8806 відвідувачів онлайн

США скоротили прийом біженців у 16 разів

США скоротили кількість прийому біженців

Адміністрація президента США Дональда Трампа різко скоротила річний ліміт на прийом біженців.

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на CNN, тепер він становитиме лише 7,5 тисяч осіб замість 125 тисяч. Основна квота відводиться для білих південноафриканців.

Причини такого скорочення не пояснюють офіційно. Раніше програма прийому біженців мала підтримку обох партій у Конгресі.

З початку каденції Трампа багато програм для біженців були скасовані або сильно обмежені.

У лютому США запустили окрему ініціативу для африканерів, аргументуючи це їхнім нібито утиском у Південній Африці, хоча уряд ПАР це спростовує.

Через скорочення кількості біженців гуманітарні та імміграційні організації змушені були скоротити працівників. Рішення також може вплинути на майбутню імміграційну політику США та гуманітарну допомогу.

Українські біженці у США 

У липні Трамп дозволив біженцям з України залишитися у США до кінця війни

Перед цим агентство Reuters з посиланням на високопоставленого чиновника Трампа і три джерела, знайомі з цим питанням, повідомило, що адміністрація президента США планує скасувати тимчасовий правовий статус близько 240 000 українців, які опинились у Штатах тікаючи від війни.

Згодом речниця Білого дому Керолайн Левітт назвала цю інформацію фейком.

Топ коментарі
+7
И это не может не радовать.
показати весь коментар
30.10.2025 23:18 Відповісти
+6
Та ти шо розумнику ти наш! Ти був у становищи біженця? І ти знаєш куди треба було бігти від вибухів бомб і снарядів?А Ти просинався коли небудь в ранці, коли в твоє місто вже входила бронетехніка ворожоі краіни? Коли тобі на збори година-дві і все твоє життя складається у валізи і коробки які ти можеш узяти з собою? А якщо в тебе є ще малі діти і старенькі та хворі батьки ? Ти це все пройшов та все це знаєш? Люди кидали своі квартири своі домівки і все що було нажите за все життя. Тікали хто куди міг і в кого які були можливості. У кого було грошей тільки на автобус до Польщі-іхали туди. Хто мав своє авто і досталь грошей - іхали далі. Хто мав родичів чи друзів у США- іхали туди. Не тобі іх судити і вирішувати замість іх куди кому треба було іхати, Тобі що, з них хтось сів на шию та насрав тобі за комір? Мабуть таки ні..... Так чого ти тут репетуєш і пускаєш бульбашки? Від твоіх слів тпросто тхне цинізмом і пихатим єгоізмом..... Краще б ти промовчав, може б тоді за порядного і розумного б зійшов....
показати весь коментар
31.10.2025 00:25 Відповісти
+5
Зазвичай, біженці тікають в найближчу країну, а не туди де можна місцевим на шию сісти і срати їм за воротнік.
показати весь коментар
30.10.2025 23:25 Відповісти

Завантаження...