11544 відвідувача онлайн
8 040 61

Київське "Динамо" звільнило Шовковського разом з тренерським штабом

Шовковського звільнили

Керівництво київського "Динамо" ухвалило рішення звільнити тренерський штаб першої команди, який очолював Олександр Шовковський. Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це повідомляє офіційний сайт столичного клубу.

Через що звільнили тренера київського "Динамо"

 Відставка стала наслідком поразки "Динамо" у матчі Ліги конференцій проти кіпрської "Омонії" з рахунком 0:2. Цей невдалий результат став для киян четвертим поспіль у новому сезоні, що й вплинуло на рішення клубного керівництва.

Виконувати обов’язки головного тренера тимчасово буде наставник молодіжної команди "Динамо" Ігор Костюк. Він готуватиме команду до найближчих матчів, поки клуб шукає нового керманича.

Що відомо про Олександра Шовковського 

Олександр Шовковський очолив "Динамо" у листопаді 2023 року, змінивши на посаді Мірчу Луческу. Під його керівництвом команда здобула чемпіонський титул у сезоні 2024/25, однак невдалий старт нового сезону призвів до дострокового розірвання співпраці.

Клуб подякував Шовковському та його тренерському штабу за спільну роботу та досягнуті результати.

Топ коментарі
+12
1997 рік. Динамо-Барселона 3-0, Барселона-Динамо 0-4
показати весь коментар
28.11.2025 01:00 Відповісти
+7
Было Динамо. Громила всех. Кубок УЕФА. Разгром Барселоны в Киеве и в гостях. Год по-моему девяносто пятый. Ещё молодые Шевченко и Ребров. Закончилась команда. По былым временам, уровень какой-то Хмельницкой"Нивы". Грустно..
показати весь коментар
28.11.2025 00:28 Відповісти
+6
Бо тоді був Лобановський, який був по факту і тренером, і менеджером. І ніякі суркіси йому не були указом. Шеву могли продати ще в 1997-му, але ВВЛ сказав чекати. А опісля смерті ВВЛ молодший суркіс тупо розвалив Динамо своїм непрофесійним керівництвом. Щось намагався реанімувати Ребров, коли запрошував майже на всі вікові рівні команд іспанців (через ми отримали Циганкова, Шапаренка), але коли Ребров сказав що треба продати третину гравців, контракт з ним не продовжили, і призначили Хацкевича. Коротше, розвал триває. Зараз Костюка поставили ТВО, а далі напевно знову якесь "серце" буде.
показати весь коментар
28.11.2025 01:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та це вже не допоможе….
показати весь коментар
28.11.2025 00:27 Відповісти
Десь, як мертвому кадило.
показати весь коментар
28.11.2025 08:38 Відповісти
Было Динамо. Громила всех. Кубок УЕФА. Разгром Барселоны в Киеве и в гостях. Год по-моему девяносто пятый. Ещё молодые Шевченко и Ребров. Закончилась команда. По былым временам, уровень какой-то Хмельницкой"Нивы". Грустно..
показати весь коментар
28.11.2025 00:28 Відповісти
Блохін, Белов, Рац...
показати весь коментар
28.11.2025 00:52 Відповісти
Белов? Може Беланов?
показати весь коментар
28.11.2025 03:57 Відповісти
Беланов!
підводить трохи памьять вже...
показати весь коментар
28.11.2025 04:00 Відповісти
який за всю команду бігав і пенальті шверйцарам бив строго посередині...
ми програли тоді.
показати весь коментар
28.11.2025 04:04 Відповісти
то був драма, а не матч - там була "команда-зірка"
показати весь коментар
28.11.2025 04:10 Відповісти
Коньков як опора цієї фортеці і Евтушенко на заміні...
показати весь коментар
28.11.2025 00:54 Відповісти
результат був на табло.
показати весь коментар
28.11.2025 00:56 Відповісти
1997 рік. Динамо-Барселона 3-0, Барселона-Динамо 0-4
показати весь коментар
28.11.2025 01:00 Відповісти
а я ще пам"ятаю 1975 й 1986
показати весь коментар
28.11.2025 07:20 Відповісти
Бо тоді був Лобановський, який був по факту і тренером, і менеджером. І ніякі суркіси йому не були указом. Шеву могли продати ще в 1997-му, але ВВЛ сказав чекати. А опісля смерті ВВЛ молодший суркіс тупо розвалив Динамо своїм непрофесійним керівництвом. Щось намагався реанімувати Ребров, коли запрошував майже на всі вікові рівні команд іспанців (через ми отримали Циганкова, Шапаренка), але коли Ребров сказав що треба продати третину гравців, контракт з ним не продовжили, і призначили Хацкевича. Коротше, розвал триває. Зараз Костюка поставили ТВО, а далі напевно знову якесь "серце" буде.
