9700 відвідувачів онлайн
4 269 29

Ексміністра енергетики України, ймовірно Демчишина, намагалися викрасти на Кіпрі, - місцеві ЗМІ

демчишин

У Ларнаці, що на південному сході Кіпру, невідомі особи здійснили спробу викрадення 51-річного громадянина, який, за даними місцевих медіа, у минулому обіймав посаду міністра енергетики України приблизно десять років тому.

Про це повідомляють Cyprus Times та Cyprus Mail, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УП.

За інформацією Cyprus Times, йдеться про чоловіка, який десять років тому обіймав посаду міністра енергетики України.

51-річний чоловік розповів поліції, що 20 листопада він перебував вдома разом із 36-річною жінкою та 72-річним чоловіком. Вони помітили, що поруч був припаркований комерційний автомобіль, в якому перебувало троє людей.

Автомобіль викликав підозру у 51-річного чоловіка, який разом із 72-річним чоловіком підійшов до автомобіля, щоб перевірити його. Коли вони підійшли до автомобіля, на них нібито напали троє невідомих осіб, обличчя яких були закриті хірургічними масками. Двоє заявників відреагували, в результаті чого нападники втекли, залишивши автомобіль на місці події.

Подальша експертиза показала, що номерні знаки на комерційному автомобілі належать іншому транспортному засобу, а всередині було знайдено та вилучено пістолет із порожнім магазином та інші речові докази.

Поліція Ларнаки розшукує нападників.

Як пише Cyprus Mail, поліція Ларнаки розслідує спробу викрадення 51-річного чоловіка, який, як ймовірно, є колишнім українським чиновником.

За даними поліції, інцидент стався у четвер 20 листопада близько 19:20. 51-річний чоловік повідомив, що троє невідомих намагалися силоміць затягнути його у фургон.

Зазначається, що і 51-річний, і 72-річний чоловіки дістали легкі травми.

Зауважимо, що 10 років тому (з грудня 2014 по квітень 2016 року) міністром енергетики та вугільної промисловості України у другому уряді Арсенія Яценюка був Володимир Демчишин, він народився 12 листопада 1974 року, тобто зараз Демчишину 51 рік.

Топ коментарі
+23
"він перебував вдома"

побудь міністром енергетики України - і на Кіпрі в тебе вже і вілла і рахунок в банку.

Україна їм вже не "вдома"
показати весь коментар
23.11.2025 10:38 Відповісти
+18
Скоро это станет очень прибыльным бизнесом. Воровать тех, кто наворовал миллионы.
показати весь коментар
23.11.2025 10:45 Відповісти
+18
А чому 51 річний ексчиновник не перебуває на фронті? Накрали і повтікали зі знекровленої України. Накрали і кинули обкрадений ними народ України напризволяще.
показати весь коментар
23.11.2025 10:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"він перебував вдома"

побудь міністром енергетики України - і на Кіпрі в тебе вже і вілла і рахунок в банку.

Україна їм вже не "вдома"
показати весь коментар
23.11.2025 10:38 Відповісти
Остап , обережніше з формулюваннями , ця паскуда Демчишин був правою рукою Пороха і разом з лугандонами організовували поставки вугілля з ОРДЛО .
показати весь коментар
23.11.2025 11:51 Відповісти
А хто зараз " організовує поставки" російської нафти по трубі Дружба? Знову " Дємчишин"?
показати весь коментар
23.11.2025 11:58 Відповісти
Бариґа! На краві!! Фсє ані адінакавиє!!! Нада прастих парнєй іс нарота!!!!
показати весь коментар
23.11.2025 12:02 Відповісти
Умный, да? А нужно было напрямую на росии покупать ? Или оставить экономику разбалансированной, понимая что впереди затяжная война, газовый шантаж и в любой момент : диверсии, атаки, перекрытие газа, эсвэо и т.д
??..
показати весь коментар
23.11.2025 12:04 Відповісти
Скоро это станет очень прибыльным бизнесом. Воровать тех, кто наворовал миллионы.
показати весь коментар
23.11.2025 10:45 Відповісти
Треба нову професію створювати - Робін Гуд
показати весь коментар
23.11.2025 10:52 Відповісти
Думаю, уже создали . Скоро в Украину повернуться, из европ, не ухилянты, а Воры! Ухилянты нищие, что с них взять, а воры поверили в европейский порядок, как Украина в международное право. Так они там никто! И выход один, либо платить крыше ( баньдюкам), либо в одиночку воевать с ними ( никто там из официалов ввязываться в это не будет). либо отстегнуть нашим гос. бандюкам и вернуться сохранив 5-10 % от украденного, ну и жизнь свою.
показати весь коментар
23.11.2025 10:59 Відповісти
В Европе столько украденного в Украине бабла ( чёрного нала, который нелегально храниться) , что Венесуэла со своими "наркотиками" рядом не стояла.
показати весь коментар
23.11.2025 11:10 Відповісти
Нічого нового у цьому Світі - грабуй злодіїв.
показати весь коментар
23.11.2025 11:15 Відповісти
Кстати да, прекрасный план!!
Много вариантов ИСПОЛЬЗОВАНИЯ министерского тела. А потом еще можно подкинуть пограничникам с табличкой "срочно вызывайте Бусик тцк"
показати весь коментар
23.11.2025 12:06 Відповісти
Е ! Я в долі !
показати весь коментар
23.11.2025 12:14 Відповісти
А чому 51 річний ексчиновник не перебуває на фронті? Накрали і повтікали зі знекровленої України. Накрали і кинули обкрадений ними народ України напризволяще.
показати весь коментар
23.11.2025 10:45 Відповісти
Это и называется полный миндич.
Или "скумьрия мамарима"
показати весь коментар
23.11.2025 12:07 Відповісти
І кому те гівно треба?
показати весь коментар
23.11.2025 10:47 Відповісти
Дэньги Дэньги давай !!! ©
показати весь коментар
23.11.2025 12:09 Відповісти
Автомобіль викликав підозру у 51-річного чоловіка, який разом із 72-річним чоловіком підійшов до автомобіля, щоб перевірити його. Коли вони підійшли до автомобіля, на них нібито напали троє невідомих осіб, обличчя яких були закриті хірургічними масками. Двоє заявників відреагували, в результаті чого нападники втекли, залишивши автомобіль на місці події.

