10271 відвідувач онлайн

Працівник компанії Fire Point загинув внаслідок удару РФ по Вишгороду

Росіяни вбили працівника Fire Point у Вишгороді

Внаслідок російського удару по Вишгороду в ніч на 30 листопада загинув працівник компанії Fire Point.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив головний конструктор та співзасновник компанії Денис Штілерман.

"Сьогодні, під час атаки Вишгорода, росіяни вбили нашого колегу. Його родина перебуває у критичному стані в лікарні.

Росіянам пощастило, що ми, на відміну від них, не завдаємо ударів у відповідь на щоденні обстріли наших мирних міст по їхніх житлових будинках. Ми знаємо, де живе багато наших ворогів зі своїми сім'ями", - йдеться в повідомленні.

Росіяни вбили працівника Fire Point у Вишгороді

Що передувало?

Топ коментарі
+22
"Росіянам пощастило, що ми, на відміну від них, не завдаємо ударів у відповідь "

бо піздюки ..бо завдавати нема чим

де ваші Фламінги, гниди ?
показати весь коментар
01.12.2025 11:22 Відповісти
+17
ще й так ввічливо написав Расіянє з Великої літери .. фламінгова гнидота *****
показати весь коментар
01.12.2025 11:24 Відповісти
+15
Штілерман і фламінго.Чомусь знов терзають смутні сумніви.
показати весь коментар
01.12.2025 11:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Росіянам пощастило, що ми, на відміну від них, не завдаємо ударів у відповідь "

бо піздюки ..бо завдавати нема чим

де ваші Фламінги, гниди ?
показати весь коментар
01.12.2025 11:22 Відповісти
ще й так ввічливо написав Расіянє з Великої літери .. фламінгова гнидота *****
показати весь коментар
01.12.2025 11:24 Відповісти
Шанують кацапів, напевно тому фламінго не полетять на московію.
показати весь коментар
01.12.2025 11:44 Відповісти
Штілерман і фламінго.Чомусь знов терзають смутні сумніви.
показати весь коментар
01.12.2025 11:27 Відповісти
штилерман.миндич.цукерман.зеленский.ермак.желающие могут продолжить.так победим..х...я с два.
показати весь коментар
01.12.2025 11:38 Відповісти
Зливають домівки співробітників, цікаво, хто? Думаю ті котрих не допустили до корита, чи відсторонили.
показати весь коментар
01.12.2025 11:42 Відповісти
або тих хто знає правду.. дуже зручно
показати весь коментар
01.12.2025 12:07 Відповісти
або тих, хто пішов на контакт зі слідством
показати весь коментар
01.12.2025 12:10 Відповісти
піздуняра, піариться на смерті людини, нічого святого не мають ті, хто заробляють на війні
показати весь коментар
01.12.2025 12:01 Відповісти
Напевне двушку на москву забули відправити у минулому місяці.
показати весь коментар
01.12.2025 12:38 Відповісти
Це, що попередження штілермана іншим працівникам і Україні? У відмістку за міндічгейт?
показати весь коментар
01.12.2025 12:57 Відповісти
Як можна таку інформацію світити. СБУ, що відбувається?
показати весь коментар
01.12.2025 12:58 Відповісти
"ми, на відміну від них, не завдаємо ударів у відповідь"
показати весь коментар
01.12.2025 14:02 Відповісти
Смерть клятим ворогам і тим гнидам, які присосалися до України
показати весь коментар
01.12.2025 15:09 Відповісти
і хто ж сказав, гловному інженеру Штілерману, де живуть вороги, от саме йому і сказали. Вчора був головний шоумен, а сьогодні інженер.
показати весь коментар
01.12.2025 18:31 Відповісти