття багатьох таких проектів. Але російського обивателя і хлібом не годуй, але дай зайвий раз порадіти і запишатися за черговий вітчизняний ,, Анало-Говнет, которого нет".....
показати весь коментар
26.10.2025 18:08 Відповісти
Чекаємо на мультфільм
показати весь коментар
26.10.2025 09:12 Відповісти
... но при этом мешки не ворочает!
показати весь коментар
26.10.2025 10:25 Відповісти
Буревісник то їхня Фламінго - теж із родини качачих

.
показати весь коментар
26.10.2025 10:33 Відповісти
В ми і далі сміємося....
показати весь коментар
26.10.2025 08:43 Відповісти
Можливість обходу своїх дирявих про.
нормальні їх відразу знищать
показати весь коментар
26.10.2025 08:44 Відповісти
Ха! Типу налякали. Ми вже захищені, бо Zеленський Vолодимир Олександрович, рік тому, а конкретно 16.102024 року з трибуни Верховної Ради об'явили "План Перемоги". Так що, кацапи нехай засунуть ту ракету куди подалі!
показати весь коментар
26.10.2025 08:47 Відповісти
Коли Герасимов каже, то це виключно для кацапні. Інших народів цей пиз...ж не стосується, бо якщо аналоговнет, то воно не літає, не їздить або ще не створено.
показати весь коментар
26.10.2025 08:49 Відповісти
***** колись гавкало, що у нього є така гіперзвукова ракета, нею виявився іскандер повітряного базування, яку взагалі принципово неможливо збити засобами ППО.
показати весь коментар
26.10.2025 09:14 Відповісти
Вдале випробування, як у герасима з Муму.
показати весь коментар
26.10.2025 08:49 Відповісти
ніфіга собі.
поки наша гундоса зе!гніда бреше про фламіндічі, крємлядь бреше по крупному.
а що з тим арєшнікам?
арешнік же на печерськ летів. не долетів?
тепер бурєвєснік на вашинтон?
показати весь коментар
26.10.2025 08:50 Відповісти
Дочекаємося даних розвідки західних держав
показати весь коментар
26.10.2025 08:50 Відповісти
Ви праві, А різні ЗМІ вже б розтрубили,на вісх платформах,а не кацарське змі.
)(уйло ж показував ракєти на Флориду в мультиках.
показати весь коментар
26.10.2025 09:11 Відповісти
А можна посмотрєть ?
показати весь коментар
26.10.2025 08:50 Відповісти
А сусліка відішь? 😁
показати весь коментар
26.10.2025 09:07 Відповісти
посмотрєть нєльзя і руками лапать нєльзя!

(зроблено із гімна і палок)
показати весь коментар
26.10.2025 09:08 Відповісти
Відповідь Трампу на санкції
показати весь коментар
26.10.2025 08:52 Відповісти
Дуревісник)
показати весь коментар
26.10.2025 08:52 Відповісти
Я й думаю, шо воно таке по Копєйську довбануло..
показати весь коментар
26.10.2025 08:58 Відповісти
З ядерною енергетичною установкою. Напевно брешуть... як завжди.
показати весь коментар
26.10.2025 08:59 Відповісти
Звичайно брешуть! Бо для кацапів і хохлів така буде діяти. Там може одиниці можутьзнати, як і в нас , що таке ядерний двигун ракети. В США вже давним давно здіснили проект
Атомний ракетний двигун (АРД) NERVA - це американська програма розробки ядерних теплових ракетних двигунів (ЯРД) для космічних польотів. Його принцип роботи полягає в нагріванні робочого тіла (зазвичай рідкого водню) ядерним реактором і викиданні розігрітого газу через сопло для створення тяги. Двигуни NERVA мали високий питомий імпульс (85085085 с у вакуумі), що робило їх ефективними для тривалих космічних місій, хоча програму було закрито
показати весь коментар
26.10.2025 09:21 Відповісти
Шановний той Буревеснік то не є ракета - то Томагавк тіко з ядреним реактором замість двигуна на гасі . Тобто то безпілотний літак однорозавого типу - а літаки з ядерними реакторами замість двигунів на хімічному паливі побудували як в совку так і в США ( і вони літали на відміну від Нервів які навіть не вибробували ніразу ).
показати весь коментар
26.10.2025 09:29 Відповісти
Програма була згорнута в 1972, так і не добившись результату.
Було кілька тестів окремих компонентів.

