11455 відвідувачів онлайн

У "слуги народу" Скороход проводять обшуки: підозрюють у вимаганні $250 тис. хабаря, - ЗМІ

Обшуки у нардепки Скороход: підозрюють у хабарі

СБУ, НАБУ та САП у Києві викрили групу, яку очолювала нардепка Анна Скороход. Парламентарку підозрюють в отриманні хабаря.

Про це УП пише із посиланням на джерела, інформує Цензор.НЕТ.

Що відомо?

Наразі у нардепки від депутатської групи "За майбутнє" проводять обшуки.

"Задокументовано, як парламентарка разом із спільниками вимагала з підприємця 250 тисяч доларів США", - пише видання.

Згодом у НАБУ підтвердили обшук:

НАБУ та САП спільно зі Службою безпеки України викрили злочинну групу, очолювану народною депутаткою України.

Тривають першочергові слідчі дії.

Деталі - згодом.

Що передувало?

Нагадаємо, Анна Скороход була членом фракції "Слуга народу", проте 15 листопада 2019 року її виключили.

Топ коментарі
+26
********, це ваша обраниця. Ви разом з нею вимагали 250 тисячь долярів. О, ви ще всі і президенти.
показати весь коментар
05.12.2025 09:14 Відповісти
+12
і ця жаба чорнорота попалась! ну навибирали лохи в 2019у!
показати весь коментар
05.12.2025 09:18 Відповісти
+11
Такого складу у парламенті ще не було,кожен другий або сидить або в розшуку
показати весь коментар
05.12.2025 09:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Все може бути з цими соснами !
показати весь коментар
05.12.2025 09:14 Відповісти
так-особливо з "тюнінгованими" бо на це потрібні великі кошти...
показати весь коментар
05.12.2025 09:22 Відповісти
Скоро ходка
показати весь коментар
05.12.2025 09:14 Відповісти
"Дурень думкою багатіє" (с)
показати весь коментар
05.12.2025 10:38 Відповісти
Шо апять?
показати весь коментар
05.12.2025 09:14 Відповісти
********, це ваша обраниця. Ви разом з нею вимагали 250 тисячь долярів. О, ви ще всі і президенти.
показати весь коментар
05.12.2025 09:14 Відповісти
показати весь коментар
05.12.2025 10:03 Відповісти
догралась ригівка зелена.
показати весь коментар
05.12.2025 09:17 Відповісти
Спритна дівчинка..(с).
показати весь коментар
05.12.2025 09:17 Відповісти
Має право на помилку. 😅
показати весь коментар
05.12.2025 09:38 Відповісти
і ця жаба чорнорота попалась! ну навибирали лохи в 2019у!
показати весь коментар
05.12.2025 09:18 Відповісти
ЦЕНЗОР, це буденість. Давайте новини.
показати весь коментар
05.12.2025 09:19 Відповісти
Нууу, це новини про буденність.
показати весь коментар
05.12.2025 09:22 Відповісти
Новиною буде, якщо ця вистава матиме якісь наслідки для "підозрюваної". А так ми регулярно спостерігаємо "спортивну риболовлю" - піймали/показали/відпустили.
показати весь коментар
05.12.2025 10:00 Відповісти
показати весь коментар
05.12.2025 09:23 Відповісти
Такого складу у парламенті ще не було,кожен другий або сидить або в розшуку
показати весь коментар
05.12.2025 09:20 Відповісти
Збирала на майбах
показати весь коментар
05.12.2025 10:28 Відповісти
Чисто Манька Облігація внатурі.
показати весь коментар
05.12.2025 09:20 Відповісти
Вона пішла з слуг дуже рано разом з Поляковим - він вже мертвий, а вона ще жива..... Напевно, коли говориш правду - довго не живеш....
показати весь коментар
05.12.2025 09:21 Відповісти
Коли говориш правду - у групу "За Майбах" не йдеш.
показати весь коментар
05.12.2025 09:24 Відповісти
Нууу колишніх слуг в інші не візьмуть
показати весь коментар
05.12.2025 09:26 Відповісти
Добра чесна група. За своє майбутнє.
показати весь коментар
05.12.2025 09:42 Відповісти
Оцих треба одНАБУти. Там багато цікавого є, особливо у корабельної. Від Алахвердієвої до Кармишкіної.

