10733 відвідувача онлайн

Компанією "Fire Point" володіє Скалига, який займався організацією зйомок фільмів, - Шабунін. ДОКУМЕНТ

Штілерман не є власником Fire Point. Кому належить компанія?

100% власності компанією "Fire Point" належить Єгору Скализі, який раніше займався організацією зйомок фільмів.

Про це у фейсбуці повідомив глава ЦПК Віталій Шабунін, передає Цензор.НЕТ.

"Мажоритарний власник "Файєр Поінт" Денис Штілерман заявив, що відмовився продати свою частку Міндічу. Але тут така справа - Штілерман не є (і не був) власником "Файєр Поінт" (ані мажоритарним, ані будь-яким)", - зазначив він.

Кому належить компанія?

Згідно із даними з державного реєстру юридичних осіб, 100% "Fire Point" належать Єгору Скализі.

Штілерман не є власником Fire Point. Кому належить компанія?

"Скалига раніше займався … організацією зйомок (підготовка місця, бутерброди і т.д.).  Це вам ще одна важлива "деталь" щодо "серйозної і системної компанії", якій Зеленський підсипав 10% збройного бюджету країни. І до якої друг президента Міндіч не має ніякого відношення. 

Принаймні, так стверджує Денис Штілерман, який або бреше, що є власником "Файєр Поінту", або записав компанію на фунта (Скалигу).

Фунт, власне, для того і треба, щоб сховати справжніх власників. Серед яких, як ви вже зрозуміли, Міндіча точно немає", - додав Шабунін.

Fire Point

Раніше видання The New Yor Times повідомляло, що компанія Fire Point, яка займається виробництвом далекобійних дронів і  ракет "Фламінго", раніше була кастинговою агенцією, яка надавала послуги, зокрема, для фільмів за участю Володимира Зеленського, коли той ще працював актором. Наразі компанія є одним із найбільших підрядників для української армії, маючи контракти на 1 мільярд доларів.

Штілерман не є власником Fire Point. Кому належить компанія?