Виходить програма була чисто теоретичної і не була втілена в життя.
показати весь коментар
26.10.2025 09:52 Відповісти
У 80-ті роки, в місті Пушкіно, під Ленінградом, доживав свій вік один з льотчиків-випробувачів літака, на якому встановлювали експериментальний двигун з ядерною установкою... Був ще молодим (за віком), один мій знайомий казав, що його бачив. Казав - "развалина", еле ходящая...". Випробування ракети кацапи проводили над СВОЄЮ територією. Але вітер ядерний "вихлоп" повинен був рознести вже по всій планеті... А його НЕМА! Питання: "А был-ли, мальчик?..."
показати весь коментар
26.10.2025 10:05 Відповісти
до речі у російських роботи зупинилися пізніше в 1988 і просунулися вони далі.

РД - 0410 (Індекс ГРАУ - 11б91, відомий також як «Іргіт» і «ІР-100») - перший і єдиний радянський ядерний ракетний двигун. Був розроблений в конструкторському бюро "Хімавтоматика", Воронеж.

Реактор пройшов значну серію випробувань, але жодного разу не випробовувався на повну тривалість роботи. Позареакторні вузли були відпрацьовані повністю.
показати весь коментар
26.10.2025 10:09 Відповісти
Протяжність рашапстану біля 10000 км.,пролетіла 14000.Запускали не з західного кордону,вона летіла зігзагами?То чому на якомусь зігзагу вона не повернула на кремль?
Чим ви,суки,хвалитись?Пуйло мріє 150 років прожити,то якби цього домоглися,тоді і хвастали.Або в якусь дєрєвню газ протягнули,унітази поставили,дороги постелили.Що вони можуть так це вкрасти,розбомбити.Своє в них аналоговнетне.
показати весь коментар
26.10.2025 09:02 Відповісти
Ну ось десь на просторах Сибіру чи Далекого Сходу валяється ядрений реактор - надіюсь вони його хоч заглушили ( якшо ніт то буде маленький Трі ман Іланд ).
показати весь коментар
26.10.2025 09:03 Відповісти
Дебіли блдь
показати весь коментар
26.10.2025 09:09 Відповісти
З тилу підлітає?
показати весь коментар
26.10.2025 09:09 Відповісти
Усе в Божих руках
Читайте Біблію
показати весь коментар
26.10.2025 09:13 Відповісти
Це він Китай лякає?
Боїться, що сідзяньпінь зрадить?
показати весь коментар
26.10.2025 09:14 Відповісти
Насправді якби могли кацапи би на КНР напали - вони ж там Жовторосію мали створювати , але планам ше гімноімператорів кацапстану завадив переворот 17 року - а потім кацапам було не до того . Ви ж знаєте як вони до сусідніх народів відносяться такшо ханьсів вони також ненавидять .
показати весь коментар
26.10.2025 09:33 Відповісти
Ниправильна: на путунхуе адын китайся - хуа, многа - ***. Ханьси.
показати весь коментар
26.10.2025 11:01 Відповісти
Ракета з ядерним двигуном оставляє після себе такий радіоактивний хвіст, який буде бачити весь світ. Це звичайний звіздьож *****, коли Трамп нагнув кацапські нафтові компанії ембаргом. Навіщо ці видумані в хворій голові ***** буревеснік, коли при потребі американці перетворять всю кацапію в радіоактивну пістелю своїми стратегічними ракетами.
показати весь коментар
26.10.2025 09:18 Відповісти
Можуть і в не радиоактивну,звичайним озброєням. Алеж у світі будуть волати про хеноцид,як в Газі,в притул не бачачи цього в Україні.
Бо провідні західні медіа позбавили акредитації,за не вихваляня зє.
Бо всі медіа повні вихвалянями зє,а не злочинами рифи,а це вихваляня дрібного паяцу вже набридло населеню.
показати весь коментар
26.10.2025 09:44 Відповісти
А не важливо, яка буде боєголовка, звичайна чи ядрєна. Це вже деталі, хоча на таку ракету, якщо вона появиться не в хворій голові фюрера свинорейху *****, а кацапські рукожопі інженери раптом зможуть зробити таку ракету, буде встановлена ядерна боеголовка, то там робочим елементом буде повітря, яке розігріває ядерний реактор буревісника, воно виривається через сопло і створює тягу для ракети. Американці давно відмовались від такої іграшки, тому що овчинка видумки не варта.
показати весь коментар
26.10.2025 11:24 Відповісти
??
Я припустив,що США можуть перетворити рукожпу окраїну Китая на пустелю звичайним озброєням,і чому цього не роблять.
І так,основи фізики 5-8 класу мені відомі.
показати весь коментар
26.10.2025 14:23 Відповісти
А где мультики? Страшные мультики!!!!
показати весь коментар
26.10.2025 09:24 Відповісти
Аналогов нет.. , вторая армия мира.. , касмические вайска... , путен - мировой лидер.., рпц - святая церковь..., пабедили Гитлера.., грандиозная куликовская битва..., величайшее невское сражение...., рюрики... И т. Д. И т. П.
показати весь коментар
26.10.2025 09:26 Відповісти
Ниправильна: анало-говнет.
показати весь коментар
26.10.2025 10:59 Відповісти
Щоб налякати тромба цілком вистачить.
показати весь коментар
26.10.2025 09:28 Відповісти
Х*ло - покажи мультик
показати весь коментар
26.10.2025 09:32 Відповісти
Так зараз місцеві аналітиги засміють такі новини. Це ж все дужне смішно.
показати весь коментар
26.10.2025 09:40 Відповісти
Кинджали, за їх версією, теж були аналоговнєтниє...
показати весь коментар
26.10.2025 09:48 Відповісти
США робили крилату ракету с ясу, коли не було icbm. Потім відмовилися, бо це неефективно.
показати весь коментар
26.10.2025 09:58 Відповісти
вони згорнули з економічних питань, коли і згорнули місячну гонку
коротше не було грошей