показати весь коментар
05.12.2025 09:22 Відповісти
Кучка даунів-ботів даже не знає хто це - тільки й вміють погане писати...
показати весь коментар
05.12.2025 09:22 Відповісти
Наразі у нардепки від депутатської групи "За майбутнє" -
правильна назва групи " На майбутнє", тоді все зрозуміло
показати весь коментар
05.12.2025 09:23 Відповісти
Кажуть, що вони між собою називають цю (прости Господи) партію "За Майбах".
показати весь коментар
05.12.2025 09:43 Відповісти
Ше одна викривачка - з ефірів не вилазила - "правдолюбка"
показати весь коментар
05.12.2025 09:23 Відповісти
Сиділа б тихо, не відсвічувала, як для прикладу - Юзік - крала б собі і далі на своє майбутнє.
показати весь коментар
05.12.2025 09:43 Відповісти
Десь прокололась - раз такі контори завітали
показати весь коментар
05.12.2025 09:45 Відповісти
Або підставили. Така влада - на все здатна.
показати весь коментар
05.12.2025 09:46 Відповісти
Гм... певне треба спитати, щоби знати як ця система зараз працює: "а хабар мав бути у крипті, чи готівкою?"
показати весь коментар
05.12.2025 09:23 Відповісти
Не може бути! Таке чесне і відкрите обличчя, і вишиванок має штук десять.
показати весь коментар
05.12.2025 09:24 Відповісти
Народна депутатка Анна Скороход зареєструвала у Верховній Раді проєкт постанови щодо зміни адміністративних кордонів Донецької та Луганської областей. Вона пропонує приєднати неокуповані території до Харківської та Дніпропетровської областей.

https://censor.net/ua/news/3569869/u-radi-proponuyut-zminyty-kordony-donetskoyi-ta-luganskoyi-oblasteyi

Це якось пов'язано?
показати весь коментар
05.12.2025 09:25 Відповісти
А що у неї за должность, що вона могла вимагать хабаря? Она ж звичайна давалка зі слуги наруто
показати весь коментар
05.12.2025 09:25 Відповісти
Фу, ловіть анімешника.
показати весь коментар
05.12.2025 09:29 Відповісти
От і я про це.

Що вона могла "продати" за $250 000 ?

Мабуть головна причина -- викривання блаЗЄнських.

Хоча, звісно, вона не свята.

А ще згадується загадкова загибель її бойфренда, теж народного депутата від "сн". Той тож був викривальником "блаЗЄнських".
показати весь коментар
05.12.2025 10:18 Відповісти
Обшуки потрібно провести в усіх депутатів, без виключення. І тоді стане зрозуміло, яка у нас законодавча влада. А після братися за виконавчу і судову владу.
показати весь коментар
05.12.2025 09:34 Відповісти
Серед нардепів від «слуг з городу» - корупціонер кожен п'ятий, як і чотири попередні !
показати весь коментар
05.12.2025 09:36 Відповісти
Полякова уграла і сама догралася... ох і Анька...
показати весь коментар
05.12.2025 09:36 Відповісти
А що, гніздо щурів в ОПі президента вже пошаруділи?
показати весь коментар
05.12.2025 09:45 Відповісти
якщо тільки задокументовано, а не зфальсифіковано.
Бо Малюк, як виявилось, здатний на все.
показати весь коментар
05.12.2025 09:46 Відповісти
Ще один придворний слуга Андрій Бєдняков під час повномасштабної війни, а саме 27 листопада 2025 року придбав автомобіль MERCEDES-BENZ GLE 300D, 2024 р.в.

Вартість такого авто більше $150k.

Мабуть, Андрій Олександрович, на цьому авто поїде свій рідний Маріуполь відвойовувати.
показати весь коментар
05.12.2025 09:53 Відповісти
Знатна ****.Сестра безглуздої
показати весь коментар
05.12.2025 09:56 Відповісти
О, СБУ вже "примазалось" до НАБУ та САП? А що трапилося?
показати весь коментар
05.12.2025 09:58 Відповісти
Ще ГУР та ЗСУ не вистачає, на санаторії ж потренувалися
показати весь коментар
05.12.2025 10:41 Відповісти
Але ж зєлєнской ні прі чьом, він просто президент💩
показати весь коментар
05.12.2025 10:20 Відповісти
аня скороход та "котлета" коля тищенко до речі автори законопроекту де можна мобілізувати інвалідів 3 групи .. а також обвинувачених

а от мусорам бронь залишається)

https://komersant.ua/zminy-do-mobilizatsii-invalidam-3-i-hrupy-mozhut-skasuvaty-vidstrochku/
показати весь коментар
05.12.2025 10:39 Відповісти