Топ коментарі
+25
полірував дупу зе!скомороху.
показати весь коментар
28.10.2025 11:10 Відповісти
+25
Боров пороха та свинарчуків, які контрабандою з засрашки возили танкові приціли та комплектуючі для ремонту С-300.
показати весь коментар
28.10.2025 11:15 Відповісти
+20
Якщо продюсер може керувати СБУ, завгосп може керувати державою, то чому нарізальщик бутербродів не може робити ракети?!
Соціальний ліфт штука кучерява!
показати весь коментар
28.10.2025 11:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
де ж ти був у 19-ому?
показати весь коментар
28.10.2025 11:07 Відповісти
полірував дупу зе!скомороху.
показати весь коментар
28.10.2025 11:10 Відповісти
Бутербродами.
показати весь коментар
28.10.2025 11:16 Відповісти
В свій час тих, хто полірує хухес начальству називали поліровщиками.
показати весь коментар
28.10.2025 11:56 Відповісти
Боров пороха та свинарчуків, які контрабандою з засрашки возили танкові приціли та комплектуючі для ремонту С-300.
показати весь коментар
28.10.2025 11:15 Відповісти
Контрабандою з рашки - за це ордени дають... ти не вкурсі?
показати весь коментар
28.10.2025 12:45 Відповісти
Не в курсі. Де саме дають? Приклади наведи, будь-ласка.
показати весь коментар
28.10.2025 14:22 Відповісти
Зараз Івану Павлову не було би потреби знущатися з собак.
показати весь коментар
28.10.2025 11:20 Відповісти
з псів знущатися не варто ніколи
прилетить у відповідь гарантовано
показати весь коментар
28.10.2025 11:27 Відповісти
Так,зараз по іерархії собаки вище від осіб чоловічої статі.За побиття собаки тебе посадять.За проломлений череп в ТЦК зроблять вигляд що нічого не сталось.
показати весь коментар
28.10.2025 11:53 Відповісти
мова за псів
до псів є конкретні претензії?
показати весь коментар
28.10.2025 11:55 Відповісти
Є притензії !!!Чому вони мають більший захист від тортур ніж особи чоловічої статі?
показати весь коментар
28.10.2025 11:57 Відповісти
хоспадє, ти, Ігор Ігористий #558935 , давно міг зробити хірургічну операцію і стати собачою ***** - і ніхто б до тебе ніяких претензій не мав, прочипували б тебе у вухо і віджирався б на ринку кісточками. Що ти за недолуге непорозуміння, яке не знає, що йому робити в житті, окрім ото скиглити безперервно з своєї чоловічої долі?!?
показати весь коментар
28.10.2025 12:05 Відповісти
Тоді для кого це написано------Стаття 24 Конституції України проголошує РІВНІСТЬ громадян у правах і свободах та перед законом, ЗАБОРОНЯЧИ привілеї або обмеження за ознаками раси, СТАТІ, етнічного походження, віросповідання, мови тощо. Вона також гарантує РІВНІСТЬ прав жінки і чоловіка, передбачаючи спеціальні заходи для забезпечення рівних можливостей, ОХОРОНУ ПРАЦІ ЖІНОК та підтримку материнства.------В нас ОХОРОНА ПРАЦІ ЖІНОК?І це при тому що говорили про рівність чоловіка і жінки?Коли чоловіча смертність і травмованість на роботі в рази вища від жіночої? Ти тупий оленяка,каблук,ще напевне Настоящий Чоловік.Тупий ресурс для держави і жінки,який розібється в хлам для того щоб його ці два паразитних сотворіння обібрали і використали забравши в тебе твої ж зароблені кошти і твоє ж здоровя.І коли ти цим поразитам насмілишся сказати-СТОП,ви мене використовуєте,а що мені за це буде?То вискакують такі ручні гвинтики системи як Орест,Міхуїл,МЕкола і починають тобі впарювати що ти занадто хитрожопий, бо ти насмілився задавати занадто розумні питання на зразок-Для чого це мені? і-Що я отримаю на взамін?Ти тупе подобіє чоловіка навіть на секунду не задумалось над таким питанням-Якщо для чоловіків існують тільки обовязки а для жінок і навіть собак права,тоді чому я рівний в правах з жінками і собаками, коли для мене існує примусова мобілізація?Якщо в мене на один обовязок більше перед жінкою,тоді чого в мене немає прав більше перед жінкою?Бо справедливість це баланс прав і обовязків.АЛЕ КОЛИ В ТЕБЕ ТІЛЬКИ ОБОВЯЗКИ БЕЗ ПРАВ ТО ТАКИЙ СТАН НАЗИВАЄТЬСЯ РАБСТВОМ.Таких тупих людей мати за щастя в своєму підпорядкуванні-роблять все що скажуть і питань зайвих не ставлять.І щось мені здається що в нас Зеленських покине пост президента коли помре від старості,бо український виборець шаленно втрачає таку якість як думати критично і логічно.Це відео про тебе-(https://www.youtube.com/watch?v=bJztk3o36dU)
показати весь коментар
28.10.2025 12:57 Відповісти
Ігор, ти вже поцікавився вартістю операції зі зміни статі?
показати весь коментар
28.10.2025 14:14 Відповісти
Ти каблук мені пропонуєш не звертати увагу на написане в Конституції що не виконується,а зробити щось з собою?Та зміну статі ти зробив собі давно-ментально,бо ти пропонуєш не вимагати справедливості, а тупо змиритись з не відповідністю за вкладом чоловічої статі в розвиток цивілізації і подякою цивілізації за чоловіче каліцтво і самопожертву для існування людства.Ти куколд пропонуєш всім чоловікам заткнутись коли вони хоть трошки заведуть мову про не рівність чоловіка і жінки?Ти я бачу настільки тупий що не можеш порівняти це що написано-----

Основні положення статті 24:

Рівність прав і свобод:

Громадяни України мають рівні конституційні права та свободи.

Рівність перед законом:

Усі громадяни є рівними перед законом, і жодна особа не може мати привілеїв чи зазнавати обмежень.

Заборонені ознаки:

Неприпустимими є обмеження або привілеї за такими ознаками:

раса та колір шкіри

політичні, релігійні та інші переконання

стать

етнічне та соціальне походження

майновий стан

місце проживання

мовні або інші ознаки -----з тим що відбувається на справді.
показати весь коментар
28.10.2025 14:40 Відповісти
ти, Ігор Ігористий #558935 , давно міг зробити хірургічну операцію і стати собачою ***** .

