7540 відвідувачів онлайн

Інформація про захоплення ворогом Вербового та Березового на Дніпропетровщині - фейк, - 20-й армійський корпус

Вербове карта

В соцмережах поширюється інформація про нібито захоплення ворожими силами населених пунктів Вербове та Березове Дніпропетровської області. Ця інформація не відповідає дійсності.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр 20-го армійського корпусу.

Як зазначається, Сили оборони України контролюють обстановку і дають противнику рішучу відсіч.

Яка там наразі ситуація?

Попри постійні атаки російських окупантів лінія бойового зіткнення контролюється українськими підрозділами. Триває комплексне вогневе ураження особового складу та техніки загарбників.

"Зазнаючи значних втрат, противник поширює фейки та намагається створити панічні настрої і посіяти зневіру в українському суспільстві.

Закликаємо критично перевіряти джерела та покладатися на офіційну інформацію", - додали у 20-му армійському корпусі.

Топ коментарі
+17
А було спростування нещодавнього "фейку", що русня перейшла адміністративны кордони Дніпропетровщини?
показати весь коментар
26.10.2025 11:23 Відповісти
+12
Через пару діб ця інформація буде актуальна
показати весь коментар
26.10.2025 11:19 Відповісти
+11
Є три абсолютно достовірних джерела інформації, яким повинен вірити справжній українець: це зведення Генштабу, новини з телемарафону і відеозвернення нашого Президента! Все інше - апріорі вороже ІПСО. Так вважаю я і більшість пацієнтів нашої лікарні для розумово неповцінних!
показати весь коментар
26.10.2025 11:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Через пару діб ця інформація буде актуальна
показати весь коментар
26.10.2025 11:19 Відповісти
прес-центр не може брехати....
показати весь коментар
26.10.2025 11:21 Відповісти
Через пару діб, тижнів , місяців - можливо і буде
Це не відміняє того , що на зараз це фейк
показати весь коментар
26.10.2025 11:26 Відповісти
От і я кажу, що інформація повинна бути від Генштабу, а Діпстейт писав, що ці населені пункти захоплені рашистами і брав цю інформацію з кацапських джерел. Навіщо цензор друкує інформацію цього дипстейта?
показати весь коментар
26.10.2025 11:22 Відповісти
Ви не розумієте - можливо комкорпу 20-го номеру бригадного г... надати повинні, а тут така бяка трапилася....
показати весь коментар
26.10.2025 11:27 Відповісти
А було спростування нещодавнього "фейку", що русня перейшла адміністративны кордони Дніпропетровщини?
показати весь коментар
26.10.2025 11:23 Відповісти
Дурбелик , заплутався в датах
Коли це постили то був фейк , але ситуація змінюється з часом
От якби при народженні сказали , що ти - тупий. То був би фейк , але зараз - все вірно 😉
показати весь коментар
26.10.2025 11:27 Відповісти
нв сьогодні це може бути фейком, але що буде через 3 дні?через місяць?
показати весь коментар
26.10.2025 11:34 Відповісти
Ну а що ти робиш щоб цього не відбулось?
показати весь коментар
26.10.2025 12:19 Відповісти
Діпстейту потрібні сенсації, щоб на нього звертали увагу.
На жаль, це наслідок чисто комерційного підходу у ЗМІ.
Просто це треба розуміти і вміти фільтрувати інформацію )
показати весь коментар
26.10.2025 11:40 Відповісти
Але чомусь завжди карти deepstatemap виявляються правдивими і підтверджуються, а "офіційна інформація пресцентрів" - відвертою брехнею. Як таке можливо, Ivan?
показати весь коментар
26.10.2025 13:12 Відповісти
Є три абсолютно достовірних джерела інформації, яким повинен вірити справжній українець: це зведення Генштабу, новини з телемарафону і відеозвернення нашого Президента! Все інше - апріорі вороже ІПСО. Так вважаю я і більшість пацієнтів нашої лікарні для розумово неповцінних!
показати весь коментар
26.10.2025 11:41 Відповісти
Березове вже на 14 кілометрів (!!!) в тилу кацапів. За кожною брехнею стоять життя людей , яки вони платять за вашу брехню.
показати весь коментар
26.10.2025 11:42 Відповісти
Березове ще з 02.10.25-го повністю захоплене кацапами.
показати весь коментар
26.10.2025 13:15 Відповісти
Недавняя замена командира 20-го армейского корпуса как раз и говорит, шо кругом одни фейки. Все збс.
показати весь коментар
26.10.2025 12:03 Відповісти
У нас фейки имеют свойство превращаться в правду через пару дней.
показати весь коментар
26.10.2025 12:34 Відповісти
это сегодня возможно фейк, а завтра действительность, пархатый наполен рулит