6288 відвідувачів онлайн

Одразу кілька членів НАТО проти членства України, - Генсек НАТО Рютте

Членство в НАТО: на шляху України до вступу існують перешкоди

На шляху України до вступу до Альянсу все ще існують серйозні перешкоди.

За ​​словами Генерального секретаря НАТО Марка Рютте, кілька країн відкрито висловлюють незгоду із членством України, інформує Цензор.НЕТ.

Рішення про ухвалення нового члена потребує одностайного схвалення всіх 32 держав

Рютте зазначив, що незважаючи на заяву Вашингтонського саміту про "незворотний шлях" України до НАТО, реальність залишається складною.

"Декілька союзників сказали, що вони проти членства України в НАТО", — наголосив він.

В умовах такого розкладу глава Альянсу заявив про необхідність забезпечити Києву надійні механізми безпеки, які запобігатимуть повторній агресії з боку Москви. За його словами, це критично важливий крок, який має діяти до досягнення одностайності серед членів НАТО щодо українського членства.

Топ коментарі
+25
А как кормили, как кормили лапшой все эти годы, и двери открыты, и мосты построены и шлях является незворотним
показати весь коментар
25.11.2025 16:48 Відповісти
+20
завдяки зеленій владі Україна у цій сітуації. хто візьме країну з такою корупцією, дєрьмаками та шашличником на чолі держави.
показати весь коментар
25.11.2025 16:57 Відповісти
+17
Білоруський сценарій, або грузинський одне і те ж.

Ми буде нищі, принижені і російськомовні. ТЕ що зараз в Грузії. НЕДОКРАЇНА.

ось і результат війни, а точніше перегляду серіала
показати весь коментар
25.11.2025 16:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А как кормили, как кормили лапшой все эти годы, и двери открыты, и мосты построены и шлях является незворотним
показати весь коментар
25.11.2025 16:48 Відповісти
То не вони кормили лапшою, то мудре насєлєніє само себе нагодувало ілюзіями про вступ до НАТО.
показати весь коментар
25.11.2025 17:34 Відповісти
Не мудре население, а мудрі керманичі, яке внесли таке в конституцію
показати весь коментар
25.11.2025 19:44 Відповісти
...забули вже, як ще при кучмі прагрессивная социалистка верещала райзом з коммуняками, що не допустить натовський чобіт в її крим і спільні навчання було скасоване.
Коли було вікно можливостей, то вагались, були проти... ну а зараз, звісно, у розбитого корита, час упущено

З великим скептицизмом слід поставитися до гарантій безпеки по типу 5 ст

Якщо приймати не хочуть, то де гарантія, що захищати видвінуться конкретно?! а не виразять озабоченність, засудження і т.п.

За доби мінск угод більш 20 тис порушень з боку раши споглядачи зафіксували і що? Хтось за це пу наказав? Ага: вже кучу плюшек тр йому приготував...
показати весь коментар
25.11.2025 19:33 Відповісти
Білоруський сценарій, або грузинський одне і те ж.

Ми буде нищі, принижені і російськомовні. ТЕ що зараз в Грузії. НЕДОКРАЇНА.

ось і результат війни, а точніше перегляду серіала
показати весь коментар
25.11.2025 16:49 Відповісти
Вам стоит перейти на русский. Ну чтоб не было так стыдно.
показати весь коментар
25.11.2025 16:52 Відповісти
А якого біса соромно? За що? Роскажіть?
показати весь коментар
25.11.2025 17:28 Відповісти
Перечитайте повідомлення Іляша. Може, зрозумієте.
показати весь коментар
25.11.2025 17:34 Відповісти
Це банальне виправдання.

Просто кажи, що ви боїтеся. І вам наср@ти на право та свободу разом з демократією. І не варнякайте більше про "цінності". Тьху на вас.
показати весь коментар
25.11.2025 16:53 Відповісти
Вони просто не хочуть воювати, це нормально. Вступ України до НАТО означає для них війну з ереф.
показати весь коментар
25.11.2025 17:35 Відповісти
А максимально надати зброю вони можуть?

