9932 відвідувача онлайн

Прокуратура РФ звинуватила у "геноциді" Залужного, Сирського, Порошенка, Турчинова, Пашинського та ще кілька десятків українців (оновлено)

Москва оприлюднила "обвинувальний висновок" проти українського керівництва: Порошенко, Малюк, Сирський та інші в списку

Генеральна прокуратура Росії затвердила обвинувальний висновок щодо "вищого політичного та військового керівництва України".

Генпрокуратура РФ оголосила про затвердження обвинувального висновку проти 41 представника українського політичного та військового керівництва, заочно звинувативши їх у "геноциді".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт відомства.

За версією російського слідства, з квітня 2014 року "обвинувачені та інші посадові особи з метою геноциду" населення Донецької та Луганської областей "віддали накази підлеглим військовослужбовцям ЗСУ та іншим збройним формуванням щодо застосування проти мирних жителів вогнепальної зброї, бронетанкової техніки, бойової авіації".

У пресрелізі відомства перераховано 41 людину. Серед них:

  • п’ятий президент України Петро Порошенко,
  • колишній голова Офісу президента Андрій Єрмак,
  • керівник Служби безпеки України Василь Малюк,
  • головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський,
  • колишній прем’єр-міністр Арсеній Яценюк,
  • колишній головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний,
  • секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Рустем Умєров;
  • колишній секретар Ради національної безпеки і оборони (2014—2019) Олександр Турчинов;
  • міністр оборони України Денис Шмигаль та інші.

Усім цим людям заочно висунули звинувачення за статтею про геноцид, а кримінальну справу передали до суду в окупованій Донецькій області.

Президент України Володимир Зеленський у заяві Генпрокуратури не згадується.

Топ коментарі
+67
Рашка запустила операцію по прикриттю єрмака
показати весь коментар
08.12.2025 17:11 Відповісти
+40
Я так розумію козиря відмивають))))
показати весь коментар
08.12.2025 17:13 Відповісти
+27
майже непомітно
показати весь коментар
08.12.2025 17:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Рашка запустила операцію по прикриттю єрмака
показати весь коментар
08.12.2025 17:11 Відповісти
Потрібно почати компанію по визнанню російської юстиції терористичним інструментом терористичної влади рф. Всі рішення російської юстиції мають ігноруватись світовим співтовариством як терористичні та направлені на геноцид українців!
показати весь коментар
08.12.2025 17:21 Відповісти
А ще подавати до міжнародного розшуку тільки їх громадян. Якщо вони не згодні, то викинути їх зі всіх міжнародних організацій як причетних до тероризму
показати весь коментар
08.12.2025 17:28 Відповісти
І толку? І нічого не зміниться, тому що їй начхати на всіх.
показати весь коментар
09.12.2025 12:29 Відповісти
Дійсно, ти й починай! Вперед, покажи як треба! А то сидить десь в кабінеті і штовхає бравурні речі.
показати весь коментар
09.12.2025 12:30 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=JHq76_4euJE https://www.youtube.com/watch?v=ЧЕРВІНСЬКИЙ: Єрмаку ДОПОМІГ Буданов. Вони зривали СПЕЦОПЕРАЦІЮ. Безугла зрозуміла ОБМАН

Вагнергейт це заслуга Єрмака - а ПАВУТИНА?
За неї лиш треба було б його рашистам стратити , але ...

А спецоперацію Павутина у західних ЗМІ розкрутили інфу, що БУРАТІНА тайно від Єрмака проводив її з Васєй Малюком...

мій особистий висновок - Єрмак тепер думатиме, так це вирок йому чи Мойдодир від прокуратури рашки...
показати весь коментар
08.12.2025 18:04 Відповісти
Й головне для мене питання - хто відмив Єрмака у справі ПАВУТИНА , заявивши журналісту зі США Шустеру здається, що операція велася в обхід Єрмака ...
Малюк чи Зеленський відмили Єрмака від ПАВУТИНИ?
Тому й вирок від рашистської прокуратури - теж має подвійне дно
показати весь коментар
08.12.2025 18:23 Відповісти
Або, для майбутньої *всеобщей* амністії.
показати весь коментар
08.12.2025 18:29 Відповісти
Щось крім Залужного,керівництва я НЕ БАЧУ !
показати весь коментар
09.12.2025 12:07 Відповісти
Я так розумію козиря відмивають))))
показати весь коментар
08.12.2025 17:13 Відповісти
майже непомітно
показати весь коментар
08.12.2025 17:16 Відповісти
😂
показати весь коментар
08.12.2025 17:17 Відповісти
засунули Козиря в колоду карт здебільше гідних людей

