9244 відвідувача онлайн

Рашисти атакували ударними дронами критичну інфраструктуру Одещини: є пошкодження

Ворог атакував критичну інфраструктуру Одещини

Ввечері 7 листопада російські загарбники атакували ударними безпілотниками критичну інфраструктуру Одеської області.

Про це в телеграм повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер, інформує Цензор.НЕТ.

Зафіксовано пошкодження 

"Незважаючи на ефективну роботу сил ППО, є пошкодження об’єкта енергетичної інфраструктури на півдні області. Інформація про загиблих та постраждалих, на щастя, не надходила", - написав посадовець.

Атаки РФ на енергетику Одещини

Топ коментарі
+1
Не існує ніякої адєсси. Це місто зветься Кочубіїв.
показати весь коментар
08.11.2025 01:48 Відповісти

Завантаження...