10256 відвідувачів онлайн

Експрем’єра Азарова заочно засудили до 15 років за ґратами за державну зраду

Микола Азаров

Печерський районний суд Києва визнав колишнього прем'єр-міністра України часів Віктора Януковича –– Миколу Азарова –– винним у державній зраді та діях, спрямованих на насильницьку зміну конституційного ладу.

Про це йдеться у вироку суду за 2 грудня, інформує Цензор.НЕТ.

Вирок суду

У березні 2024 року прокуратура Києва направила до суду обвинувальний акт проти Азарова та його помічниці.

У висновку — суд призначив йому покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна. Оскільки засуджений переховується на території РФ, вирок винесли заочно.

Робота на пропаганду РФ

У 2023 році слідчі з’ясували, що Азаров, перебуваючи на території РФ, створив телеграм-канал, де активно розміщував пропагандистські й антиукраїнські публікації.

Слідство встановило, що в інформаційно-підривній діяльності Азарову допомагали дві громадянки України. Йдеться про чинну (на момент викриття) та колишню співробітниць Шевченківської райдержадміністрації Києва. Жінки готували, редагували та надсилали кураторам провокативні тексти для публікацій.

Азарова та його другу помічницю засудили за:

  • публічні заклики до насильницької зміни та повалення конституційного ладу або захоплення державної влади;
  • посягання на територіальну цілісність і недоторканність України;
  • виправдовування та визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України.
  • державну зраду.
Топ коментарі
+10
кровосісі !
показати весь коментар
03.12.2025 17:53 Відповісти
+7
а заочно повісити можна-на одній гілляці з МІНДІЧЕМ?
показати весь коментар
03.12.2025 17:55 Відповісти
+7
Бімба для Азірова....
показати весь коментар
03.12.2025 17:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
кровосісі !
показати весь коментар
03.12.2025 17:53 Відповісти
Крівосісю потрібно повернути в Україну і примусити працювати в уряді в якості прем'єра в наручниках.
показати весь коментар
03.12.2025 18:24 Відповісти
а заочно повісити можна-на одній гілляці з МІНДІЧЕМ?
показати весь коментар
03.12.2025 17:55 Відповісти
Нет. Но он заочно отсидит и, через 15 лет, судимость будет погашена.
показати весь коментар
03.12.2025 18:22 Відповісти
Хватє скіглиті,пора браті лопату і йті годуваті свою сім'ю.
Ну що,Микола Янович, пора лісоповал.
показати весь коментар
03.12.2025 17:57 Відповісти
Бімба для Азірова....
показати весь коментар
03.12.2025 17:59 Відповісти
Чи нє "лісапавіл"? Типу лис валіті?
показати весь коментар
03.12.2025 18:00 Відповісти
Лопата - позивний дипломата Кулєбякі?
показати весь коментар
03.12.2025 18:01 Відповісти
Не пройшло і 12 років..зелене правосуддя, клоунада суцільна, ще розстріляйте, блазні.
показати весь коментар
03.12.2025 17:58 Відповісти
хм...ти на що натякаєш коли поєднуєш "зелене" та "12 років"?!
показати весь коментар
03.12.2025 18:02 Відповісти
Портновські суддівські, побачили чіткі «перспективи» наслідків своєї бездіяльності з 2019 року, на прикладі Сирійських колег, повішених пересічними Сирійцями, після втечі башара асада!?!?!?!?
показати весь коментар
03.12.2025 18:07 Відповісти
Зе-банду не захищаю, та шо робили папєрєднікі??? Досі за розстріл Майдану ні хто не сидить! Аваков всім індульгенцію дав! Де результати свободівського генпрокурора та Луценка??? Чи ти думаєш, що схеми в Енергоатомі, Центренерго, Нафтогазі і т.і. тільки в 2019 з'явилися? При Зе їх хоч почали ловити, хоча сам Зе з іншого боку! Такоє!
показати весь коментар
03.12.2025 18:15 Відповісти
так суддя дячук засудив людину яка мене пирнула ножем у спину при свідках
до 5 років умовно
ти хочеш шоб він мусарів посадив?
показати весь коментар
03.12.2025 18:21 Відповісти
Хто посадив? Ти про що? Звісно, що і мусорів за злочини треба саджати!
показати весь коментар
03.12.2025 20:59 Відповісти
А коли вже до суддів черга дійде?
показати весь коментар
03.12.2025 19:21 Відповісти
показати весь коментар
03.12.2025 18:01 Відповісти
для миколи час настав
показати весь коментар
03.12.2025 18:06 Відповісти
Молодці, печерський суд. До речі, хана Батия за зруйнування Києва ще не судили? Займіться цим, дуже перспективна справа!
показати весь коментар
03.12.2025 18:02 Відповісти
За давнностью лет у нищеброда Батыя ничего не осталось. А у Николая Яновича арестованная недвига имеется имелась. 15 лет это херня. Тому кто глаз положил конфискация нужна.
показати весь коментар
03.12.2025 18:28 Відповісти
Злі люди не розуміють справедливості (с)
Читайте Біблію
показати весь коментар
03.12.2025 19:22 Відповісти
Порівняно з дерьмаком,пасе далеко задніх-розмах явно не той.
Або,порівняно з тим,хто надав дерьмаку такі можливості.
показати весь коментар
03.12.2025 18:03 Відповісти
всього лише 11 років пройшло як втік...лише 11...а кажете що в нас повільна судова система
показати весь коментар
03.12.2025 18:04 Відповісти
Азіров сьогодні спокійно спатки не буде - ото гепнуло старого новиною
показати весь коментар
03.12.2025 18:04 Відповісти
Чечетов, з калашниковим і кушнарьовим, уже чекають на одноАНАЛЬЦІВ ************???
показати весь коментар
03.12.2025 18:08 Відповісти
А азіров в курсі ,що йому "дали"15 років і до речі , де він буде відбувати "покарання " ,а якщо серйозно ,як вже цей грьобаний цирк набрид з заочними "засудженнями.
показати весь коментар
03.12.2025 18:08 Відповісти
довго ж ви друже розкачуєтесь....мені цей цирк набрид ще у 2019...
показати весь коментар
03.12.2025 18:18 Відповісти
А що з розкішними маєтками Микіли та його сина під Києвом? І досі стоять недоторканними,під охороною? А маленькі українці,які втратили житло під ударами Путіна,нехай все життя ютяться по гуртожитках та хостелах?
показати весь коментар
03.12.2025 18:08 Відповісти
Кравець з помічниками анальних в Опу та держсекретарями з КМУ і ЦОВВ, приглянуть і зберігатимуть, як для себе!! Галущенко з дівахою, не дасть збрехати!!
показати весь коментар
03.12.2025 18:11 Відповісти
В Киеве бывший премьер-министр Николай Азаров жил в роскошном особняке на улице Зверинецкой в центре столицы, это Печерский район рядом с ботаническим садом и станцией метро Арсенальная.



