9545 відвідувачів онлайн
6 321 51

Суд арештував майно ексміністра енергетики Демчишина

Суд арештував майно ексміністра енергетики Демчишина

Печерський районний суд м. Київ заарештував корпоративні права та нерухомість, що належать колишньому міністру енергетики та вугільної промисловості України Володимиру Демчишину.

Відповідну ухвалу було винесено 23 грудня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Судовий репортер".

Зокрема, рішенням суду було заарештовано:

  • 9,99 % в АТ "БАНК АВАНГАРД" (опосередковано через компанію "ВЕСТАЛ ХОЛДІНГЗ ЛТД" [WESTAL HOLDINGS LTD]);
  • 100% статутного капіталу "ЛОЗОНСКО ФАЙНЕНС ЛТД" (Британські Віргінські острови);
  • 9,99 % у статутному капіталі компанії "АйСіЮ ХОЛДІНГЗ ЛІМІТЕД" (Британські Віргінські острови);
  • 9,99 % у статутному капіталі компанії "ВЕСТАЛ ХОЛДІНГЗ ЛТД" (Кіпр);
  • земельна ділянка, площею 0.039 га в селі Чайки Київської області;
  • половина житлового будинку площею 389.6 км м в селі Чайки Київської області;
  • частина земельної ділянки площею 0.0609 га в селі Чайки Київської області;
  • домоволодіння у Львівській області.

Тим часом, пресслужба АТ "БАНК АВАНГАРД" повідомляє, що Володимир Демчишин не є ні прямим, ні опосередкованим власником акцій банку, і не був ним на момент винесення ухвали суду про арешт його майна. У банку повідомляють, що наведена в ухвалі Печерського районного суду інформація є помилковою. Банк вже сповістив про це суд у відповідному клопотанні. Структура власності АТ "БАНК АВАНГАРД" є прозорою, актуальна інформація про неї знаходиться у відкритому доступі на сайтах АТ "БАНК АВАНГАРД" та Національного банку України.

Нагадаємо, 12 листопада правоохоронці повідомили Демчишину про підозру у сприянні терористичній групі чи терористичній організації. Він обіймав посаду міністра енергетики з грудня 2014 року до квітня 2016 року.

За інформацією Служби безпеки України, зазначений чиновник упродовж грудня 2014 - лютого 2015 року видав низку наказів, якими призначив на посади державних підприємств, які перебувають на тимчасово окупованих територіях України, представників терористичних організацій "Л/ДНР".

У Державному бюро розслідувань уточнили, що поставки здійснювалися за участю колишнього високопосадовця, який зараз є народним депутатом України.

У Бюро зазначають, що дії Демчишина поставили енергетичну сферу України у залежність від РФ та терористичних організацій "Л/ДНР", чим підірвали економічну безпеку держави у 2014-2015 роках, а також позбавили країну можливостей для диверсифікації джерел постачання енергетичних ресурсів.

Також вони призвели до отримання Російською Федерацією ширших можливостей для подальшого втручання у внутрішні справи України та підривної діяльності на території української держави.

В Офісі Генерального прокурора України пояснили, що у схемі незаконних поставок вугілля енергогенеруючим підприємствам України було задіяно два вугледобувні підприємства ДП "Шахта імені К.І. Кисельова" та ДП "Луганськвугілля", які перебували під контролем незаконних збройних формувань, а одне з них взагалі не працювало.

Топ коментарі
+15
свічка



@svecha62

· 1 год

-А були в 14-15 роках якісь закони, які забороняли закупку вугілля на окупованих территоріях?
-Дякую за цікаве і актуальне питання.Я не вповноважена розголошувати таємницю слідства.
показати весь коментар
17.01.2022 12:49 Відповісти
+14
показати весь коментар
17.01.2022 12:47 Відповісти
+13
У Бюро зазначають, що дії Демчишина поставили енергетичну сферу України у залежність від РФ та терористичних організацій "Л/ДНР", чим підірвали економічну безпеку держави у 2014-2015 роках, - с последующим отказом от закупки энергоносителей на Рассии, а то что шмаркли возобновили поставки угля и электроэнергии с Рассии не подрывают экономическую безопасность, все верно, Зебизяны?
показати весь коментар
17.01.2022 12:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Порлітичні переслідування! Свободу чесному ексміністру!
показати весь коментар
17.01.2022 12:47 Відповісти
свічка



@svecha62

· 1 год

-А були в 14-15 роках якісь закони, які забороняли закупку вугілля на окупованих территоріях?
-Дякую за цікаве і актуальне питання.Я не вповноважена розголошувати таємницю слідства.
показати весь коментар
17.01.2022 12:49 Відповісти
показати весь коментар
17.01.2022 12:47 Відповісти
Минали століття ... Людство перестало вірить , що зірки - це золоті цвяхи , вбиті у небесне склепіння і полетіло в космос... Однак кількість ідіотів в його рядах продовжувала залишаться незмінною ...
показати весь коментар
17.01.2022 13:10 Відповісти
Бракує мі слів. А що там Польща говорить про патову ситуацію на кордоні. Зелені ви чули, чи для вас то припустимо?
показати весь коментар
17.01.2022 12:48 Відповісти
Їм пофіг! Аби тільки Порошенка закрити,а країна їх не цікавить.
показати весь коментар
17.01.2022 13:12 Відповісти
А вот интересно: концерт на неподконтрольной территории за наличный расчет, с последующим использованием этих средств на территории Украины - это содействие терроризму или отмывание денег !?
показати весь коментар
17.01.2022 12:50 Відповісти
Ща подельника сдаст с потрохами.
Ждём всю шоблу на Лукьяновке.
показати весь коментар
17.01.2022 12:50 Відповісти
показати весь коментар
17.01.2022 12:50 Відповісти
У Бюро зазначають, що дії Демчишина поставили енергетичну сферу України у залежність від РФ та терористичних організацій "Л/ДНР", чим підірвали економічну безпеку держави у 2014-2015 роках, - с последующим отказом от закупки энергоносителей на Рассии, а то что шмаркли возобновили поставки угля и электроэнергии с Рассии не подрывают экономическую безопасность, все верно, Зебизяны?
показати весь коментар
17.01.2022 12:51 Відповісти
Ребята работают на москву, с самого начала. Неужели это никому не ясно???
показати весь коментар
17.01.2022 13:14 Відповісти
"... ставки - уменьшить, а все оффшоры - перекрыть" Петр Порошенко

