12185 відвідувачів онлайн

Путін підписав указ про призов росіян-резервістів на військові збори у 2026 році

Росія оголосила призов на військові збори на 2026 рік

Кремлівський диктатор Володимир Путін 8 грудня підписав щорічний указ про призов російських громадян, які перебувають у запасі, на військову службу у 2026 році.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише пропагандистська держагенція ТАСС.

Призов резервістів до армії РФ

Так, на збори викликають тих росіян, які перебувають у запасі армії РФ.

Кого ще?

  • Також під призов на військові збори підпадають росіяни, які є у запасі міністерства надзвичайних ситуацій РФ, Росгвардії.

"Призивати у 2026 році громадян Російської Федерації, які перебувають у запасі, для проходження військових зборів у збройних силах Російської Федерації, військах національної гвардії Російської Федерації, рятувальних військових формуваннях міністерства Російської Федерації у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків стихійних лих, органах державної охорони та органах федеральної служби безпеки", - йдеться в указі очільника Кремля.

Зазначимо, що цю підготовку російських військових проводять щорічно після указу глави Кремля.

Росія оголосила призов на військові збори на 2026 рік

Топ коментарі
+9
Він уже десятки років щороку цей указ підписує.
показати весь коментар
08.12.2025 23:50 Відповісти
+8
Це згідно їх телевізору, а от в реальності вже зовсім не так. Чим більше ми знищуємо та калічимо тим менше бажаючих.
показати весь коментар
09.12.2025 00:10 Відповісти
+6
Кацапи рахують за честь здохнути за *****, тому потік смертників ніколи не пересохне.
показати весь коментар
08.12.2025 23:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
)(уйло вогінь😄
показати весь коментар
08.12.2025 23:43 Відповісти
ЦЕ ТИПУ 1 метр чи 10 метрів до миру?)) - Путін держить амерів за ЛОХІВ. Реально думаю задорнов був на 1000% правий
показати весь коментар
08.12.2025 23:44 Відповісти
М'ясний куб чекає свиней 😆
показати весь коментар
08.12.2025 23:48 Відповісти
Добровольці і найманці вже скінчились?
показати весь коментар
08.12.2025 23:50 Відповісти
Він уже десятки років щороку цей указ підписує.
показати весь коментар
08.12.2025 23:50 Відповісти
А потім більшість цих "партизан" підписують контракти і йдуть дохнути в Україну.
показати весь коментар
08.12.2025 23:55 Відповісти
Може бути і так. Не знаю. Я не дивлюся Телемарафон.
показати весь коментар
08.12.2025 23:57 Відповісти
До чого тут Телемарафон?
На расії навіть солдат строкової служби примушують підписувати контракти, а резервісти із задоволенням підписують контракти. Гроші кров'ю не пахнуть.
показати весь коментар
09.12.2025 00:04 Відповісти
Так примушують? Або із задоволенням?
показати весь коментар
09.12.2025 00:10 Відповісти
А ти відрізняєш строковиків від резервістів?
показати весь коментар
09.12.2025 08:26 Відповісти
От для чого так зразу? Можна ж написати "останні спроби закидати чмонями, в наступному році вже крах економіки й не буде чим їм платити". А ви оце от все.
показати весь коментар
09.12.2025 00:03 Відповісти
Скільки ще росіян повинно згнити в степах України, щоб вони нарешті збунтувались і замочили пукіна в кремлівському сортирі?
показати весь коментар
08.12.2025 23:50 Відповісти
Кацапи рахують за честь здохнути за *****, тому потік смертників ніколи не пересохне.
показати весь коментар
08.12.2025 23:57 Відповісти
Це згідно їх телевізору, а от в реальності вже зовсім не так. Чим більше ми знищуємо та калічимо тим менше бажаючих.
показати весь коментар
09.12.2025 00:10 Відповісти
Мені більше інтересно скільки ще міндічей і фортець бахмутів треба щоб мудрий нарід згадався
показати весь коментар
08.12.2025 23:57 Відповісти
гугл-перекладач зламався?
показати весь коментар
09.12.2025 03:15 Відповісти
яндекс
показати весь коментар
09.12.2025 04:18 Відповісти
кажуть, що ваш Яндекс - це хернЯ навпаки. Це неправда - Яндекс - це хернЯ у прямому сенсі.
показати весь коментар
09.12.2025 04:36 Відповісти
Потужна перемога заслуговує телемарафону
показати весь коментар
09.12.2025 15:29 Відповісти
ти краще думай як тобі заховатись від воєнкомату у своїй чухломі, а не шаройобся по українським форумам.
показати весь коментар
10.12.2025 00:06 Відповісти
В нас 50 років назад відмінили мобілізацію
показати весь коментар
10.12.2025 01:26 Відповісти
ага, бачу. І впровадили яндекс.
показати весь коментар
10.12.2025 01:36 Відповісти
не буде у них бунту, навіть якщо ***** покладе 50 мільйонів кацапів.
показати весь коментар
08.12.2025 23:59 Відповісти
Коли у Харкові горіла школа з кацапами їм пропонували здатися.
Відповідь була: "Русскіє нє сдаются!"
Згоріли всі до одного.
показати весь коментар
09.12.2025 00:08 Відповісти
Під час Другої світової війни у полоні опинилися мільйони військовослужбовців з різних країн світу.
Найбільша кількість полонених зафіксована на радянсько-німецькому фронті.
З них понад 5 млн. червоноармійців перебувало у німецькому полоні, та понад 3 млн. солдатів і офіцерів Вермахту - в радянському.
показати весь коментар
09.12.2025 00:18 Відповісти
Попри всі старання політруків бійці не хотіли воювати за Сталіна
показати весь коментар
09.12.2025 00:22 Відповісти
Нищета пришла воевать за деньги.
показати весь коментар
09.12.2025 00:49 Відповісти
То была их элита. Щас уже загранотрядами мотивируют, как в совке
показати весь коментар
09.12.2025 01:47 Відповісти
Це для продовження "мирних зусиль" (с)?
показати весь коментар
08.12.2025 23:52 Відповісти
Ще треба новину про російський призов на строкову службу. Треба ж якось мотивувати подальше посилення мобілізації в Україні.
показати весь коментар
09.12.2025 00:04 Відповісти
Ти нічого не переплутав, хто на кого напав?
показати весь коментар
09.12.2025 08:29 Відповісти
І ***** спереду на меріні-лаврові... .
показати весь коментар
09.12.2025 00:04 Відповісти
Как говорил Залужный - тогда нам их всех придётся убить!
показати весь коментар
09.12.2025 01:02 Відповісти
Не вистачає х7йлу вже нелюдей-дегенератів які добровільно лізуть на війну.....