Судя из декларации, которую Азаров подавал в 2013 году, жилой дом площадью 594 кв.м. и участок 0,1 га на ул. Зверинецкая,1 принадлежала именно ему.

суд назначил ему наказание в виде 15 лет лишения свободы с конфискацией всего имущества. Источник: https://censor.net/ru/n3588473
Смотрите, кто купит по остаточной стоимости. Тому и нужно было решение суда. А 15 лет, то таке.
показати весь коментар
03.12.2025 18:39 Відповісти
Мікіла-яновіч не висидить стільки, хіба що в маскві але це не точно
показати весь коментар
03.12.2025 18:10 Відповісти
Та кровосісі пойуху, це падло дожеве свого віку на історічЄской родінє... На жаль...
показати весь коментар
03.12.2025 18:12 Відповісти
То мирське
А Божий суд ніхто не обмине.
Суддів теж там чекають
показати весь коментар
03.12.2025 19:26 Відповісти
ні звезло кілі
показати весь коментар
03.12.2025 18:18 Відповісти
не хер делать
показати весь коментар
03.12.2025 18:24 Відповісти
Мікіла, Азіров, твой дом тюрьма і замість кашло капуста. Кровосіся сучя.
показати весь коментар
03.12.2025 18:27 Відповісти
На 15 років?!
Й тепер Українці годуватимуть цю падлюку?!

На шибеницю його, й крапка!
показати весь коментар
03.12.2025 18:58 Відповісти
Ні, щоб просто на самокаті покатати!
показати весь коментар
03.12.2025 19:24 Відповісти
Гарно. Ось було б ДИВО, якби той Печерський суд засудив ХОЧА Б ОДНОГО!!! ТОП ЧИНОВНИКА ДО РЕАЛЬНОГО ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ! А оті заочні вироки,та заочні арешти - до ср...ки ,як фігурантам так і народу України.
показати весь коментар
03.12.2025 20:20 Відповісти