8862 відвідувача онлайн

Євроінтеграція Грузії "супроводжується негативним ставленням України", - МЗС країни

Україна засудила "вибори" в окупованій Росією Абхазії

Міністерка закордонних справ Грузії Мака Бочорішвілі заявила, що Україна нібито виступала проти надання Грузії статусу кандидата на членство в Євросоюзі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Грузия Online".

Очільниця грузинського МЗС заявила, що від початку повномасштабної війни Росії проти України Грузія демонструвала політичну підтримку Києву.

Водночас Бочорішвілі розкритикувала звіт Єврокомісії про розширення, назвавши його "таким, що спотворює реальні факти". Міністерка також виправдала відмову Грузії приєднуватися до санкцій проти Росії, заявивши, що "ніхто не хоче вступати в конфронтацію з Росією і створювати додаткові виклики безпеці".

Вона додала, що процес євроінтеграції Грузії "супроводжувався негативним ставленням України", яка, за її словами, "у 2022-2023 роках у різних формах виступала проти євроінтеграції Грузії".

Раніше Єврокомісарка з питань розширення Марта Кос заявила, що Грузія наразі є країною-кандидатом до ЄС "лише за назвою".

Топ коментарі
+6
Хіба Грузія прагне опинитися в ЄС?
Дивно
Я гадав вони хочуть до радянщини в СРСР на мордорську пляшку сісти..
показати весь коментар
06.11.2025 10:36 Відповісти
+6
Теперішня влада Грузії свою країну "на панель виставила", задерла їй плаття, і змусила прислужувать кацапам. У ЄС це побачили, і сказали, що з "повіями" їм "нема чого мать справу" - а винна Україна? (Як казав Шурік, у "Кавказській полонянці" - И часовню - тоже я?...")
показати весь коментар
06.11.2025 10:54 Відповісти
+4
вам Угорщини з ******** орбана мало?іванішвілі не орбан - він поганвн..тєє буде
показати весь коментар
06.11.2025 10:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мака Бочорішвілі думкою багатіє що буде в ЄС з поточним проросійським режимом ?
показати весь коментар
06.11.2025 10:25 Відповісти
не будьте наївними,угорщина,словакія,чехія не кацапонаправлені??
показати весь коментар
06.11.2025 10:37 Відповісти
Коли вони вступали в ЕС та НАТО - то такими не були. Скоріше навпаки.
показати весь коментар
06.11.2025 10:47 Відповісти
колись і світ після другої світової був на захисту людяності,прав та свобід,демократично налаштований,нетерплячий до корупції,теранії,лжі.....що з цього залишилося зараз????
показати весь коментар
06.11.2025 11:02 Відповісти
Це Ви про СРСР Сталіна, чи про Китай Мао дзе дуна?
показати весь коментар
06.11.2025 11:32 Відповісти
ну коли вони вступали були такі цяпочки, антикомуністи і євролюби
показати весь коментар
06.11.2025 10:48 Відповісти
вони ще не знали в потужну силу грошей,особливо коли їх багато і вони всі лише твої....
показати весь коментар
06.11.2025 10:57 Відповісти
Тобто,зевлада була проти вступу іншої країни в ЄС.
Не забагато бере на себе?
показати весь коментар
06.11.2025 10:27 Відповісти
вам Угорщини з ******** орбана мало?іванішвілі не орбан - він поганвн..тєє буде
показати весь коментар
06.11.2025 10:31 Відповісти
Добре втікти і потім когось критикувати
показати весь коментар
06.11.2025 10:37 Відповісти
Кого критикувати,нема за що?
То навіть мало критикувати
показати весь коментар
06.11.2025 10:46 Відповісти
Міністерка також виправдала відмову Грузії приєднуватися до санкцій проти Росії, заявивши, що "ніхто не хоче вступати в конфронтацію з Росією і створювати додаткові виклики безпеці".