А ізолювати кацапію, як це зробив колись Р.Рейґан вони теж не можуть?

Колись вони схопляться, але буде пізно.
показати весь коментар
25.11.2025 17:49 Відповісти
І ще: а не патякати про якісь "цінності" вони можуть?

І не лізти в Ірак, Афганістан (на черзі Венесуела) вони можуть?
показати весь коментар
25.11.2025 17:51 Відповісти
Війне буде НЕВІДВОРОТНЬО. Наступні за Україною Польща і Прибалтика.
показати весь коментар
25.11.2025 19:00 Відповісти
В умовах такого розкладу глава Альянсу заявив про необхідність забезпечити Києву надійні механізми безпеки, які запобігатимуть повторній агресії з боку Москви. За його словами,((( Одразу кілька членів НАТО проти членства України, - Генсек НАТО Рютте Джерело: https://censor.net/ua/n3586937 )))) це критично важливий крок, який ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ КУЙЛУ ПОВНІСТЮ ОКУПУВАТИ УКРАЇНУ ,ЗА ДОПОМОГОЮ ПРИСУТНОСТІ В НАТО СВОЇХ КРАЇН- АГЕНТІВ,КОТРІ ВИСТУПАЮТЬ, ПО ВКАЗІВЦІ КУЙЛА , ПРОТИ ВСТУПУ УКРАЇНИ В НАТО...НАТО- ШАРАГА АФЕРИСТІВ ЩЕ ТА
показати весь коментар
25.11.2025 16:53 Відповісти
Україна ще не заслужила членства в НАТО. Ще так років 5-10 і заслужить. Але це не точно.
показати весь коментар
25.11.2025 16:57 Відповісти
Похмелись, хлопче... Там все складно. ось глянь

"Брюссельський аеропорт через загальнонаціональний страйк скасує понад сотню рейсів, які прибувають у середу, 26 листопада.

Про це пише https://www.reuters.com/world/brussels-airport-says-110-extra-flights-cancelled-wednesday-due-strike-2025-11-25/ Reuters, передає "Європейська правда".

Брюссельський аеропорт скасує 110 з 203 рейсів, що прибувають 26 листопада, додатково до вильотів, які вже були скасовані через загальнонаціональний страйк.

.. страйку, який проводиться на знак протесту проти планів уряду щодо жорсткої економії."
показати весь коментар
25.11.2025 17:31 Відповісти
Так, там все складно. Бо цінується людина.
І правильно, що страйкують. Дохід, права, свободи працівника. Йде здорожчання - роботогодина теж повинна дорожчати, а нє вот ето вот всьо "нема коштів". На 1 "умного" 20 дураків мовчки **********.

