9499 відвідувачів онлайн

Відносини між Китаєм, Індією та РФ сприяють миру та глобальній стабільності, - МЗС КНР

У Китаї прокоментували відносини з Росією та Індією

У Китаї вважають, що підтримання відносин між Пекіном, Москвою та Нью-Делі є запорукою глобальної стабільності.

Про це сказав речник МЗС Китаю Ґо Цзякунь, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Китай, Індія та Росія є великими економіками, що розвиваються, і важливими учасниками Глобального Півдня", - зазначив він, коментуючи візит диктатора Путіна до Індії минулого тижня.

Дипломат зауважив, що підтримання добросусідських відносин між Китаєм, Росією та Індією "сприяє миру, стабільності та процвітанню як у регіоні, так і в усьому світі".

Також у МЗС заявили, що Китай готовий працювати з Індією, "дотримуючись стратегічного та довгострокового підходу до вибудовування відносин, щоб сприяти їхньому стійкому, здоровому та стабільному розвитку".

Що передувало?

  • 5 грудня російський диктатор Володимир Путін відвідав із візитом Індію.
  • Прем'єр Моді під час зустрічі з Путіним заявив, що Індія не є нейтральною стороною у питанні російсько-української війни, а стоїть на боці миру.
  • Відомо, що Росія та Індія домовилися створити спільне виробництво для обслуговування російської зброї.
Топ коментарі
+8
МЗС КНР жирно тролить Європу і США 🤔
показати весь коментар
08.12.2025 11:41 Відповісти
+8
Три країни-підораса
показати весь коментар
08.12.2025 11:41 Відповісти
+7
Бачимо. Мир і, головне, стабільність. Ага.
показати весь коментар
08.12.2025 11:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Бачимо. Мир і, головне, стабільність. Ага.
показати весь коментар
08.12.2025 11:40 Відповісти
МЗС КНР жирно тролить Європу і США 🤔
показати весь коментар
08.12.2025 11:41 Відповісти
А колись Європа і США кормили їх і завезли технології,побудували заводи-і виріс жорсткий гегемон,який починає правити світом на свою користь.
показати весь коментар
08.12.2025 12:07 Відповісти
Думати треба, перед тим як щось робити, але жадібність захмарює очі...
показати весь коментар
08.12.2025 12:40 Відповісти
Три країни-підораса
показати весь коментар
08.12.2025 11:41 Відповісти
Гарно сприяють миру - Індія вже готується клепати Ланцети для рашки
показати весь коментар
08.12.2025 11:42 Відповісти
Очередная фашистская коалиция для попытки завоевания Европы.
показати весь коментар
08.12.2025 11:44 Відповісти
Скоріше сприяє міжнародної нестабільності, а ще швидкому отриманню земель ху...лостану, та отримання його ресурсів за демпінговими цінами
показати весь коментар
08.12.2025 11:45 Відповісти
Урюкопітеки один до одного горнуться.
показати весь коментар
08.12.2025 11:57 Відповісти
учитывая придурковатость трампакса .так карта лягла..при любом другом раскладе возможны варианты..
показати весь коментар
08.12.2025 11:58 Відповісти
три безпринципних гієни, жлоба-мародера-людожера, що вештають Світом, шукаючи кого б облапошить, і готові за нагоди всадити сокиру у спину одне одному будь-коли, а особливо, коли харчовий ланцюг із заспаних-розжирілих "ботаників та народжених для пІсу" еуропейців та омериканців вимруть, як непристосовані динозаври..
показати весь коментар
08.12.2025 12:05 Відповісти
Одним словом поки твары з усього світу об'єднуються, Захід навпаки розвалюється завдяки Тромбу і іншим **************. Третьої світової війни не уникнути
показати весь коментар
08.12.2025 12:07 Відповісти
Знищення основ міжнародного права сприяє миру та глобальній стабільності
Задзеркалля вже тут...
показати весь коментар
08.12.2025 12:13 Відповісти
!!!!!!!!!!
показати весь коментар
08.12.2025 12:17 Відповісти
Смішно, що расєюшка опинилася в "ґльобальному Півдні".
показати весь коментар
08.12.2025 12:19 Відповісти
Орда, насправді вони з відтіля ніколи не вилазили, а все інше брехня та провокації, навіть їхня назва, й та вкрадена...
показати весь коментар
08.12.2025 12:43 Відповісти
вибираю електромобіль
хотів китайоза, бо гарні
зараз зупинився на корейці
нах китай!!!
показати весь коментар
08.12.2025 12:22 Відповісти
Красень, нах китайський шлак👏🏻
показати весь коментар
08.12.2025 13:11 Відповісти
Що це він меле .? Які - справді добросусідські відносини , можуть бути між Китаєм і Індією , вічними , ну нехай і не ворогами , але противниками - точно ?
Це скоріш за все натяк США , що мовляв - не суньте свого носа в наші справи , бо ми можемо проти вас і об'єднатися . Хоча б ситуативно .
А в цілому - тенденція для штатів невтішна ,, поки вашингтонські дурачки щосили псують відносини зі своїми союзниками , противники США навпаки - погрожують в союзи об'єднатися .
показати весь коментар
08.12.2025 12:24 Відповісти
мир та глобальну стабільність Україна відчуває на собі вже зараз.
показати весь коментар
08.12.2025 12:42 Відповісти
насправді миру хочуть лише ті, хто втрачає, а не заробляє на цій війні. Хочуть миру лише прості українці, які ризикують кожного дня лишитися без житла, без найрідніших людей, без здоров'я або втратити життя. Життя багатьох людей в Україні перетворили на пекло, але хіба є діло до того тим, хто заробляє на війні, а заробляють на ній багато, дуже багато брехливих потвор , з усіх сторін