Понад 720 тисяч відстрочок продовжено автоматично, – Шмигаль

У суботу, 1 листопада, понад 720 тисяч відстрочок від мобілізації було продовжено автоматично.
Про це повідомив очільник Міністерства оборони Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ.
"Сьогодні в Україні набув чинності новий порядок оформлення і продовження відстрочок від мобілізації. Понад 720 тисяч відстрочок вже продовжено без додаткових дій з боку людини, адже всі потрібні дані вже є в державних реєстрах", - розповів Шмигаль.
Понад 80% звернень подаються через "Резерв+"
Міністр зазначив, що понад 80% звернень подаються через застосунок Резерв+, без довідок і особистих візитів.
"А ті, хто оформляє паперові документи, тепер звертаються не до ТЦК, а до ЦНАПів. Лише сьогодні ЦНАПи прийняли майже 4000 заяв. Якщо маєте можливість - оформлюйте відстрочку саме через Резерв+. Це швидше та зручніше", - заявив очільник оборонного відомства.
Цифровізація задля ефективності
"Робимо процес прозорим, усуваємо людський фактор і ризики зловживань, розвантажуємо ТЦК для виконання головного завдання — забезпечення мобілізації. Продовжуємо цифровізацію задля ефективності війська", - додав Шмигаль.
Поліцейські? Прокурори? Судді? Викладачі, вчителі? Лікарі? Комунальники? Працівники оборонних підприємств?
"Квартальні", хохотуни з Ліги сміху та інші представники ЗЕ-культури?
Пропагандони Марафону та позитивні блохєри ОПи?
Було би дуже цікаво побачити такі цифри.