який закручений сюжет!
у мене аж п'ятки спітніли!

це самі вигадують, чи у 95 кварталу замовляють?
показати весь коментар
23.11.2025 10:48 Відповісти
І що, потрібно йому поспівчувати, щось не співчувається
показати весь коментар
23.11.2025 10:48 Відповісти
Господи, скільки ж підАрів пограбувало Україну та живуть тепер спокійно на берегах теплого моря та насолоджуються життям... Щей ******** сусід Україні дістався...
показати весь коментар
23.11.2025 10:51 Відповісти
Судячи з результату спроби викрадення та огляду місця злочину, нападниками були місцеві підлітки на щойно викраденому автомобілі
показати весь коментар
23.11.2025 10:53 Відповісти
Працював при цьому міністрі на будівництві електростанції. Відкати були підвищені більш ніж в два рази.
показати весь коментар
23.11.2025 10:59 Відповісти
Накрали, думали взяли бога за бороду але в інших людей друга думка по цьому поводу.
показати весь коментар
23.11.2025 11:00 Відповісти
После войны при любом исходе - будет сказочная война экспроприаций. !!!! столкнутся два мира - те кто терял побратимов и покой и сон и здоровье, люди с птрс и постоянной тревогой и чуством несправедливости и - те кто жил сито воровал с бюджета, драл втридорога взятки с сограждан, наживался на вдовах и беженцах!!!
Неперемикайтесь, буде весело ®©
показати весь коментар
23.11.2025 12:16 Відповісти
Чаус-2.
Помилка резидента і провал операції.
показати весь коментар
23.11.2025 11:17 Відповісти
"Держсекретар США https://lb.ua/file/person/5111_entoni_blinken.html Ентоні Блінкен вважає, що Україна втрачає приблизно третину свого ВВП через корупцію."
показати весь коментар
23.11.2025 11:33 Відповісти
ПОТУЖНО!!!
т.е. треть всех денег экономики вымывается "налево"???? Именно ВВП он сказал а не Госбюджета ?
показати весь коментар
23.11.2025 12:12 Відповісти
Декілька років тому була новина, що з України за 30 років вивели коштів більше, ніж ОАЕ витратили за той самий час на власний розвиток.
30-ть років тому там була пустеля...
показати весь коментар
23.11.2025 12:45 Відповісти
Трудова діяльність

ред.

Працював Директором відділу інвестиційно-банківських послуг групи «Investment Capital Ukraine». До ICU Демчишин працював віце-президентом банку ING, менеджером відділу корпоративних фінансів компанії Ernst & Young.

27 серпня - 3 грудня 2014 - Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг[2].

З 2 грудня 2014 року до 14 квітня 2016 року - Міністр енергетики та вугільної промисловості України.

21 квітня 2016 року був призначений до Наглядової ради НАК «Нафтогаз України»[3]. Президент Володимир Зеленський звернувся до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з пропозицією звільнити представника держави у Наглядовій раді НАК «Нафтогаз України» Володимира Демчишина[4]. В подальшому Президент Володимир Зеленський звернувся до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з пропозицією звільнити Володимира Демчишина з посади представника держави у Наглядовій раді НАК «Нафтогаз України»[5].

Скандали

Див. також

Примітки

( ймовірно Демчишина )
показати весь коментар
23.11.2025 12:10 Відповісти
Це в Україні він злодій, а на Кіпрі шановний інвестор!
показати весь коментар
23.11.2025 12:47 Відповісти