і та не ракету, а пробували зробити двигун, але крім окремих вузлів так і не просунулися.
показати весь коментар
26.10.2025 10:12 Відповісти
Бо зрозуміли, що icbm краще і з нею немає сенсу возитися. Росія не може перехопити ніякі icbm.
показати весь коментар
26.10.2025 10:13 Відповісти
Пундуц. Дмітрієв привіз до США https://patrioty.org.ua/politic/rossyia-takaia-strana-predstavnyk-rf-pryviz-do-ssha-shokoladni-tsukerky-z-tsytatamy-putina-572876.html цукерки з цитатами Путіна
показати весь коментар
26.10.2025 10:21 Відповісти
Двигатель, работающий на ядрах - это XVII век!
показати весь коментар
26.10.2025 10:27 Відповісти
Це нею ***** буде знищувати світ?
воно готує ядрьону піротехніку , яку буде запускати перед тим, як відчує, що подихає.
показати весь коментар
26.10.2025 10:28 Відповісти
Тільки стєрхів налякало, старе ******
показати весь коментар
26.10.2025 10:42 Відповісти
Ну по нам ракетою яка 15 годин у повітрі літає і долає 14 тищ кілометрів точно бить не будуть, це протів американців зброя. Хоча по ідеї вона може оминути земну кулю і по нам вдарити, її ж ніхто не буде збивать у своїх повітряних просторах, як нещасні дрони у Пільщі та країнах ЄС, а то ***** нападзьот.
показати весь коментар
26.10.2025 10:42 Відповісти
Це звичайна крилата ракета,сенсу в ядерному двигуні немає.
показати весь коментар
26.10.2025 17:25 Відповісти
Кацапи, коли клепали цей "літаючий чорнобиль", мабуть зовсім забули, що є така штука, як авіація. І перший же винищувач, який зустріне цю вундервафлю, зіб'є її з першої ракети.
показати весь коментар
26.10.2025 10:43 Відповісти
Для цього її спочатку треба засікти і перехопити. В швидкість в неї.....
показати весь коментар
26.10.2025 10:44 Відповісти
Негры так бысра не бегают.
показати весь коментар
26.10.2025 11:04 Відповісти
Швіидкість така ж як у крилатої ракети, які легко збиваються
показати весь коментар
26.10.2025 11:27 Відповісти
Це крмлата ракета.Там швидккості не великі.
показати весь коментар
26.10.2025 17:26 Відповісти
Опять сказки рассказывает, человек который показывает свои мускулы бывает трусливым ,так что можете быть уверенным этот убийца детей по всему миру не ударит ядеркой потому что получит ответ, разве вы не видите как он любит жить,мечтает о бессмертии,конченая моль
показати весь коментар
26.10.2025 10:45 Відповісти
В Ірані скасували носіння хіджабів. Середньовічні онучі кидають у багаття.