І не довелося би ховатись від ТЦК, сміливо і гордо сидів би в будці
показати весь коментар
28.10.2025 15:28 Відповісти
А головне - рівноправно!
показати весь коментар
28.10.2025 16:35 Відповісти
Павлов проводив досліди не тільки на собаках. А щей на малолітніх безхатьках
показати весь коментар
28.10.2025 12:16 Відповісти
а пам'ятаєш як за Петра, держава цькували Шабуніна за те що дав по їбалу псевдожурналісту Філімоненко, який Зелею нещодавно, обкладений санкціями?
показати весь коментар
28.10.2025 11:57 Відповісти
є таке
показати весь коментар
28.10.2025 12:03 Відповісти
воно було в "мацкве" на фсбЄШНИХ тренінгах мабуть.
показати весь коментар
28.10.2025 12:01 Відповісти
Як же вже задовбали ці мандічі, пов'язані з недолугим!
показати весь коментар
28.10.2025 11:09 Відповісти
не заважайте шабунє хайпувати, в надії на захист буржуїв та на повернення до дольче віта на халявні жирнючі гранти.
показати весь коментар
28.10.2025 11:12 Відповісти
Ша! В нього офіційний наказ командира бригади на захист Батьківщини в ресторанах Києва.
показати весь коментар
28.10.2025 11:16 Відповісти
... так це про кінець епохи бідності !
показати весь коментар
28.10.2025 12:26 Відповісти
Вірити цьому малюнку, «ахфіційному макументу» від зелупнів, це себе неповажати!! Українці більш освідчені і без куплених папірців з «вишів», на кшалт отого з «кулька» чи підрахуя!!
Зеленський та гройсман, з купою «незламних мєнєнжероф» в Україні, мають подібні папірці!! Купити таке можна будь де, але ж розум….!
Коли чєловєк нє такий как вобщє, потому одін такой, а другий такой, і ум у нього нє для танциванія, а для устройства сєбя, для розвязкі свого сущєствованія, для свєдєнія обхождєнія, і когда такой чєловєк, єслі он вчьоний, подиміться умом своїм за хмари і там умом своім становітся - подиміться ще вище од Лаврської колокольні, і когда он с тудова глянєт вниз на людей, так вони здаються йому такі, такі махонькіє-махонькіє, всьоодно як пацюкі, пардон як кріси. Потому што ето-же ЧЕЛАВЄК, а тот которий он ета тоже чєловєк нівчьоний, но і……… зачєм же, ето ж вєдь очєнь і очєнь. Да - Да, …… но НЄТ. - Голохвостий, як і Говнобородько, гройсман, вдають з себе «вчьоного» чєлавєка!!
показати весь коментар
28.10.2025 11:14 Відповісти
Дайте мені його хоч за горло подержати!
показати весь коментар
28.10.2025 12:29 Відповісти
показати весь коментар
28.10.2025 15:30 Відповісти
Одні українці всім заправляють ,на жаль народ цього не хотів розуміти їм було смішно як кварталівське бидло висьміювало Україну на догоду ворога.
показати весь коментар
28.10.2025 11:20 Відповісти
Скалига Єгор, локейшн-менеджер! Во!
Хочеш, мультики знімаємо, хочеш ракети виготовляємо...
Як там, зіц-голова? А всілякі штілермани та міндічі з зельцманами тихенько десь собі в тіньочку, щоб не відсвічуватись... тут, головне, щоб бабло!
показати весь коментар
28.10.2025 11:27 Відповісти
Тепер "пінки" знімає з компанії - все по домашньому - все по - українськи - свій до свого по своє
показати весь коментар
28.10.2025 11:28 Відповісти
Вони там всі по національності українці?
