5665 відвідувачів онлайн
6 361 38

"Слуга народу" Кривошеєв відмовився заходити на зустріч із Зеленським через вимогу здати мобільний телефон

Слуга народу Кривошеєв

Народний депутат від "Слуги народу" Ігор Кривошеєв відмовився брати участь у зустрічі із президентом Володимиром Зеленським без мобільного телефона.

Про це інформує Цензор.НЕТ.

"Прийшов на зустріч з Президентом. Попросили здати мобільний телефон. Сказав, що не буду здавати мобільний телефон. Не пустили", - написав Кривошеєв.

Депутат висловив переконання, що "Міндіч ніколи ніде мобільний телефон не здавав, але ж він і не присягав народу України".

"Чекаємо на стадію "прийняття" невідворотності політичної відповідальності, але ж для нас кожен день має шалену ціну", - додав "слуга народу".

Слуга народу Кривошеєв

На питання для чого потрібен телефон на зустрічі із президентом, Кривошеєв відповів: "Справді. Треба низько вклонитись, що запросили і мило кивати в такт доповідачу".

Топ коментарі
+17
Пєтухі взбунтавалісь (с)
показати весь коментар
20.11.2025 21:47 Відповісти
+12
))) бунт на кораблі
показати весь коментар
20.11.2025 21:46 Відповісти
+10
В них там Конституція
показати весь коментар
20.11.2025 21:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
))) бунт на кораблі
показати весь коментар
20.11.2025 21:46 Відповісти
Турбота за власну сраку.
показати весь коментар
20.11.2025 21:55 Відповісти
Служки з ВРУ, добре розуміють, що діяльність групи осіб на чолі з єрмаком в опу, зачипають важливі, державні інтереси України і наносять їм шкоду!! А це уже, не гроші для служок в канавертиках у ВРУ… Це уже інша стаття ККУ щодо нанесення шкоди Національним інтересам України організованою групою осіб в Особливий період та дію воєнного стану!!!
показати весь коментар
20.11.2025 22:05 Відповісти
Єрмак мабуть, попередив своїх служок з УДО, АНАЛтабу??
показати весь коментар
20.11.2025 22:11 Відповісти
Пєтухі взбунтавалісь (с)
показати весь коментар
20.11.2025 21:47 Відповісти
ого, так у нас тут цілий цінитель совЄцко кацапського кінематографу!
Вимушений тобі повідомити, на твій жаль: в Українських тьюрмах швабрування немає,
на відміну від тюрем кацапляндії де воно поставлено на потік із тирабітами відосів.
показати весь коментар
20.11.2025 22:14 Відповісти
зеленський підпише капітуляцію і змиється до Ізраелю ,а ви слуги будете гристи один одного ...казали ж ортодоксальні еврей ,шо війна закінчиться у січні 12 числа...вони готові з'їсти свої шляпи ...чекаємо ...та і поспішати треба 🤡,народ готов його розірвати на клаптикі ...
показати весь коментар
20.11.2025 21:51 Відповісти
одне питання, що таке кауфланд?
показати весь коментар
20.11.2025 21:58 Відповісти
ну єврею вірити собі дороже проте в цьому випадку так хочеться вірити)))
показати весь коментар
20.11.2025 21:59 Відповісти
показати весь коментар
20.11.2025 21:51 Відповісти
Слуги абарзєлі.
показати весь коментар
20.11.2025 21:51 Відповісти
"На питання для чого потрібен телефон...".
Щоби пропустити його через пристрій для зняття з нього даних: наявних і видалених,поки він слухатиме читання тексту від дімилітвіна.
показати весь коментар
20.11.2025 21:51 Відповісти
цікава версія доречі!
показати весь коментар
20.11.2025 21:55 Відповісти
будьте ви всі слуги , разом з всією ОПою та єрмакомзеленським прокляти ,на віки вічні !!!...
показати весь коментар
20.11.2025 21:53 Відповісти
що не міг в дупі пронести? чи там теж перевіряють?)))
показати весь коментар
20.11.2025 21:54 Відповісти
В них там Конституція
показати весь коментар
20.11.2025 21:58 Відповісти
Так би мовити в "темному кармані")))
показати весь коментар
20.11.2025 22:01 Відповісти
А якщо телефон там завібрує раптом ...?
показати весь коментар
20.11.2025 22:10 Відповісти
показати весь коментар
20.11.2025 22:19 Відповісти
Зелупу послали.
показати весь коментар
20.11.2025 21:55 Відповісти
Зеля хоче обговрити капітуляцію, та свою втечу - тому потребує підтримки
показати весь коментар
20.11.2025 21:57 Відповісти
Шо буде там 3,14здіти лошара? Шоьл типу треба буде голосувати за плак катітуляції України шо Додіку перевели на англійський на Лубянці?
показати весь коментар
20.11.2025 21:58 Відповісти
Схема втечі бакая з України, з ДУСі часів кучми-парторга, і сьогодні працює на кордоні???? Деркач і симоненко, підтверджують!!
показати весь коментар
20.11.2025 22:09 Відповісти
Схоже, що євреє будуть зливати Україну. Торговець нерухомістю в Америці і Пісюнограй.
показати весь коментар
20.11.2025 22:01 Відповісти
Крепосным баоин НЕ разрешает , телефонами пользоваться ? Только у одного хватило мужества , протестовать против такого ?
показати весь коментар
20.11.2025 22:02 Відповісти
Вау!Оце вчинок!Орден герою!!!!!
показати весь коментар
20.11.2025 22:06 Відповісти
О ничесе, оно вспомнило что присягу давало. 4 года в тряпочку, а тут крысюк вспомнил о присяге. Клеймо слуг урода у вас уже до конца жизни, твари
показати весь коментар
20.11.2025 22:09 Відповісти
Яких 4? 6 вже як грабят.
показати весь коментар
20.11.2025 22:45 Відповісти
Ну і тормоз ,- взяв би кнопочний телефон і віддав ,- коли так переживаєш що почистять.
показати весь коментар
20.11.2025 22:12 Відповісти
А він хто взагалі? Чим відзначився? Тим, що раз за шість років не здав телефон?
показати весь коментар
20.11.2025 22:15 Відповісти
Що можна скривати від народа України?Він (ЗЕленський)заявляв що він слуга народа.
показати весь коментар
20.11.2025 22:22 Відповісти
З телеграму Гончаренко:

Фракція закінчилась. Зараз все розпишу.

В президії сиділи Єрмак та Арахамія. Ніхто ні в кого не плювався. (публічно)
Два депутати підняли питання, що Єрмак має піти. Одне з таких питань поставила Марʼяна Безугла.
Зеленський їй відповів: ти - *******. іди *****. (не дослівно)
Потім сказав, що ніхто нікуди не йде. У нас складні попереду перемовини. Тому працюєм.

На цьому і розійшлись.

🤡🤡🤡
показати весь коментар
20.11.2025 22:26 Відповісти
Новина шо піздєц!
показати весь коментар
20.11.2025 22:27 Відповісти
Qualis rex, talis grex !!!
показати весь коментар
20.11.2025 22:51 Відповісти
Слуги взнали, що конвертів може вже не бути.
показати весь коментар
20.11.2025 22:55 Відповісти
То на зібраннях СН ще й телефони вилучають, як на злочинній сходці.
показати весь коментар
21.11.2025 00:30 Відповісти