10650 відвідувачів онлайн

Суд взяв під варту поліцейського Рибянського, який вкрав понад 13 млн грн та переховувався на Рівненщині в лісі

Начальника Дарницького управління поліції Рибянського розшукують

Начальнику відділення Дарницького управління поліції ГУНП у Києві Юрію Рибянському, який намагався втекти разом із речовими доказами у справі на понад 13 мільйонів гривень, вже обрали запобіжний захід.

Про це повідомили у пресслужбі Київської міської прокуратури, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

Що вирішив суд?

Суд призначив Рибянському запобіжний захід - тримання під вартою 60 діб із альтернативою застави у розмірі 13,3 млн гривень.

Рибянського затримали вдень 6 листопада на Рівненщині. Наразі тривають невідкладні слідчі дії. Подальше розслідування проводитиме ДБР через перевищення службових повноважень. Правоохоронець був матеріально відповідальною особою та мав доступ до арештованого майна. Під час перевірки виявили зникнення арештованих коштів.

Людина зникла з робочого місця із сумою, за яку була відповідальна. Точна сума ще буде встановлюватись. Орієнтовно мова про понад 16 млн грн, переважно в доларах", - розповіла радниця з комунікацій ДБР Тетяна Сап'ян в ефірі телемарафону.

Що передувало?

6 листопада правоохоронці повідомили про розшук начальника відділення Дарницького управління поліції Києва Юрія Рибянського.

Топ коментарі
+7
Я уявляю як ржуть з нього депутати.
показати весь коментар
08.11.2025 15:51 Відповісти
+5
Мусорів - на фронт!
показати весь коментар
08.11.2025 15:48 Відповісти
+4
А в чому він не правий? Хтось знає хоть одного мусора не корупціонера і без авто, як наприклад вчитель чи сантехнік,електрик ЖЕКу ?
показати весь коментар
08.11.2025 16:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Він офіційно заброньований злодій.
показати весь коментар
08.11.2025 15:46 Відповісти
а мне его как то немного жаль.хлопака видит-все вокруг воруют как не в себя.решил,а я чем хуже? тем более,явно парень из народа.покровителей нет.папа не депутат.а деньги точно были в свое время краденые.вот только умы не хватило ,как спрятаться..
показати весь коментар
08.11.2025 16:46 Відповісти
Мусорів - на фронт!
показати весь коментар
08.11.2025 15:48 Відповісти
А Вам уже в Швейцарії хліб гіркне?

Втікли, то мовчіть хоч б.
показати весь коментар
08.11.2025 16:32 Відповісти
Мусор - на фронт. Я в Україні.
показати весь коментар
08.11.2025 16:42 Відповісти
А в чому він не правий? Хтось знає хоть одного мусора не корупціонера і без авто, як наприклад вчитель чи сантехнік,електрик ЖЕКу ?
показати весь коментар
08.11.2025 16:46 Відповісти
Головне що у влади є гроші платити ботам на захист мусорів а на basic income немає.
показати весь коментар
08.11.2025 16:51 Відповісти
показати весь коментар
08.11.2025 17:38 Відповісти
Я уявляю як ржуть з нього депутати.
показати весь коментар
08.11.2025 15:51 Відповісти
Партизан хрінів!
показати весь коментар
08.11.2025 15:52 Відповісти
через рік відпустять під залог-680 тис
А цей час будемо витрачати тисячи щоб озороняти
та годувати...
Тай за рік слідча група прокурорських отримає мільон зряплати..
отакі зефламінги..
показати весь коментар
08.11.2025 15:57 Відповісти
Баба Яга його здала
показати весь коментар
08.11.2025 15:57 Відповісти
Це все через брак освіти , наявність дипломів нічого не означає .
показати весь коментар
08.11.2025 15:59 Відповісти
16 млн чи 13 млн.???
Невже 3 млн уже прикопав десь у лісі?
показати весь коментар
08.11.2025 16:13 Відповісти
Для мусоров вкрав 13млн- перевищення службових повноважень, вбив дитину ( Тимура Гдлянова) по п'яні- перевищення службових повноважень,.......
показати весь коментар
08.11.2025 16:14 Відповісти
3 лями вже скинув - на кишеню
показати весь коментар
08.11.2025 16:19 Відповісти
Та ні. Для цього мозгів забракло.

показати весь коментар
08.11.2025 16:24 Відповісти
Куди поділи гроші? Віддали його начальнику? Того де будете ловить? Чи повернули першому крадію,бо людину пожаліли-матиме кошти відкупитися,внести заставу,і-втікти знову,тепер уже надійно.
показати весь коментар
08.11.2025 16:29 Відповісти
Суд взяв під варту поліцейського Рибянського.
Заголовок новини звучить, як про сержанта поліції.
Нічого особливого. Звичайна буденність...
Він начальник відділення Дарницького управління поліції ГУНП у Києві!!!

Черговий підлеглий підклав кавалок 💩 Клименку з Вигівським 😂
показати весь коментар
08.11.2025 17:09 Відповісти
Ні вкрасти, ні на шухері постояти )))
показати весь коментар
08.11.2025 18:02 Відповісти
через декілька місяців, отримає через суд оплату за вимушену відпустку і на підвищення