11238 відвідувачів онлайн

Наші воїни вийшли з Нововасилівського на більш вигідні для оборони позиції, - Сили оборони Півдня

Бої за Нововасилівське

На Запоріжжі і півдні Дніпропетровщини противник не зменшує інтенсивності штурмових дій, масованих артилерійських обстрілів і вогневих ударів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Сил оборони Півдня.

Бої на Півдні

Минулої доби на Олександрівському і Гуляйпільському напрямках відбулось майже чотири десятки бойових зіткнень. Противник не припиняє штурмів наших позицій і спроб інфільтрації вглиб української оборони.

"За минулу добу зафіксовано більше 350 обстрілів із використанням понад 1500 боєприпасів. Ворожі втрати склали майже 300 чоловік особового складу та 58 одиниць ОВТ, серед яких - танк, бронетехніка, артилерійські системи різних типів, легкомоторна техніка", - йдеться у повідомленні.

Наші підрозділи вивели з н.п. Нововасилівське

"У зв’язку із перегрупуванням бойових порядків, зміною конфігурації лінії бойового зіткнення, а також з метою збереження життя військовослужбовців відбулося виведення наших підрозділів з населеного пункту Нововасилівське на більш вигідні для оборони позиції", - зауважили в Силах оборони.

Тривають заходи блокування ворожого просування і нанесення йому комбінованого вогневого ураження.

"За кожен метр української землі запекло б’ються захисники півдня України", - резюмують Сили оборони Півдня.

Топ коментарі
+12
Якщо ситуація - срака з ризиком оточення, то краще відступити.
показати весь коментар
15.11.2025 12:23 Відповісти
+7
А ти пропонуешь гинути за кожну халупу, ни шага назад?
показати весь коментар
15.11.2025 12:31 Відповісти
+5
Нам потрібен бубачка на смереці.
показати весь коментар
15.11.2025 12:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Якщо ситуація - срака з ризиком оточення, то краще відступити.
показати весь коментар
15.11.2025 12:23 Відповісти
лучше отступить,чем потерять людей.территории вернуться,павшие-никогда.
показати весь коментар
15.11.2025 12:48 Відповісти
Що вернуться - далеко не факт, а от що без людей багато нових втратимо - факт.
показати весь коментар
15.11.2025 14:17 Відповісти
Без мобілізації молоді, нам тільки і лишається що відступати і це результат свідомих дій Зеленського, направлених на підрив обороноздатності України! Зеленського у відставку!
показати весь коментар
15.11.2025 15:49 Відповісти
А дальше відійдемо за Дніпро, Дністер,Буг як в 1920 році війська УНР в Польшу.
показати весь коментар
15.11.2025 12:28 Відповісти
А ти пропонуешь гинути за кожну халупу, ни шага назад?
показати весь коментар
15.11.2025 12:31 Відповісти
Нехай зелупа і строк й далі пожвавлюють фронт, скотиняки
показати весь коментар
15.11.2025 12:46 Відповісти
Почему нет.Кацары гибнут за халупы на твоей земле ,а ты не хочешь гибнуть их эти халупы защищая. Ну а если ты думаешь в ЕС мвалить так я тебя огорчу в Германии правительство уже задумывается, чтобы отсылать украинских мужиков обратно на родину из-за их наплыва . А когда кацап еще у себя снова мобилизацию проведет , напитает фронт и начнет как говорит зе наступать и захватывать украинские земли в турборежиме тогда не только в Германии но и в Польше и других восточноевропейских странах близких географически к раше такие законы попринимают , чтобы повысылать всех украинских беженцев -мужиков обратно в Украинк под четкий надзор тцк дабы они в армию и на фронт попали , чтобы безопасно себе жить под защитой стального украинского дикобраза , которому они время от времени снаряды будут подбрасывать для войны с рашей
показати весь коментар
15.11.2025 16:55 Відповісти
Західні кордони найзахизеніщі, з середини, так шо все логічно.
показати весь коментар
15.11.2025 12:31 Відповісти
Народжується новий тренд-більш вигідні позиції.
показати весь коментар
15.11.2025 12:30 Відповісти
ситуація складна, але контрольована
фортеця Бахмут
просочування
Інфільтрація
більш вигідні позиції
....................................
правий берег р. Дніпро


показати весь коментар
15.11.2025 12:38 Відповісти
Он старый и чуть подзабытый уже .Просто после смены военного командования и Залужного на Сырского этот термин начал звучать все чаще и чаще
показати весь коментар
15.11.2025 17:09 Відповісти
Все в нас срака..в державному управлінні,в війську.
показати весь коментар
15.11.2025 12:30 Відповісти
Яка влада зелупнів з 2019 року, такі й наслідки для України!!
Володимир Зеленський: Нам не потрібна паніка. Нам потрібна єдність нашого народу!
https://www.youtube.com/watch?v=Pd62eR4ULJA
показати весь коментар
15.11.2025 12:32 Відповісти
Нам потрібен бубачка на смереці.
показати весь коментар
15.11.2025 12:34 Відповісти
В Києві їх на майдані немає. Можна на ліхтарі.
показати весь коментар
15.11.2025 13:24 Відповісти
Не лучше в тцк и на фронт в окопы под пыльный надзор зашрадотряда,чтобы не сбежал как Миндич
показати весь коментар
15.11.2025 16:58 Відповісти
"Спалені обози" Євген Куртяк-почитайте те що жде нас в майбутньому якщо не змінити цю владу.
показати весь коментар
15.11.2025 12:35 Відповісти
Для сирка і смарагдового кловуна це просто виконання Оманських домовленостей, нічого особистого.
показати весь коментар
15.11.2025 12:36 Відповісти
это уже сообщили еще 1 ноября, только они уже Рівнопілля захватили которое идёт после 10 км уже от Нововасилевска
показати весь коментар
15.11.2025 12:39 Відповісти
У русні є робоча схема захоплення, і поки вона працює, будемо відступати.
показати весь коментар
15.11.2025 12:44 Відповісти
Ця тактика мабуть є сектретом для українських військових, хоча їй кілька тисяч років .
показати весь коментар
15.11.2025 12:45 Відповісти
у Оманської Гниди план по здачі України ..
показати весь коментар
15.11.2025 13:40 Відповісти
Ти переоцінюєш його інтелектуальні здібності. Який там може бути план?
показати весь коментар
15.11.2025 14:21 Відповісти
Скоріш за все, на НЕ вигідні позиції, де немає таких форт.укріплень, які були.
показати весь коментар
15.11.2025 14:13 Відповісти