Потрібно прямо говорити, ху....лостан добре платить, або ми нація боягузів
показати весь коментар
06.11.2025 10:35 Відповісти
Хіба Грузія прагне опинитися в ЄС?
Дивно
Я гадав вони хочуть до радянщини в СРСР на мордорську пляшку сісти..
показати весь коментар
06.11.2025 10:36 Відповісти
"****** обрана"-це проблеми зевлади,яка знаходить їх на рівному місці та ще і під час війни
При Порошенку їх не було,як і з Грузіією.
Різні проблеми зевлади,яка собі їх знаходить свідомо і несвідомо-не підтримую.
показати весь коментар
06.11.2025 10:40 Відповісти
у вас погана пам'ять або ви не володієте знаннями по темі
показати весь коментар
06.11.2025 10:49 Відповісти
Треба ще і розумітись,а не лише мати знання.
показати весь коментар
06.11.2025 11:19 Відповісти
Грузія вона ж лежить цілком під мордором, і пропонує Україні лягти поруч і не пручатися....
До чого тут Зе, або Порошенко?
показати весь коментар
06.11.2025 10:49 Відповісти
Далеко не під мордором,там треба ще розумітись.
Що сучвлада(за висловом ТЧ) перешкоджала їй вступу в ЄС,також далеко невипадково
показати весь коментар
06.11.2025 11:02 Відповісти
Поміняй методичку, бо перестануть платити
показати весь коментар
06.11.2025 11:06 Відповісти
Так,чому перешкоджала вступу в ЄС,що там в методичці,розкажи,Ігорок.
показати весь коментар
06.11.2025 11:38 Відповісти
Тепер я впевнений що під мордором лежиш і ти, разом з Грузією перші особи якої стверджували що "Украина сама виновата в войне"
показати весь коментар
06.11.2025 13:28 Відповісти
Тепер я невпевнений,що ти не з конториподляка.
Поясню чому:
-по перше:Грузія допомагала в гуманітарному питанні
-на словах з боку зевлади на адресу Грузії було більше закидів,в т.ч.і від першої особи та і на міжнародних майданчиках(ООН)
-захищати неадекватів,які перешкоджали вступу в ЄС іншої країни,може лише зеботва.
-погані відносини з країною,яка прагне стати членом ЄС-прямий наслідок відсутності дипломатичної гнучкості,якщо не більше, зекоманди.
показати весь коментар
07.11.2025 08:18 Відповісти
Теперішня влада Грузії свою країну "на панель виставила", задерла їй плаття, і змусила прислужувать кацапам. У ЄС це побачили, і сказали, що з "повіями" їм "нема чого мать справу" - а винна Україна? (Як казав Шурік, у "Кавказській полонянці" - И часовню - тоже я?...")
показати весь коментар
06.11.2025 10:54 Відповісти
Євроінтеграція по грузинські - в рашку.
показати весь коментар
06.11.2025 11:02 Відповісти
Бідолашні чмосковські шлюхи, ніхто їх нелюбить...
показати весь коментар
06.11.2025 11:16 Відповісти
Яка ше ***** макака? - тут своїх хватає
показати весь коментар
06.11.2025 11:29 Відповісти
Грузія хоче однією дупою сісти на два стільця. А не роздере?
показати весь коментар
06.11.2025 11:34 Відповісти
Досвід сакі показав,як легко можна втратити державу,тому зараз ця держава надто обережна до своєї безпеки і недаром грузини не обрали а ні сакі,а ні якогось слугуурода.
показати весь коментар
06.11.2025 13:06 Відповісти
Дефіцит суддів? У деяких судах працює лише 22% від необхідної кількості

https://censor.net/ua/news/3577527/maryna-barsuk-u-deyakyh-sudah-pratsyuye-lyshe-22-vid-neobhidnoyi-kilkosti-suddiv
показати весь коментар
06.11.2025 14:50 Відповісти
Дефіцит суддів? У деяких судах працює лише 22% від необхідної кількості

https://censor.net/ua/news/3577527/maryna-barsuk-u-deyakyh-sudah-pratsyuye-lyshe-22-vid-neobhidnoyi-kilkosti-suddiv
показати весь коментар
06.11.2025 16:01 Відповісти
А ЄС у курсі, що мрія Іванішвілі все ще кудись інтегрується?
показати весь коментар
06.11.2025 16:54 Відповісти