9022 відвідувача онлайн

У Білому домі визнали помилки республіканців на місцевих виборах, - Politico

Politico: Республіканці втрачають підтримку через байдужість до внутрішніх проблем

Після місцевих виборів у кількох штатах посадовці у Білому домі визнали, що Республіканська партія втрачає підтримку виборців через недостатню увагу до внутрішньої політики.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Politico, у команді президента США вважають, що він занадто зосереджений на зовнішніх питаннях, тоді як американців турбують проблеми вдома.

"Надмірна увага до зовнішньої політики, коли люди страждають удома, принесла саме ті результати, які можна було очікувати", - зазначив співрозмовник видання, близький до Білого дому.

Виборці очікують дій щодо цін і соціальної підтримки

За інформацією видання, американці дедалі частіше висловлюють невдоволення зростанням цін, скороченням продовольчих програм та загрозою втрати медичних субсидій.

Один із політичних радників адміністрації зауважив, що президент "не говорив про вартість життя вже кілька місяців", тоді як громадяни хочуть бачити конкретні рішення.

"Люди все ще страждають фінансово й хочуть знати, що Білий дім приділяє цьому увагу", - зазначає Politico.

Джеймс Блер, заступник голови апарату Білого дому, пообіцяв, що Дональд Трамп найближчим часом повернеться до соціально-економічної тематики.

"Ви побачите, що президент багато говоритиме про вартість життя, коли ми увійдемо у новий рік", - заявив Блер.

Віцепрезидент США Джей Ді Венс також наголосив, що республіканці повинні "зосередитися на внутрішніх проблемах".

"Ми успадкували катастрофу від Байдена, але продовжимо робити життя американців доступнішим", - додав він.

На місцевих виборах перемогли демократи

Як ми раніше писали, за результатами голосування 4 листопада, Демократична партія здобула низку важливих перемог:

  • мером Нью-Йорка став Зогран Мамдані,

  • губернатором Нью-Джерсі — Мікі Шеррілл,

  • у Вірджинії перемогла Абігейл Спенбергер.

У листопаді 2026 році в США відбудуться проміжні вибори до Конгресу. Нижня палата - Палата представників - буде переобрана повністю, а верхня - Сенат - на третину.

Топ коментарі
+17
Займався ЗОВНІШНЬОЮ політикою - "обісрався по самі вуха" та зганьбив США, перед всім світом. Займеться ВНУТРІШНЬОЮ - "обсереться" і там... Уже багатьом видно, що Трамп - це "гіпертрофований Зеленський"...
показати весь коментар
06.11.2025 01:19 Відповісти
+15
Знов рудому весь світ у штани насрав.
показати весь коментар
06.11.2025 01:16 Відповісти
+6
Проблема республінканців - НЕМА чіткої політики.

Ви за християнство?- Я ЗА. Введіть війська в Судан, дайте Україні 500 ракет щоб відбитись від нехристів які бють по лікарням і церквам та викрадають дітей. Хто ж проти

Ви за капіталізм? - я чого тоді обмеження на ЕС і Канаду? - хай тоді панує вільний ринок

Ви за Ізраїль? - то чому не дали добити ХАМАС і Іран?

Все якось правильно по формі, но по дебільному по суті
показати весь коментар
06.11.2025 01:45 Відповісти

Завантаження...