11401 відвідувач онлайн

У Білорусі обіцяють поставити російський "Орешник" на бойове чергування у грудні

лукашенко

Російський ракетний комплекс "Орешник" буде розміщено в Білорусі до кінця 2025 року.

Про це заявила речниця Лукашенка Наталія Ейсмонт, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на NV.

За її словами, роботи зі створення умов для розміщення комплексу на території Білорусі "вже завершуються".

"У грудні поточного року він буде поставлений на бойове чергування, тому всі розмови — бути чи не бути Орешнику — на цьому вичерпані", — сказала Ейсмонт.

Раніше білоруський диктатор Олександр Лукашенко назвав розміщення російського ракетного комплексу "Орешник" на території Білорусі "заходом у відповідь на ескалацію".

Топ коментарі
+7
Білоруси не задавалися питаннями:
- Чому Рашка сама не ставить на озброєння цей "орешек"?
- Та, чому на Рашці "випадково" стало на два полігони по випробуванню "орешка" менше?
показати весь коментар
28.10.2025 22:20 Відповісти
+7
Чергувати Орєшнік буде разом з повітряними кулями, що надуває ночами Пюрер і запускає у бік Литви.
показати весь коментар
28.10.2025 22:23 Відповісти
+4
Дивно, а чому не вчора вечором??
Маячня і діареея від кріпосного халуя!!!
показати весь коментар
28.10.2025 22:22 Відповісти

Завантаження...