Ну в нас страйків немає взагалі, типу квітучий капіталізм.
Тому за цією економічною моделлю ми їм взагалі не підходимо.
Це про ЄС, НАТО там своя специфіка
показати весь коментар
25.11.2025 18:20 Відповісти
завдяки зеленій владі Україна у цій сітуації. хто візьме країну з такою корупцією, дєрьмаками та шашличником на чолі держави.
показати весь коментар
25.11.2025 16:57 Відповісти
Після того, що коїться в США наші негаразди не такими вже й срашними здаються..
показати весь коментар
25.11.2025 17:33 Відповісти
Ясно ж хто проти. Це послужливе чмо говорить тільки те що накаже Трамп.
показати весь коментар
25.11.2025 16:58 Відповісти
В НАТО Україну візьмуть тільки після двох підряд ПРАВИЛЬНИХ голосувань на виборах.
Якщо б у 2019 не проголосували за антиМайдан, то вже б були у НАТО.
показати весь коментар
25.11.2025 17:01 Відповісти
Підтримую і я такої думки. Якби у 2019 році вибрали ''нє какую разніцу'', а армію, мову, віру, ЄС і НАТО і користуючись ситуацією коли президентом був Байден, то ми ще 4 роки назад були б в НАТО і ніякого повномасшабного нападу росіян не було.
показати весь коментар
25.11.2025 20:30 Відповісти
Та не витайте в облаках. Ната такая могучая как и вторая армия мира
показати весь коментар
25.11.2025 20:52 Відповісти
Нічого, як раша на них полізе, то наперебой будуть запрошувати.
показати весь коментар
25.11.2025 17:07 Відповісти
Та ясно, що ні за трампа, ні за зешобла нам НАТО і не світить. Польща разом з країнами балтійського регіону вже відчули на собі усю могутність цього союзу... А ми ще біжимо туди, як ослик за морквиною.
показати весь коментар
25.11.2025 17:08 Відповісти
В НАТО є 32 країни 100% в той чи інший час залежно від політичних обставин буде декілька країн, які будуть проти... висновок, НАТО нам не світить...
показати весь коментар
25.11.2025 17:12 Відповісти
Не будьте як діти. Все залежить тільки від США.
показати весь коментар
25.11.2025 17:17 Відповісти
І хто б сумнівався?
показати весь коментар
25.11.2025 17:14 Відповісти
Україні треба робити зброю масового ураження.
показати весь коментар
25.11.2025 17:17 Відповісти
Україна звичайні ракети не може зробити, щоб не обісратися на брехні та корупції.
показати весь коментар
25.11.2025 17:32 Відповісти
Герхард, цілих три роки так обсиратись це так вже соромно, якщо подумати тверезо..
показати весь коментар
25.11.2025 17:34 Відповісти
Причому, обсираються постійно одні, а соромно зовсім іншим.
показати весь коментар
25.11.2025 17:45 Відповісти
Велася і ведеться цілеспрямована політи на знищення України !!!
показати весь коментар
25.11.2025 19:03 Відповісти
Не лести цим довбойобам.
Вони не здатні цілеспрямовано один день щось робити.
Просто, брешуть одне, роблять друге, крадуть третє, вдають четверте.

Але управління, планування, наполегливість, цілеспрямованість - це не про клоуна та ларьочника.
показати весь коментар
25.11.2025 21:48 Відповісти
Є таке поняття - "вікно можливостей". От якщо вам випадала нагода 20 років тому купити квартиру задешево, а ви нею не скористалися, то потім такої нагоди може вже просто не бути до кінця життя. Так що все, тепер тільки сталевий дикобраз і заздрісні погляди на молдавську мінімалку.
показати весь коментар
25.11.2025 17:43 Відповісти
"От якщо вам випадала нагода 20 років тому купити квартиру задешево, а ви нею не скористалися, то потім такої нагоди може вже просто не бути до кінця життя. " ..... Все простіше - цілком ймовірно що до кінця життя у людини може бути можливість купити навіть не одну хоч і не задешево , головне при цьому щоб було чим скористатися для купівлі ,а для цього потрібно прагнути це мати , а не зітхати 20 років за дешевою
показати весь коментар
25.11.2025 18:07 Відповісти
Гарний ви фінал вивели, прям нічого не скажеш...
Життєстверджувально
показати весь коментар
25.11.2025 18:24 Відповісти
НАТО, ЕС, гарантії безпеки - це все наркоманський тріп зелемського. Ну не буде цього. Нас розведуть на капітуляцію, і адью, Зелька, чеши в Ізраїль від народного гнєва.
показати весь коментар
25.11.2025 17:18 Відповісти
Ми вже були поза НАТО . Чим це закінчилось - нагадувати зайве .
Інших варіантів крім приєднання НАТО - в України немає . Коли це станеться , швидко чи ні , це ролі не грає , воно має статись і крапка
Україна має вперто домагатися членства в альянсі , навіть попри те що не всі там від цього в захваті .
показати весь коментар
25.11.2025 17:19 Відповісти
🤡 головний атер в цієї мирної угоди ...для нього весь цей сценарий розробили в кремлі ,і хто б шо не казав ,але вибір був збленний в 19р...всім таким касьяновим ,шабуніним ,гордонам , і т.і...хай це залишиться на їх совісті , бо вони відключили свої мізкі в 19р, здається свідомо ...
показати весь коментар
25.11.2025 17:20 Відповісти
Чого б це?

