9012 відвідувачів онлайн

Спікером парламенту Чехії обрали правого популіста Окамуру, яки виступає за обмеження для біженців з України

Окамура Томіо

Лідера чеської праворадикальної партії SPD ("Свобода і пряма демократія") Томіо Окамуру обрали на посаду спікера Палати депутатів, нижньої палати парламенту Чехії.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.ua.

За кандидатуру Окамури проголосувало 107 депутатів зі 197. Зазначається, що його опонент Ян Бартошек з Народної партії (KDU-ČSL) отримав голоси 81 депутата.

Хто такий Томіо Окамура

Окамура — чеський політик японського походження займає відверто проросійську позицію, хоча в Чехії добре пам'ятають, як колись він був так само відверто антиросійськи налаштованим. Перед виборами він заявляв, що ключовою умовою входу його партії до коаліції буде перегляд дозволів на проживання українців у Чехії.

Ставлення до біженців з України

Окамура заявляв, що через наплив українських біженців після початку російського вторгнення у Чехії погіршилася доступність орендованого житла та збільшився час очікування у лікарів. Він вважає, що українці забирають у чехів роботу і заважають брати газ у Росії. Також Окамура виступив за негайне зняття українських прапорів з державних будівель.

Топ коментарі
+6
Його за це і обрали
показати весь коментар
05.11.2025 23:51 Відповісти
+4
На кожного прокацапленого під@ра знайдеться порядний письменник.
показати весь коментар
06.11.2025 00:23 Відповісти
+3
У Верховній Раді, взагалі *********** прихвостні сидят ригоАНАЛЬНІ, з 2019 року, а в ОПУ, зеленський призначив цілу роту помічників ригоАНАЛЬНИХ!!! Баканов-наумов-деркач-шурма-бойко-мертвечук, та ще сотня з їх оточення разом з стефанчуками-аброхамієм, в Урядовому кварталі це підтвердять!! У Чехії, московської війни немає, а в Україні, ****** воює з 2014 року!
показати весь коментар
06.11.2025 00:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Крім того, він не приховував, що є українофобом.
показати весь коментар
05.11.2025 23:47 Відповісти
Його за це і обрали
показати весь коментар
05.11.2025 23:51 Відповісти
В сім'ї не без виродка. Японія підтримує всіляко Україну і тільки блудний син Окамура мутить воду.
показати весь коментар
06.11.2025 00:25 Відповісти
не всіляко. Від обмеження закупівлі кацапської нафти вони відмовилися
показати весь коментар
06.11.2025 01:47 Відповісти
>Окамура - чеський політик японського походження займає відверто проросійську позицію

в чому це проявляється?

>Перед виборами він заявляв, що ключовою умовою входу його партії до коаліції буде перегляд дозволів на проживання українців у Чехії.

добре, хай повертаються, нам потрібні робочі руки.
показати весь коментар
05.11.2025 23:51 Відповісти
1. Зараз на словах. Скоро побачимо на дії.
2. Який відсоток робочих рук серед біженців? А який середній по Україні був станом на 2013 рік?
показати весь коментар
06.11.2025 00:06 Відповісти
Буде те саме, що й з поляками - почали з такого ж, і "рольніки" втратили значну частину урожаю... Згнив на полях та на майданчиках накопичення - не було кому зібрать та переробить...
показати весь коментар
06.11.2025 01:10 Відповісти
Будемо сподіватися. Головне щоб не як у китайців з горобцями.
показати весь коментар
06.11.2025 01:41 Відповісти
Он просто популист. Как и в Польше, так и в Чехии украинских врачей на 1000 населения прибыло больше, чем тысяч украинцев, а значит их отъезд приведет удлинению очереди к врачу.
показати весь коментар
06.11.2025 01:14 Відповісти
І їх від'їзд за кордон зробив довшим очікування в Україні також.
Звичайних лікарів (навіть у приватних закладах) тут так цінують та оплачують, що вони першими поїхали.
Із медреформою було нелегко до спеца потрапити, а зараз їх просто не стає.
Американські лікарі, які є топ по зарплаті, коли дізнаються укробакси нашого лікаря🫣
показати весь коментар
06.11.2025 12:31 Відповісти
Так и есть, но провал этой реформы был прогнозируемым ещё в самом ее начале. Долгая история, но сегодня не об этом.
показати весь коментар
06.11.2025 14:03 Відповісти
Так, реформа має багато питань.
Тема пішла в медицину.

