9368 відвідувачів онлайн

Вимагав гроші з українських заробітчан: у Фінляндії отримав вирок професор одеського університету. ФОТО

Професор Державного університету інтелектуальних технологій і зв'язку в Одесі Олександр Ганчев отримав вирок у Фінляндії за незаконне стягнення грошей з українських працівників, які їздили на сезонні роботи.

Про це повідомив Цензор.НЕТ із посиланням на Yle.

Професор Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку Олександр Ганчев

За даними журналістів, Ганчев виступав посередником між українцями та фінськими полуничними фермами, стягуючи з працівників по 60 євро за кожен місяць роботи. Суд визнав, що ці кошти були незаконною платою за посередництво, оскільки у Фінляндії такі внески мають сплачувати роботодавці, а не наймані працівники.

За рішенням суду, Ганчева оштрафували за порушення заборони на стягнення плати за працевлаштування. Крім того, він погрожував збирачам полуниці втратою статусу біженця у разі відмови платити.

Коментар Ганчева

Сам Ганчев у коментарі Yle заперечив свою провину, назвавши справу "вигаданою". Він заявив, що отримував гроші нібито за консультаційні послуги, а не за працевлаштування, і наголосив, що "межа між консалтингом і посередництвом є розмитою".

На сайті Державного університету інтелектуальних технологій і зв'язку вказано, що Ганчев працює професором кафедри історії, викладає дисципліни "Історія України" та "Історія української культури".

Топ коментарі
+17
Він прийнятий до Слуги народу💚 буде вести передвиборчу агітацію
показати весь коментар
03.11.2025 12:21 Відповісти
+13
знаємо ми одного такого проффесора, але він наче в ростові
показати весь коментар
03.11.2025 12:36 Відповісти
+8
Як обгадити країну… Спеціаліст!
показати весь коментар
03.11.2025 12:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Він прийнятий до Слуги народу💚 буде вести передвиборчу агітацію
показати весь коментар
03.11.2025 12:21 Відповісти
Перший раз чую, що у зеленої камарильї лідора гетьманом називають.
показати весь коментар
03.11.2025 12:38 Відповісти
Одеський електротехнічний інститут зв'язку захопили бандити рейдерським способом і тепер призначають своїм кримінальним елементам професорські ступені.
показати весь коментар
03.11.2025 12:54 Відповісти
Такі усі "слуги народу".
показати весь коментар
03.11.2025 12:27 Відповісти
Проффесора ловлять?
показати весь коментар
03.11.2025 12:27 Відповісти
Як обгадити країну… Спеціаліст!
показати весь коментар
03.11.2025 12:27 Відповісти
знаємо ми одного такого проффесора, але він наче в ростові
показати весь коментар
03.11.2025 12:36 Відповісти
А шо делать? Рефлекс.
показати весь коментар
03.11.2025 12:36 Відповісти
Зажимать у дверях
показати весь коментар
03.11.2025 21:02 Відповісти
Ганчев работает профессором кафедры истории, преподает дисциплины "История Украины" и "История украинской культуры".

Та нормально всё. Всё сходится. Взятки и есть часть нашей и истории и культуры
показати весь коментар
03.11.2025 12:39 Відповісти
ганчев кацап, тому так, вашої.
показати весь коментар
04.11.2025 10:15 Відповісти
Українці "своіх не бросают!"
показати весь коментар
03.11.2025 12:53 Відповісти
Вдячні земляки, що бігали за ним і просили допомогти з роботою вирішили віддячити настучавши в поліцію🤣
показати весь коментар
03.11.2025 13:07 Відповісти
Проффесура зараз така, вона виросла на хабарах. То були студенти. А яка різниця !
показати весь коментар
03.11.2025 13:26 Відповісти
Освітянськи бариги з України - бариги всюди, де б їх не закинуло!
Вони "професори" лише у хабарництві, а в решті питань повні "0"!
Як звик в Україні побори знімати, так думав, що й там спрацює!

Та щось пішло не так! На фронт "грамотея"!
показати весь коментар
03.11.2025 13:38 Відповісти
Сволота!
показати весь коментар
04.11.2025 12:14 Відповісти
Для тих, хто не знав, його 23 вересня змусили написати заяву на звільнення з посади профессора, так як він спав зі студентками... (Я навіть маю цей документ на руках)))
показати весь коментар
04.11.2025 14:54 Відповісти
Студентки совершеннолетние ведь, закон не нарушен.
показати весь коментар
05.11.2025 13:10 Відповісти
Ганчев...болгар якийсь