показати весь коментар
28.11.2025 01:43 Відповісти
чого це розвал? це комерційний проект, вони торгують гравцями, їм посрати на твої очікквання. я взагалі не розумвю навіщо платити гроші за те, що чувак бігає футбол.
показати весь коментар
28.11.2025 06:26 Відповісти
суркіси повинні сидіти а не динамо купувати підари гнійні
показати весь коментар
28.11.2025 08:02 Відповісти
Отправьте их всех на фронт, пусть там бегают , некому воевать, а они шоу устраивают
Безбожники, хлеба и зрелищ!!!
показати весь коментар
28.11.2025 06:57 Відповісти
По-моему, не УЕФА, а кубок кубков, и один раз - суперкубок. Но тогда был Лобановский.
показати весь коментар
28.11.2025 07:40 Відповісти
Все правильно. Міндіч разом із Зеленським поставлять своїх етнічних суркісів,...... там теж грошові потоки великі.
показати весь коментар
28.11.2025 00:34 Відповісти
там гравці плавили тренера-ярмола його не хотів
показати весь коментар
28.11.2025 00:35 Відповісти
Суркіс @уйло! Лала лала! - Доречі це оригінал пісні.
показати весь коментар
28.11.2025 00:41 Відповісти
Кацапчик спалився.
показати весь коментар
28.11.2025 08:06 Відповісти
дайте їм чяс вони і Лобановського відмінять.
зелений наступ по всіх фронтах..
показати весь коментар
28.11.2025 00:46 Відповісти
А зелені тут до чого? Зєрмаки особисто травили суркіса на Сашо?
показати весь коментар
28.11.2025 01:44 Відповісти
та зелені завжди не причому - тамади є тамади який з них спрос?
показати весь коментар
28.11.2025 01:46 Відповісти
Не натягуйте сову на глобус. Суркіси з 90-их нормально себе почувають.
показати весь коментар
28.11.2025 01:51 Відповісти
і до чого ви в сюда суркісів притягнули?
на попіздеть?
показати весь коментар
28.11.2025 03:58 Відповісти
збірна Борщягівки за ящік пива грає кращє.
але це не повод відрубати голову...
показати весь коментар
28.11.2025 00:50 Відповісти
Але морду набити треба за вчорашній футбол.
показати весь коментар
28.11.2025 08:39 Відповісти
Не той тепер Миргород, Хорол - річка не та !
показати весь коментар
28.11.2025 01:01 Відповісти
ми хоч бачили це все,
не впевнений, що наші нащядки шось подібне дочекаються....
показати весь коментар
28.11.2025 01:05 Відповісти
якийсь дописувач з посиланням на Лобановського дописав:
"мені не потрібні 18 зірок, мені потрібна команда-зірка"!
показати весь коментар
28.11.2025 01:08 Відповісти
Трохи не так. Пряма цитата: мені не потрібна команда зірок, мені потрібна зіркова команда, а потім вже появляться зірки в команді.
Що трапилось із Шевою, Ребровим, Лужним та Кахакаладзе.
показати весь коментар
28.11.2025 01:46 Відповісти
як ви помітили я скинув цитату дописувачя який ссилався на Лобановського і попередив "не моє" - от і вір вам....
показати весь коментар
28.11.2025 01:51 Відповісти
Тю. Нащо мені вірити. Трохи не те що шукав, але знайшов (в кінці він про це говорить): https://www.youtube.com/shorts/OwCsFkMXRNY
показати весь коментар
28.11.2025 01:58 Відповісти
трохи не те - це зовсім не те...
показати весь коментар
28.11.2025 02:06 Відповісти
Ви занадто категоричні. Адже по суті в кінці він так і сказав. Перегляньте його інтервʼю за 97-02 роки, тоді він давав тільки одне велике інтервʼю, там точно є такі слова.
показати весь коментар
28.11.2025 02:10 Відповісти
нарешті...
з виздоровленням вас!
показати весь коментар
28.11.2025 02:12 Відповісти
шукайте далі шо б було саме оте.
показати весь коментар
28.11.2025 02:09 Відповісти
Центральний Стадіон (тоді щє) в Києві рік не памьятаю 76й?
всю ніч з дружком білети рисували - всі кордони пройшли,
на сходнях сиділи - Динамо Баварія - 3:0!
показати весь коментар
28.11.2025 02:19 Відповісти
Олександр Шовковський - про злети та падіння, найкращі та найгірші епізоди у своїй кар'єрі

