Рашисти атакували ударними дронами критичну інфраструктуру Одещини: є пошкодження

Ввечері 7 листопада російські загарбники атакували ударними безпілотниками критичну інфраструктуру Одеської області.
Про це в телеграм повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер, інформує Цензор.НЕТ.
Зафіксовано пошкодження
"Незважаючи на ефективну роботу сил ППО, є пошкодження об’єкта енергетичної інфраструктури на півдні області. Інформація про загиблих та постраждалих, на щастя, не надходила", - написав посадовець.
Атаки РФ на енергетику Одещини
- Нагадаємо, що в ніч на 7 листопада окупанти атакували енергетичну інфраструктуру Одеської області.
- Відомо, що 4 листопада 2025 року російські окупанти атакували об'єкт ДТЕК в Одеській області.
- У ніч на 31 жовтня війська РФ вдарили по промислових та енергетичних об'єктах.
Топ коментарі
+1 Artcore
показати весь коментар
08.11.2025 01:48 Відповісти Посилання