перекрыл))))
показати весь коментар
17.01.2022 12:52 Відповісти
Подозреваю, что это не более 10% того, чем РЕАЛЬНО владеет Демчишин.
показати весь коментар
17.01.2022 12:52 Відповісти
Остальное на теще.
показати весь коментар
17.01.2022 12:54 Відповісти
Цікаво як швидко Британські Віргінські острови та Кіпр побіжуть виконувати припис печерського райсуду 😆
показати весь коментар
17.01.2022 12:53 Відповісти
Більш цікаво чому такі щирі патріоти реєструють свої підприємства на Кіпрі та Віргінських островах, а не в Україні.
показати весь коментар
17.01.2022 12:56 Відповісти
"Это нормальный процесс": Арахамия признался, что у него было много оффшоров, а сейчас у жены
показати весь коментар
17.01.2022 13:07 Відповісти
у каждого ларечника должен быть оффшор! Арахамия и Зелупа не дадут соврать!
показати весь коментар
17.01.2022 13:10 Відповісти
ты тупое как и твоя зелупа!
показати весь коментар
17.01.2022 13:18 Відповісти
Ну це риторичне питання. Бо кожна нова влада через печерський суд відіжме твій бізнес, зареєстрований в Україні.
показати весь коментар
17.01.2022 13:12 Відповісти
Зеленский подтвердил наличие офшоров
По словам президента, на Украине это была распространенная практика защиты от налоговой. Зеленский указал, что ни он, ни члены студии «Квартал 95» не использовали офшоры для отмывания денег - ВОН ОНО КАК - но для тебя конечно это - Другое))
показати весь коментар
17.01.2022 13:12 Відповісти
Чому "другое", всі вони однакові
показати весь коментар
17.01.2022 14:06 Відповісти
-
показати весь коментар
17.01.2022 12:57 Відповісти
Отлично,все,чье майно было арестовано при презе потрохе,поддерживают такое решение,это нужно применить ко всем бывшим блоковцам и нынешним псинам.
показати весь коментар
17.01.2022 12:59 Відповісти
Правильно. Не нужно было воровать.
показати весь коментар
17.01.2022 13:05 Відповісти
зебил=вата
показати весь коментар
17.01.2022 13:09 Відповісти
Мені здається, що він гірше вати.
показати весь коментар
17.01.2022 13:10 Відповісти
ты тупое как и твоя зелупа!
показати весь коментар
17.01.2022 13:19 Відповісти
в 2013 на Майдане,нужно было спалить нах пеЩерній суд...
показати весь коментар
17.01.2022 13:10 Відповісти
А сам то " в бігах"
показати весь коментар
17.01.2022 13:14 Відповісти
показати весь коментар
17.01.2022 13:14 Відповісти
А майно бариги....то на синочку з 2019- го року
показати весь коментар
17.01.2022 13:19 Відповісти
На цьому?

показати весь коментар
17.01.2022 13:30 Відповісти
показати весь коментар
17.01.2022 15:28 Відповісти
Димочка, тебе подоляк или пригожин деньги на интернет заслал ? и на ром- колу ? Пости картинки. они у тебя лучше выходят

показати весь коментар
17.01.2022 15:33 Відповісти
Сегодня день полный сюрпризов. Это же здорово, неужели отреформированное Поросёнком правосудие начало наконец-то работать? Ждём-С ещё один арест, мятого мальдивского геЙмана
показати весь коментар
17.01.2022 13:25 Відповісти
Даремно напружуєтеся, ваше лайно видалять.
показати весь коментар
17.01.2022 13:34 Відповісти
Тыц
показати весь коментар
17.01.2022 13:51 Відповісти
А" поросенок" это кто ? папка ваш ? или сосед обидевший вас в койке ?
показати весь коментар
17.01.2022 15:36 Відповісти
показати весь коментар
17.01.2022 15:38 Відповісти
к сожалению, мы так и будем ходить кругами или по-кругу..., вместо того, чтобы развиваться и идти вперед, мы будем с разной степенью интереса смотреть на потуги избирательного правосудия в нашей стране осудить невиновных и привлечь непричастных.... а желание власти заставить это правосудие работать исключительно в своих сиюминутных интересах застит от нее интересы страны от слова совсем...., государственные интересы? - да не смешите, есть дела поважнее..., тут у нас цирк, сейчас на арене клоуны...
показати весь коментар
17.01.2022 14:50 Відповісти
Министрьі-мультимиллионерьі - самое яркое доказательство коррупции .
показати весь коментар
17.01.2022 14:51 Відповісти
А портновскую шиксу когда суд заметит? Когда на гундосого шлемазла и самих судей санкции введут ?
показати весь коментар
17.01.2022 15:04 Відповісти