.
показати весь коментар
08.12.2025 17:24 Відповісти
чомусь мені задається "тут палка а двух канцах"- може бути як вирок, а може бути як Мойдодир... Припустимо Єрмак вибере співробінтництво з МІ-6 чи ФБР заради своєї безпеки... ( не про про притрампвське йде мова, але ж там залишилось нормальні) ...
показати весь коментар
08.12.2025 18:20 Відповісти
кримінальну справу передали до суду в окупованій Донецькій області. Джерело: https://censor.net/ua/n3589290
Потужно )))
показати весь коментар
08.12.2025 17:13 Відповісти
Знов Порошенко,а ЗЕ команда біла і пушиста😡🤡
показати весь коментар
08.12.2025 17:14 Відповісти
попасти в список ворогів рашки - то Честь.....тільки єрмачина там затесався, як прикриття свого)))
показати весь коментар
08.12.2025 17:23 Відповісти
Ложь и лицемерие россии просто фантастическое! Вот даже нет слов, чтобы это комментировать.
показати весь коментар
08.12.2025 17:15 Відповісти
Чи то вам в новину? Вони завжди були такими.
показати весь коментар
08.12.2025 17:55 Відповісти
А де наш найпотужніший і найвеличніший?
показати весь коментар
08.12.2025 17:15 Відповісти
Він у кацапів в нагородних листах фігурує...
показати весь коментар
08.12.2025 17:23 Відповісти
ось тут..

нікуди він не зник...
бо дешевий п**дар...

показати весь коментар
09.12.2025 12:54 Відповісти
Сегодня гордиться тем, что ты русский, всё равно что гордиться сифилисом, нормальный человек на такое может только жаловаться.
показати весь коментар
08.12.2025 17:17 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2025 12:40 Відповісти
єрмак....смішніше нічого не вигадали для прикриття свого агента
показати весь коментар
08.12.2025 17:21 Відповісти
Мабуть він сам попросив
показати весь коментар
08.12.2025 17:22 Відповісти
💯
показати весь коментар
08.12.2025 17:28 Відповісти
Для всього світу, заходу це маразм, а ось ми повинні теж саме робити, щоб москалі більше не мали можливості виїхати на відпочинок, або змінити місце життя. Нехай їдуть до КНДР, може сядуть, або їх з'їдять.
показати весь коментар
08.12.2025 17:21 Відповісти
А хто робити це буде? Зрадницька влада?
показати весь коментар
08.12.2025 18:06 Відповісти
А єрмака за що?
Як ви його тепер нагороджувати будете?
показати весь коментар
08.12.2025 17:23 Відповісти
Єрмака типу відмили чи типу оголосили йому вирок - тепер можна точно думати, що його за те що допустив знищення стратегічної зброї та потакав Будановуто... його точно рашка знищить на якихось Мальдівах....
показати весь коментар
08.12.2025 17:52 Відповісти
Кацапи вже готуються до українських виборів.
показати весь коментар
08.12.2025 17:24 Відповісти
Оце дожили в 21 столітті, терористи, педофіли, дітокради і людоїди вже свої суди роблять. А засуджених напевно зварять і з'їдять?
показати весь коментар
08.12.2025 17:30 Відповісти
Виводять дЄрмака із-під удару ??? Ідіоти!
показати весь коментар
08.12.2025 17:30 Відповісти
а де ж зеля ? отрабативаєт ртом доверіє.
показати весь коментар
08.12.2025 17:30 Відповісти
Новини з кацапської дурки.
показати весь коментар
08.12.2025 17:35 Відповісти
Все бреше
показати весь коментар
08.12.2025 17:45 Відповісти
А Єрмака то за що? Він же свій у дошку.
показати весь коментар
08.12.2025 17:50 Відповісти
Брехливі лапті брехнею нас і переможуть. По-іншому у них не виходить.
показати весь коментар
08.12.2025 17:59 Відповісти
А де наша прокуратура? Де підозри пуйлу? Чи може вони чекають асвабадітєлєй?)
показати весь коментар
08.12.2025 18:01 Відповісти
Час ігнорувати все, що випорожнює паРаша. Нам своє робить.