показати весь коментар
28.10.2025 11:38 Відповісти
Так, так! Чисті! А хіба по фейсах не видно?
показати весь коментар
28.10.2025 12:56 Відповісти
Для того, щоб керувати підприємством бажано, але не обов'язково мати відповідну освіту. При добрих якостях менеджера наймаєш гарних спеціалістів та організуєш роботу. Але Шабуніну аби щось прокукарекати. До речі Шабунін здобув вищу освіту у Рівненському інституті слов'янознавства, де навчався на факультеті міжнародних відносин, тобто такий собі спеціаліст з фінансів. До того ж, на ньому висять справи у звинувачуваннях непрозорого надбання майна.
показати весь коментар
28.10.2025 11:40 Відповісти
Точно, дайош кухарку в прем'єр міністри! Зєлупєнь - то діагноз
показати весь коментар
28.10.2025 12:10 Відповісти
Якщо зумів непрозоро щось намутити, то мабуть, в фінансах петрає)))
показати весь коментар
28.10.2025 12:20 Відповісти
Якщо продюсер може керувати СБУ, завгосп може керувати державою, то чому нарізальщик бутербродів не може робити ракети?!
Соціальний ліфт штука кучерява!
показати весь коментар
28.10.2025 11:47 Відповісти
"Ми всі президенти!" (с)
показати весь коментар
28.10.2025 11:49 Відповісти
І зедібіли в це вірять!
показати весь коментар
28.10.2025 11:54 Відповісти
А чому би і ні, продюсери і шоумени не менш компетентні у створені ракетної техніки, ніж актор розважального жанру керувати країною
показати весь коментар
28.10.2025 12:03 Відповісти
Сквалига, штілєрман, міндіч...Що ***** відбувається? Треба викликати посла Ізраїлю для пояснень.
показати весь коментар
28.10.2025 12:11 Відповісти
Яка різниця, хто чим раніше займався? Якщо хлопці з головою, то здатні знати потрібних спеців та організувати процеси
показати весь коментар
28.10.2025 12:18 Відповісти
Точно ! Зараз цілі стаї фламінго як ... !
показати весь коментар
28.10.2025 12:33 Відповісти
Маячня
показати весь коментар
28.10.2025 12:36 Відповісти
Точно. Бажаю щоб вам операцію при нагоді робив якийсь талановитий клоун з головою
показати весь коментар
28.10.2025 12:44 Відповісти
Над вашою головою, видно якийсь клоун вже познущався)))
показати весь коментар
28.10.2025 13:03 Відповісти
Лєщенко,то ти?
показати весь коментар
28.10.2025 13:36 Відповісти
Я Міндіч)))
показати весь коментар
28.10.2025 13:55 Відповісти
Не харчуюсь зі смітників, не дивлюсь марахфону на відміну від вас
показати весь коментар
28.10.2025 14:56 Відповісти
Міндіч, перелогінся.
показати весь коментар
28.10.2025 13:51 Відповісти
Встанешь, не забудь підтертися еврокупюрами.
показати весь коментар
28.10.2025 14:03 Відповісти
Нелох приліз знищувати Українців з своїми кошерними,
показати весь коментар
28.10.2025 12:18 Відповісти
Багато букв. Так хто буде сидіть, або приміром викинеться з вікна ?
показати весь коментар
28.10.2025 12:22 Відповісти
лох, типу тебе
показати весь коментар
28.10.2025 13:24 Відповісти
Точно-точно, трампофілам з омерики видніше.
показати весь коментар
28.10.2025 18:26 Відповісти
https://www.youtube.com/@Chekalkyn Дмитро Чекалкинhttps://www.youtube.com/post/Ugkxf8tzStgxw-O_RVnGzaxnLu0RU3gaU8SX 4 часа назад

