9163 відвідувача онлайн

Ворог просунувся на трьох напрямках у Донецькій області, - DeepState. МАПИ

Російські війська продовжують наступальні дії на Донеччині. Окупанти просунулись у районах кількох населених пунктів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють аналітики проєкту DeepState.

"Ворог просунувся поблизу Білої Гори (Краматорський район, Донецька область), Плещіївки (Краматорський район, Донецька область) та Козацького (Покровський район, Донецька область)", - йдеться в повідомленні.

Оновлені мапи

Наступ РФ на Донеччині: окупанти просунулись на трьох напрямках
Наступ РФ на Донеччині: окупанти просунулись на трьох напрямках
Наступ РФ на Донеччині: окупанти просунулись на трьох напрямках

Топ коментарі
+7
Розкажіть краще, коли силовики з відставниками, охоронцями, кварталівцями і т.д. підуть воювати, а не тільки хворих людей хапати на вулицях і лупцювати. І хто оце всі такі і що за кошти вони відмивають, спеціально записував ці назви з телека, вже блювати хочеться від цих пик і від ваших теж!
Заступник директора аналітичного центру Політика. Голова інституту економічних досліджень та політичних консультацій...
Стратегічний експерт компанії соната...
Директор центру стратегії та комунікацій...
Центр вивчення американізму, трансформації північної Євразії, про Європу теж щось було, напевно, будуть вивчати і аналізувати кожен континент і кожну країну, а також кожну нашу область, в т.р. і окуповану.
Головний аналітик центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
Головний політолог центру об'єднана Україна. Великий патріот, за війну до останнього... Тільки здоровий молодий бик (як і більшість із них (чогось). і не воює.
Виконавчий директор центру прикладних політичних досліджень! Потім якийсь чувак, навіть не написали.
Голова експертної ради українського аналітичного центру. В черговому центрі-перецентрі вже ціла експертна рада!
Центр аналізу та стратегій.
Центр глобалістики та стратегій
Центр дослідження політичних цінностей
А тут вже цілий інститут - центральноєвропейсь кої стратегії! Що це таке?
Отой гладких
https://texty.org.ua/d/socio/person/gladkyh-valentyn/
А показували, вже сидить якогось туя в формі! Знову скотський піар на формі? Пишуть політолог. При тому сидить у хакі на фоні якогось панно під дерево.
От знову, включаємо Київ, а там пика на весь екран. Громадське об'єднання центр мілітарної історії!
Центр вивчення окупації.
Партнер національної антикризової групи. От що за звір?
А Мусієнко начепив форму. Експерт. Експерти вже в штаті ЗСУ чи що?
Центр політичних студій доктрина, виконавчий директор колоєвропейського діалогу!
От що це за звірі?
Несуть якусь маячню. Їх вже реально сотні, не вистачає назв, тупо переставляють слова. Якась чергова годівниця і місця для бронювання.
показати весь коментар
08.11.2025 19:27 Відповісти
+6
Та це куйня, дивиться краще вечерні гундосіки та дивиться марафон. Там супермен Буданов на гвинтокрилах літає, літаки летять, всіх ********... І москалі скоро усі здохнуть...
показати весь коментар
08.11.2025 15:41 Відповісти
+4
он на правді була стаття про ДВРЗ в червні, що змінилось, а при тому 90-100% силовиків заброньовані, відставники в 43 пенсіонери, охоронці стоять під кожним деревом, офіцери можуть бути тільки великими командирами, кварталівці несуть маячню, а міндичі крадуть...
https://www.pravda.com.ua/articles/2025/06/16/7517270/
https://enovosty.com/uk/news-ukr/news_society-ukr/full/2203-sluzhit-u-zsu-1-iz-40-v-ukraini-200-tisyach-vijskovix-pensioneriv-nardep
От тому так і відбувається
показати весь коментар
08.11.2025 19:28 Відповісти

Завантаження...