Така гарна країна з піснями та ************.
Ніяких нарікань, ніяких скандалів.
Такий потужний президент у мілітарі з бородою.
показати весь коментар
25.11.2025 17:31 Відповісти
Зельона влада в тому числі.
показати весь коментар
25.11.2025 17:36 Відповісти
І шо ж це там за "члєни" такі, котрі проти? Орбан, Хвицьо і маразматик Трумп? А, ну тоді все ясно, а то ми вже думали...
показати весь коментар
25.11.2025 17:37 Відповісти
Ну,а найвеличніший- більший націоналіст,ніж С.Бандера-передайте начальнику своєї ботоферми мішіподоляку.
Попутно,що країна в курсі про зв'язку буратіно-козир.
показати весь коментар
25.11.2025 17:55 Відповісти
показати весь коментар
25.11.2025 17:56 Відповісти
Вилізло... Кацапам тут нема що робити. Йди на "дождь"
показати весь коментар
25.11.2025 17:58 Відповісти
Ну, тобі ж сказали: твоє місце на параші, 47-ма не дає з першого разу в'їхати?
показати весь коментар
25.11.2025 18:04 Відповісти
Ну ось, завезений кацап нам розказав, хто тут головний ворог...
показати весь коментар
25.11.2025 18:34 Відповісти
Во-во...
- Русіш культуріш?
- А *****?!
показати весь коментар
25.11.2025 18:38 Відповісти
Що, кого і від чого защищаешь ти?
Є хоч якісь аргументи,а чи лише суцільні претензії і матюки?
Давай,поки ті не забанили...
показати весь коментар
25.11.2025 19:04 Відповісти
ага, всі мєрзавці, один ти харошій
показати весь коментар
25.11.2025 18:40 Відповісти
Пішов за руським кораблем кацапське рило...
показати весь коментар
25.11.2025 18:03 Відповісти
Взагалі то ти більше схожий на русько-тормозящего
показати весь коментар
25.11.2025 18:05 Відповісти
Ну що тут скажеш?!
Пишу, говорю про ситуацію, у країні і взагалі.
Ще не вигнали. Дивно.
І, гадство, не платять (на жаль)
показати весь коментар
25.11.2025 18:32 Відповісти
Проти тих,хто її представляє.
Якщо їх зачислять до штабу НАТО, то захочуть і їх офіцерів садити за решітку у їх в'язницях.
показати весь коментар
25.11.2025 17:46 Відповісти
..дві країни, їх усі знають!!!
показати весь коментар
25.11.2025 17:56 Відповісти
Ви б там своїх членів перевірили на російські паспорти та погони фсб.
Шлях у НАТО нам навіки перекрила стара німецька шкапа фрау штазі, тому ми туди ніколи не попадемо. Так і будемо мєжду здесь та там.
показати весь коментар
25.11.2025 17:59 Відповісти
Ну і не треба. Хай вас мад'яри і словаки захищають...
показати весь коментар
25.11.2025 18:01 Відповісти
всім зрозуміло що США проти і їхній голос вирішальний

вже так і кажи, Рютте, що тут приховувати !
показати весь коментар
25.11.2025 18:39 Відповісти
Давайте вгадаю. Угорщина та Словаччина?
показати весь коментар
25.11.2025 18:58 Відповісти
Польша, Голландия, Испания .
не забывайте про аграрные страны.
показати весь коментар
25.11.2025 19:39 Відповісти
Не треба нам імпотентна ната, що навіть дрони не може збити.
Ми потрібні їм, а не вони нам
показати весь коментар
25.11.2025 20:50 Відповісти