https://fcdynamo.com/news/aleksandr_shovkovskiy_o_luchshikh_i_khudshikh_epizodakh_v_svoey_karere

- Що би ви порадили собі 18-річному?

- У першу чергу, я би йому сказав, що найважливіша гра - це та, яка попереду. Та гра, яка вже пройшла, вже не має жодного значення у твоїй кар'єрі та твоєму житті. Це вже історія, це - минуле, а тобі потрібно дивитися в майбутнє, але жити в сьогоденні, тут і зараз. Заслуги, медалі, які висять на стіні, не мають жодного значення. Це може мати значення зараз, коли закінчилася кар'єра. А коли ти граєш, ти маєш думати не про те, що ти виграв, а про те, як ти провів свою гру, про те, як домогтися наступної перемоги, для того щоб у кожній грі ставати сильнішими, для того щоб із кожним днем зростати та ставати кращим. Адже єдина людина, на яку ти маєш рівнятися, - це ти в минулому, а єдина людина, за яку ти маєш ставати кращим - це ти справжній, сьогоднішній.
показати весь коментар
28.11.2025 01:22 Відповісти
Баварию которую он проиграл за тупой п@ды Власты я помню до сих пор.
показати весь коментар
28.11.2025 06:55 Відповісти
не великий з мене тренер але я б повернув Блохіна.
показати весь коментар
28.11.2025 01:34 Відповісти
Блохін розвалив команду з Беландою, Ленсом, Драговічем яких в сумі накупили на 50млн. Зайняв 4-тє місце в чемпіонаті (в рази сильнішому ніж зараз, але все ж). Ребров зумів за два тижні поставити обриси гри, та виграти КУ в ШД. Потім вийшли 1/8 фіналу ЛЧ, та виграли ЧУ та КУ. Блохін не клубний тренер, і ніколи ним не був.
показати весь коментар
28.11.2025 01:49 Відповісти
Оплата футболістів і тренерів повинна максимально залежити від результатів. Зараз різниця між програшом та перемогою преміальні виплати, які складають лише п'яту частину від зарплати. Якби різниця між програшом чи перемогою була 90 відсотків то футболісти працювали би на повну. Який не був талановитий тренер, але якщо футболіст не хоче грати на максимум своїх фізичних можливостей і себе береже то перемоги не буде.
показати весь коментар
28.11.2025 01:41 Відповісти
Це там у всіх бронь підряд?
Дно зелене
показати весь коментар
28.11.2025 06:50 Відповісти
Мій співробітник японець надіслав мені статтю з Ґардіан шо там якись украінець 21 року виґрав супер турнір з сумо в Японіі, там пи***ць який ґалас, усі сцять кіпятком від цйоґо хлопця з Вінниці.А я йому кажу шо насправді ґероі то вояки ЗСУ шо зара в окопах, і бережи їх усіх боже якщо ти е, бітч.
показати весь коментар
28.11.2025 04:22 Відповісти
Бог є
Тільки завдяки молитвам християн нас ще не розтоптали
показати весь коментар
28.11.2025 06:49 Відповісти
Когда врага Украины агента кремля суркиса погонят из динама?? Только гниды могут болеть за его команду!
показати весь коментар
28.11.2025 04:34 Відповісти
из динамy?
показати весь коментар
28.11.2025 08:06 Відповісти
людина все життя, Валерій Васильович,
поклав на збудувати "команду-зірку" і він таки зміг...