Зєлю геть. Вибори
показати весь коментар
08.12.2025 18:13 Відповісти
Юлі у списку немає, трєвожно...
показати весь коментар
09.12.2025 12:15 Відповісти
Повний дебіл? Вибори під час війни?
показати весь коментар
09.12.2025 12:23 Відповісти
У нас бабка каже:"Які кончені!"
Мирне населення це банда Гіркі на(Стрєлкова),чи регулярні війська МО ерефії,чи проплачені,завезені,озброєні "кізяки" (козаки)?А ще цивільна підтримка молодиків з рюкзаками.Розмовляючи з одним співробітник однієї з міської ради в захваченій будівлі звертається до такого:"Йшов би до дому,помився б,відпочив".На що той відповів:"Дом далеко, в Нижневартовске" Нове питання:"Як попав сюди?" Відповідь:"Обещали заплатить".Всі події відбулись в 2014 році.
показати весь коментар
08.12.2025 18:16 Відповісти
Коли влада не неспроможна назвати що рашиські чорт творять геноцид проти українського народу,тоді вилазять варвари і перекручують все навпаки.
показати весь коментар
08.12.2025 18:17 Відповісти
Пропагандонський прийом по прикриттю своїх агентів. Але зелений піпл хаває: "всє ані адінакавьіє" з тої ж серії…
показати весь коментар
08.12.2025 18:45 Відповісти
Легітимність цих звинувачень, цих розслідувань, цих судів - поза межею розумного.
На жаль, влада України повина була давно зафіксувати це в міжнародних документах на рівні ООН, Гааги, ОБСЄ, Євросоюзу, НАТО, тощо спільними якщо не договорами країн-учасників, то хоча би спільними заявами. Але цього досі не зробила. Тому запитання: а нафіга така влада Україні?
показати весь коментар
08.12.2025 18:55 Відповісти
Ну з єрмаком то вже переборщили .
показати весь коментар
08.12.2025 19:03 Відповісти
Сподіваюсь, пана Залужного добре охороняють, як і Пороха...
показати весь коментар
08.12.2025 20:08 Відповісти
Это те ,кто Геноцид в Украине устроил будут определять кто прав ,кто виноват?!!!!!
показати весь коментар
08.12.2025 20:43 Відповісти
Рашистських консерв Єрмака і Умєрова вкинули в список щоб він здавався правдоподібним?
показати весь коментар
09.12.2025 12:08 Відповісти
І що важливо і викликає ,розпач 50% Європи і майже стільки ж в Америці в це повірять.
показати весь коментар
09.12.2025 12:12 Відповісти
Німці звинуватили євреїв у геноциді в Аушвіці
показати весь коментар
09.12.2025 12:17 Відповісти
Ермаку за то,що обіцяв та не виконав оманський план?
Чи не занадто на нього покладались?
показати весь коментар
09.12.2025 12:19 Відповісти
Придурки.... А нічого, що Сирський, Малюк, Заслужний і близько не були тими ким вони зараз є, в 2014 році? На яких дегенератів подібні заяви розраховані? ))))
показати весь коментар
09.12.2025 12:21 Відповісти
це ж потрібно так спотворювати дійсність!
Клята РФ і всі ці недолюди
показати весь коментар
09.12.2025 12:29 Відповісти
Так українська генпрокуратура тим самим займається ,теж заочно засуджує кацапів ,це в них таке змагання ,хто більше заочно засудить.
показати весь коментар
09.12.2025 12:31 Відповісти
Тю а де ж сирок і зебуба за ермаком, чи це агенти?
показати весь коментар
09.12.2025 12:32 Відповісти
Досить друкувати маячню.
показати весь коментар
09.12.2025 12:34 Відповісти
********
показати весь коментар
09.12.2025 12:35 Відповісти
Степана Бандери немає в «растрєльному» списку московϟϟких катів..
що таке?
показати весь коментар
09.12.2025 12:47 Відповісти
Справжні агенти кремля сидять зараз на банковій, один з них низького зросту і комік примітивної шоу-трупи.
показати весь коментар
09.12.2025 12:51 Відповісти
Что же зЕ там нет?
показати весь коментар
09.12.2025 13:05 Відповісти
а ****** зеленський чому не в переліку? бо свій?
показати весь коментар
09.12.2025 13:19 Відповісти
Можливо, ці "звинувачення - лише спроба прикрити когось з "кротів" і заодно - спосіб кинути тінь підозри на того, хто найбільш дошкуляє.
показати весь коментар
09.12.2025 13:33 Відповісти
Що ж рашиська прокуратура в своєму репертуарі ,коли наша прокуратура як влада мовчать про злочини рашистів ,які вбили сотні тисяч українців ,зруйнували сотні місті сіл ,вигнали мільйони людей з своїх домівок ,творится геноцид і так званий прокурор не порушив кримінальних справ проти злочинців :путіна ,лаврова ,патрушева ,медведьєва ,білоусова ,шойгу,герасимова та іншої мерзоти ,а ще їхніх пропагандонів ,Коли ти нічого не робиш ворог переносить з хворої голови на здорову.
показати весь коментар
09.12.2025 14:44 Відповісти
а величний де