13158 відвідувачів онлайн

Україна відкриє перші представництва з експорту зброї у Берліні та Копенгагені, - Зеленський

Зеленський про експорт зброї

Цьогоріч Україна відкриє представництва з експорту зброї в Берліні й Копенгагені.

Про це під час брифінгу повідомив президент Володимир Зеленський, передає "Радіо Свобода", інформує Цензор.НЕТ.

Відкриття представництв 

"Ми відкриваємо дві експортні столиці. Ви знаєте, що це coproduction і експорт, про який ми говорили, тієї зброї, яку ми можемо дозволити собі продавати, щоб мати додаткові гроші на наше внутрішнє виробництво дефіцитних речей, на які нам не вистачає грошей", – сказав глава держави.

За словами Зеленського, відкриття перших двох представництв вирішене на рівні компаній, а також на рівні держав.

"Перші дві столиці – наші представництва там будуть – це Берлін і Копенгаген. Це буде в цьому році. Юридично все це буде відкриватися і будуть напрацьовуватися контракти",- додав очільник держави.

Експорт зброї

  • Також Зеленський повідомив, що Україна готова експортувати морські дрони і деякі види артилерійських систем.
  • Водночас він додав, не всю зброю, яка виробляється у нас, Україна може дозволити собі експортувати. За його словами, "наші зараз дуже багато виробляють, на це потрібні бюджети".
Топ коментарі
+10
Знає хтось щось подібне у світовій історії - щоб країна, стікаючи кровью у війні з противником більшим по всім показникам - економічним, ресурсним, військовим, людским - продавала якись надлишки своєї зброї щоб закупити( бо вже ніхто просто так зброю не дає, з за того шо влада просто, весело, ржачно розкрадала те шо давали) зброю котрої не вистачає. Мразь.
показати весь коментар
04.11.2025 03:21 Відповісти
+7
Україна до кінця війни повинна лише приймати участь в виставках і демонструвати деякі свої розробки з метою корекції та більш ********* електронного спорядження наступних моделей. Задіювати існуючі промислові і дуже обмежені потужності для експорту, коли є наявні потреби у внутрішньому виробництві зброї це ідіотизм і профанація. Ми повинні максимально збільшувати власне виробництво для забезпечення ЗСУ тут і зараз.
показати весь коментар
04.11.2025 01:10 Відповісти
+5
У цей час, коли мільйони українців помирали, Радянський Союз продовжував експортувати тонни зерна та інших продуктів харчування за кордон.1933 рік
показати весь коментар
04.11.2025 07:09 Відповісти

Завантаження...