показати весь коментар
28.11.2025 04:40 Відповісти
Спорт, культура... наче нічого в країні не сталося... якась там ато на сході
Це тільки безбожники так можуть
Боже, спаси Україну!
показати весь коментар
28.11.2025 06:46 Відповісти
..омонія.. це та команда де грають рибалки коли сардину не ловлять грають хлопці у футбол у вільний час коли великий шторм у морі і не мають міліонних гонорарів і не мають сукіса
показати весь коментар
28.11.2025 06:50 Відповісти
Этот дворовой клуб унитазника суркиса к Динамо не имеет отношения.
показати весь коментар
28.11.2025 06:51 Відповісти
А чим не сподобався результат з Омонією? Класно зіграли. Ну не 0:5 же?
показати весь коментар
28.11.2025 07:08 Відповісти
Винне керівництво ДК, яке перед сезоном провалило трансферну політику:
на початку сезону продали забивного форварда (Ваната) і малозабивного (Брагаоу)., в на їх місце нікого не взяли. Мабуть, сподівалися, що все витягнуть Ярмоленко і Геррейро. Якщо на "Хамрун" цього вистачило, то з "Пафосом" почалися проблеми.
Тоді, в останній день трансферного вікна (31.08) екстреного і панічно, накупили вільних агентів в атаку: Бленуце і Огундану заразом Тіаре і Буртника в захист. Але результат нульовий, навіть ще гірше стало
показати весь коментар
28.11.2025 07:15 Відповісти
тепера ми точно все повиграємо!
але це буде папіздже...
показати весь коментар
28.11.2025 07:57 Відповісти
Не в Шовковському проблеми команди, а, тим більше, всього клубу.
Проблеми клубу починаються
- з керівництва держави Україна та з ***** (можливо, у співмірних величинах провини),
- з війни, і в першу чергу з повномасштабної війни 2022року;
- з 73/43%зебілів, які приведи до влади ЕрЗе та їх шоблу зелених уродів (в т.ч. а, може, в першу чергу в керівниках клубу та футболістах, які по факту агітувати та голосували за ЕрЗе і зелених уродів) ;
- проблема в суркісах, якізупинились в своєму розвитку, в своєму менталітеті в совковому періоді.

А вже потім - в фігурах головного тренера (з яким власники клубу ніяк не визначаться) та в якості футболістів.
показати весь коментар
28.11.2025 08:09 Відповісти
Зе ненависникам дай тільки привід, причім тут Зе?? Шахтар при тій же Зе владі показує гру!!? Порівняйте вчорашню гру динамо і шахтаря! Умови однакові - війна, влада. Звичайно, коли тобі футбол до сраки, але є можливість "вилити жовч" на владу- лови момент.
показати весь коментар
28.11.2025 09:13 Відповісти
Український футбол "вбили" бандити-олігархи а його сьогодення це наслідки!
показати весь коментар
28.11.2025 08:52 Відповісти
Проблема не в Шовковському а в Суркісах які довели київський футбол до такої ганьби ,ці два негідники все що тільки можна привласнили стадіон Динамо ,плавальний басей ,тенісні корти територію десь до 10 га і все це в цетрі Києва за смішні щось трохи більше 300 тисяч доларів це був здаєтся 1994 рік.
показати весь коментар
28.11.2025 09:15 Відповісти