https://www.youtube.com/hashtag/%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%81%D0%B5%D0%BD%D1%81 #БлогерКлубСенс
я ж казав: Тільки Зеленський, маючи в руках Південмаш, Моторсіч і Антонов,
міг додуматись почати виробництво фашистської ФАУ-1 розового кольору в кіностудії Міндіча, і навіть це провалити к хєрам.
Виробник ракет «Фламінго» раніше був кастинговою фірмою, яка надавала майданчик для зйомок фільмів із Зеленським - NYT
Fire Point подбирала локации для российской романтической комедии «Восемь лучших свиданий» (2016) с Владимиром Зеленским.
РАКЕТИ, ФІЛЬМИ, ДРОНИ ДА КАКАЯ РАЗНІЦА, ДЕ БАБКИ ЗАРОБЛЯТИ? Catch-22:
Fire Pont з статутним капіталом в 1К грн. була зареєстрована на паспорт фунта, на якого за рік було зарєстровано ще (ямнзп) 143 юрособи.
Черз рік існування податкова вилучила у неї свідоцтво платника, за неподачу звітності.
І тут фірмешечку перекупив кварталонаближений кіношник.
Зіновій Гузар:
Компанія Fire Point зʼявилась"ні звідки" у 2022 р. і одразу ж отримала третину держзамовлень без тендерів.
у 2024р. компанія продала ЗЕуряду безпілотників FP-1 дальнього радіусу дії на суму 13,2 млрд грн.(320 млн дол)
А у 2025р. компанія отримає вже понад 1 мільярд дол.за держконтрактами.
winopen:
Україна нарешті вийшла на темпи виробництва 2-3 фотографій Фламінго в тиждень. За прогнозами, якщо буде додаткове фінансування від партнерів, виробництво буде нарощено до 5-6 фотографій.
Kurt Wootz:
Питання до 73% зефанатів.
Як там вчорашня атака на москву? Вже в руїнах та з блекаутами? Класно вам 95 квартал Фламінги захерачив?
Як там славетні ракетобудівельники Міндіч, Зеленський,Шефір та Штільман? Хоч поржали?
показати весь коментар
28.10.2025 12:39 Відповісти
Все як має бути: директо віслюк має справи лише з баранами.
показати весь коментар
28.10.2025 12:47 Відповісти
Очередной зиц председатель Фунт.
показати весь коментар
28.10.2025 12:49 Відповісти
шабуня - діючий військовослужбовець, скалига - діючий власник "Fire Point".
так і живем в цирку з уродам.
показати весь коментар
28.10.2025 13:05 Відповісти
Кумівству Зеленського позаздрить сам Туркменбаші.
показати весь коментар
28.10.2025 13:30 Відповісти
який виробник такі і ракети, кліпи будут це точно, а ось самих ракет мабудь ні.
показати весь коментар
28.10.2025 14:00 Відповісти
Мені наприклад похрін чим він займався-але презідент говорив що ракет просто багато-так де вони і чому не розвалюють рашку?Шабунін парень хароший але теж мутний
показати весь коментар
28.10.2025 14:28 Відповісти
Лижний інструктор, фотограф, балерина, та ЯКА РІЗНИЦЯ і кухарка може управляти державою, доведено 73,22% виборців які проголосували саме за це!
показати весь коментар
28.10.2025 14:56 Відповісти
Організатор компанії необов'язково має бути інженером, це різні спеціальності. Він навіть і актором не був.
А от те шо грантожер топить за Унилого, та ще й в NYT налив помиїв на FP, зовсім не дивує.
показати весь коментар
28.10.2025 15:04 Відповісти
От тобі і сквалига...
показати весь коментар
28.10.2025 17:58 Відповісти
Ну так, "краще" вкладати під час смертельної і руйнівної війни в фірму "Рога і копита", але свою кохану, доречі народних коштів, ніж фінансувати перед війною вже існуючу ракетну програму в всесвітньо відомих українських виробників, щоб не було війни, а був мир, тому що ,як кажуть хочеш миру, який нам обіцяв Зеленський під час виборів готуйся до війни, але маємо що маємо, наркомани все зруйнували і виносять все з хати на продаж і саму хату вже готові продали, питання де будемо жити?, звісно Слуг це нестосується у них по 8 квартир за кордоном в оренді у саміх себе , як у Умерова, який теж непогано підзаробив на крові.
показати весь коментар
28.10.2025 17:59 Відповісти
Я думаю воїнам на передовій ***** хто там власник. Де ці ракети?!?
показати весь коментар
28.10.2025 19:22 Відповісти
Нагадую читацькій громадськості, що Шабунін півтора року фіктивно рахувався солдатом (на посадах водія-електрика, стрільця й навіть розвідника) 207 окремого батальйон ТрО, але жодного разу в своєму підрозділі не з'явися, обов'язків військової служби не виконував, Військову присягу не складав і курс базової військової підготовки не проходив. Що не заважало Шабуніну, який проживав удома в той час як батальйон виконував бойові завдання, щомісяця отримувати грошове забезпечення (23 тис. грн) та додаткову винагороду за виконання бойових/спеціальних завдань (30 тис. грн), а за квітень і травень 2022 року й липень-серпень 2023 року - навіть «бойові» в розмірі 100 тис. грн на місяць за, начебто, безпосередню участь у боях по звільненню Київської області та обороні Сіверська. Ба більш того, колишній командир батальйону підполковник Юшко продав… перепрошую, подарував солдату Шабуніну довідку форми №6 для отримання посвідчення учасника бойових дій.
В.Бойко.
показати весь коментар
28.10.2025 19:26 Відповісти