Згадалося, що мій стоматолог із золотими ручками у Чехії)
показати весь коментар
06.11.2025 14:33 Відповісти
Ой, стоматология + это больная тема Мне весной предстоит стоматологический туризм как раз в Чехию)
показати весь коментар
06.11.2025 16:20 Відповісти
Дівчатка наші там експертки, тому завжди подобалося, як ці люди працюють.
Відповідно за це треба багато й мати, нехай влаштовуються.
показати весь коментар
06.11.2025 16:33 Відповісти
У Верховній Раді, взагалі *********** прихвостні сидят ригоАНАЛЬНІ, з 2019 року, а в ОПУ, зеленський призначив цілу роту помічників ригоАНАЛЬНИХ!!! Баканов-наумов-деркач-шурма-бойко-мертвечук, та ще сотня з їх оточення разом з стефанчуками-аброхамієм, в Урядовому кварталі це підтвердять!! У Чехії, московської війни немає, а в Україні, ****** воює з 2014 року!
показати весь коментар
06.11.2025 00:07 Відповісти
Зазвичай саме понаїхавшiе стають клінічними психічними патріотами і націоналістами.
показати весь коментар
06.11.2025 00:10 Відповісти
Аніме передивився 😆
показати весь коментар
06.11.2025 00:16 Відповісти
На кожного прокацапленого під@ра знайдеться порядний письменник.
показати весь коментар
06.11.2025 00:23 Відповісти
)(уйло аплодує стоячи. Нафтодолари роблять більше ніж ракети. І укладай після цього з якоюсь країною довгострокові угоди. А завтра прийде якесь підмосковське падло і все анулює. Про які тут гарантії безпеки ще можна говорити.
показати весь коментар
06.11.2025 00:25 Відповісти
Чехія маленька небагата країна. Їм нелегко утримувати 400 тисяч українських біженців. Якби в Україну привезли 10 тисяч бангладешців, народ пішов би їх бити палицями і камінням.
показати весь коментар
06.11.2025 00:43 Відповісти
А якби завезли 4 мільйони чехів?
показати весь коментар
06.11.2025 03:01 Відповісти
Ну, от не треба писати різну херню. Можна подумати, що всі тих 400 тисяч сидять сидьмом і чекають коли чехи їх нагодують. Більшість працює, сама себе утримує та ще і податки платять. Так хто кому винен? Забули чехи 1968 рік...
показати весь коментар
06.11.2025 06:10 Відповісти
В Україну завезли мільйони кацапів. І що?
показати весь коментар
06.11.2025 07:24 Відповісти
Не смішіть. За весь час їх завезли 20-30 мільйонів.
показати весь коментар
06.11.2025 13:03 Відповісти
то чому ти сидиш в Польщі ? повертайся в Україну полякам нелегко тебе утримувати !
показати весь коментар
06.11.2025 07:46 Відповісти
Окамура, Окамура? Це мабуть чех в 25 поколінні? Може варто було б обрати ***********? Той точно чех в 27 поколінні.
показати весь коментар
06.11.2025 01:31 Відповісти
Один японець уже "напопулістичав" - потім по всьому світу ловили - Альберто Фухіморі, президент Перу...
показати весь коментар
06.11.2025 07:35 Відповісти
Україна,призедент зрадник,уряд прокацапська ригозелень і агентура,але мудрий наріт чомусь бентежить якийсь вася з Чехії.Вкотре впевнююсь в обсолюному дебілізмі більшості населення і безперспективності майбутнього.
показати весь коментар
06.11.2025 08:07 Відповісти
Чехія явно потребує певної кількості добре навчених письменників !
показати весь коментар
06.11.2025 08:46 Відповісти
Глянула на фізію і обалділа. Що робить цей недосамурай в Чехії ?!! Та ще й спікером. Чехи таки ********* не згірш за словаків і угрів.
показати весь коментар
06.11.2025 09:42 Відповісти