показати весь коментар
26.10.2025 10:55 Відповісти
В Ірані не скасу

вали носіння хіджабу, але влада заявила про ліквідацію релігійної поліції, яка контролювала дотримання дрес-коду. Однак, незважаючи на це, обов'язкове носіння хіджабу залишається чинним, а іранська влада продовжує запроваджувати нові методи для забезпечення його дотримання, наприклад, встановлення «розумних камер» для виявлення жінок без хіджабу
показати весь коментар
26.10.2025 11:24 Відповісти
"В Ірані більше немає юридичного обов'язку носити хіджаб, і це не спричинить за собою ніяких штрафів, стягнень чи інших правових наслідків. І скажіть поліції те ж саме, якщо виникнуть проблеми» - повідомив журналістам член ради з оцінки доцільності Мохаммадреза Бахонар.
показати весь коментар
26.10.2025 11:55 Відповісти
На жаль це фейк. Деякі іранські чиновники зробили заяви, що впровадження нового закону наразі «не можливо» або «відкладено» - і це призвело до поширення тез про «скасування» хіджабу.
показати весь коментар
26.10.2025 12:05 Відповісти
Заява Бахорана - це по суті тлумачення / коментар, а не офіційний законодавчий акт, що відкликав усі нормативні положення.
Після заяви Бахорана відбулося різке заперечення зі сторони інших офіційних структур: наприклад, речник судової влади повідомив, що закони про хіджаб ще "залишаються в силі"
показати весь коментар
26.10.2025 12:11 Відповісти
У "бальшевиків", коли вони зрозуміли, після закінчення Громадянської війни, що їх "ваенный каммунизм" - "ПОВНА ЖОПА", з"явився НЕП - "новая економическая палитика". Вони дозволили приватне підприємництво і товаро-грошові відносини... Цим вони, частково, врятували країну від масових антибільшовицьких повстань та остаточного її розвалу...
А у "рушникоголових" тепер буде "НІП" - "нова ідеологічна політика"... Бо відчувають, що отой "ортодоксальний ісламізм" уже починає "заколупувать" людей, і вони почнуть бунтувать... Тому вирішили "дать послабуху" і "стравить пару, щоб кришку не рвонуло"...
показати весь коментар
26.10.2025 12:01 Відповісти
Головна причина перси не араби, навіть не семіти.
показати весь коментар
26.10.2025 12:19 Відповісти
Так там не в національностях справа!
"Національний склад Ірану строкатий, що включає етнічних персів (від 36% до 61%), азербайджанців (близько 24%), курдів (близько 7%), гілянців та мазендаранців (близько 8%), а також арабів, белуджів, туркменів та інші менші групи".
Там причина в релігії. Араби нав"язали тим народам іслам, і під впливом його змінився їх менталітет... До завоювання Малої та Середньої Азії, арабами, ті ж перси (що належать до європеоїдної раси), та азербайджанці (потомки хозар - тобто, тюрки), були вогнепоклонниками -зороастрійцями.
показати весь коментар
26.10.2025 12:36 Відповісти
,,Сначала слушаєт он джаз, а после Родіну прадаст,.(с) Знімуть хіджаби, а потім ще й ,,гейрапейскі ценнасті,, захотять.
показати весь коментар
26.10.2025 13:22 Відповісти
якщо у Неноксі тихо - значить ніяких випробовувань не було.
показати весь коментар
26.10.2025 11:00 Відповісти
Кацапня випробовує, розширює, вдосконалює все, що може. А в нас *******, *******, ******* і *******. *********** до того, що всраті шахеди вже через усю країну, як в себе вдома, літають, і виносять все, що хочуть. Протидія - мінімальна і не ефективна.
Абсолютна недієздатність і брехливість цієї т. з. "влади" ставить під сумнів існування країни вже в найближчому майбутньому.
показати весь коментар
26.10.2025 11:19 Відповісти
