9547 відвідувачів онлайн

Єдині країни, які виступають за мир в Україні, – США та "маленька Угорщина", - Орбан

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан

Угорський прем’єр-міністр Віктор Орбан вважає, що тільки уряди США та Угорщини прагнуть миру в Україні у війні з РФ.

Про це він заявив під час пресконференції з президентом США Дональдом Трампом 7 листопада, інформує Цензор.НЕТ.

Про мирні зусилля Трампа

Угорський міністр похвалив президента США, який "докладає величезних зусиль для досягнення миру" в Україні, "що є просто чудовим і дуже позитивним для європейського континенту та всіх народів Європи".

Під час зустрічі Трамп заявив, що, на думку Орбана, російсько-українська війна закінчиться в "недалекому майбутньому", і запропонував самому прем'єру прокоментувати це.

Про мир в Україні

Орбан підтвердив заяву глави Білого дому, зазначивши, що він "глибоко переконаний у цьому".

Водночас він вважає, що проблема в тому, що країни Європи "не є єдиними" через різні підходи до питання війни в Україні.

"Єдиним урядом, який виступає за мир, є уряд Сполучених Штатів і маленька Угорщина в Європі. Всі інші уряди вважають за краще продовжувати війну, оскільки багато з них думають, що Україна може перемогти на фронті, що є неправильним розумінням ситуації", - додав Орбан.

  • Нагадаємо, під час цієї зустрічі Трамп запитав його, чи вірить Орбан у перемогу України. На що він відповів: "Знаєте, дива трапляються"
Топ коментарі
+18
Психлікарня Орбану вже давно прогули ставить
показати весь коментар
07.11.2025 22:00 Відповісти
+12
Шановний він не хворий - він добре знає для чого це він сказав ( і він знає шо бреше ). А ви взяли і оправдання йому дали - він цинічна людина ні більше і не менше .
показати весь коментар
07.11.2025 22:06 Відповісти
+9
Шо цей Угорській кабан взагілі меле блдь?
показати весь коментар
07.11.2025 22:02 Відповісти

Завантаження...