11125 відвідувачів онлайн

В Україні запустять "Обрій" - систему підтримки безробітних

Запуск нової системи з пошуку роботи Обрій

В Україні незабаром почне працювати нова цифрова екосистема "Обрій", яка допомагатиме безробітним знайти роботу та отримати необхідну підтримку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це у Телеграм написала прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.

За її словами, уряд уже підтримав запуск платформи.

Як працюватиме екосистема "Обрій"? 

Свириденко пояснила, що нова система працюватиме через застосунок "Дія".

Українці зможуть:

  • зареєструвати статус безробітного;

  • оформити допомогу;

  • офіційно звільнитися з роботи на тимчасово окупованих територіях;

  • отримати грант до 15 тисяч гривень на перекваліфікацію.

Система використовуватиме штучний інтелект, щоб визначати, хто втратив роботу, і підбирати відповідні вакансії за навичками, досвідом та місцем проживання.

Дані в реальному часі допоможуть уряду та бізнесу прогнозувати потреби у фахівцях. Адміністратором нової системи стане Державна служба зайнятості, а до роботи підключать усі ключові держустанови.

Свириденко також пояснила, що якщо людина не знайде роботу протягом 60 днів після звільнення, кар’єрні радники служби зайнятості запропонують їй вакансії, навчання, перекваліфікацію або грант ще до офіційного набуття статусу безробітного.

Раніше ми писали, що Міністерство оборони запустило базовий навчальний курс із бойової системи DELTA.

Вишкіл доступний в застосунку Армія+ і дає стартові знання роботи в бойовій екосистемі, яка допомагає Силам оборони мати повну картину поля бою, планувати операції та координувати роботу підрозділів.

Топ коментарі
+16
Запускайте програму зельона срака
показати весь коментар
29.10.2025 23:15 Відповісти
+12
А коли держава почне виплачувати basic income від продажу надр, що належать народу?
показати весь коментар
29.10.2025 23:09 Відповісти
+12
Обрій плаааавно приведе в оберіг + і ти вже з роботою! Правда в окопі але ж теж робота! Правда у відпустку не виїхати , але тільки рапорт написати командиру і відразу він його підпише .
показати весь коментар
29.10.2025 23:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А коли держава почне виплачувати basic income від продажу надр, що належать народу?
показати весь коментар
29.10.2025 23:09 Відповісти
Вже почали.Трамп перший
показати весь коментар
29.10.2025 23:31 Відповісти
Виплачували якусь частку після розвалу совка - виплатили, правда, 0. Але 0 - це теж цифра.
Виплачують земельну оренду фермери - аж $300-400 на рік.
Платять круті зарплати: вистачає на інвестиції, на крипту, машину можна міняти кожні 3 роки, подорожі по світу 6 разів на рік.
Цього досить, щоб жити, почуваючи себе гідною та самоцінною особистістю.

Ваше питання про якийсь ще дохід із надр буду просто вважати сарказмом
показати весь коментар
30.10.2025 09:21 Відповісти
Запускайте програму зельона срака
показати весь коментар
29.10.2025 23:15 Відповісти
по програмі буде видаватись зельоне молоко і флешка з відосиками
показати весь коментар
29.10.2025 23:35 Відповісти
Обрій плаааавно приведе в оберіг + і ти вже з роботою! Правда в окопі але ж теж робота! Правда у відпустку не виїхати , але тільки рапорт написати командиру і відразу він його підпише .
показати весь коментар
29.10.2025 23:26 Відповісти
Шо нахрін за екосистема? Обрій.
Це щоб не злетіти у вирій?
показати весь коментар
30.10.2025 09:08 Відповісти
дебілка свириденка!
це програма, виключно для жінок?
бо чоловікам до 18 та після 60 робота так собі потрібна....

от, кожного разу, як дебілка свириденка вилазить з під стола дєрьмака, починає навалювати якусь люту маячню!
показати весь коментар
29.10.2025 23:29 Відповісти
Згадався фантастичний фільм ''Крізь Обрій'',англійською називається ''Event Horizont'',сподобався,хоча він недооцінений і касово провальний.Таких зараз не знімають.
показати весь коментар
29.10.2025 23:30 Відповісти
Зато потом стал культовым.
показати весь коментар
30.10.2025 01:03 Відповісти
Крізь обрій - так воно і є зараз
показати весь коментар
30.10.2025 09:10 Відповісти
Чергова поробка федорова за офуліарди ЄС чи окремих донорів на базі розкладу дитячого садку. А хто не завантажить - відключать газ
показати весь коментар
29.10.2025 23:47 Відповісти
****, які безробітні, яка допомога безробітнім туніядцям? Зараз робочих руки ніде не хватає. Беруть на роботу даже дітей. Ті хто не працює ті просто і не хочуть працювати і не будуть.
показати весь коментар
30.10.2025 00:17 Відповісти
Alex
Туніядець - то така Нероба!
показати весь коментар
30.10.2025 09:26 Відповісти
Яка нахрен програма, платить нормальні зарплати не хотять і люди на такій роботі працювать не будуть. Тут все вирішує ПРИСТОЙНА ЗАР-ПЛА-ТА , от і вся програма.
показати весь коментар
30.10.2025 05:51 Відповісти
Нєт дєнег - нєт любві