Скажу більше, ця новітня ракета пролетіла непоміченною вздовж всього амеріканського контіненту. Амерські генерали зараз в афує.
показати весь коментар
26.10.2025 11:25 Відповісти
Ага. Вірю. Так само як ото Карибська криза, а виявилося, шо ракети не летять довше 150 км
показати весь коментар
26.10.2025 12:04 Відповісти
У цій темі слід пригадати, що 8 серпня 2019 року на території пітьми на полігоні біля селища Ньюнокс Архангельської області стався вибух ядерної установки - двигуна-реактора крилатої ракети "Буревестник'. Загинуло п'ятеро рашистських інженерів-розробників ракети від "Росатому".
Внаслідок теплового вибуху з викидом радіоактивних елементів відбулось радіаційне зараження прилеглої території. Виникла паніка серед місцевих жителів - повідомлялося, що в містах Архангельськ та Сєвєродвінськ закінчились запаси йоду.
Обізнані джерела стверджують, що вибух спричинили недоліки конструкції КР, у ядерному двигуні якої була передбачена система охолодження реактора лише зустрічним потоком повітря. Оскільки після запуску двигуна і команди "старт" ракета чомусь не полетіла, а засоби зупинки реактора не спрацювали, то це призвело до швидкого його перегріву і теплового вибуху.
Ось така банальна історія.
показати весь коментар
26.10.2025 12:09 Відповісти
Жалюгідна брехня...
показати весь коментар
26.10.2025 14:00 Відповісти
Цікаво, а як її можна випробувати? Якщо це звичайна ракета з масогабаритним макетом БЧ, то зрозуміло, паливо вигоріло, ракета пройшла певну відстань, влучила (чи не влучила) в запланований район і все.
А тут як.
Ядерний двигун це ж не керосин з окислювачем, це діючий реактор. І що? ніякого сліду (викид радіації) після падіння!!?
А слід від роботи ядерного двигуна? Якби він був і реально працював, то вже весь світ стояв би на вухах. А так тиша.
По моєму, чергова брехня.
показати весь коментар
26.10.2025 14:09 Відповісти
показати весь коментар
26.10.2025 16:25 Відповісти
показати весь коментар
26.10.2025 16:27 Відповісти
DW
Aмериканська організація Nuclear Threat Initiative вказує, що у "Буревісника" загалом поганий послужний список випробувань: лише два з 13 відомих тестувань завершилися частковими успіхами.
Експерти з контролю над озброєннями вважають, що розробка ракети набула більшого значення для Росії після того, як Трамп анонсував створення американського протиракетного щита "Золотий купол".

Як повідомлялося, 22 жовтня російські війська провели вмасштабні навчання сил, що входять до так званої "ядерної тріади" РФ. На поширених російськими пропагандистами кадрах було видно пуск міжконтинентальної балістичної ракети "Ярс" наземного базування, котрий проводився з космодрому "Плесецьк" в Архангельській області. Крім того, було проведено пуск балістичної ракети "Синева" з атомного підводного човна "Брянськ" в Баренцевому морі, а також запуск стратегічними бомбардувальниками крилатих ракет, що можуть бути оснащеними ядерними боєголовками.
показати весь коментар
26.10.2025 16:34 Відповісти
показати весь коментар
26.10.2025 16:44 Відповісти
Це були командно-штабні навчання, без бойових пусків ракет.
Відео пуску "Ярс" - архівне.
показати весь коментар
26.10.2025 17:44 Відповісти
Сенсу в ядерному двигуні,для дозвукової крилатої ракети немає.Москалі кажуть,що її запустять і місяцями вона буде кружляти в повітрі.Але ж,вона то буде кружляти,над кацапськими головами. Небезпечні ракети це іскандери,калібри і тд.А це таке саме вундервафе,як орешнік.
показати весь коментар
26.10.2025 17:30 Відповісти